sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Veterinerlere özel en orijinal hediyelik ürünlerle hediye sektörüne yeni bir bakış açısı sunuyor ve yepyeni bir dinamizm katıyoruz. Veterinerlik mesleğine ithaf edilerek hazırlanmış olan ve en orijinal ürünleri bulabileceğiniz bu kategorimizde, istemediğiniz kadar veteriner doktorunuzu sevindirecek bol hediye örnekleri bulabileceksiniz. Veteriner sevgiliye veya veteriner eşe ne hediye alınır soruları bu sayfada yer alan birbirinden yaratıcı mesleki hediyelerimiz ile cevabını buluyor.

İnsanlar birbirlerine özel günlerinde hediyeler almakta ve mutlu anlarında yanlarında olmaktadırlar. Sevdiğiniz bir kişi için en özel günü yani doğum gününde, doğum günü hediyesi alarak fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. Ya da doktorunuza Tıp Bayramı hediyesi alarak mesleğine olan saygınızı gösterebilirsiniz. Böyle bir günde yanında olmanız bile mutluluk verirken birde anlamlı ve özel bir hediye ile giderek bu anı çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Veteriner sevdiğiniz için hediye olarak tercihiniz ürün olmalıdır.

Veteriner; evcil hayvanlar ya da küçük ve büyükbaş hayvanların sağlığı ile alakalı korunma, hastalık teşhisi, salgın hastalık gibi durumlar hakkında çalışmalar yapan kişidir. Bir veteriner hekimin iyi gözlem yapması beraberinde araştırma merakı olması gereklidir. Hayvanlarla ilgilenmekten hoşlanan, çabuk karar verebilme yetisi olan, sabırlı, dikkatli ve düzenli olan, sorumluluk sahibi kimse olması gereklidir. Bir veterinerin çalışma ortamı farklı farklı olup ayakta, oturarak, diz çökerek şekillerinde olabilir. Bazı veterinerler muayenehanelerinde iken bazıları da salgın hastalıklar sebebi ile köyler, çiftlikler dolaşabilir. Bu durumlarla karşı karşıya olanlar için hayvan tepmesi, ısırması, tırmalaması gibi tehlikeler söz konusudur. Veteriner hekimler iş elbisesi olarak önlük, eldiven ve maske kullanırlar. İster güvenli bir şekilde banka veya kredi kartınızla ödeme yaparak, isterseniz ufak bir komisyonla kapıda ödeme yaparak sipariş edebileceğiniz veterinere hediyelik ürünlerimiz sayesinde veteriner doktorunuzu dünyanın en mutlu doktoru yapmanız artık hiç de zor değil.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.