sadsad x
asdasd
Yılbaşı Tebrik Kartı Nasıl Hazırlanır?

Yılbaşı Tebrik Kartı Nasıl Hazırlanır?

30 Kasım 2018

Birçok kişi yeni yıl kutlaması yaparken umutlarının artmasını ve hayatlarında olumlu yönde gelişmelerin meydana gelmesini diler. Birçoğumuz yeni yıla girerken bizleri heyecanlandıracak ve mutlu edecek aktiviteler yapar, yeni yılı güzel karşılamak isteriz. Geçmişi tamamen arkamızda bırakıp yeni bir yıla giriş yapar ve hayatımızdaki olumsuzluklardan bir gecelik de olsa uzaklaşmak isteriz. Bu nedenle bizlerle birlikte yeni yıl kutlaması yapan tüm sevdiklerimizin yüzünde bir tebessüm oluşturmayı amaçlarız. Herkes sevdiklerinin bir ömür boyu mutlu olmasını ister. Fakat saf mutluluk diye bir şey yoktur. Yine de bir gecelik de olsa sevdiklerinizin yüzünde tebessüm oluşturabilirsiniz. Hazırladığınız el yapımı hediyelerle birlikte özel mesajlarınızın yazılı olacağı tebrik kartları hazırlayarak onları mutlu edebilirsiniz. Bu tip manevi hediyeler sevdiklerinizi gülümsetmeye yetecek ve artacaktır. Bu yılbaşında bir farklılık yaparak sevdiklerinizi mutlu etmek adına plan ve programlarınızın arasına el yapımı hediye tasarımlarını da ekleyin. Herhangi bir dükkandan hediye satın almak yerine, kendi hediyenizi tasarlar ve yaparsanız sevdiklerinizi ne kadar önemsediğinizi ifade edebilirsiniz. Onlara ne kadar özen gösterdiğinizi belli edebilirsiniz. Bu hediyelerin içerisine bir de el yapımı tebrik kartı koyarsanız, onları şımartabilirsiniz.


Yılbaşı Kartpostalları Nasıl Yapılır?

el yapımı yılbaşı tebrik kartları

Yılbaşı için sevdiklerinize kartpostal hazırlamak istiyorsanız kırtasiyeden satın alabileceğiniz birkaç malzemeyle birlikte en güzel yılbaşı tebrik kartı tasarımını yapabilirsiniz. Origami sanatından esinlenerek hazırlayabileceğiniz kartpostallar olduğu gibi, 3D boyutlu kartpostallar yapabilir ya da sade ama şık bir tasarıma sahip olan tebrik kartı oluşturabilirsiniz.

el yapımı yılbaşı tebrik kartları

Yılbaşı kartpostalı hazırlamadan önce bu kartpostalı kime hazırlayacağınıza karar vermelisiniz. Yakın bir dostunuz için mi hazırlayacaksınız ailenizdeki bireyler için mi yoksa eşinize, sevgilinize mi? Bu kararı verdikten sonra içerisine yazacağınız sözleri düşünmelisiniz.Sevgiliye Yılbaşı Kartpostalı

el yapımı yılbaşı tebrik kartları

Eğer sevgilinize yılbaşı tebrik kartı hazırlayacaksanız mutlaka kırmızı renkte olan kartpostalları tercih etmelisiniz. Kırmızı, aşkın rengidir ve aşkınızı alevlendirmek adına romantik bir kartpostal hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi el emeğinizle hazırlayabileceğiniz bu kart üzerine kalpli kartonlar keserek ve üst üste yapıştırarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu kartpostal içerisine en sevdiğiniz kitabın bir sayfasını koyabilir, bütün yıl boyunca gittiğiniz filmlerin biletini koyabilir ve ikiniz için filmin henüz başlamadığını yazabilirsiniz.

yılbaşına özel hediye

fiyat

Süsleme konusunda hayal gücünüzü kullanmak size kalmıştır. Romantik ve etkileyici kartpostallar hazırlarken yılbaşı temasını da eklemek istiyorsanız keçelerden yararlanabilirsiniz. Keçelerden çam ağaçları ya da Noel Baba figürü yapabilirsiniz.Aile Bireylerine Yılbaşı Kartpostalı

el yapımı yılbaşı tebrik kartları

Ailenizden birine yılbaşı kartpostalı hazırlarken daha sevecen ve aile temasına uygun kartpostallar tercih etmelisiniz. Örneğin kartpostal üzerine aile bireylerinizin fotoğraflarını çıkartıp fotoğraftaki yüzlerini keserek, hoş bir kart tasarımı elde edebilirsiniz. İp ve dantellerle birlikte süsleyebileceğiniz bu kartpostallar aileniz için oldukça hoş olacaktır. İçerisine birlikte geçirdiğiniz zamanlara ait komik hatıralarınızı yazabilir ve birlikte nice yıllar geçirmek istediğinizi anlatan cümleler yazabilirsiniz.Arkadaşlara Özel Yılbaşı Kartı

el yapımı yılbaşı tebrik kartları

Güzel bir dostluğa sahip olmak, çoğu şeye sahip olmaktan daha önemlidir bazen. Çünkü bir dost size aile olur, arkadaş olur, sırdaş olur, yoldaş olur. Kimi zaman en yakın arkadaşınız size bir ev gibi olur. Bu nedenle sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz en güzel yılbaşı akşamlarına dostlarınızı da davet etmek isteyebilirsiniz. Eğer hediye alamadıysanız üzülmeyin. Bunun yerine güzel bir tebrik kartı hazırlayarak hediye alamamış olmanızı telafi edebilirsiniz.

el yapımı yılbaşı tebrik kartı

fiyat

Üstelik el yapımı tebrik kartı hazırlarsanız dostunuz hediyeyi unutacak ve bu özel tebrik kartıyla birlikte çok mutlu olacaktır. Birlikte geçirdiğiniz zamanlara özel olarak hazırlayacağınız tebrik kartı içerisine fotoğraflarınızı dahil etmeyiunutmayın.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.