sadsad x
asdasd
100 TL ve 50 TL Altı Hediye Fikirleri

100 TL ve 50 TL Altı Hediye Fikirleri

11 Nisan 2020

Sevdiklerinize alabileceğiniz ve bütçenize de uygun olabilecek en ucuz hediye listesini sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda 20 TL altı hediyeler, 50 TL altı hediyeler ve 100 TL altı hediyeler paylaşacağız. Doğum gününde, yılbaşında, sevgililer gününde veya diğer özel günlerde herkes sevdiğini mutlu etsin, kimse hediyesiz kalmasın istedik. Siz de eminiz ki buradaki listemizden yararlanacak ve sevdiklerinize cebinizle uygun özel bir armağan alabileceksiniz. 100 TL'lik hediye ile tüm bütçelere uygun hediye önerilerinde bulunuyoruz. Bu yazımız sayesinde siz de sevdiklerinize özel günlerde veya küçük sürpzler yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz hediye önerilerine ulaşabilirsiniz. İşte o öneriler;

İstiridye İçinden Çıkan Kolye

100 tl altı hediyeler

İstiridye içerisinden çıkan değerli inciyi sevmeyen kadın yoktur. Boyunda muhteşem duran inci kolyeler her kadının aksesuarları arasında olmalıdır. Bu görüşten yola çıkarak siz de hediye almak istediğiniz kadının hem mutlu olmasını sağlarsınız hem de denizin muhteşem bir mucizesi olan istiridye ve inci ilişkisini gösterebilirsiniz. Gerçek bir istiridye içerisinden çıkan gümüş kolye sevdiklerinize güzel bir hediye olur. Ayrıca hayatları boyunca saklayabilecekleri özel kutusuyla birlikte bu hediyeye sahip olabilirsiniz. İstiridye içinden çıkan gümüş kolye ucuzhediye önerisi listemizde son derece şık olanlarındandır.

Sevgiliye Özel Patlayan Kutu

100 tl altı hediyeler

Her sevgili kendisine alınan hediyenin özel olmasını ister. Onun kendisini özel hissetmesini sağlayacak bir hediye önerimiz var. Bu hediye sevgiliye özel patlayan kutu olarak isimlendirilmiş. Bu kutu tamamen sizin isteğinize göre tasarlanıyor. İçerisinden çıkacak fotoğraflar, yazılar ve diğer ürünler tamamen sizin tasarımınız oluyor. Üstelik fiyatı inanılmaz uygun.

100 tl altı hediyeler

Bu sayede sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi belli edebilirsiniz. Eminiz sevgiliniz bu hediyeyi ömür boyu saklar. Hem sizinle hem de kendisiyle ilgili birçok detayı bu kutunun içerisinde bulabilir. Belki ileride torunlarına göstereceği bir anı kutusu olarak da hayal edebilirsiniz. Ekonomik hediye önerisi listemizde sevgiliye özel patlayan kutu en şaşırtıcı olanlardandır. 

Roma Rakamlı 2’li Sevgili Bileklikleri

100 tl altı hediyeler

Roma rakamları herkesçe otantik bulunur. Romanın eski tarihinden mi şekillerinin değişik olmasından mı bilinmez roma rakamları görüldüğü yerde bir albeni oluşur. Bizim önereceğimiz hediyenin üzerinde de roma rakamları var. Evet, sevgilinize ne hediye alsam diye düşünüyor ve artık farklı bir şeyler olsun diyorsanız bu ürün tam size göre.2'li sevgili ürünleri herkes tarafından seviliyor.

100 tl altı hediyeler

Bu ürün de sevgililer için özel yapım. İsterseniz tanışma tarihinizi bu bilekliklerin üzerine roma rakamları ile yazdırabiliyorsunuz. Böylece ikiniz için anlamlı olan sayıları bileğinizde taşıyabilirsiniz. Aynı renk ve desende olan bileklikler oldukça uygun fiyatta ve kararma yapmayan gümüşten üretilmiştir. Roma rakamlı 2’li sevgili bileklikleri uygun fiyatlı hediyeler listemizin en romantik olanlarındandır. 

İsme Özel 2’li Şarap Kadehi Seti

100 tl altı hediyeler

Hediye önerilerimize sevgililer için üretilmiş 2’li ürünlerden biriyle devam ediyoruz. Bu ürün tamamen romantizm üzerine düşünülmüş. 2’li olması işin püf noktası olmaktadır. Başka kimseye yer olmayan güzel bir sofra için sevgiliniz veya eşinize isme özel şarap kadehi almanız siz oldukça romantik bir âşık olarak gösterir. Böylece sevgilinizle size özel bir hediye seçimi yapmış olursunuz. Ayrıca isim yazdığı için o günün hatırası olarak saklanabilecek bir hediyedir. Son derece dayanıklı camdan üretilmiş olan şarap kadehleri oldukça şıklardır. Eşinize, sevgilinize hediye olarak alabileceğiniz bu ürünü çeyiz olarak da alabilirsiniz. İsme özel 2 Şarap kadehi seti uygun hediye önerisi listemizde en ince düşünülmüş olanlarındandır. 

Kişiye Özel Kare Sihirli Ayna

100 tl altı hediyeler

Kadınlar aynada kendilerine bakmayı çok Sevrler. Bu yüzden bir kadın alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi aynadır. Ancak bazı durumlarda ayna yavan bir hediye olarak kalabilir. Bizim size bahsedeceğimiz ayna o bildiğimiz aynalardan değil. Bu ayna sihirli ayna olarak isimlendirilir. İsminden de anlaşılacağı üzere sihir gücüne sahip bu aynaya sevgiliniz ilk baktığında ne olduğunu anlamayabilir.

100 tl altı hediyeler

Ona aynanın ışığını açmasını söyleyin. Işık açıldığında o normal aynanın üzerinde sizin seçtiğiniz bir fotoğraf belirir. İsterseniz buraya bir de yazı ekleyebilirsiniz. O bildiğimiz aynalar gibi başlayan hediye süreci böylece çok farklı bir yere gider. Sevgiliniz size ve aldığınız hediyeye hayran kalır.

Twilight Turtle

100 tl altı hediyeler

Hediye önerilerimizin sonuncusu bir kaplumbağadır. Ama bu bildiğimiz kaplumbağalardan değil. Bir gece lambası olarak tasarlanmış son derece şık kaplumbağa ister sevgilinize ister çocuğunuza alabileceğiniz hediye seçeneklerindendir. Duvarlara çeşitli şekiller yansıtan bu gece lambası uzun kullanıma sahiptir. Bu sayede hem güzel bir gece lambasına hem de süs eşyasına sahip olunur. LED ışıkları elektrikle çalışır. Bundan dolayı sürekli pil derdiyle uğraşılmaz. Açık neon yeşil rengiyle son derece sevimli bir görünüme sahiptir. Ayrıca en ucuz hediye olarak bilinip, son derece uygun bir fiyata sahiptir.

50 TL ALTI HEDİYE ÖNERİLERİ

50 TL’lik hediye önerilerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Eğer siz de eşinize, dostunuza, annenize, babanıza hediye almak isterken bütçenizi fazla sarsmak istemiyorsanız bu yazımızın tam size göre olduğunu belirtelim. Size 6 tane 50 TL altında hediye önerimiz var. Bu önerilerin istediğiniz her zaman ulaşabileceğiniz türden olmasına dikkat ettik. İşte o hediyeler;

Ahşap Kutulu 12 Renkli Mini Polaroid Çerçeve

50 tl altı hediyeler

Resimler herkes için önemlidir. Özellikle sevilen kişiyle çekilen resimlerin saklanması ayrı bir önemlidir. Biz de hediye önerilerinde bulunurken bu önemli detayı atlamadık ve sizler için ahşap kutulu çerçeve öneriyoruz. Tüm herkesin beğeneceği bu hediyeyi istediğiniz herkese alabilirsiniz.

50 tl altı hediyeler

Birlikte fotoğraflarınızı yerleştirebileceğiniz bu zarif ve güzel çerçeve sayesinde sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmış olursunuz. Bu çerçevenin en güzel yanı fotoğraflarınızın arasından seçim yapmak zorunda olmamanız. Çünkü bu çerçeveye 12 adet resim koyabilirsiniz. Ayrıca bu çerçeveyi katlayarak saklama imkânı var. Bu sayede fotoğraflar daha uzun süre saklanabilir. Bu elegant çerçeve ucuz hediye önerisi listemizin en başında yer alıyor.

Karakalem Kavas Tablo

50 tl altı hediyeler

Birbirini seven iki insan için birlikte resim çekmenin önemli olduğundan bahsetmiştik. Bu yüzden hediye önerileri listemize kanvas tablo ile devam ediyoruz. Bu kanvas tablonun diğerlerinden farklı bir özelliği var. Kanvas tablonun üzerine istediğiniz fotoğrafın karakalem efektiyle basılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece sevgilinize, eşinize veya annenize güzel bir hediye verebilirsiniz.

50 tl altı hediyeler

Bu kanvas tablo tüm dekorlara uyum sağlar. Çünkü kara kalem efekti sayesinde son derece otantik bir havaya sahiptir. İstediğiniz boyutta kanvas tablo siparişi vermeniz mümkün. Bu sayede fotoğraflarınız ölümsüzleştirilir. Kanvas tablolar sıklıkla duvarların dekore edilmesinde kullanılır. Her insan sevdiği ile güzel bir tablosunun olmasını ister. Bu açıdan kanvas tablo güzel bir ekonomik hediye önerisi seçeneğidir.

Hissettiğim Şeyler Kartları

50 tl altı hediyeler

Sıradaki hediye önerimiz sevdiğini söylemeyenler için geliyor. Hatta bazı insanlar sadece sevdiklerini değil hissettiği tüm duyguları gizler veya yüz yüzeyken söyleyemez. Bu gibi durumlar için birebir bir ürün tavsiyemiz var. Bu ürünün ismi senin için hissettiğim şeyler kartlarıdır. Şık bir kutunun içerisinde 50 adet kart olduğunu düşünün. Ve bu kartların üzerinden sevdiğiniz için hissettiğiniz her şey yazıyor.

50 tl altı hediyeler

Bunu sevdiğinize verdiğinizde onun mutluluğunu bir hayal edin. Bu sayede hem siz hissettiklerinizi söylemiş olursunuz hem de karşınızdaki insan mutlu olur. Üstelik bunu yapmanız için size tam 50 kart imkânı veriliyor. İstediğiniz herzeyi yazabilirsiniz. Sizin için bu sözler kartlara basılır ve güzel kutusuna yerleştirilir. Size de sevdiğinizi mutlu etmek kalır. Bu kartlar uygun fiyatlı hediyeler listemizin en güzellerindendir.

Karikatür Baskılı Kupa Bardak

50 tl altı hediyeler

Uygun fiyatlı hediye önerilerimize son derece neşeli bir hediye önerisiyle devam ediyoruz. Bu hediye önerisi karikatür baskılı kupa bardaktır. Sevdiğinize, arkadaşınıza, anne veya babanıza son derece neşeli olan bu kupa bardaktan hediye edebilirsiniz. Üstelik üzerinde bulunan karikatür sayesinde sizi her zaman gülümseyerek hatırlamaları sizi de mutlu eder.

50 tl altı hediyeler

Bu kupa bardaktan istediğini herhangi bir fotoğrafla sipariş verebilirsiniz. Üstelik üzerine isim veya istediğiniz herhangi bir yazıyı yazdırabilirsiniz. Eğer bu hediyeyi sevgiliniz için düşünüyorsanız bizce üzerine ikinizin olduğu bir fotoğrafı karikatürleştirin ve isimlerinizi yazdırın. Böylece hem romantik hem de eğlenceli bir hediye vermiş olursunuz. Karikatür baskılı kupa bardak uygun hediye önerisi listemizin en eğlenceli olanıdır.

Haritada Sevdiğinize Giden Yolu Gösteren Kanvas

50 tl altı hediyeler

Hediye önerilerimize devam ederken mesafeli aşk yaşayanları da unutmadığımızı belirtmek isteriz. Uzun mesafe aşkları her zaman zordur. Ancak bu ilişkiyi yaşayan herkes iyi bilir ki uzun mesafe aşkları her zaman daha yoğun yaşanır. Bu gibi aşk yaşayanlar için müthiş bir hediye önerimiz var. Uzun mesafe ilişkilerini temsilen kanvas tablo yaptırabilirsiniz.

50 tl altı hediyeler

Bu kanvas tablonun diğerlerinden farklı bir özelliği var. Kanvas tablonun üzerine sevdiğinizin ve sizin bulunduğunuz şehirlerin haritası basılıyor. Sizin ve sevgilinizin resimleri bir yolla birleştiriliyor. Üzerine sevdiğime giden yol yazılıyor. Ne kadar romantik olduğunu bir hayal edin. Ve bizce sevgiliniz bu hediye karşısında son derece mutlu olacaktır. Kanvas tablo en ucuz hediye listemizin en romantik olanıdır.

Bize Dair Her Şey Kitabı

50 tl altı hediyeler

Uygun fiyatlı hediye önerilerimize güzel bir aşk kitabı önerisiyle devam ediyoruz. Bu kitabın edebi bir yönü yok. Ancak aşk ve romantik yönü bir hayli fazladır. Bu da sizin seçeceğiniz fotoğraf ve yazılar sayesinde gerçekleşiyor. Bize dair her şey kitabını siz oluşturuyorsunuz. Bu sayede sevgilinizi oldukça fazla mutlu edebilirsiniz.

20 TL ALTI HEDİYE ÖNERİLERİ

20 TL’lik hediye önerileri için bu yazımıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Siz de sevgilinize özel günler dışında küçük bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre!

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Mum

20 tl altı hediyeler

Sevgililer en özel anlarını daha sonra da hatırlamak üzere çekerler. Ve bu resimlerin kaybolmasını istemezler. Bundan dolayı resimleri her yerde olduğunda mutlu olurlar. Siz de sevgilinizle en güzel resimlerinizin gözünüzün önünde olmasını seviyorsanız bu ürün tam size göre. Ucuz hediye önerisi denildiğinde fotoğraf baskılı bu mumlar güzel bir seçenek olur. Bu mumları sevgilinizle baş başa yediğiniz akşam yemeğinde masayı süslemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca süs amaçlı kullanım için de gayet şık bir seçenektir. Ürünün üzerine istediğiniz resmi bastırmanız mümkündür. Uygun fiyatı sayesinde birden fazla fotoğraf için mum seçmek sizi zorlamayacaktır. 

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Sevgili Cüzdanı

20 tl altı hediyeler

Sevgili cüzdanı tıpkı evlilik cüzdanı gibi sevgililerin isimlerinin yazdığı, fotoğraflarının yan yana olduğu bir tasarıma sahiptir. Hem güzel bir anı hem de sevgilinizle aşkınızın kanıtı olarak yan yana fotoğraflarınızın olduğu sevgililik cüzdanı yaptırabilirsiniz. Bu sayede evlilik cüzdanı gibi görünen bir sevgililik cüzdanına sahip olursunuz. Sevgili cüzdanı hem ekonomik hediye önerisi olarak hem de ileriye dönük güzel bir hediye seçeneği olarak tavsiye ediyoruz. İleride torunlarınıza gösterebileceğiniz ve ömür boyu saklayabileceğiniz güzel bir hatıra için fotoğraflı sevgililik cüzdanı tercih edilebilir. Sevgililik cüzdanına iki adet fotoğraf yeterlidir. Geri kalan bilgiler sizin ve sevgiliniz isimleri doğum tarihleri şeklinde düzenlenir. Bu sayede büyük aşkınızın ispatı elinizin altında olur. 

Sevgiliyi Heyecanlandıracak Kalp Konfeti

20 tl altı hediyeler

Diyelim ki sevgilinize doğum günü sürprizi yapmak istiyorsunuz veya ona evlilik teklifi edeceksiniz. Bu gibi sürprizler için birkaç temel ihtiyacınız olacaktır. Bunlardan bir tanesi ve en romantik olanı konfetilerdir. Sevgilinizi heyecanlandırırken kalp şeklinde patlayan bir konfeti son derece güzel olur. Kalp şeklinde konfetinin fiyatı oldukça uygundur. Sadece 12.90 olan bu ürün sayesinde hayalinizdeki sürprizi yapmanız mümkün. Sevgilinizin başından aşağıya dökülen kalp şeklindeki konfetiler sayesinde hem onu heyecanlandıracak hem de sürprizinizin kusursuz olmasını sağlarsınız. Tüm kadınlar böyle romantik sürprizlerden hoşlanır. Özellikle evlilik tekliflerinde kullanılan kalp konfetiler sayesinde hayır cevabı almazsınız. Kalp konfetiler uygun fiyatlı hediyeler sıralamasında oldukça güzel bir seçenektir. 

Monotonlaşan İlişkiler İçin Erotik Görev Kartı

20 tl altı hediyeler

Her ilişki bir süre geçtikten sonra monotonlaşır. Bu genelde yoğun çalışma temposuna ayak uydurun insanların birbirine zaman ayıramamasından kaynaklanır. Eğer siz de böyle bir ilişki yaşıyorsanız bahsedeceğimiz ürün tam size göre. Bu ürünün ismi erotik görev kartıdır. Erotik görev kartının üzerinden farklı farklı erotik görevler bulunur. Bunu bir oyun gibi düşünebilirsiniz. Sadece normal oyunlara göre bu oyunda kimse kaybetmez. Aksine aşkınız ve siz kaybettiğiniz heyecanı geri kazanırsınız. Oyunun basit kuralları var. Bu oyunu oynarken görev kartının üzerinde bulunan butona basınca görev kartlarından biri açılır. Sıra kimdeyse o görevi yapmak zorundadır. Bu sayede güzel vakit geçirmek mümkündür. Üstelik hem zevkli hem de güzel olan bu oyunun fiyatı sadece 19.90 TL’dir. 

Kırmızı Karton Hediye Kutuları

20 tl altı hediyeler

Bir yıl içerisinde birden fazla özel gün vardır. Bu günler için ayrı ayrı hediye alınır. Hediye alınmadığında sevgiliden, eşten veya anneden trip yemek mümkün. Ayrıca alınan hediyelerin naylon torbalar içerisinde verilmemesi ayrı bir önem taşıyor. Çünkü naylon torbada verilen hediyeler karşıda bulunan kişiden trip yeme kat sayısını artırabilir. Bundan dolayı alınan hediye her ne olursa olsun güzel bir hediye kutusu şarttır. Tam da bu ihtiyaca yönelik tavsiye edebileceğimiz bir ürün var. Bu ürünün birden fazla boyutu var. Bu sayede siz de hediyenize göre bir boyut seçebilirsiniz. Ayrıca bu hediye kutularının fiyatları oldukça uygundur. En ucuz hediye seçeneği olarak hediyenizi alabilirsiniz. Tek bir hediye kutusunun fiyatı sadece 12.90 TL’dir.

Zamanla Büyüyen Kristal Kavanozu

20 tl altı hediyeler

Büyüyen kristal kavanoz tüm dünyada oldukça yaygın olarak tercih edilir. Bu kavanoz 15 gün içerisinde oldukça büyüyebiliyor. Ve olduğu ortama loş bir hava katıyor. Bu kavanoz üzerinde renkli LED ışıklar var. Bu ışıklar yanarken istediğiniz her hangi bir mesajın iletilmesini de sağlayabiliyor. Örneğin; sevgilinize aldığınız kristal kavanoz üzerinde seni seviyorum yazmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede romantik bir hediye seçeneğiniz olur. Kristal büyüyen kavanoz uygun hediye önerisi seçenekleri arasındadır. Kristal büyüyen kavanozun fiyatı sadece 19.90 TL’dir. Bu sayede hem uygun fiyatlı hem de son derece romantik bir hediye alternatif tavsiyesinde bulunuyoruz. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.