Hediye Fikirleri

Saatler Ne Anlama Geliyor? Saat Falı

17 Haziran 2019

Hayatta neredeyse her şeyde olduğu gibi, saatlerde birtakım anlamlar ifade etmektedir. Kimi vuslat anının yaklaştığını gösterirken, kimi bir papatya falı gibi sana olan bir sevgiyi ifade etmektedir. Özellikle çift saatlerin anlamları, daha geniş ve oldukça hoşunuza gidecek türden. Gelin her gün sıklıkla baktığımız saatlerin anlamı nedir? Birlikte bakalım.

En Orijinal Resimli Cuma Mesajları

24 Nisan 2019

Merhaba Hediyemen takipçileri. "Cumanız hayırlara vesile olsun" dileklerimizi iletmeden de geçmeyelim. Siz de sevdiklerinize en güzel Cuma dileklerinizi Akıllı cep telefonları, Facebook, Instagram, WhatsApp ve diğer sosyal medya platformlarından göndereceğiniz resimli mesajlarınızla kutlamak mı istiyorsunuz? Evet ama her Cuma günü aynı mesajları göndermekten mi sıkıldınız? O halde buyurun, bir dolu güzel, anlamlı ve orijinal Cuma Mesajları içeriği bu yazımızda sizlerle buluşsun.

Kız Kardeşe Yılbaşı Hediye Fikirleri

15 Aralık 2018

Bir kardeşiniz varsa bu hayatta paylaşacak çok fazla şeyiniz var demektir. Sırlarınızı, üzüntülerinizi, mutluluklarınızı ve daha nice duygunuzu, anılarınızı, yaşadıklarınızı ve en önemlisi çocukluğunuzu… Birlikte büyüdüğünüz kardeşinize bu yılbaşında en özel hediyeyi vermek istiyorsanız sizlere bu yazımızda hediye fikirleri sunacağız. Kimi zaman sadece bir bakışınızla anlaştığınız kardeşiniz için ilginç, sıra dışı ve özel bir hediye arıyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yılbaşında Anneye Ne Alınır?

15 Aralık 2018

Yılbaşı telaşı herkesi bir hayli sarmış durumda. Alınacaklar, yapılacaklar derken sevdiklerimizi bu yeni yılda mutlu etmek, onlara hoş sürprizler yapmak isteyebiliriz. Anneniz için yılbaşı hediyesi arıyor, bulamıyor ya da kararsız kalıyorsanız bu yazımızda sizlere yardımcı olacak ve aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalışacağız. Tamamen annelere alınabilecek hediyeler ile ilgili konu üzerine yazılmış olan bu yazımızda aradığınız bir çok sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Yılbaşında Babaya Alınabilecek Hediyeler

15 Aralık 2018

Babalar için hediye seçimi yapmak, annelere nazaran hep daha zor olmuştur. Çünkü babalar için çok fazla hediye çeşidi bulunmamaktadır. Tercih edilebilecek hediye seçenekleri sınırlı olduğu için babaya yılbaşı hediyesi bulmakta sizler de herkes gibi zorlanabilirsiniz. İşin bir de daha zor kısmı var. O da kimi zaman hediyeler alınsa da karşı taraf için beğenilmeme ihtimalidir. Yaşları ve hayatın getirmiş olduğu olgunluk sebebiyle babalarınız hediyelerinizi beğenmeyebilirler.

Yılbaşı Kutlama Gelenekleri

07 Aralık 2018

Yılbaşını her zamanki gibi evinde geçirecekler varsa, yılbaşı gecesi neler yaşanacağını az çok biliyordur. Her yıl evde yılbaşı kutlama yaparken bazı gelenekler bozulmaz. Mandalina kabuklarını soyup tombala oynarken kullanmak gibi… Bu yazımızda sizlere, artık klişe olmuş ancak, hala yapılması mutluluk veren yılbaşı aktivite ve eğlencelerinden bahsedeceğiz. Siz de yeni yılı nostaljik ve alışıla gelmiş bir kutlamaya ile geçirmeyi düşünüyorsanız bu yazımızı beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Mükemmel İlişkinin Altın Kuralları Nedir?

21 Kasım 2018

Sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz… İkili ilişkilerde bazı zamanlar her ne kadar doğruyu yaptığınızı düşünseniz de yaptığınız şey doğru olmayabilir. Doğru; kişiye göre göreceli bir kavram olabildiği gibi zamana göre de değişim gösterebilmektedir. İçinde bulunduğumuz durum ve zaman açısından değerlendirerek en doğru kararı verebilmek ise öncelikle soğukkanlılık ve mantıklı düşünme payını kendine bırakabilmeyi gerektirir. 

Evlilik Yıldönümü Nasıl Kutlanmalı?

20 Kasım 2018

Tanışma, flört, sevgililik, söz, nişan ve evlilik… Adım adım ilerlediğiniz bu yolda evliliğinizin birinci yıldönümüne mi yaklaşıyorsunuz? Yoksa evlilik yıldönümü yaklaşıyor ve geçen onca yılın ardından eşinize farklı bir kutlama mı yapmak istiyorsunuz? O zaman gözlerinizi dikkatle açın. Sizlere evlilik yıldönümü kutlaması hakkında ufak tüyolar vereceğiz…

Çocuklara Kitap Okumayı Sevdirmek

02 Kasım 2018

Çağımızın en büyük kolaylıklarından olan bilgilere hızlı erişim imkanı, kimi zaman çok büyük sorunlara da kapı açabilmektedir. Başta da internet üzerinden erişebildiğimiz yalan yanlış bilgiler şeklinde karşımıza çıkan bu tehdit, çocuklarınızın bilinçaltına hiç tahmin edemeyeceğiniz boyutta zarar verebilmektedir.

Erkekleri Etkileyen 5 Kadın Davranışı

02 Kasım 2018

Teknolojinin günden güne yayılmasıyla birlikte günümüz ilişkilerini yürütmek daha zor bir hale gelebiliyor. Teknoloji henüz bu kadar yaygın değilken, kadın-erkek ilişkilerindeki tanışmalar yüz yüze gerçekleşiyor ve ilişkilerin temelleri daha sağlam atılabiliyordu. Peki günümüz şartlarında kadın-erkek ilişkilerinde dengeyi kurabilmek için neler yapmak gerekiyor biliyor musunuz? 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.