sadsad x
asdasd
Anneme Ne Hediye Alabilirim?

Anneme Ne Hediye Alabilirim?

30 Mart 2017

Anneler günü yaklaşıyor ve her geçen gün "Anneler gününde anneme ne hediye alsam?" sorusunu soranların sayısı da artıyor. Bizler de bu soruya çözüm üretebilecek alternatif cevaplar ile sizlere bir sunum hazırlamaya karar verdik. Seçenekleri mümkün olduğunca farklı kişiliklere göre değerlendirerek oluşturduk. Böylelikle en duygusal anne için hediye seçenekleri bulabileceğiniz gibi dünyanın en realisttik anneleri için de hediye önerilerimizden faydalanabileceksiniz. Umarız anneler günü hediye seçimi konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Zorluklara Direnen Annelere Hediye

anneme ne hediye alabilirim

Hayatını çocuklarına ve ailesine adamış, her türlü zorluğa göğüs germiş ve bizim bugünkü sağlam kişiliğimize destek olmuş annelerimiz çok özel hediyeleri hak ederler. Çünkü hepsi tıpkı büyüleyici bir görünüme sahip olan birer inci gibidirler. İnci oluşumunu belki duymuşsunuzdur. Deniz içerisinde dışarıdan gelen kum taneciklerine karşı savaşarak o zarif görünümüne kavuşurlar. Belki bizler onlara baktıkça bize sundukları güzelliği sadece görürüz. Ancak o güzelliğe kavuşana kadar ki çektikleri hep içlerinde saklıdır. Tıpkı annelerimiz gibi değil mi?

anneme hediye

Bugüne kadar içerisinde bulunduğu her zorluğu bizim için ve ailesi için göğüslenen annelerimize karşı duyduğumuz minneti bu manevi duyguyu yansıtabilecek en güzel hediyelerden biri incidir. Bir de incinin sunumu gerçek istiridye kabukları içerisinde olursa o zaman işte en doğal ve en anlamlı hediyelerden biri ortaya çıkmış olur. İstiridye içinde gerçek inci kolye şeklinde hediyenizi taktim ediyorsunuz. İstiridyen çıkan inci, anneleriniz boynundan hiçbir zaman çıkartmak istemeyeceği bir aksesuara dönüşüyor.

Hediye Setleri ile Annenize Sürpriz Yapın

anneme ne hediye alabilirim

Doğallıktan ve sadelikten yana olan anneler için biçilmiş kaftandır zarif papatyalar. Elimizde olsa da papatya bahçelerini sersek önlerine değil mi? Papatya bahçelerini eve taşıma gibi bir şansımız yok. Ancak o duyguyu annelerimize yaşatma şansımız var. Tabi ki hasır saksıda kokulu taş papatya hediyesi ile… Dekoratif malzemeler ile üretilmesinin yanı sıra papatyanın doğal büyüsüne asla dokunulmadan elde edilen zarif annelerimize yakışır papatya dizaynı onları da büyüleyecek ve ruhunu alıp papatya bahçelerine götürecek. İçerisinde kullanılan kokulu taşlar hoş anıların gözünde canlanmasına yardımcı olacak. Şehrin karmaşası, hayatın koşturmacası derken ruhları sıkışıp kalmış değerli anneleri ara ara derin bir nefes alarak doğal kırlara götürebilecek bu hediye fikrini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Süslü Annelere Özel Hediye

anneme ne hediye alabilirim

Bakımlı, süslü ve kendisine dikkat eden bir anneye sahipseniz onun bu hayatla barışık haline ufak bir dokunuş da siz katabilirsiniz. Tamamen kişiye özel olarak üretilen makyaj aynasının üzerine annenizin ismini ya da sadece ‘anneme’ yazsını yazdırabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise ‘canım anneme’ olabilir. Siz mesajınızı belirleyip bildiriyorsunuz ve istediğiniz yazı aynanın üzerine işlenmiş olarak geliyor.

anneme ne hediye alabilirim

Kişiye özel kırmızı makyaj aynası hediyesi ile birlikte, her daim bizler ile meşgul olup kendisine vakit ayıramayan annelerimize kendilerine bakması gerektiği mesajını da verebiliriz. Fedakar annelerimiz kendilerine özel dokunuşa sahip ve özel üretim hediyeleri fazlasıyla hak ediyorlar. Sizler de aynı fikre sahipseniz, anneler günü için bu hediyeyi düşünebilirsiniz.

Çiçek Seven Annelere Özel Tasarım

anneme ne hediye alabilirim

Annelerin üretken yapıları içlerine o kadar işlemiştir ki çoğu zaman bu duygularını doyurabilmek için saksı çiçeklerine yönelirler. Kimileri onlara su verip, onlarla konuşup zaman ayırdıkça gösterdikleri takip edip mutlu olmak için kimileri ise o muhteşem görünümlerine tutku duydukları için yönelirler. Bahçeleri, çiçekleri ve saksıda çiçek görünümünü seven annelere özel olarak tasarlanmış dekoratif kovalar ve renkli kokulu taşlar birçok annenin aldığında mutluluk duyacağı bir hediyedir.

anneme ne hediye alabilirim

Kendi özel tepsisi içerisinde tam 3 adet farklı renklerde çiçekler vardır. Bu çiçekler de doğal görünümlü bir kovanın içerisine yerleştirilmiştir. Çiçekler, özel taşların işlenmesi ile elde edilmiş olması sebebi ile asla solmaz ve yıllarca kullanıma fırsat tanırlar. İçerisindeki hoş aromaları ise evde parfüm kullanımına gerek bıraktırmaz. Tüm bu özelliklere sahip bir hediyeden memnun kalmayacak bir anne çok zor bulunur. Bu sebeple kokulu taş kovaları hediyesi fikrini de değerlendirin deriz.

Çalışan Annelere Anneler Günü Hediye Seçimi

anneme ne hediye alabilirim

Ev işlerinde gerekli notları almak için de pekala kullanılışlı bir hediye olsa da en çok çalışan annelerin planlarını oluşturmasında memnun kalacakları bir hediye fikri ile karşınızdayız. Hediyemizin en güzel özelliklerinden bir tanesi kişiye özel olarak üretiliyor olması. İşte sıradaki anneler günü hediye fikrimiz: isme özel ajanda. 

anneme ne hediye alabilirim

Ajandanın üzerine ister isim yazdırın isteseniz de özel bir not. Ya da hem isim hem de not… Sizin talebinize göre tamamen annenize özel olarak üretilecek olan bu ajanda ile kendisini çok özel hissetmesini ve onun çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Üzerine eklenen lastikli kilit aparatı ile hem içerisinde bulunan ufak notlar kaybolmaz hem de güne özel ayırma işlemleri rahatlıkla yapılabilir. Kalemin eklenebilmesi için, üretiminde özel bir bölme ayrımı da unutulmamış. Tamamen sizin zevk ve isteklerinize göre, annenize özel olarak hazırlanacak bu ajanda ile annenizin sorumluluklarını hafifletmeye uygun bir çözüm de sağlamış olursunuz.

Değer Verdiğiniz Tüm Annelere Sunulabilecek Bir Hediye

anneme ne hediye alabilirim

Sadece kendi annelerimizin değil, çevremizde değer verdiğimiz tüm annelerin bu özel günlerini kutlamak çok da zor olmasa gerek. Kutlarken de yanlarına ufak hediye eklersek onlardan mutlusu olmaz. Madem hediyemiz tüm değer verdiğimiz annelere özel olsun istiyoruz, o zaman herkesin her daim ihtiyaç duyacağı bir eşya olsun ama aynı zamanda da tamamen ona özel olsun. İşte sonucunda en güzel ve en ideal anneler günü hediye fikri hazır. ‘Sen bir kraliçesin annem’ yazılı kupa bardak…Kupa bardağın üzerine istediğiniz yazıları da yazdırmakta özgürsünüz. İsim ve 2 tane de not ekleme seçeneğini doldurarak siparişi veriyorsunuz ve tasarım bardaklar sizin adınıza üretiliyor. Siz de anneler gününde mutlu etmek istediğiniz kişilere bu güzel hediyeyi sunarak onları sevindiriyorsunuz.

Şık ve Nostaljik Anneler Günü Hediyesi

anneme ne hediye alabilirim

Hediye fikirlerimizin sonuna ve en muhteşemine geldik. Tüm anneler gününe hediye fikirlerimizi ‘belki’ ya da ‘olmaz’ diyerek geçip bu seçeneğe ulaştıysanız bunda karar kılma ihtimaliniz çok yüksek. Çünkü hiç kimsenin böyle bir hediye karşısında kararsız kalabileceğini düşünmüyoruz. Şık taş baskısı ile görenleri resmen büyüleyen böylesine dekoratif bir hediyeyi alan anneler; vitrinlere, çalışma masalarına ve dahası herkesin görmesini istediği en değerli köşelere bu hediyenizi yerleştirecektir.

annem için hediye

Görünümlüdeki zarafetin yanı sıra içerisine sizin isteklerinize göre yazılacak not hediyenin bütünleyici diğer bir unsuru olarak yer alıyor. Taş üzerine yazılmasını istediğiniz balık, not içeriği ve notun altına yazılacak tarih ve isim ile siparişinizi tamamlıyorsunuz. Yıllar boyunca annemizin baktıkça mutluluk duyacağı mesajlı taş baskı hediyesi, anneler gününde en mükemmel ve unutulmaz bir hediye seçimi yapmak isteyenler için son derece ideal bir öneridir. Çalışan annelerin iş ortamlarındaki en sık baktıkları mekanlara, ev hanımı olan annelerin ise herkesin kolaylıkla görebileceği değerli vitrin raflarına ekleyebileceği bu özel tasarım taş baskı bu seneye damgasını vuracak.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.