sadsad x
asdasd
Anneye Özel Hediye Notu Yazıları

Anneye Özel Hediye Notu Yazıları

26 Nisan 2018

Anneler, insanlar için dünya üzerindeki en önemli kişilerdir. Annelere gerekli olan tüm hassasiyeti göstermek, ona karşı saygılı olmak ve onun isteklerini yerine getirmek gerekmektedir. Çünkü her ne kadar klişe bir laf olsa da, cennet annelerin ayakları altındadır. Bu düşünce ile yola çıkmanız, son derece önemli bir etkendir. Annelerinizin gönlünü hoş tutmak amacı ile çeşitli yöntemlere başvurmanız da, annenizi mutlu edebilecek bir başka faktördür. Zaman zaman elinizde bir çiçek ile annenizi karşılayarak, onun gönlünü hoş tutabilirsiniz. Emin olmalısınız ki, sizin yapacağınız en ufak bir sürpriz bile annenizi çok mutlu etmeye yetecek güce sahiptir. Eğer evli ve annenizden ayrı yaşıyorsanız, hiç değilse ayda 1 sefer annenize hediye alıp, onu mutlu etmeye çalışmanız anneniz için büyük önem arz edecektir. Ancak annenize ne tür hediyeler alacağınız konusunda tereddüt yaşıyorsanız, hiç dert etmeyin, çünkü bu rehber tam size göre!

Anneler, evladından gelen hediyenin ne olduğuna pek fazla önem göstermemektedir. Bu bakımdan siz annenize nasıl bir hediye alırsanız alın, anneniz o hediye karşılığında oldukça mutlu olacaktır. Bazen hiçbir hediye almadan sadece çocuklarınızı annenizin yanına götürmeniz bile, oldukça önemli ve etkili hediye yollarından birisidir. Çünkü anneler, torun sevgisini bambaşka boyutlarda yaşayan ve torunları için her şeyi yapabilecek kişilerdir. Bu bakımdan annenizi sık sık ziyaret etmeyi kesinlikle unutmamanız, çok önemli bir yoldur. Bunun yanı sıra annenize ufak çaplı hediye alışverişinde bulunabilirsiniz. Anneler günü için hediye konusunda başı çiçekler çekmektedir. Çünkü çiçekler olmazsa olmazlardandır. Çiçek almanızdaki asıl neden, kadınların çiçeklere olan özel ilgisinden kaynaklanmaktadır. Her kadın çiçeklere bayılmaktadır.

Sizde bu düşünce ile yola çıkarak, annenize çok ufak bir sürpriz olan çiçek hediyesinde bulunabilir, böylece annenizi mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Tabi ki hediyeler çiçeklerle sınırlı değildir. Alınabilecek binlerce çeşit hediye türü bulunmaktadır. Fakat annenizin çok mutlu olabileceği bir hediye türü bulunmaktadır. O hediye türü de, şüphesiz özel hediye notlarıdır. Özel hediye notları nedir diye soracak olursanız, sizlere kısaca bu konu hakkında bilgilendirmesini yapalım. Hediye notları, ufak çaplı kağıtlara yazılan, sevgi sözcüklerinden oluşan cümleleri yazmanıza yaramakta olan hediye türüdür. Bu özel hediye notlarından bir deste alarak, annenize olan ilginizi, sevginizi, sadakatinizi ve mutluluğunuzu belirten cümleleri not haline getirebilir ve bu not kağıtlarını annenizin evinin bir köşesine yapıştırarak, annenize sürpriz yapabilirsiniz. Emin olun ki, anneniz bu hediyeye bayılacak! Kadınlar bu tür hediyelerden oldukça hoşlandığı için, annenize çok özel ve aynı zamanda çok güzel bir sürpriz yapmış olacaksınız. Hatta özel hediye notlarından birkaçını çocuklarınıza vererek, onlarında annenize sürpriz yapmasına müsaade gösterebilirsiniz. Böylelikle annenizi oldukça mutlu etmeyi başaracak ve aynı zamanda annenize kendisini oldukça özel hissettirmeyi başaracak duruma geleceksiniz.

Tüm bunların yanı sıra bu özel hediye notları, oldukça ucuz rakamlarda satışa sunulmakta olan, insanları gerçekten mutlu edebilecek türden bir hediye oluşumudur. Bu bakımdan sizlerde hemen annelere hediye sunabilmek adına bu özel hediye notlarından satın alabilir, dilerseniz kendi ellerinizle annenize not yazabilir, dilerseniz de direkt olarak hazır özel hediye notlarını satın alarak annenize sunabilirsiniz. Tekrardan hatırlatalım, anneniz özel hediye notlarını aldığında yüzündeki mutluluk ifadesini görebilmeniz mümkün olacaktır. Sizlerde annenizin mutlu olmasını ve yüzünde gülücükler saçmasını istiyor iseniz, bu hediye notlarını satın alarak annenize hiç unutamayacağı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu hediye notları oldukça uygun fiyatlar eşliğinde alıcılarını beklemektedir.

Anneye Hediyesi Üzerine Yazılabilecek Hediye Sözleri

* Cennet annelerin ayakları altındaymış bende cennetimin anneler gününü kutluyorum anneler gūnün kutlu olsun sultanım.
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim...
* Dünya'daki en özel anlar saklı kalanlardır. Anneler günün kutlu olsun biricik anneciğim.
* Anneler günün kutlu olsun babaanne
* Annelikten sonra en kutsal görevin olan öğretmenler gününü en içten dileklerimizle kutlarız iyi ki varsın iyi ki annemizsin seni çok seviyoruz
* İyiki dünyaya benim annem olarak geldin. Sen eşi benzeri olamayan tek annesin. Seni seviyorum canım anneciğim.
* Ne zaman zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun. Karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.
* Şiirler suskundu, sen kağıdıma kalem olmadan önce .. Seni çok seviyorum oğlumun güzel annesi..
* Anneciiiim, iyi ki doğmuşsun da bizim annemiz olmuşsun, dünyanın en güzel annesi bitaneciğimiz…
* Cennet, annelerin ayakları altındadır demişler. Böyle mukaddes bir göreve sahip olan annemin anneler gününü can-ı gönülden kutlar, ellerinden öperim :)
* Annem allah seni başımızdan eksik etmesin.
* Hayatımızın her anında bir nefes gibi muhtaç olduğumuz annemiz. İyi ki varsın ve başımla beraber hep yanımızda ol. Seni çok seviyoruz
* Seni çok seviyoruz dünyanın en güzel annesi.
* Karıcım ,en değerli varlığım.kızımın annesi seni çok ama çok seviyorum.
* Anneler günün kutlu olsun annem
* Canım anneannem seni çok seviyorum.
* Canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

anneye güzel hediye notları


* Sen benim bitanemsin varlığımın sebebisin en çok sevdiğimsin. İyi ki benim anneannemsin iyi ki varsın anneler kutlu olsun kraliçem.
* Sen annelerin en güzelisin aşkım:)
* Anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz anneciğim..
* Canım babaannem anneler günün kutlu olsun
* İyi ki varsın anneciğim seni seviyorum:)
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun. İyiki varsın.
* Fedakârlık sözcüğü bize seni çağrıştırır, şefkatin bizi her zorluktan kurtarır, senin bir küçük üzüntün bizim dünyamızı karartır. Seni çok seviyoruz annem, kendine çok iyi bak.
* Allah hiç bir zaman yokluğunu göstermesin güzel annem iyi ki varsın iyi ki senin çocukların olmuşuz. Seni çok seviyoruz.
* Canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun :)
* Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.
* Eve geldiğimde aldığım o yemek kokusu ve senin melek kokun bütün stresim alıp götürüyor anneciğim... Bu yıl da bana o narin ellerinle mis kokulu yemekler yapman dileğiyle, sevgiler ilk göz ağrın...
* Dünyanın en güzel annesine ve babasına çok seviliyorsunuz:)

hediye notu anneye

* Evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız.. Anneler günün kutlu olsun. "Elçi Ailesi"
* Kurban olduğum..canım annem gülümsememe tek sebep o mis kokan ellerin…
* Annemiz ilk anneler günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Seni çok seviyoruz. Fındık kurdun ve başının belası kocan;))
* Canım anneciğim seni canımdan çok seviyorum... Bu dünyadaki tek gerçeğimsin... Her şeyimi anlatabildiğim sırdaşım yoldaşım her şeyimsin... Allah seni ve babamı başımızdan eksik etmesin inşallah... Anneler günün kutlu olsun biriciğimiz... Kızın ve oğlun...
* Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez… bütün dünya benim olsa, bir annem etmez…
* Biricik anneciğim iyi ki varsın.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
* Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çoook seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun. :)
* Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz dünyanın en melek annesi iyi ki varsın.

anneye güzel sözler resimli


* Canım anneme anneler günün kutlu olsun.
* Buraya ne kadar yazı yazsam da sen'i anlatamayacağımı biliyorum annem. Sen bizim hayatımızsın. Kısa bir süre bile ayrı kaldığımızda masumlaşan yüreğimizle, ömrümüz boyunca senin evlatların olduğumuz için şükredecek. Senin gibi bir anneye layık olmak için çalışacağız. Allah sana uzun ömürler versin ki biz anneler gününü hep seninle geçirelim..
* Hayatım, aşkım,ömrüm.anlatmaya kelimeler yetmez ama,ben bir kere daha söyliyeyim.seni seviyorum hayatım,kadınım. En değerlime kadınıma ömrüme çocuklarımın annesin'e
* Dünyanın en güzel melek yüzlü çimen gözlü annesi anneler günün kutlu olsun!
* Anneler günün kutlu olsun hayatımın anlamı seni çok seviyorum...
* Annedir cenneti sunan çocuklarına. Annedir hayata tutunmasını sağlayan..anneler günün kutlu olsun bitanem..
* Seni çok seviyorum... Anneler günün kutlu olsun annem. Yanında değilsem de kocaman öptüm :)
* Canım annem anneler günün kutlu olsun. Seni çok seven çok yakışıklı oğlun sedat! :)
* Annelerin en güzeli ve en tatlısı, biricik inci taneme... Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.
* Yılın en fedakâr annesi anneler günün kutlu olsun.
* Yeni yılın kutlu olsun annem :)
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun ellerinden öpüyorum seni seviyorum.
* Anneler günün kutlu olsun güzeller güzeli annem. İyi ki varsın. Seni çok seviyoruz.
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun
* Canim annem seni çoooook seviyorum. Meleğim iyi ki varsın.
* Kuzularımın, en tatlı annesi anneler günün kutlu olsun. Anne yarım benim.

anneye mesajlar

* Anneler gününüz kutlu olsun :)
* Ne zorlukları aştım, sabırla. Midyenin içine bir kum tanesi olarak girdim. Kozanın içindeki tırtıl gibi, çamuru yiyen fidan gibi sabırla geldim bugünlere.' varsak, bizsek sebebi sensin kadın!anneler günün kutlu olsun seni seviyorum en çoğundan :))
* Annem sen doğduğun günden bu güne kadar nelerin olduğunu nelerin değiştiğini görmeni istedim inşallah beğenirsin seni seviyorum.
* Sevgi anneciğim anneler günün kutlu olsun sağlık huzur mutluluk güzel yüzünden hiç eksik olmasın.
* Dünyanın en mükemmel annesine
* Tanıdığım ilk günden itibaren, desteğini ve sevgisini esirgemeyen canım anneme…
* Rabbim bir ömür başımızdan seni eksik etmesin annelerin en eli öpülesi canım annem anneler günün kutlu olsun rabbim sağlık sıhhat huzur mutluluk versin ömrüne bereket versin birlikte iyi günlerde ağız tadıyla kahveler içmeyi nasip etsin allah iyiki varsın güzel yürekli annem ellerinden öpüyorum.
* Anneler günün kutlu olsun annem!
* Babaanneciğim seni cok seviyoruz. Nice senelere!
* Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrümün en güzel çağı annen ve babanla olandır.
* Dünyanın en güzel annesi ve sevgilisine..
* Bizim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayıp bizi her zaman mutlu ettiğin ve bizi çok sevdiğin için teşekkür ederim dünyanın en iyi ve en güzel annesi... Seni çok seviyorum.
* Annemcim anneler günün kutlu olsun! Daha nicelerini birlikte kutlamak dileğiyle... Seni çok seviyoruz.
* Anne seni çok seviyorum. Her daim aklımdasın. Seni hayatımda nereye koyacağımı bilemiyorum. Beni bu günlere getirdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az. Kendine çok iyi bak öpüyorum.. ;)

anneye özel sözler

* Bizim için bir yılın değil her yılın en iyi en mükemmel ve en anlayışlı annesisin. Seni çok seviyoruz nice mutlu birlikte senelere iyi ki bizim annemizsin
* Hayatta kadının elinden geçmeyen ya da elinin değmediği bir iş yoktur. Tıpkı senin gibi; dünyanın en güzel yemeklerini yapan içine sevgisini katan biricik annemiz anneler günün kutlu olsun
* Canım annemize anzel ve elçin
* Bitanecik anneciğim; sen her anımda destekçim, hep yanımda oldun. Sen benim en büyük şansım, en güzel rol modelimsin. Sen ve babam; uzakta olsanız da hep yanımdaymışsınız gibi hissettirdiniz. Sizleri çok seviyorum. Not: anneler günün kutlu olsun:) hep birlikte daha nice güzel anneler günümüz olsun :)
* Anne; gezindiğin bağ baba; yaslandığın dağ olurmuş. Allah, babamı sensiz seni babamsız bizi de sizsiz bırakmasın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum.
* Dünyanın en güzel annesine ufak bir hediye. Anneler günün kutlu olsun meleğimiz :)
* Yüreğindeki merhametle yoğurulmuş sonsuz sevgisini bana katan ve her daim evimize neşe saçan canım annem... Anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz.
* Yüksek dozda sevgi içerir. Günde bir defadan fazla kullanma anneciğim.
* Sultanım seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
* Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun..
* Canım annem; anneyi sevmek cenneti sevmektir, çünkü anne cennete açılan kapıdır. Başımızın tacı güzel annem sen iyi ki varsın dünyanın en güzel annesi'sin sen hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim seni çok ama çok seviyorum anneciğim anneler günün kutlu olsun.
* Canım anneannem anneler günün kutlu olsun.
* Canım annem anne'ler günün kutlu olsun küçük boylu kızın Handan :)

anlamlı hediye notları anneye

* Doğan her günün sabahında içimde senin mutluluğunu görmek arzusu olmasa inan bana hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.” Hayırsız evladın…
* Anneler günün kutlu olsun canım annem
* Canım iyi ki hayatımızdasın oğlumun annesi seni seviyoruz:)
* Sağlıklı huzurlu mutlu nice yıllara tatlım iyiki varsın.benim annem olduğun için çok şanslıyım seni seviyorum biricik annem canımsın benim...
* En değerli hediyeden annesine.
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun. Meleğin :)
* Canım anneciğim... Öncelikle bizim annemiz olduğun için rabbimize sonsuz şükürler ediyoruz... Ve bu güzel günde güzel annemizin annelr gününü kutluyoruz... Anneler günün kutlu olsun güzel anneciğim... İyi ki varsın... Anneciğim...
* Bitanecik annem seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun inşallah hep mutlu olursun iyiki benim annemsin iyi ki.
* Seni ve ailemizi çok seviyorum anneciğim :)
* Hayatımın anlamı meleğim. İyi ki seni tanımışım iyi ki seninle evlenmişim. Sen ve oğluşum bana allah’ın bir lütfusunuz. Hayat ışığım ,yaşam kaynağımsınız.sizi çok seviyorum. Oğluşumla ben diyorum ki: dünyanın en güzel annesinin anneler günü kutlu olsun.
* Sen bu dünyadaki en değerli şeysin. İyi ki varsın. İyi ki annesin. Anneler günün kutlu olsun seni seviyorumm.
* Bana mutluluğun ne olduğunu sorsalar annem yaşıyor der susarım.

anne için hediye notu yazısı

* Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni çok seviyorum. Oğlun kemal
* Anneler günün kutlu olsun canım annem seni çok seviyorum.
* Hiç bir doktorun tedavisi, senin öpeyim de geçsin.” Sözün kadar işe yaramıyor anne. Anam
* Tuttuğumuz en sıcak, en sevgi dolu, en güvenli el... Hep var ol ömrümüzde... Annesi ve yavrusundan sevgiler.
* Bizim için her şeye katlanan, her zaman yanımızda olan , değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine..gücümüze güç ,umudumuza umut katan annemiz..anneler günün kutlu olsun .. Seni çok seven kızların..
* Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın güzel annemiz.
* Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Son nefesime kadar da hep böyle olacağım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
* Annem iyi ki doğmuşsun iyi ki bizim annemiz olmuşsun. İstedim ki seni en çok sevenleri ve en çok sevdiklerini bir arada gör.
* Seni seviyorum annem. Anneler günün kutlu olsun.

anneye anlamlı sözler

* Tüm çiçeklerden daha güzel olan kızımın annesine.
* Anneler günü kutlu olsun her günün mutlu olsun canım annem
* Anneciğim, anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum...
* Dünyanın en tatlı annesine anneler günün kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim, seni çok seviyorum...
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim seni cok seviyorum.
* Anneciğim nice mutlu sağlıklı beraber geçireceğimiz yaşların olsun seni çok seviyoruz.
* Sofrada önümüze koyduğu her yemeğe sihirli dokunuşlarla inanılmaz lezzetler ortaya çıkaran ve kendisine nedir bu yemeğin sırrı? Diye sorulduğunda ise birazcık sevgimi kattım diye alçak gönüllülük sergileyen biricik anneme seni seviyorum...
* Mesafeler uzak olsa da yüreğimiz hep seninle canım annem... Anneler günün kutlu olsun.
* Her şeyin en güzeline en özeline layıksın benim en temiz melek kalpli annem iyi ki varsın çok şükür bin şükür seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun hep birlikte kalmak dileğiyle selin..
* Kalbinden eksik etmediğin sevgin ve emeklerin için teşekkür ederim anneciğim. Hayatım boyunca her daim yanımda olan, beni bu günlere getiren canım anneme... Seni seviyorum.
* Nice senelere anneler günün kutlu olsun canım babaanneciğim...

hediye notu yazıları

* En güzel yemekleri yapan annenin anneler günü kutlu olsun.
* Bizim için her şeyi yapabilecek güçteki süper kadın anneler günün kutlu olsun iyi ki bizim annemizsin seni her şeyden çok seviyoruz...
* Canım annem… anneler gününü kutlar, sana huzur ve mutluluk dilerim. İyi ki varsın.
* Anneler günün kutlu olsun bir tanem.
* Canım anam, kahrımızı çeken anam. Nasip de bu sene birbirimizden uzak da olmak varmış anneler günü kutlu olsun iyi ki varsın. Ellerinden öperim anacım.
* Canım annem seni cok seviyorum
* Canım annem bu tohum bize mutluluk getirsin.
* Anne ve babalar gününüz kutlu olsun. İyi ki ailemsininiz :)
* Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim…
* ''Bir annenin boynundaki en değerli mücevher; evladının sevgi dolu kollarıdır'' derler ya hani. Peki ya dostun elindeki en değerli şey nedir?
* Dünyanın en güzel en tatlı en iyi annesine. Anneler günün kutlu olsun.
* İyi ki bizim annemizsin, iyi ki doğmuşsun.
* Anneciğim seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar güzel ve erişilmezsin fakat onlar bin tane sen bitanesin… anneler günün kutlu olsun tatlı belan oğlun…
* Varlığıyla var olduğum canım anneme..

hediye notları anneye

* Küçükken başucumuzda bize ninni söylerdin.sabahları uyanınca,bizi okşar severdin.bizim annemiz,güzel annemiz bizi al dizlerine.kucağında okşa bizi,ninniler söyle yine.bugün hala kulağımızda çınlıyor tatlı sesin.güzel annemiz,kalbimizin büyük neşesisin.anneler günün kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun, iyi ki benim annemsin! Kızın seni çok seviyor :)
* Canım annem iyiki benim annemsin iyiki yanımdasın
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok ama çok seviyorum.
* İlk anneler gününü kutluyoruz. Sağlıklı ve huzurlu nice güzel günlere…
* Benim tatlı mı tatlı, güzel mi güzel , akıllı mı akıllı , can mı can biricik annem :) anneler gününü tüm kalbimle kutluyorum.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun
* Canımız, annemiz, iyi ki varsın! İyi ki bizimlesin. Seni çooook seviyoruz. Hep bizimle ol. Dünyanın en tatlı, en fedakâr ve en güzel annesi, anneler günün kutlu olsun. Aşkısı :)
* Anneler günün kutlu olsun hollandadan sevgiler:)
* Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse ''annem'' derdim. Anneler günün kutlu olsun. Umarım hep mutlu oluruz :)

anneye özel mesaj ve sözler

* Hayatımın en değerli oğlumun anasının, anneler günü kutlu olsun.
* Çocuğumuzun annesi sevgililer günümüz kutlu olsun. Her zaman mutluluğumuz daim olsun. Seni seviyorum.
* Beraber geçirdiğimiz ilk anneler günümüz. İyi ki benim annemsin. Bundan sonra anneler gününü hep beraber geçirmek dileğiyle. Seni çok ama çok seviyorum anneciğim...
* Dünya kadınlar günün kutlu olsun annem.
* İzmir'den sevgilerle canım annem
* Anneler günün kutlu olsun canım annem...
* Varlığına binlerce kez şükürler olsun canım annem... Seni çok seven evlatların…
* Anneciğim, benim varlık sebebim sensin.. Sen olmasaydın ben olmazdım, büyüyemezdim koşamazdım özgürce.. Hayatın bu zorluklarıyla baş edemezdim.. Hayattaki başarılarımın en büyük destekçisi güzel annem, anneler günün kutlu olsun.. Sevgili oğlun.
* Anneler günün kutlu olsun annelerin en güzeli, en güzel ikiz annesi. Varlığına bin şükür iyi ki varsın seni çok seviyoruz.
* İyi ki varsın canım annem... ''Kızın ve oğlun''
* Bana anneanneliği yaşatan küçük oğlum ailenle nice yıllara.
* Güzeller güzeli biricik annem. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… nice yıllara canım annem.
* Dünyanın en en güzel kalpli en naif annesi iyiki sana sahibim anneler gününü kutlar sana gönderdiğim bu sevgi tohumunu bizim için gömmeni ve dünyaya güzel birşeyler bırakmış olmanı isterim tabiki benden sonra :) öpüyorum çooookçaa
* Kimse olmasa da annem var demenin mutluluğunu bana yaşatan, her zorlukta yanımda olan, her sıkıntımı kendi sıkıntısı gibi çözmeye çalışan, bana her zaman güven veren dünyanın en değerli insanı. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum
* Sana dünyaları alsam yine de az. Anneler günün kutlu olsun.

anneme güzel sözler

* Fatma Sultan iyi ki varsın yüzünden gülücükler sonsuza dek hiç eksik olmasın seni çooook seviyoruz ellerinden öpüyoruz anneler günün kutlu olsun…
* Canım annem dünyanın en iyi annesi anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum...
* Sen en güzel anne, kalbim her zaman seninle bil..
* Anne anne, ori dede teyzelerim sizii coook seviyorum.
* Beni ilk günden itibaren karşılıksız seven kalbimin incisi ve dünyanın en güzel annesine.. Anneler günün kutlu olsun canım anneciğim.
* Daha konuşamıyorum ama tüm kalbimle seni çoooooook seviyorum can'ım annem iyi ki varsın iyi ki senin oğlun olmuşum...
* Her anne çok kıymetlidir sende bizim en kıymetlimizsin iyi ki varsın anne seni çok seviyoruz.
* Annelerin bitanesi... Canım annemiz, anneler günün kutlu, hayatın hep huzurlu ve mutlu olsun. Seni çok seven evlatların.
* Anneler günün kutlu olsun saadet teyzecim...
* Dünyanın en güzel ve en fedakar annesine...
* Kalbinden eksik etmediğin sevgin ve emeklerin için teşekkürler sevgili anneciğim.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun canın oğulların.
* Dünyanın en güzel annesine.
* Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun biricik annem.
* Canım anneme iyi ki benim annemsin...

etkileyici anneler günü hediye notları

* Bir gün değil her gün senin günün canım annem. Anneler günün kutlu olsun.
* En umutsuz anlarda, hayata baktığım penceredeki en güzel manzara sendin: annem! Seni çok seviyorum.
* Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel annesi:)
* Dünyaya bir daha gelsem baba olarak yine seni seçerdim iyi ki varsin iyi ki benim babamsın. Annem ve ben seni herseyden coook seviyoruz...
* Seni seviyorum anneciğim sana az bile ama özel olmasını istedik iyiki varsın anneler günün kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın her zaman hayatımıza neşe kat seni çooook seviyoruz…
* Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… gücüme güç, umuduma umut katan annem anneler günün kutlu olsun anneciğim. Oğlun!
* Balon ve boncuk kedisi olarak anneler gününü kutlarız.
* Anneler günün kutlu olsun allah başımızdan eksik etmesin seni anne.
* Anneler günün kutlu olsun teyze
* Seni seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.
* Biz gülünce gülen, ağladığımızda ağlayan bizim için yaşayan dünyadaki en büyük şansımız bizim biricik annemiz anneler günün kutlu olsun. Kızların…
* Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… gücüme güç, umuduma umut katan annem anneler günün kutlu olsun anneciğim. Kızın.
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun iyiki varsın iyi ki benim annemsin seni seviyorum.

anneye doğum günü sözleri

* Eşim, hayatım güzel gözlüm ve en güzel anne...
* Geçmiş anne ve babalar gününüz kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun anam.
* Anneler günün kutlu olsun gülüm.
* İlerde çok iyi bir anne olucağını biliyorum anneler günün kutlu olsun dünyanın en iyi en güzel annesi seni çok seviyorum
* Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun bizim melek annemiz.
* Anneler günün kutlu olsun. Dünyanın en güzel ve en mis kokulu annesine.
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun seni çok seviyoruz.
* Seni çok seviyorum anneciğim.
* Anneciğim babam duymasın ama ben seni babamdan çok seviyorumm..cunki ancak bukadar harçlık verdi bana… olsun büyüyünce daha iyisini alirim..bu arada şaka yaptım bababamda seni çok seviyor..anneler günün kutlu olsun annecigim.
* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun
* Canım anneciğim, seni çok seviyoruz, sen dünyanın en tatlı, en iyi ve en güzel annesisin.
* Anneler günün kutlu olsun güzellik.
* Seni her şeyden çok ama çok seviyorum aşkım benim nefesim her şeyim çocuklarımın annesine deliler gibi aşığım sultanıma meleğime hayat arkadaşım benim mimar karıcığım
* Benim güzeller güzelim seni çok seviyorum iyi ki benim annemsin...

güzel anne sözleri

* Kızımızın biricik annesi, benim sevgili karıcığım, seni çok seviyoruz! İyi ki varsın ve iyi ki hayatımızdasın :) ilk anneler günün kutlu olsun :)
* Canım annem bu tohum bize sağlık getirsin
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Seni çok seviyoruz. Çocukların.
* Canım annem seni çok seviyorum... Anneler günün kutlu olsun songül'ün.
* Annem olmasan da bana annelik yaptın sana sonsuz teşekkürler anneler günün kutlu olsun.
* Sevgililer günün kutlu olsun canım annem
* Canım annem anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorum
* Güzel annem anneler günün kutlu olsun
* Seni çok seviyoruz anneciğim. İyi ki bizimlesin...
* Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
* Bütün işlere yetişen annem; anneler günün kutlu olsun.
* Seni çok seviyoruz anneciğim...
* Anneler günün kutlu olsun anne...

anneye sevgi sözleri hediye notu

* Anneler günün kutlu olsun gülüm :)
* Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum.
* Canım anneannem seni çok seviyorum. Sen benim her şeyimsin. Anneler gününü ailecek kutluyoruz..
* Anne seni seviyoruz didem&sinem
* Anneler günün kutlu olsun ''mommy''
* Anneciğim anneler günün kutlu olsun..
* Anneanneciğim seni cok seviyoruz. Nice senelere!
* Anneler günün kutlu olsun canım annem.. Karnınındaki çocuğun :)
* Benim kıymetlim ,her kağrımı çeken,dayanağım,vefakar,annem,her şeyi ile sana benzeyen kızın seni çook seviyor...iyi ki varsın,canım annem...anneler günün kutlu olsun...biricik kızın.
* Sen benim şarkımsın kimsenin dili dönmez sen benim içimsin kimse bilmez papatyam anneler günün kutlu olsun.
* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum, anneler günün kutlu olsun.
* Değerlim, güzel kalpli melegimm. Her şeyden herkesten çok ama çok önemli ve farklısın benim için.. İyi ki senin gibi bir ya, anneye,dosta,arkadaşa,öğretmene sahip olabilme şansı tanınmış bana bu hayatta, sen benim en büyük şansımsın. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum. Kızın.
* Anneler günün kutlu olsun meleğim sana senin kadar güzel bir hediye almak istedim seni çok seviyorum hayatımın ilk aşkısın…
* Güzeller güzeli anneme benden sıcacık bir hediye :)

anneye mesaj

* Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Anneler günün kutlu olsun...
* Canım annemiz anneler günün kutlu olsun. Çocukların ve torunlarınla nice yıllarımız olsun:)
* Dünyanın en güzel annesine. İyiki varsın.
* Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem.
* Sen dünyanın en iyi annesisin. Seni çok ama çok seviyorum benim şefkatli yufka yürekli bana gözü gibi bakan anneciğim... Bu dünyadaki şanslı çocuklardan biriyim çünkü sen benim annemsin...lütfen beni hiç yalnız bırakma…
* Benim için her şeye katlanan, herzaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadını canım annem iyi ki doğmuşsun seni çok seven kızın.
* Varlığıyla hayatımıza mutluluk veren evlatlarının ilk prensesi hayatlarının en anlamlı kadını çok değerli olan zeynep annemiz anneler günün kutlu olsun
* İyi ki varsın annem... ''Kızın ve oğlun''
* Nice senelere anneler günün kutlu olsun canım anneciğim...
* Dünyanın en özel annesine, anneannesine...
* Dünyanın en iyi annesine özel olarak yapılmıştır
* Bir günümde değil her günümdesin anneciğim! :)
* Dünyanın en güzel annesi ilk anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyoruz .
* 8 mart dünya kadınlar gününü kutluyorum. Seni çok seviyorum iyi ki benim annemsin.

anneye resimli mesaj

* Yörüngendeyiz... Anneler günün kutlu olsun uğur böceğim...
* Canımız annemiz hakkınız ne hediyelerle nede sözlerle ödenemeyecek kadar büyük, iyi ki varsınız sizi çok seviyoruz!
* Anneciğim, anneler günün kutlu olsun. Seni çoooookkkk seviyorum..
* Anneler günün kutlu olsun annem
* Anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın güzel annemiz.
* En güzel anneye. Hep birlikte mutluluklara aşkım.
* Seni çok seviyorum.anneler günün kutlu olsun ömrüm
* Benim prensesim en kıymetlim varlığına binlerce kez şükürler olsun meleğim en güvenli en huzurlu limanım. Hep benimle kal varlığına hayatımın her anında ihtiyaç duyduğum mucizevi güzellikteki kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem..
* Evimizin vazgeçilmez güneşi... Anneler günün kutlu olsun... Eşin ve çocukların...

anneye özel mutfak önlüğü

* Dünyanın en güzel annesine; hiç bitmeyen gülümsemelerin olsun.
* Dunyanın en guzel annesi seni seviyorum...
* Melek annemiz :) seni çok seviyoruz iyi ki varsın :) iyi ki bizim annemizsin :)
* Canım annemiz anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın seni çok seviyoruz…
* Ilk anneler günün kutlu olsun hayatım.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun iyi ki varsın seni çok seviyorum.
* Kötü günümde de iyi günümde de yanımda oldun. Birlikte ağladık birlikte güldük. Ama artıık bunlar yook bundan sonra seninle herkesten daha mutlu olacağız söz veriyorum. Seni çook seviyorum iyi ki varsın anneciğim. Anneler günün kutlu olsun anneciğim. Seni çoook seven kızın.
* Canım annem benim senin gibi bir annem olduğu için bile dünyanın en şanslı insanıyım belki bu sefer senin yanında olamayacağım ama sizi çok sevdiğimi ve sizden ayrı geçen her günümde seni ve babamı çok özlediğimi sakın aklınızdan çıkarmayın. Seni çok seviyorum anneciğim anneler günün kutlu olsun...
* Nice güzel yaşlara annecik :)
* Biricik annemiz anneler günün kutlu olsun çocukların :)
* Kuzucum anneler günün kutlu olsun arada her ne kadar beni sinirlendirsen de seni seviyorum...
* Sen her zaman annelik görevini en iyi şekilde yerine getiren biricik insansın. Seni seviyorum iyiki varsın iyiki annemsin. Oğlun.

anneye doğum günü hediyesi

* Oğulların olarak kendimizden ve senden gurur duyuyoruz. İyi ki annemizsin. Biraz gülmen ve mutlu olman dileğiyle... Oğulların...
* Anneler günün kutlu olsun anneciğim
* Dünyanın en güzel annesine kucak dolusu sevgilerimle..
* Anneler günün kutlu olsun canım iyi ki varsın.
* İyiki benimsin canım eşim çocuklarımın annesi
* Can'ım anneciğim iyi ki senin kızın olduk sende iyi ki bizim annemiz oldun. Ailemi çok seviyorum. Sizin gibi anne ve babamız olduğu için çok şanslıyız.anneler günün kutlu olsun kraliçe...
* Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Hayatımızsın anneler günün kutlu olsun canım annemiz.
* Canım annem; iyiki bizim annemizsin seni çok ve çok seviyorum, öpüyorum ellerinden anneler günün kutlu olsun.
* Dünyanın en iyi öğretmenine, anneme…
* Sevgili anneciğim, yıllardır koşullar ne olursa olursun bizim için gösterdiğin çaba ve iyiliğimiz için verdiğin bütün uğraşların için sana hep minnettarız. İyi ki bizim annemizsin. Seni çok seviyoruz..
* Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Anneler günün kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun hayatim
* Dünyalar güzeli annelerin en özeli senin için ne yapsam azdır sen çoook seviyorum.

anneye hediye

* Düştüğümde beni kaldırıp yoluma ışık tuttuğun için ettiğin dualarla beni var ettiğin için teşekkürler gücüme güç, umuduma umut katan annem...
* Bizim her anımızda yanında olan, bizi kendinden çok düşünen biricik annemiz... Seni çoook seviyoruz... Anneler günün kutlu olsun... İyi ki bizim biricik annemizsin…
* Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Anneler günün kutıu oısun. Sevgilerle oğlun…
* Seni çok seviyorum annişim, günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin!
* İkinci annem canım yengişim; seni çok öpüyorum. Anneler günün kutlu olsun...
* Annem iyi ki benim annemsin seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun.
* Dünyanın en güzel annesi sevgililer günün kutlu olsun seni çok seviyorum.
* Canım benim, çocuklarımın annesi ve benim de eşim, hayat arkadaşım ve yoldaşım olarak ölene kadar birlikte olmak ümidiyle anneler gününü kutlu olsun... Eşin…
* Canım anneciğim anneler günün kutlu olsun. Seni çok seven güzel kızın irem.
* Tatlım annem seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
* Seni çok seviyoruz. Anneler günün kutlu olsun.

anneye hediye

* Her kahve içişimde aklıma gelmenin ne kadar güzel oluğunu seninde bilmeni istedim güzel annem…
* Sadece inadını ve dik başlılığını örnek aldığım annem. Bana bir kadın olarak her zaman hakkımı savunmamı, kendim olmamı ve dik durmamı öğreten kadın.okyanusu ayağına getirecektim ama gücüm buna yetti. Dünya kadınlar günün kutlu olsun. Seni seviyoruz.
* Böyle güzel bir evlat dünyaya getirdiğin için teşekkür ederim anneciğim anneler günün kutlu olsun.
* Anneler günün kutlu olsun melek annem
* Senin için ne yapsam kafi gelmez bir fincan kahve sevgini kelama yetmez anneler günün kutlu olsun annem...
* Anneler günün kutlu olsun bitanecik annemiz :-)
* Canım annem seni çok seviyorum.
* Anneler günün kutlu olsun tek varlığım.
* Anneler günün kutlu olsun anacım. Umarım beraber bunlarla bir sürü kahve içeriz ellerinden.
* Dilim şu an anniiii dese de kalbim hep anne anne anne diyor.
* Geleceğin annesine minik bir hediye..
* Herkesin her şeyi olsun bizim senin gibi annemiz olsun. Böyle bir annemiz olduğu için çok şanslıyız. Canımız annem seni çok seviyoruz iyi ki varsın.
* Bu yıl ki anneler gününde senin için çok anlamlı bir hediye olmasını istedim. Sen bizim hem annemiz hem babamız oldun. Çok değerlisin benim için. Hakkını ödeyemeyiz. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun…
* Anneler günün kutlu olsun biricik anneciğim...
* Mutluluğa giden yol sensin anne kokulum… çok özlemle, çok hasretle sarıyorum. Seni çok seviyorum...

anneye hediye

* Anneler gününe yetişirse çok sevinirim.
* Dünyanın en güzel ve en iyi annesine kucak dolusu sevgiler.
* Annem annelerin en güzeli, sensin, benim güzel annem. Ilık esen bahar yeli, sensin, benim güzel annem. Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel annem. Açan çiçek, çağlayan su, gülümseyen engin duygu, evimizin mutluluğu sensin, benim güzel annem.
* Her an yanında olamasam da hep kalbimdesin. Beraber geçiremediğimiz ilk anneler günü... Seni çok seviyorum. Bir tanecik kızın…
* Beraber ufak bir şey yapalım dedik bu kadarını da yapalım dimi anneler günün kutlu olsun anneciğim seni seviyoruz iyiki varsın.
* Beni dünya'ya getiren güzel yürekli kadın. İyi ki benim annemsin iyi ki senin kızınım. Seni çok seviyorum iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun annem.
* Geleceğimin anne adayı anneler günün kutlu olsun. Seni seviyorum.
* Anneler günün kutlu olsun canım annem. İyi ki varsın seni çok seviyoruz.
* Canım annem anneler günün kutlu olsun rabbim seni başımızdan eksik etmesin iyiki bizimlesin seni çok ama çok seviyoruz...
* Oğlumun güzel annesi, rabbim sana sağlık, mutluluk, güç, kuvvet versin seni bizden ayırmasın. Seni seviyorum...
* En güzel öğretmen, evimin şirinesi, geleceğin en mükemmel anne adayı seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.