sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

İnsanlar için arkadaşlara sahip olmak ve onları özel zamanlarda hatırlamak oldukça önemlidir. Okul hayatınızda sosyal yaşantınızda iş hayatınızda tanışıp, iyi anlaştığınız ve zamanla kardeş gibi olduğunuz yakın arkadaşlarınız sırdaşlarınız için hediyeler almak onları mutlu etmek de Türk kültürünün olmazsa olmazlarıdır. Özellikle doğum günlerinde onlara anlamlı hediyeler vermek aradığında sevgi bağını güçlendirip dostluğunuzu kat kat artıracaktır.  Her ne kadar doğum günü hediyeleri seçmek güç olsa da her biriniz küçük hediyelerle onları mutlu etmeyi başarmışınızdır. Arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır diye kara kara düşünenlerdenseniz aşağıda yer alan hediye seçenekleri arasından arkadaşınıza uygun olanları alıp hazırlayarak ona doğum günü gibi özel günlerinde onlara takdim verebilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

Arkadaşa hediye seçenekleri sınırsızdır. Ancak insanlar bu seçenekler arasında hangisini seçeceği konusunda karamsar kalmaktadır. Özellikle doğum günü gibi insanın kendilerini özel hissettikleri önemli günlerde buna uygun hediyeler almak daha anlamlı oluyor. İnsanın doğduğu gün ona özel gün olduğundan dolayı bugünden ailesi ve sevdikleri tarafından onlara kendini özel hissettiren anlardan birisidir. Hele ki bu özel günlere arkadaşınız mutlu edecek tebrik mesajları ve doğum günü hediyeleri onun bu özel günün tamamlayan önemli unsurlardan birisi olmaktadır. Arkadaşınıza doğum günüde hediye edeceğiniz hediye seçeneklerinden bazıları şunlardır.

İsme Özel Arama Motoru Kupa Bardak

Arkadaşa hediye fikirleri arasında yer alan kişiye özel ya da isme özel arama motoru kup bardaklar ile arkadaşınıza farklı bir sürpriz yapabilirsiniz. Üzerinde arkadaşınızı isim yazılı olan ve Google arama ekranı çubuğu ve hemen altında cevabı bulunan bu bardaklar üzerine arkadaşınıza özel doğum günü mesajlınızı ya da sorularınızı yazdırabileceğiniz kupa bardaklar arkadaşınızla olan dostluk bağlarınızı güçlendirecektir. Dünyanın en iyi arkadaşına ya da biricik dostuma gibi farklı sorularla hazırlatabileceğiniz bu kupa bardaklar ile arkadaşınızı çayını ya da kahvesini yudumlarken her zaman sizi hatırlayıp gülümseme ile bakacaktır.

Sihirli, Kupa Çeşitleri

En yakın arkadaşınıza doğum günü için hediye edebileceğiniz bir dünya hediyeler arasında en çok tercih edilenleri ise sihirli kupa bardaklar oluyor. Sizlerde en yakın samimi can dostunuza doğum günüde bu kuplarda hediye ederek onu şaşırtabilirsiniz. İster kendinizin isterseniz de arkadaşınız ile berber çekindiğiniz fotoğrafları kupaların üzerine yaptırtarak büyüleyici bir gösteri sergileyebilirsiniz.

En Yakın Arkadaşınıza Özel Çikolatalar

İyi gününüzde, kötü gününüzde yanınıza olan mutluluğunuza g sevinen üzüntünüze ağlayan ve ailenizin bir parçasıymış gibi önemli bir konumda olan en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak arkadaşa özel çikolatalar iyi bir seçim olacaktır. Üzerine dostluğu simgeleyen serçe parmakların birbiri ile kilitlendiği resim bulunan arkadaşınızın ismi ya da ona vereceğinizi özel mesajın yer aldığı bu hediye çikolatalar arkadaşınıza dünyanın en tatlı ve özel birisi olduğu duygusunu verecektir.

Kişiye Özel Sıkma kehribar Tespih

Tespihler erkeklerin elinden hiç düşürmediği adeta bir oyuncağı haline geldiği önemli, aksesuarlardır. Ama kişiye özel ayrıntıları ile hazırlanıp en yakın arkadaşınıza babanız ya da eşinize sevgilinize hediye edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Eğer arkadaşınız erkekse ona verebileceğiniz hediye seçeneklerinden birisi de kişiye özel sıkma kehribar tesbih hediye edebilirsiniz. Son derece şık ve üzerinde isim veya arkadaşınıza doğum günü özel mesajınızın yer aldığı ahşap kutusu bulunan kişiye özel tespih erkek arkadaşınızın elinden hiç düşmeyecektir. İsterseniz teşbihi sade olarak seçip mesajınızı kutusuna yazdırtabilirsiniz, isterseniz de tespih taşlarının üzerine arkadaşınızın ismini ya da baş harfini yazdırabilirsiniz.

İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye

Kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak ne verebilirim diye düşünüyorsanız İstiridye İçinden Çıkan Gerçek İncili Gümüş Kolye tam size gör… Gerçek bir İstiridye içinde çıkan 392 ayrında gümüş kolye ve kolye zinciri bulunan bu özel hediye kız arkadaşınıza verebileceğiniz en anlamlı ve etkileyici hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Gerçek inci tanesine sahip göz kamaştırıcı bu hediye şık kadife kutusu içerisinde gönderiliyor. Özellikle hayatınızda çok önemli bir y ere sahip olan arkadaşınız için essiz bir armağan olacaktır.

Arkadaşınıza özel Prestijli Hediye Seti

İş yerinizde okulunuzda ya da sosyal hayatınızda tanıştığınız erkek arkadaşlarınızın doğum günüde onları mutlu etmek için ona özel bir prestijli hediye sepeti hazırlatarak hediye edebilirsiniz. Oldukça etkileyici olan bu hediye sepetini doğum günü dışında arkadaşınızın önemli günlerinde, mezuniyetinde, iş terfiyesinde onu kutlamak ve o güne özel hediye olarak verebilirsiniz. İçerisinde kalem defter, cüzdan kartlık tespih, çakmak kupa ve kitap okuma ayracı gibi çeşitli aksesuarların yer alığı hediye sepetini içindekileri arkadaşınız hayatını her alanında kullanma fırsatı bulacak ve kullandıkça da sizi hatırlayacaktır.

Yılın Dedikoducusu İsme Özel Sihirli Kupa Bardak

En samimi yanında tüm doğallığınız ile davrandığınız, şakalaştığınız beraber oturup beraber kalktığınız arkadaşınız için komik ilginç bir hediye seçeneği arıyorsanız Yılın Dedikoducusu İsme Özel Sihirli Kupa Bardak onu mutlu edip eğlendirecektir. Espri değeri çok yüksek olan klasiklikten dışa çıkan bu hediye arkadaşınızın hayatında aldığın en güzel ve esprili hediye olacaktır.

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

Yılda bir kez kutlanan ve kişiye özel bir gün olan doğum günüde arkadaşınıza çeşitli mesajların yer aldığı doğum günü kartları setini hediye ederek ona kendini özel hissettirebilirsiniz. Özel tasarımlı şık kutusu içerinde hazırlanmış bu özel kartları eşi, benzeri bulunmaya doğum günü hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Dilek Ağacı Tohumları

Arkadaşınız için sağlık başarı, huzur para, aşk dileklerin bu hediye onlar keyif dolu anlar yaşatacaktır. 6 model seçeneğine sahip olan bu dilek tohumlarını toprağa ekip büyüterek arkadaşınızla olan sevgi bağlarınız güçlendirebilirsiniz gerçek tohumun, içinde yer aldığı bu hediyenin her kutusunda üzerinde Türkçe ya da İngilizce ile yazılmış mesajlar yer alıyor.

Osmanlı Motifli Otantik Kahve Fincan Set

Türk kültürünü olmazsa olmazlarıdır Türk kahvesi, misafir geldiğinde kız istem merasimlerinde ikram olarak tercih edilen Türk kahvesi Osmanlı’dan günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Türk kahvesi içmeyi seven bir arkadaşınız varsa orijinal Osmanlı motifi ile donanmış Türk kahvesi fincan setini ona doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz. Otantik havası buluna bu fincan seti bir adet sunum tepsisi, 2 tane Türk kahvesi fincanı şekerli ve lokumluktan oluşmaktadır. Set halinde vereceğiniz bu hediye arkadaşınıza ya da sevdiklerinize verebileceğiniz şık ve etkileyici hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Arkadaşlara Farklı Doğum Günü Hediye Seçenekleri

Arkadaşınıza doğum gününde verebileceğiniz doğum gün hediye seçenekleri bunlarla kalmayıp daha birbirinden farklı eğlenceli seçenekler bulunuyor. Fakat hediye seçimleri yaparken dikkat etmeniz gereken huşuları da göz önünde bulundurmanız ona doğru hediye seçmeniz açısından son derece önemlidir. Çok sık görüştüğünüz arkadaşınıza en komik hediyeleri verebilirsiniz. İş yerinizde bulanan ve aranızda mesafe olan arkadaşınız için hediye seçiminiz biraz daha farklı olmalıdır. Arkadaşınızın karakteri zevk ve beğenileri, hobileri yaşı, cinsiyeti göz önüne alarak tercih edeceğiniz ve günlük hayatta kullanabileceğiniz ürünleri hediye etmek onları mutlu edecektir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.