sadsad x
asdasd
Arkadaşa Yılbaşı Kutlama Mesajları

Arkadaşa Yılbaşı Kutlama Mesajları

19 Ekim 2017

Arkadaşlık, insanın hayatında sahip olabileceği en değerli insan ilişkilerinden biridir. Herkesin çok yakın hissettiği, sık sık görüştüğü, uzak olduğu veya bağı hiç kopmayan bir arkadaşı mutlaka vardır. Bu arkadaşlığın değerinin bilinmesi oldukça önemlidir. Sizin de yakın veya uzak olduğunuz arkadaşlarınız mutlaka vardır. Bu arkadaşların bazıları çocukluktan gelirken bazıları ise hiç tahmin etmediğiniz bir yerde tanıştığınız insanlardır. Arkadaşlarınızı seviyor ve değer veriyorsanız, bunu her zaman hissettirerek onu mutlu edebilirsiniz. Arkadaşınızı mutlu etmenin yollarından biri de özel günlerde onu aramak, yanına gitmek, hediye almak veya anlamlı bir söz söylemektir. Sözler, her zaman kalbin anahtarlarından biri olmuştur. Bu, sizin arkadaşlığınız için de aynı olacaktır. Çok sevdiğiniz arkadaşınıza özel bir yılbaşı kutlama mesajı atarak onu düşündüğünüzü belirtebilirsiniz. Bunun dışında yeni yıl için hediyelik eşya aldıktan sonra bu özel kutlama mesajlarından birini hediye notu şeklinde yeni yıl hediyesi üzerine de iliştirebilir ve sevdiklerinizin yılbaşını bu özel sözlerle kutlayabilirsiniz. 

Arkadaşa Gönderilecek Yılbaşı Mesajları

Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz arkadaşlarınızın yılbaşını kutlamayı ihmal etmeyin. Bu kutlamayı ise onu mutlu edecek bir mesaj ile yapabilirsiniz. Uzakta olan, görüştüğünüz veya hediye aldığınız yakın dostunuz için anlamlı yılbaşı mesajlarından birini seçebilirsiniz. Yılbaşı mesajları, sevdiklerinizin yeni bir yıl başlangıcını kutlamak için sizlerle olmaktadır. Bu özel cümlelerin her biri, sevdiklerinizi mutlu etmek için hazırlanmıştır. Mesajlar, telefon üzerinden, sosyal ağlar ile veya hediyelerin üzerine yazılan not kağıtları ile sevdiğinize ulaşabilir. Mesajınızı seçtikten sonra nasıl ileteceğiniz size kalıyor… Yılbaşı için oluşturulan anlamlı kutlama mesajlarını iş yerindeki ve okuldaki arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize, ailenizdeki fertlere ve sevdiğinize de iletebilirsiniz. Herkes için özenle oluşturulan mesajlar, sevdiklerinizi mutlu etmek için paha biçilmezdir. Bu mesajlar ile uzakta olan sevgilinizi, ailenizi ve dostlarınızı mutlu edebilir, onlara kendini değerli hissettirebilirsiniz. Her kadının hayatını paylaştığı ve çok sevdiği adama söyleyecek sözleri vardır. Bu sözler en içten duygular ile oluşur ve büyük bir mutluluk verir.

Aşk ve sevgiyi anlatmanın en güzel yolu olan sözler, herkes için ayrı bir anlam taşır. Ancak özel günleri kutlamak için kullanılan söz ve cümleler, biraz daha farklıdır. Kutlama ve tebrik mesajları, belirli özelliklere sahip olmalıdır. Bunlar cümlenin doğru yazılması, uyumlu olması, günün anlamını ifade etmesi ve duygulara hitap etmesidir. Bu nedenle özel günlerde kutlama yapacak olan kişiler, özel mesajları için yardıma ihtiyaç duyabilir. Yılbaşı da bu önemli günlerden biridir. Yılbaşı günü ve gecesi herkes sevdiklerine mesaj atarak veya arayarak mesajını verir. Erkek arkadaşının yılbaşı gecesini kutlamak, özenle seçilmiş sözlere ihtiyaç duymayı da beraberinde getirir. Erkek arkadaşınız için en özel ve anlamlı sözü seçebilirsiniz. Daha sonra bu sözü mesajla, arayarak, yüzüne veya hediye kartının üzerine yazarak kendisine iletebilirsiniz. Bu kutlama sözü, erkek arkadaşınızı çok mutlu edecektir.

En Güzel Yılbaşı Kutlama Mesajları

*** Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.
*** Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Güzel bir yıl dilerim......
*** Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!
*** Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Seneler!
*** Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..
*** DOSTLUK, Günah olmayacak kadar masum Köle olmayacak kadar özgür Unutulmayacak kadar derin ve Tek başına yaşanmayacak kadar zorsa BIRLIKTE NICE YILLARA...
*** 2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

güzel yılbaşı mesajları

*** Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!
*** Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Güzel bir yıl dilerim....
*** Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.
*** Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep senin olsun. Mutlu Seneler!
*** Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2018 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

En güzel yılbaşı mesajları

*** Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.
*** Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın Güzel bir yıl dilerim....
*** Bugün Dertleri Bir yana Bırakın, Bugün Gözyaşlarını Unutun, Bugün Daha Mutlu Yarınlar için İnadına Hayata GülümSeyin, 2018 Yılınız Kutlu Olsun...
*** Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Güzel bir yıl dilerim....
*** Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.
*** Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

yeni yıl kutlama sözleri

*** Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.
*** Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle… Güzel bir yıl dilerim......
*** İşte sonunda buldüm! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Seneler!
*** Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle, Güzel bir yıl dilerim....

kısa yılbaşı mesajları

*** 2018 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, Mutlu Yıllar!
*** Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Güzel bir yıl dilerim.
*** Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle, Mutlu Seneler.
*** 2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2018 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER...

anlamlı yılbaşı sözleri arkadaşa

*** Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın Güzel bir yıl dilerim....
*** Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2018 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle Güzel bir yıl dilerim....
*** Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.
*** Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, Güzel bir yıl dilerim....
*** 2018 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle Güzel bir yıl dilerim....

Arkadaşa yılbaşı mesajı güzel

*** En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle Güzel bir yıl dilerim...
*** Ho ho ho! Mutlu Seneler! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de?
*** Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Seneler!
*** 2018 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Güzel bir yıl dilerim......

arkadaşa yılbaşı kutlama mesajı

*** Her yeni yıl bir başka güzel. 2018 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Mutlu Yıllar.
*** Sevgi bütün kapıları açar.. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu Seneler Canım Arkadaşım....
*** Koskoca bir yıl daha bitti, keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim...

Resimli yılbaşı kutlama mesajları arlkadaşa

*** 2018 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun...
*** En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle... Yeni Yılın Kutlu Olsun Dostum...
*** Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!
*** Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

Sana Olan Güzel Dileklerim Kartları

fiyat

*** Acısıyla, tatlısıyla, іyіsіyle kötüsüyle bіr yıl daha geçti. Hoş geldin yenі yıl. Güzel bir yıl dilerim... dostum!
*** Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2018 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..
*** Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah"a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Mutlu Yıllar…

güzel yılbaşı tebrik mesajları

*** 2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Seneler!!
*** Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Mutlu Yıllar.
*** 2018 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!
*** Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.
*** Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Güzel bir yıl dilerim......
*** Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.
*** Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle..

arkadaşa yılbaşı kutlama mesajları resimli

*** Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.
*** Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Seneler!
*** Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2018 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.
*** Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… İyi yıllar…
*** Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

arkadaşa yılbaşı mesajları resimli

*** Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Musmutlu Seneler!
*** 2017’ya elveda, 2018’ye Merhaba!! Hoş geldin Yeni Yıl…
*** Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!
*** Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.
*** Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2018no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. Güzel bir yıl dilerim......
*** Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.
*** Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Seneler!
*** Yeni yılda umutların gerçek, gerçek mutlulukların sonsuz olsun! İyі Yıllar...

arkadaş için yılbaşı kutlama sözleri

*** Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Güzel bir yıl dilerim...…
*** Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.
*** Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice Güzel bir yıl dilerim Arkadaşım...
*** Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Güzel bir yıl dilerim... dilerim.
*** 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
*** Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.
*** Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların daim olsun! İyi Yıllar...

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.