sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Kuşkusuz ki herkesin çevresinde yeni doğan bebek olmuştur. Türk örf adetlerine göre yeni doğan bir bebeğe hediye götürmek kaçınılmaz bir adettir. Bu örf ve adetimiz geçmiş yıllardan günümüze kadar gelmiştir. Dokuz ay bebeğini karnında taşıyan, onu sabırsızlıkla kucağına almayı bekleyen ve nihayet dünyaya gelen minik bir bebeğe hediye almak kadar güzel bir şey yoktur. Hem bebeğin hem de annesinin ihtiyaç duyduğu bir bebeklere özel hediye sepeti seçebilirsiniz.  Hemen hemen hepimizin aklından geçmiştir yeni doğan bir bebeğe ne hediye götürebiliriz diye. Hediye seçmek konusunda kararsız kalıp, hangisinin daha doğru bir tercih olacağına emin olamamış olabilirsiniz.

Yeni Doğanlar İçin Şık Sepetler

İlk olarak anne ile iletişime geçip, bebek için evinde olmayan bir eşyanın olup olmadığı sorarak daha gerekli bir hediye alabilirsiniz. Bebekler için hediye sepetleri oldukça ideal olan hediye seçenekleridir. Biberon, emzik ve su matarası alabilirsiniz. Annelerin en ihtiyaç duyduğu bebek ürünlerinden biridir. Yeni doğan Kız bebek olursa ona pembe, kırmızı tonlarında seçebilirsiniz. Yeni doğan erkek bebek ise mavi, yeşil tonlarında seçebilirsiniz. Ayrıca emzik zinciri gibi isimlerin yazıldığı tasarım ürünler seçebilirsiniz.  Bebek bakım sepeti alabilirsiniz. İçinde bebek şampuanı, bebe yağı, pudra, tırnak makası, bebek losyonu gibi ürünlerin olduğu bir sepet hazırlayabilirsiniz. Bunu güzel tüllerle ile süsleyip, güzel notlar ekleyip hediye edebilirsiniz.

Hediyelik Bebek Sepetlerinde Neler Var?

Güzel bebek hediye sepetleri içerisinde bulunan bebek giysileri, bebek şapkaları, bebek zıbınları da tercih edebilirsiniz. Hediyelerin renkleri ve modelleri tamamen size kalmış. Tasarım hediyeler seçebilirsiniz. Örneğin bebeğin adına yapılmış bir duvar saati. Çok da şık olmaz mı? Bebeğin odasını kalıcı bir hatıra ile süsleyebilirsiniz. Bebeğe albüm, çerçeve gibi hoş bir anı bölümü oluşturabilirsiniz. Bebek için harika bir bebek battaniyesi alabilirsiniz. Hem kullanışlı Hem de gayet gerekli bir hediye olur. Bebek için havlu, bebek bornozu alabilirsiniz. Bunların bir kaç çeşidi vardır. Lütfen bebek eşyalarını seçerken anti bakteriyel, bebeğe uygun olup olmadığını kontrol edin. Bu detay çok önemlidir. Bebek için bebek küveti alabilirisiniz. Bunun içinde bebeğe zarar vermeyen maddelerden yapılmış olması lazım.

Yeni Doğanlar İçin Hazırlanan Hediye Sepetleri

Yeni doğan bebekler için de hazırlanan hastane çıkışı bebek hediye sepetleri seçenekleri bulunuyor. Anne için bebek çantası alabilir, onun rahat kullanması için büyük ve fazla bölmeli bir çanta seçebilirsiniz. Bebek ana kucağı, puset gibi eşyalarda seçebilirsiniz. Bebek bezi, bebek maması gibi ihtiyaç duyulan bebek ürünlerini tercih edebilir, anneye azda olsa katkıda bulunabilirsiniz. Hem bu anneyi daha da mutlu eder. Hediye seçmek tamamen sizin tercihinize kalmış bir şey. Farklı tasarım hediyeler seçerek akılda kalabilir ve farklılık yaratabilirsiniz. Bebek için dağıtmalık bebek dolap süsleri, kokulu taşlardan yapılmış magnetler, bebek şekeri gibi özel hediyeler seçebilirsiniz.

Bebekler İçin Hediye Alternatifleri

Bebek telsizi, bebek yürüteci, bebek mama sandalyesi hediyelerini de düşünmelisiniz. Bunları seçerken emniyetli olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bebek için emniyetli ve güvenilir olması oldukça önemlidir. Hediye seçiminde bebeğin kaç aylık olduğuna da önem vermeniz gerekiyor. Özellikle bebek hediye sepetleri birçok bakımdan bebeğin ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanıyor. Bu sepetler içerisinde yediden yetmişe hemen her türlü ürün bulunuyor. Hediye satın alma konusunda kararsızlık yaşayan insanlar bu sepetlerden diledikleri gibi yararlanabilirler. Bebek hediye sepeti satın almak istiyorsanız bebeğin cinsiyetine göre mavi ya da pembe gibi renkleri değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.