sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Bir bebeğin dünyaya gelmesi demek tüm ailenin büyük bir hazırlık çalışmalarına başlaması anlamına gelmektedir. Neşe ve mutluluk habercisi olan minik bebekler için gerekli olan malzemelerin hazırlanması ve hediyelerin alınması insanların yaşamlarında en çok önem verdikleri konular arasında yer alıyor. Yeni doğan bebeklere hediye almak isteyen insanlar oldukça şanslı denilebilir. Günümüzde tasarımcılar bebekler için üretilen eşyalara ve malzemelere büyük önem verdikleri için hediyelik eşya seçimleri de oldukça geniş kapsamda tutuluyor. Bir mama sandalyesinden tutun da mama önlüğüne kadar çok geniş bir online hediyelik eşya skalası olduğunu bilmeniz gerekiyor. Ancak bebek yeni doğan bir bebek ise hediye seçimini de ona göre yapmak ayrı bir önem gerektiren konudur.

Yeni Doğanlar İçin Ne Alabilirsiniz?

Eskilerden kalma bir alışkanlık olan hediyelik elbiseler günümüzde yerini daha farklı olan eşyalara bıraktı denilebilir. Bununla birlikte eski bebek hediyeliklerin de biraz şekilde değiştirdiği söylenebilir. Önceden düz mama önlükleri satılırken artık üzerinde bebeğin isminin ve resminin bulunduğu özel mama önlükleri çok fazla ilgi görüyor. Özellikle de yeni doğan kız bebekler için pembe ve üzerinde bebeğin isminin yazılı olduğu mama önlüğünü tercih etmek çok zarif bir hediye seçimi olacaktır. Bununla birlikte hediyelik grubunda çeşitli bebek hediye sepetleri de bulunuyor. Bu bebek sepetleri çeşitli malzemelerin bir araya gelmesi ile oluşan çok hoş hediyelik sepetlerdir.

Yeni Doğan Kız Bebeklere Neler Alınabilir?

Eğer doğan bebek bir kız ise çok şanslısınız demektir. Çünkü kız bebekler, sevimlilikleri kadar geniş bir hediyelik eşya şansına sahip bebeklerdir. Yeni doğan kız bebeğe hediye almayı düşünüyorsanız dekoratif kız bebek ahşap takvimi oldukça sevimli bir hediye çeşididir. Bebek odalarını süslemede kullanılabilecek olan bu hediye seçeneği yanında isme özel nazar boncuklu firketeler de oldukça ilgi görüyor. Hoş geldin bebek yazılı yastıklar da yine bebekler için çok hoş olan hediyelik eşyalar arasındadır. Özel tasarımlara sahip olan tüm bu ürünler sizin hediye seçimlerinizi belirlemede önemli birer yere sahiptir. Hem kaliteli malzemelerden tasarlanıyor hem de hediye konusunda farklılığı ortaya koyuyor.

Yeni Doğan Erkek Bebeklere Hediye Seçenekleri

Erkek bebekler de en az kız bebekler kadar şanslı bebeklerdir. Eskiden yeni doğan erkek bebeğe hediye almak sanıldığı kadar kolay değildi. Çünkü erkek bebekler için hediye sınırı oldukça dardı. Ancak günümüzde erkek bebeklere de hediye almak için sıkıntı yaşamıyorsunuz. Erkek bebekler için hazırlanan bebek bileklikleri çok fazla ilgi görüyor. Bu bebek bilekliklerinin üzerinde bebek arabası gibi bebekleri ilgilendiren detaylar bulunuyor ve üzerinde de istendiği takdirde bebeklerin isimleri yazılıyor. Erkek bebek resim çerçevesi, erkek bebek yastıkları, bebeklere özel albümler gibi seçenekler de yine hediye seçenekleri arasında bulunuyor. Dilerseniz bu hediyelik ürünlerden karma şeklinde bir sepet hazırlatabilmeniz de mümkün oluyor.

Kız ve Erkek Bebek Hediye Sepetleri

Yeni doğan bebeklerin ihtiyacı olan birçok ürün bulunuyor. Bu ürünler içerisinde zıbın, eldiven, patik ve mama aparatları son derece önemlidir. Ancak bu tarz ürünlerin tamamını eksiksiz şekilde toparlamak biraz zahmetli hale gelebiliyor. Bu nedenle de bebeklere özel tasarım olarak hazırlanan hediyelik eşya sepetleri çok revaçta olan ürünlerdir. Hediyelik eşya sepetleri kız ve erkek bebeklere özel hazırlanıyor ve renk seçenekleri de buna göre belirleniyor. Bebek hediye sepetleri içerisinde bulunan ürünler yalnızca kıyafet ile sınırlı değil. Aynı zamanda bu ürünler arasında minik oyuncaklar ve biberon, emzik gibi ürünler de bulunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.