+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Öğretmenler gününün en çok ses getirecek yaratıcı öğretmen hediyeleri yalnızca burada! Biricik biyoloji öğretmeninize teşekkür etmek ve sevginizi sunmak için anlamlı öğretmenler günü hediyeleri mi bakıyorsunuz? Biyoloji öğretmenlerine özel olarak hazırladığımız yaratıcı tasarımlı termos bardaklar, öğretmenlere özel karikatürlü kupa bardaklar, duvar saatleri, masa saatleri, bardakaltlıkları, anahtarlıklar ve daha bir sürü sıra dışı obje ile siz de aradığınız hediyeyi anında bulabileceksiniz. Öğretmenler için akıllara gelebilecek en güzel öğretmenler günü hediyeleri bu kategorimizde sizlerle. Aynı gün kargoya teslim ve ucuz fiyatlarla beğeninize sunduğumuz orijinal biyoloji öğretmeni hediyelerimizle sizleri kesinlikle özel günlerinizde yalnız bırakmıyoruz.

Öğrencilerini topluma faydalı birer birey olarak yetişmek için gece, gündüz durmadan çalışan öğretmenlerin hakkı ödenmez. Öğretmenler gününde öğretmen arkadaşlarınızı ziyaret ederek, hediye verebilirsiniz. Bu sayede emeklerinin ne denli değerli olduğunu bir kez daha hissettirmiş olacaksınız. Sevdikleriniz için atacağınız bu adımlar son derece önemli ve kıymetli olacaktır. Seçimlerinizi yapma konusunda zorlanmayacağınız da belirtelim. Yukarıdaki anlamlı ve ilginç ürünler gibi anlamlı ürün çeşitliliği ile birçok fırsatın sahibi olacaksınız.

Biyoloji öğretmenleri eğitim vereceği grubun özelliklerine göre bir eğitim planı hazırlayıp sunmalı, öğrencilerine alanı ile ilgili bilgi ve becerileri kazandırmalıdır. Bunun içinde alanı ile ilgili bilgileri ve sürekli gelişen çağ ile yeni teknoloji ve bilimi takip edip ders programlarına bunu yansıtması gerekmektedir. Bilgi aktarımı konusu çok geniş bir alan olduğu için sağlık bilgisi, ileri biyoloji, fen ve teknoloji, fen bilgisi, bilim ve teknoloji, bilgi teknolojisi, araştırma teknikleri, insan anatomisi, çevre ve insan, ilkyardım vs. Konularda geniş bilgi ağına sahip olması ve bu bilgileri karşısındaki kişilere aktarabilmesi gerekmektedir. İletişim becerisi yüksek, kişilerle iletişimi kuvvetli olması gerekmektedir. Bu ürünlerimizden bir tanesini biyoloji öğretmeninize ne niyetle veriyor olacağınızı elbette ki niyetinizi okuyabilmemiz mümkün olamadığından bilemeyiz. Belki biyoloji öğretmeninize sevginizi sunmak, belki kendisinden özür dilemek, belki biyoloji öğretmeninize kendinizi affettirmek, belki de biyoloji öğretmeninizi ne kadar sevdiğinizi yani "Seni seviyorum öğretmenim" demek için bir hediyelik ürünümüzü tercih etmek istiyorsunuz. Bu noktada küçük bir hatırlatma yapmayı kendimize borç biliriz; Hediyemen'de her duyguya iz düşüm olacak şaheser kıvamında duygu yüklü öğretmene özel hediyeler var.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.