sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Öğretmene Hediye Fikirleri

Öğretmeniniz için içinizden gelen sevgiyi yansıtabileceğiniz anlamlı hediyeler düşünüyorsanız bu kategorimizde öğretmenlere yönelik olarak alınabilecek en yaratıcı hediye fikirlerimizi sizlerin gözleri önüne seriyoruz. Şık, anlamlı, kaliteli ve kişiye özel hediyelerden oluşturduğumuz bu güzel hediye listemizde sizler de öğretmene hediye ne alınır merakınızı giderecek hediye fikirlerine ulaşacaksınız! Erkek ve kadın her branştan öğretmenler için hediye fikirleri bulabileceğiniz bu başlığımızda aynı zamanda öğretmene alınabilecek ucuz hediyenın fiyat olarak ucuz olmasına aynı zamanda çok da değerli olabileceğine şahit olabileceksiniz! Çünkü öğretmenlerimiz hepimizi gerçek kahramanları ve onlar bizlerin gerçek ideolleri! Dolayısıyla çok sevdiğimiz bir öğretmene hediye alırken titiz ve seçici davranmak ister, Ona layık güzel bir hediyeyi seçmek isteriz. Öğretmeninize sevginizi en güzel şekilde hissettirebileceğiniz en anlamlı öğretmen hediyeleri işte karşınızda. Öğretmeninize doğum gününde veya sevginizi göstermek istediğiniz herhangi bir günde, öğretmenler için özel olarak tasarladığımız bu güzel ürünlerden yararlanabilirsiniz. Erkek veya bayan öğretmenler için tasarladığımız birbirinden çarpıcı değişik öğretmen hediyeleri; "öğretmene ne hediye alınır?" sorusuna mükemmel bir cevap niteliğinde. 

Öğretmene Doğum Günü Hediyeleri

Öğretmenler, öğrencilerini adeta kendi öz çocukları yani evlatları gibi görmektedirler. Şayet bu böyle olmamış olsaydı zaten bu en fazla sabır gerektiren kutsal işi yapabilmeleri mümkün olamazdı. Her meslekte olduğu gibi öğretmenlikte de mesleğini seviyor olmak, yaptığın işten keyif almak, kendini sürekli güncellemek meslekteki başarının en büyük anahtarı veya en önemli sırrıdır. Hatta öğretmenlikte bu, diğer mesleklerle kıyaslandığında bir kaç basamak daha yukarıda olmalıdır diye düşünüyoruz. Çünkü mesleğe verilen özel ihtimam sayesinde ancak öğrencinin gözünde idol ya da örnek öğretmen olunabilmektedir. Öğrencisine mesleği ile ilgili güven vermek, onun gözünde adeta bir süper kahraman addedilmek veya öğrencisinin saygısını kazanmak için öğretmenlerin de her eğitim döneminde kendisini daha da fazla geliştirmesi ve bilgilerinin üzerine koyması gerekmetedir. Çünkü öğrenciler, kendisinden ders aldıkları öğretmene karşı sahip olduğu bilgilerinde en ufak bir yetersizlik sezer ise, Ona karşı ciddi bir hayal kırıklığına uğrayabilirler. Bu yüzden de branşı ne olursa olsun, ister sınıf öğretmeni, ister matematik veya fizik bir öğretmen, sene boyunca sınav maratonunda bulunan bir öğrenciden çok daha fazla ders çalıştığını söylersek hiç de abartı sayılmaz! Tabi tüm bu verilen çabaların ve aynı zamanda yapılan fedakarlıkların tamamı eğitimde kaliteyi yakalamak, öğrenciye faydalı olmak ve başarı elde etmek içindir.

Siz de eminiz ki, her eğitim gününde taptaze bilgilerinden istifade ettiğiniz sevgili öğretmeninize müthiş bir sevgi ve saygı besliyorsunuzdur. Çünkü çok iyi biliyorsunuz ki, öğretmeninizin tüm çabası, tüm emekleri, öz güveni yüksek bir biray, toplumuna yararlı bir fert ve tamamen sizin gelecekte karşılaşacağınız sınavlardaki başarınız için! Bu nedenle de Ona hem sınıfınıza, hem de size karşı vermiş olduğu emeklerinin küçük bir karşılığı mahiyetinde, hem de Ona duyduğunuz kocaman sevginizin bir nişanesi olarak en güzel doğum günü hediyesini vermek istemeniz oldukça haklı bir neden. O halde şimdi sıkı durun! Çünkü Hediyemen.com'da yer alan öğretmenlere doğum günü hediyeleri o kadar asil ve anlamlı hediyelerden, o kadar yaratıcı tasarımlardan oluşuyor ki, en küçüğünden en büyüğüne, en ucuzundan en pahalısına kadar her biri adeta şaheser veya baş yapıt niteliğinde. Dolayısıyla Hediyemen'de hem erkek, hem de kadın öğretmene özel değişik hediye önerileri bir hayli fazla! Şundan emin olabilirsiniz ki, buradan seçeceğiniz öğretmene doğum günü hediyesi her ne olursa olsun, sevgili öğretmeninize en anlamlı doğum günü hediyesi veya öğretmenler günü hediyesi olacağından şüpheniz olmasın! Öğretmene hediye kategorimizde 1'den 100'e kadar sıraladığımız sayfalarımızı tıkladığınızda onlarca farklı fiyatlarda hediyelik eşya, yüzlerce orijinal tasarım hediyelik ürün ve öğretmene değişik hediyeler ile karşılaşabileceksiniz. Ağırlıklı olarak öğretmenler günü ürünlerimiz içerisinden en beğendiğiniz objeyi öğretmene doğum günü hediyesi olarak sanyeler içerisinde bir kaç tık hareketi ile kolaylıkla satın alabileceksiniz! Öğretmenlerinizin kişiliğine, beğenilerine, cinsiyetlerine, hobi alanlarına veya gündelik yaşamda kullanabilecekleri kişisel eşyalara kadar yüzlerce ürünü bu başlık altında anında karşınızda listeleyebilirsiniz. 

Öğretmene Hediye Ne Alınır?

1 -) Anaokulu Öğretmenlerine Hediye Yastık
2 -) Bunu mu Demek İstediniz Öğretmen Kupası
3 -) Öğretmene İsimli Papatya Anahtarlık
4 -) Mustafa Kemal Atatürk Kupa Bardak
5 -) Öğretmene Hediye Kanvas Tablo
6 -) Yılın En İyi Yazılı Ödül Kupası
7 -) En Mükemmel Öğretmen Konsept Hediye Kutusu
8 -) Kişiye Özel Beyaz İkili Kalem Seti
9 -) Kişiye Özel En İyi Öğretmen Sertifikası
10 -) Öğretmene Özel Hediye Kutusu
11 -) Öğretmenler Günü Kutlama Mesajlı Kalem
12 -) İsme Özel Şeffaf Kutuda Kırmızı Kalem
13 -) Kadın Öğretmen Karikatürlü Anahtarlık
14 -) Öğretmen Kavramı Konsept Hediye Kutusu
15 -) Sınıf Öğretmenine Hediye Madalyon

Yukarıda Hediyemen'de öğretmene hediye olarak alınabilecek birçok güzel hediyeden sadece bir kaçtanesini listeledik. Bunun dışında öğretmenler için Hediyemen'de inanılmaz çeşitlilikte hediye fikri ve öğretmene sürpiz önerileri sizleri bekliyor. Evrensel bir gün olan Öğretmenler Günü her ülkede farklı tarihlerde kutlanmaktadır. Çeşitli etkinliklerle öğretmenlik mesleğine olan öneme dikkat çekilen ve öğretmen sevgisine vurgu yapılan Öğretmenler Günü, ülkemizde 24 Kasım'da kutlanmaktadır. Bu özel günde gerek devlet eliyle yürütülen resmi kutlamalar,a gerekse de okullarda yapılan şiir, resim, müzik, kompozisyon gibi çeşitli yarışmalar ve renkli etkinliklerle şahit olabilmekteyiz. 24 Kasım da kutlanan öğretmenler günü, sene boyunca sadece bir günle sınırlı tutulan özel günlerden biridir maalesef. Bu özel gün vesilesiyle de her sene olduğu gibi eğitim alanında yapılabilecek reformlar, öğretmenlerin özlük hakları, maaş iyileştirmeleri, en iyi eğitim ve öğretim metodları gibi klasik konular konuşulmakta ve masaya yatırlmaktadır. Bir öğrenci gözüyle ise durum büyüklerin düşündüğünden oldukça farklıdır. Öğrencilerin gözünde öğretmenler gününün anlamı ve kendi öğretmeninin değeri bir başkadır. Öğrenciler bu özel günü öğretmenine duyduğu sevgiyi en güzel ne şakilde gösterebilirim hesaplarını yapar ya da telaşını yaşarlar. Bunun için de güzel bir öğretmenler günü hediyesi eşliğinde sevdiği öğretmeni erkek ise erkek öğretmene hediye olabilecek en güzel armağanı, bayan ise bayan öğretmen için hediye seçenekleri üzerine yoğunlaşırlar. Daha çok ise öğretmen sevgisi taşıyan veya öğretmen temalı hediyeler dikkatlerini çeker. Öğretmenine hediye seçmeye çalışan tüm çocukların hediye belirlemelerindeki temal odak noktası ya da belirleyici unsur hediyesinde güzel anlam olması, öğretmenlik teması taşıması ve tabi her öğrencinin kısıtlı bütçeye sahip olduğunu düşünürsek ucuz öğretmenler günü hediyesi olmasıdır.

Hediyemen.com'da tüm branşlardaki erkek ve kadın öğretmenlere hediye seçenekleri bulunuyor. Dahası her bütçe ve her zevke uygun öğretmen temalı hediyelik eşyalar burada bulabilecekleriniz arasında. Mesela bu kategoride ne tarz ürünler bulabileceğinizden bahsedecek olursak, öğretmenlere özel kitap ayraçları, kupa bardaklar, masa ve duvar saatleri, kalemler, cüzdanlar erkek öğretmenlere özel hediyelik gömlekler, gelecekte güzel bir hatıraya dönüşecek anlamlı hediyeler ve çok daha fazlası bu kategoride sizi bekliyor. Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme hediye ile satın alabileceğiniz öğretmenlere özel hediyeler avantajlı fiyatlarla Hediyemen.com'da.

Eğitim döneminin sonunda hem öğrenciler, hem de öğretmenler güzel bir tatili hak eder. Her veda hüzünlüdür ama biricik öğretmeninize veda ederken, sizi sevgiyle gelecekte hatırlayabileceği güzel bir teşekkür veya öğretmeninize karne hediyesi verebilirsiniz. Ortaokul, lise veya ilkokuldan artık mezun oluyorsanız veya sömestr tatiline girerken, biricik öğretmeninize karne hediyesi göndermek istiyorsanız, Hediyemen, bu konuda da sizlere desteğini bir gram bile eksiltmiyor. Öğretmene karne günü hediyesi olarak da yukarıda listelediğimiz hediye seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. 

Öğretmene Hediye Fikirleri Nelerdir?

Hediyemen, tüm özel günler için öğretmenini çok seven bir öğrencinin tüm beklentilerini karşılayacak harika hediye fikirleri oluşturdu. Öğretmenlere özel olarak hazırlanmış konsept hediye kutuları, öğretmenlerinizin okulda veya evlerinde kullanabilecekleri kalem, ofis setleri gibi kişisel eşyaları, kupa bardaklar, öğretmenlerinizin fotoğrafına veya isimlerine özel olarak hazırlatabileceğiniz kişiye özel ürünler ve çok daha fazlasını Hediyemen sayfalarında bulabiliyorsunuz.

Öğretmene Ucuz Hediye Alınabilir mi?

Bir öğretmen için aslolan şey, öğrencisinin kendisinden aldığı eğitimle başarılı olması ve aynı zamanda da Milleti için iyi ve yararlı bir insan olmasıdır. Öğretmenlerin tüm gayretleri bu doğrultuda ve bunun içindir. Dolayısıyla sizler öğretmeninize en büyük hediyeyi, onun amaçladığı şeyi başarıp elde ederek zaten vermiş oluyorsunuz. Bu noktada da hediye almak veya öğretmene hediye vermek olsa olsa sadece sembolik bir anlama gelir. Önemli olan fiyatı ne olursa olsun vereceğiniz sembolik bir hediye ile öğretmeninizi önemsediğinizi ve hatırladığınızı göstermektir.

Emekli Öğretmene Hediye Ne Alınır?

Üzerinizde çok büyük emekleri olan ama şimdilerde artık emekliye ayrılmış emekli öğretmenleriniz için de Hediyemen'de güzel hediyeler bulabiliyorsunuz. Emekli Öğretmenlerinizin hobileri ve zevkleri doğrultusunda seçeceğiniz güzel hediyelerimizi direkt öğretmeninizin adresine kargo ile yollayabiliyorsunuz! Emekli öğretmenlerinizin boş zamanlarını eğlenceli geçirebilecekleri kişiye özel tavlalar, bulmaca çözerken kullanabilecekleri kişiye özel kalemler, çayını ve kahvesini afiyetle yudumlayabileceği esprili kupa bardaklar veya öğretmeninizin ağzını tatlandıracak kişiye özel çikolatalar bunlardan bazıları!

Öğretmenimi Hangi Hediye Mutlu Eder?

Ucuz veya pahalı bir öğretmene hediye olarak öğrencisinden uzatılacak her hediye, anlamlı ve değerlidir. Sadece öğretmenler için değil, her insan için hediyenin anlamlı aslında karşımızdaki kişiyi hatırladığımızı ve önemsediğimizi hissettirmesidir. Hediyemen sayfalarında Öğretmene doğum günü hediyesi veya 24 Kasım öğretmenler günü hediyesi olarak bütçeniz ölçüsünde alabileceğiniz mutlu eden kişiye özel hediye seçenekleri bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.