sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
1 2 3 .... 16 17 18
Toplam 855 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 16 17 18

Öğretmeninize sevginizi en güzel şekilde hissettirebileceğiniz en anlamlı öğretmen hediyeleri işte karşınızda. Öğretmeninize doğum gününde veya sevginizi göstermek istediğiniz herhangi bir günde, öğretmenler için özel olarak tasarladığımız bu güzel ürünlerden yararlanabilirsiniz. Erkek veya bayan öğretmenler için tasarladığımız birbirinden çarpıcı öğretmen hediyeleri; "öğretmene ne hediye alınır?" sorusuna mükemmel bir cevap niteliğinde.

Öğretmene Doğum Günü Hediyeleri

Öğretmenler, öğrencilerini adeta kendi öz çocukları / evlatları gibi görmektedirler. Şayet bu böyle olmamış olsaydı zaten bu en fazla sabır gerektiren kutsal işi yapabilmeleri mümkün olamazdı. Her meslekte olduğu gibi öğretmenlikte de mesleğini seviyor olmak, yaptığın işten keyif almak, kendini sürekli güncellemek meslekteki başarının en büyük anahtarı veya en önemli sırrıdır. Hatta öğretmenlikte bu, diğer mesleklerle kıyaslandığında bir kaç basamak daha yukarıda olmalıdır diye düşünüyoruz. Çünkü mesleğe verilen özel ihtimam sayesinde ancak öğrencinin gözünde idol ya da örnek öğretmen olunabilmektedir. Öğrencisine mesleği ile ilgili güven vermek, onun gözünde adeta bir süper kahraman addedilmek veya öğrencisinin saygısını kazanmak için öğretmenlerin de her eğitim döneminde kendisini daha da fazla geliştirmesi ve bilgilerinin üzerine koyması gerekmetedir. Çünkü öğrenciler, kendisinden ders aldıkları öğretmene karşı sahip olduğu bilgilerinde en ufak bir yetersizlik sezer ise, Ona karşı ciddi bir hayal kırıklığına uğrayabilirler. Bu yüzden de branşı ne olursa olsun, ister sınıf öğretmeni, ister matematik veya fizik bir öğretmen, sene boyunca sınav maratonunda bulunan bir öğrenciden çok daha fazla ders çalıştığını söylersek hiç de abartı sayılmaz! Tabi tüm bu verilen çabaların ve aynı zamanda yapılan fedakarlıkların tamamı eğitimde kaliteyi yakalamak, öğrenciye faydalı olmak ve başarı elde etmek içindir. Siz de eminiz ki, her eğitim gününde taptaze bilgilerinden istifade ettiğiniz sevgili öğretmeninize müthiş bir sevgi ve saygı besliyorsunuzdur. Çünkü çok iyi biliyorsunuz ki, öğretmeninizin tüm çabası, tüm emekleri, öz güveni yüksek bir biray, toplumuna yararlı bir fert ve tamamen sizin gelecekte karşılaşacağınız sınavlardaki başarınız için! Bu nedenle de Ona hem sınıfınıza, hem de size karşı vermiş olduğu emeklerinin küçük bir karşılığı mahiyetinde, hem de Ona duyduğunuz kocaman sevginizin bir nişanesi olarak en güzel doğum günü hediyesini vermek istemeniz oldukça haklı bir neden. O halde şimdi sıkı durun! Çünkü Hediyemen.com'da yer alan öğretmenlere doğum günü hediyeleri o kadar asil ve anlamlı hediyelerden, o kadar yaratıcı tasarımlardan oluşuyor ki, en küçüğünden en büyüğüne, en ucuzundan en pahalısına kadar her biri adeta şaheser veya baş yapıt niteliğinde. Şundan emin olabilirsiniz ki, buradan seçeceğiniz öğretmene doğum günü hediyesi her ne olursa olsun, sevgili öğretmeninize en anlamlı doğum günü hediyesi veya öğretmenler günü hediyesi olacağından şüpheniz olmasın! Öğretmene hediye kategorimizde 1'den 100'e kadar sıraladığımız sayfalarımızı tıkladığınızda onlarca farklı fiyatlarda hediyelik eşya, yüzlerce orihjinal tasarım hediyelik ürünl ve öğretmen hediyeleri ile karşılaşabileceksiniz. Ağırlıklı olarak öğretmenler günü ürünlerimiz içerisinden en beğendiğiniz objeyi ise sanyeler içerisinde bir kaç tık hareketi ile kolaylıkla satın alabileceksiniz! 

Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Evrensel bir gün olan Öğretmenler Günü her ülkede farklı tarihlerde kutlanmaktadır. Çeşitli etkinliklerle öğretmenlik mesleğine olan öneme dikkat çekilen ve öğretmen sevgisine vurgu yapılan Öğretmenler Günü, ülkemizde 24 Kasım'da kutlanmaktadır. Bu özel günde gerek devlet eliyle yürütülen resmi kutlamalar,a gerekse de okullarda yapılan şiir, resim, müzik, kompozisyon gibi çeşitli yarışmalar ve renkli etkinliklerle şahit olabilmekteyiz. 24 Kasım da kutlanan öğretmenler günü, sene boyunca sadece bir günle sınırlı tutulan özel günlerden biridir maalesef. Bu özel gün vesilesiyle de her sene olduğu gibi eğitim alanında yapılabilecek reformlar, öğretmenlerin özlük hakları, maaş iyileştirmeleri, en iyi eğitim ve öğretim metodları gibi klasik konular konuşulmakta ve masaya yatırlmaktadır. Bir öğrenci gözüyle ise durum büyüklerin düşündüğünden oldukça farklıdır. Öğrencilerin gözünde öğretmenler gününün anlamı bir başkadır. Öğrenciler bu özel günü öğretmenine duyduğu sevgiyi en güzel ne şakilde gösterebilirim hesaplarını yapar ya da telaşını yaşarlar. Bunun için de güzel bir öğretmenler günü hediyesi eşliğinde sevdiği öğretmeni erkek ise erkek öğretmene hediye olabilecek en güzel armağanı, bayan ise bayan öğretmen için hediye seçenekleri üzerine yoğunlaşırlar. Daha çok ise öğretmen sevgisi taşıyan veya öğretmen temalı hediyeler dikkatlerini çeker. Öğretmenine hediye seçmeye çalışan tüm çocukların hediye belirlemelerindeki temal odak noktası ya da belirleyici unsur hediyesinde güzel anlam olması, öğretmenlik teması taşıması ve tabi her öğrencinin kısıtlı bütçeye sahip olduğunu düşünürsek ucuz öğretmenler günü hediyesi olmasıdır.

Hediyemen.com'da tüm branşlardaki erkek ve kadın öğretmenlere hediye seçenekleri bulunuyor. Dahası her bütçe ve her zevke uygun öğretmen temalı hediyelik eşyalar burada bulabilecekleriniz arasında. Mesela bu kategoride ne tarz ürünler bulabileceğinizden bahsedecek olursak, öğretmenlere özel kitap ayraçları, kupa bardaklar, masa ve duvar saatleri, kalemler, cüzdanlar erkek öğretmenlere özel hediyelik gömlekler, gelecekte güzel bir hatıraya dönüşecek anlamlı hediyeler ve çok daha fazlası bu kategoride sizi bekliyor. Aynı gün kargoya teslim ve kapıda ödeme hediye ile satın alabileceğiniz öğretmenlere özel hediyeler avantajlı fiyatlarla Hediyemen.com'da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.