sadsad x
asdasd
Dünyanın En Komik Hediye Önerileri

Dünyanın En Komik Hediye Önerileri

10 Nisan 2020

Dünyanın en komik hediyeleri listemize aldığımız ürünlerin birçoğunu duymadığınıza eminiz.  İnsanlık tarihinden bu yana hediyeler her zaman sevilmiştir. Samimi olduğumuz kişilere genelde anlamlı ya da onları güldürmeyi amaçlayarak komik hediyeler bulma arayışına gireriz. Ancak hediye trendleri sürekli değişmektedir. Peki arkadaşınıza alabileceğiniz komik hediyeler nelerdir?

Selfie Ekmek Kızartma Makinesi

dünyanın en komik hediyeleri

Kişiye özel ilginç hediye önerileri arasında ilk sırada olmayı hak eden bu ürün, istediğiniz herhangi bir desen, fotoğraf ya da dilediğiniz kişinin yüzünün şeklinde metal bir eke sahip. Kızartılacak ekmeğin üstüne koyulup ekmekle birlikte makineye yerleştirildiğinde ekmek metal aparatın şeklinde kızaracaktır. Arkadaşınıza kendi yüzünün şeklinde kızarmış tostlar yapabilirsiniz!

Kayıp Balık Nemo Hayranlarına: Uzaktan Kumandalı Uçan Balık

dünyanın en komik hediyeleri

Adeta animasyon filminden fırlamış gibi görünen bu hediye komik hediye fikirleri arıyorsanız mutlaka değerlendirmeniz gereken bir hediye. Havada uçan dev bir balık, her ne kadar gerçek hayatta olması imkânsız da olsa helyumla dolu bu balık içindeki helyumla iki hafta durabilir ve tekrar doldurulabilir. Ayrıca şaşırtıcı ev gösterileri için uzaktan kumandayla kontrol edebilirsiniz.

Kötü Kokuları Anında Yok Eden Aktif Kömür Torbaları

dünyanın en komik hediyeleri

Arkadaşınız yıllardır kullanılmayan bir yere yerleşiyorsa ya da yoğun şekilde küf veya rutubet kokan bir yere sahipse kimyasal olmayan tüm kötü kokuları yok eden kömür torbaları tam da ona göre. Çöp kokusu, çamaşır sepetinden yayılan koku, ayakkabı kokusu, küf veya rutubet fark etmeden kokuları birkaç dakika içinde temizleyen, tamamen doğal ve bilim insanlarının da onayladığı bu ürün, ek bir oda spreyine gerek kalmadan tüm kötü kokuları temizleyecektir.

Düzene İsyan Edenlere: Saat Yönünün Tersi Yönde Dönen Saat

dünyanın en komik hediyeleri

Eğer komik bir hediye almayı düşündüğünüz arkadaşınız var olan düzene sürekli isyan eden biriyse bu hediye tam da ona göre! Saatin tersi yönünde dönen saat kulağa garip geldiği kadar görüntü olarak da çok garip. Arkadaşınız muhtemelen ilk başta onu normal bir duvar saati sanacak ve size teşekkür ederken içinden hediyenizin ne kadar da klişe olduğunu düşünecek. Daha sonra saate bakmak istediğinde ise saatin aslında hiç de klişe olmadığını anlayacak ve saati okumaya çalışırken kafayı yiyecek.

Masa Başı Çalışanlar İçin: Masaüstü Boks Torbası

dünyanın en komik hediyeleri

komik hediye önerileri arasından masaüstü boks torbasını almayı mutlaka düşünmelisiniz.

Ultimate Gözlük Temizleyici

dünyanın en komik hediyeleri

Eğer arkadaşınız gözlük kullanıyor ancak sürekli yağ, toz ve parmak izinin birikmesinden dolayı baş ağrısı ve göz yorgunluğu sıkıntısı çekiyorsa bu hediye onun için alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır. Bu gözlük temizleyici ile gözlük lensleri gözlük mendilleri ve spreyleriyle temizlemeye kıyasla kat kat daha iyi ve kolay temizlenecektir. 

müzik kutusu

Üstelik bu temizleyici okuma gözlükleri, güneş gözlükleri ve diğer tüm gözlüklerde kullanılabilir. Hatta bu temizleyicilerin bir benzeri NASA tarafından Uluslararası Uzay İstasyonu’nda (ISS) da kullanılmaktadır.

Orta Çağ Şövalyelerine Hayran Olanlar İçin

dünyanın en komik hediyeleri

Son zamanların yeni ve bir o kadar da ilginç hediye trendi olan “tuvalet kâğıdı” trendine bir yenisi daha eklenmiş. Eski trend daha çok tuvalet kâğıdı üstüne yapılan çeşitli baskılarken “Şövalye Tuvalet Kâğıdı Tutucu” değişik bir dekorasyon olma niteliği taşıyor. Bu hediye ile başta orta çağ olmak üzere tarihe merakı olan arkadaşlarınızı güldürebilirsiniz.

Klavyesinden Nefret Edenlere: DartleType

dünyanın en komik hediyeleri

Arkadaşınız sayısız klavye uygulaması indirip aradığı klavyeyi bulamadığından, telefon ekranı küçük olduğu için rahat ve hızlı yazamadığından ya da telefona alıştığı için bilgisayar klavyesinde yavaş yazdığından şikâyet ediyorsa kullanışlı ama bir o kadar da ilginç hediye fikirleri arasında sayabileceğimiz bu hediye klavyenizi ve farenizi evde bırakarak istediğiniz cihaza yazı yazabilmenizi sağlıyor. Dilediğiniz düz yüzeyde sanki klavyeniz varmış gibi yazı yazabilir, fareniz varmış gibi bilgisayarınızı kullanabilir ve hatta çizim bile yapabilirsiniz. Kasma sorunu olmadan gerçek zamanlı çalışmanızı sağlayan bu ürün Bluetooth ile dilediğiniz cihaza bağlanabilmektedir.

ilginç hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.