+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Duygusal Cuma Mesajları

Duygusal Cuma Mesajları

30 Eylül 2021

Aile büyüklerinize, arkadaşlarınıza ya da sosyal medyanızda herkesin görebileceği şekilde duygusal Cuma mesajları arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Cuma günü özellikle ayrı bir keyifli ayrı bir özel kutlanıyor diyebiliriz. Sabah ezanı ile başlayan mesajlaşma kişilere kendini daha iyi hissettirmeye çalışıyor. Düşünsenize telefonu elinize aldığımız ve sevdiğiniz birinden güzel bir Cuma mesajı geliyor. O günün bu kadar güzel başlıyor olması çok kıymetli öyle değil mi?

Duygusal Cuma mesajlarında gerek içeren mesajlar, gerek içeren dualar çok kıymetli. Siz aynı zamanda karşı tarafa bir şeylerde öğretmeye çalışıyor ya da bir şeylerin farkına varmasını sağlıyorsunuz. Müslüman aleminin en güzel alışkanlığı kutlanan Cuma günü mesajları olsa gerek. Her gün selamlaşılıyor ama Cuma günü ayrı bir keyifle ve yoğun geçiyor. Her hafta herkese aynı mesajları göndermek elbette istemezsiniz. Dolayısı ile bizler hep yeni duygusal Cuma mesajlarını sizler için derliyoruz. Bazen kıssadan hisse, bazen küçük bir an, bazen bir ayet bazen çok daha fazlası. O gün size iyi geleceğini düşündüğünüz en duygusal Cuma günü mesajını alarak sevdiklerinize yayabilirsiniz. Elden ele yayılan dualar elbette ayrı bir sevap olacaktır. Düşüncenize belki de sizin attığınız o mesaj elden ele tüm gün geziyor olacak.

Cuma mesajları insanların içine ferahlık veriyor. Özellikle herkesten farklı farklı mesajlar gelmesi günü daha da keyiflendiriyor. Kimse size göndermiyor olsa bile, siz insanların gününü güzelleştirmeyi seviyor olabilirsiniz. Duygusal Cuma mesajları bazen resimli, bazen ise sadece yazılı olabilir. Bu tamamen sizin seçiminize bağlı. Cuma günü hangi Cuma mesajını paylaşmak istiyorsanız paylaşabilirsiniz. Genellikle orta uzunlukta olması tercih ediliyor. Sizler herkese kişisel olarak mesaj atıyor olsanız bile sosyal medya hesaplarınızda da toplu olarak paylaşım yapabilirsiniz. O kadar güzel ve anlamlı duygusal Cuma mesajları var ki, herkesin görmesini isteyeceksiniz diye düşünüyoruz. Her hafta bir yenisini paylaşarak sürekli yenlikte yapabilirsiniz. Kısaca sizler için en duygusal Cuma günü mesajlarını bir araya topladık. Siz beğendiklerinizi sırası ile paylaşarak Müslüman alemi olarak en güzel şekilde selamlaşabilir ve kutlama yapabilirsiniz.

# Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, hallerimizi bilensin. Açtık gönlümüzü sana, sen imdat eyle, sen affeyle, sen yollarımızı hayır eyle.

# Allahu Teala’nın rahmeti, bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız mübarek olsun! Hayırlı Cumalar.

# Allah'ım! Ruhumu daraltma, kalbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yoIundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma. Amin. Hayırlı Cumalar..

duygusal cuma mesajları

# Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım.

# Bütün güzeliklerin kilidini kendinde bulunduran "Rabbim" Hakkımızda en hayırlı kilitleri aç… Amin. Cumamız bayram tadında olsun inşallah…

# Nasıl yaşarsan öyle ölürsün. Öyle bir yaşaki Rabbim, kulum senden razıyım desin…Hayırlı Cumalar!

duygusal cuma mesajları

# Rablerinden korkanlar bölük bölük cennete sevk edilmektedir. Nihayet oraya vardıklarında kapıları açılır ve bekçileri onlara: Selam sizlere ne hoşsunuz; ebedi olarak içinde kalmak üzere haydi girin oraya derler. Hayırlı Cumalar.

# Tüm din kardeşlerimin Cuması mübarek olsun… Allah herkese şifa versin, bu güzel gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah…

# Allah’ım! Ruhumu daraItma, kaIbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yoIundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma. Amin. Hayırlı Cumalar..

duygusal cuma mesajları

# Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz (sallallahü aleyhi ve sellem), şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

# Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz. Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz. Hayırlı Cumalar.

# Ey Rabbimiz! Bu gün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makamı Mahmud"a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle. Hayırlı Cumalar.

duygusal cuma mesajları

# Rabbim Ne olur hiçbir annenin yüreğini, evladının acısıyla yakma! Çocukları,kirli dünyamızdan koru, sakla! Sağlık ve Huzurla Hayırlı Cumalar .

# Esirgeyen ve Bağışlayan Allah’ın adıyla "Her türlü hamd ve övgü, kuluna Kitab’ı indiren ve onda hiçbir yanlışlığa yer vermeyen Allah’a mahsustur.” Dualarınızın kabul olması dileğiyle.

duygusal cuma mesajları

# Rabbim, yarar getirmeyen bilgiden, korkmayan kalpten, duyulmayan duadan, doymak bilmeyen nefisten, açlıktan ki o kötü bir arkadaştır hıyanettenki o ne kötü sırdaştır tembellikten, korkaklıktan, cimrilikten, kocamaktan, ezeli ömre döndürülmekten, Deccal

duygusal cuma mesajları

# İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim. Allah Cumanızı Kabul Etsin.

# Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız boI olsun! Hayırlı Cumalar…

# Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…

# Allah'ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

duygusal cuma mesajları

# Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cumanız mübarek olsun.

# Dünyada kazanmış gibi görünüp ahirette kaybedenlerden eyleme Allah'ım. Hayırlı Cumalar...

# Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

# Allah'ım! Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver. Hayırlı bereketli Cumalar dilerim.

duygusal cuma mesajları

# Duâ Aşktır, Duâ Huzurdur, Duâ Umuttur. Hayırlı Huzurlu Umutlu Aşk Dolu Hayırlı Cumalar Olsun...

# Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz, gönlünüz iman mekanınız cennet olsun, hayırlı Cumalar…

# Kurumuş kütüğe bile nice çiçekler bahşeden Yüce Rabbim! Kuruyan yüreklerimizi de Rahmet yağmurlarınla yeşert. Hayırlı Cumalar

# Elleriniz açık, kalbiniz sevgi dolu olsun gözlerinizde iki damla yaş olsun sağanak sağanak yağan rahmet dergâhından bir damla da size nasip olsun. Kardeşliğin en güzeli duadır kardeşler dualarınız kardeşleriniz için olsun… Cumanız gibi bütün günleriniz rahmet olsun…

duygusal cuma mesajları

# Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nameleri dilinize, Allah'ın sevgisi gönlünüze ve bu güzel günün bereketi üzerinize olsun.

# Önce yoIIar uzanır hakka yürümek için; tomurcukIar, güIIer açar onu görmek için, dua eden biri var senin için… Sen de dua et Allah için… Cumanız mübarek olsun.

# Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı Cumalar dilerim

duygusal cuma mesajları

# Cuma'dır kuldan Rabbi'ne arzları ulaştıran, Cuma'dır tövbe kapılarını açtıran ve Cuma'da öyle bir vakit vardır ki kulu Rabbi'ne yaklaştıran... O vakte vâkıf olabilme duası ile .... Cumamız hayırlı ve Mübarek olsun...( Amin )

# Allah'ım, Habibin Muhammed Mustafa'ya (sallallahü aleyhi ve sellem), ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

# Gönlümüzden geçenler ömrümüze yazılsın. Herkese içindeki iyilik kadar iyi bir hayat dilerim. Kurumuş kütüğe bile nice çiçekler bahşeden Yüce Rabbim! Kuruyan yüreklerimizi de Rahmet yağmurlarınla yeşert. Hayırlı Cumalar"

duygusal cuma mesajları

# Öyle yollar uzanır ki hakka yürümek için, tomurcuklar yeşerir güller açar Onu görmek için, dua eden birileri var senin için. Sen de dua et Allah için. Cumanız Mübarek Olsun.

# Ey Büyük Rabbim! Dinimizden dolayı bizi yok etmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri o büyük İslam dininin yolundan ayırma…. Hayırlı Cumalar

# Allah'ım! Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sıratı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.

duygusal cuma mesajları

# Ya Rabbi! Gönlümün tesbihine umut boncukları dizdim tane tane. Her bir çekişte "Af" diyerek sığındım rahmetine. Hayırlı Cumalar.

# Ey büyük Rabbim. Hayrı ve şerri ayırt edebilmeyi, imtihan olarak verdiklerine yürekten Amenna diyebilmeyi, göstermiş olduğun yolda yürümeyi, Senin yolundan ayrılmamayı, Seni en çok sevenlerden olmayı bana ve sevdiklerime nasip eyle…. Hayırlı Cumalar..

# Ümmetin, milletin Cuma'sı hayırlara vesile olsun. Allah, namaz ve dualarımızı yüce katında makbul kılsın. Hasta kullarına şifa buyursun. Zordaki kullarını selâmete ulaştırsın. Bizi görünür, görünmez her sıkıntıdan kurtarsın ve korusun. Hayırlı Cumalar

duygusal cuma mesajları

# Kimi zamanlar vardır en muhabbetli en uhuvvetli ve en güzel, en içten müminin bayramıdır böyle zamanlar. en güzel günün cuma bayramın olsun.

# Hayırlı Cumalar. Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma. Hayırlı Cumalar.

# Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdır. Eller Allah"a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız. Cumanız mübarek olsun..

duygusal cuma mesajları

# Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

# Cuma, müminlerin bayramıdır. Cuma günü yapılan ibadetlere iki kat sevap verilir. Bugün işlenen günahlar da iki kat yazılır. Bilhassa Cuma gününü, günahlardan kaçarak ibadetle geçirmeye çalışmalıdır!

duygusal cuma mesajları

# MakbuI, dua ve tövbeIerimizi kabuI, sağIığımızı daim, kazancımızı bereketIi, kaIpIerimizi ve evIerimizi huzurIa doIdursun İnşAllah. Hayırlı Cumalar…

# Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

# Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

duygusal cuma mesajları

# Allah'ım; Yolda olana "Selâmet" Hasta olana "Afiyet" Darda olana "Metanet" Nasip Eyle... Hayırlı Cumalar.

# Ey İnsanoğlu! Gaflet uykusundan uyanın! Bekliyor bizi bu o dehşetli günler, tevbe edin. Allahü teala affeder inşallah.. Hayırlı Cumalar

# Her yerde olmak gibi bir duan varsa gönüllere gir. Çünkü sevenler sevdiklerini gönüllerde taşır. Hayırlı Cumalar.

duygusal cuma mesajları

# Yerin, göğün, mülkün ve her türlü iyiliğin sahibi, Yüce Mevla’mın ümidinizi kaybettiğinizde sizin için yazdığı kaderin, hayallerinizden daha güzel olduğunu hatırlatacağı, gönlünüzce bir gün olsun inşallah. Hayırlı Cumalar.

# Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı Cumalar dilerim.

duygusal cuma mesajları

# İmkânların bittiği yerde iman vardır, derdin ne kadar büyük olursa olsun" derdinden büyük Allah vardır. Hayırlı Cumalar.

# İnsan; Geçmişin Hasretçisi, Geleceğin Özlemcisi, Yaşadığı Anın Şikayetçisidir! Allah bizi şikâyet değil Şükredenlerden eylesin. (Amin) Hayırlı Cumalar.

# Kalp kırmayı, gönül yıkmayı umursamıyor ve sonra kalkıp imandan bahsediyor insanlar. iman, ayet ve hadisleri nefsimize göre tefsir etmek değil, imanlı olmak kalp kırmamaktır. Hayırlı Cumalar...

duygusal cuma mesajları

# Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. El açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun, amin! 'Hayırlı Cumalar' dilerim.

# Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı Cumalar dilerim.

# Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı Cumalar dilerim.

duygusal cuma mesajları

# Allah'ım... Ümidimi kaybettiğimde, senin yazdığın kaderin, hayallerimden daha güzel olduğunu hatırlat... Hayırlı Cumalar..

# Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. saadetler hepimizin olsun. ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun. Cumanız mübarek olsun.

Arkadaşa hediye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.