sadsad x
asdasd

Diğer

Sevgiliye En Güzel Yılbaşı Mesajları

01 Aralık 2022

Yılbaşı için sevgilinize gönderebileceğiniz veya sevgiliye yılbaşı hediyesi üzerine hediye kartı olarak iliştirebileceğiniz onlarca kutlama mesajını bu yazımızda sizin için derledik. Sizi kalpten seven ve aşkla bağlı olduğunuz sevgilinize bu mesajlarla aşkınızı gösterecek ve aranızda mesafeler olsa da bu mesajlarınızla Ona olan bağlılığınızı ifade ediyor olacaksınız. Siz de derlediğiniz sevgiliye yılbaşı mesajları yazımızdan istediğiniz mesajı seçin ve ona mutlu yıllar demek için güzel bir kart gönderin.

Sevgiliye Hitap Şekilleri

18 Ekim 2022

Kelimeler ve sözcükler, inanı insan eden ve iletişimde fark yaratan şeylerdir. Güzel bir söz bir insanı çok mutlu ederken, kırıcı bir söz ise kalbini parçalayabiliyor. Günlük hayatımızda veya özel bir günümüzde sevdiğimiz insandan duyacağımız güzel bir söz, günümüzü güzelleştirir, içimizi ısıtır ve geleceğe daha umutla bakmamızı sağlar. Dilin hacmi küçük ama cürmü büyük derler, Bu sebeple de karşımızdaki kişi sevgilimiz, eşimiz veya dostumuz olsun, ağzımızdan çıkan kelimelere azami özen göstermeli ve güzel sözlerle hitap etmeliyiz. Özellikle sevgililik ilişkisinde sevgiliye güzel şekilde hitap etmek, Ona içini ısıtan sözcüklerle seslenmek önemli bir konudur.

Eski Öğretmene Doğum Günü Mesajları

12 Ekim 2022

Bir önceki yazımızda sizlere öğretmene doğum günü mesajları için harika yazı örnekleri sunmuştuk. Bu yazımızda ise sizlere eski öğretmenlerinize gönderebileceğiniz doğum günü mesaj örnekleri sunmak istiyoruz. İster emekli olmuş öğretmeninize, ister üst sınıfa geçtiğiniz veya mezun olduğunuz için eski öğretmenlerinize bu listemizden harika doğum günü mesajları seçerek, öğretmenlerinize yaş günü kutlama mesajı gönderebilirsiniz. Ayrıca sitemizden çok anlamlı öğretmenler günü hediyesi fikirleri edineceğinizden de söz etmeye gerek görmüyoruz, zira sizler zaten Hediyemen kalitesini biliyorsunuz.

Sert WhatsApp Durum Sözleri

02 Ekim 2022

Akıllı telefonların yayılması ve yaygınlaşması ile birlikte WhasApp mesajlaşma uygulaması tüm dünyada oldukça popüler hale geldi. WhatsApp’a alternatif olarak Signal, Viber, Wechat, Telegram Line, Bip gibi alternatif mesajlaşma uygulamaları gündeme gelse de, kullanım sayısı açısından WhatsApp rakiplarine açık ara fark atmış durumda. Hatta telefonlarımızdaki sabit SMS uygulamalarını artık hemen hiç kimse kullanmıyor diyebiliriz. Mesajlaşma için çok daha elverişli bir uygulama olan WhatsApp, anlık mesajlaşmak için günümüzde kullanılan en çok tercih edilen Chat (Sohbet) uygulamasıdır.

Öğretmene Doğum Günü Mesajları

23 Eylül 2022

Yaş günü yaklaşan biricik öğretmeninize, siz de gerek hediyeniz ile veya gerekse de göndereceğiniz güzel mesajlarla doğum gününü kutlamak istiyorsanız, bu yazımızda harika bir mesaj listesi bulacaksınız. Erkek veya kadın öğretmene iletilebilecek en güzel öğretmene doğum günü mesajları yazımız ile siz de biricik öğretmeninizi doğum gününde yalnız bırakmadığınızı ve kendisini hatırladığınızı gösterebilirsiniz. 

Orijinal Bebek Fotoğrafı Çekim Fikirleri

03 Eylül 2022

Sevimli yüzleri, şapşal ve masum bakışları, cennet gibi kokan mis kokuları, süt kokan esnemeleri... Bu dünyada yeni doğan bir bebekten daha tatlı ve daha özel ne olabilir ki? Üstelik kendi bebeğinizse, Ondan daha değerli hiçbir şey yoktur öyle değil mi? Sizin de yeni doğan bir bebeğiniz var ve "Yeni doğan evresini" güzel resimlerle ölümsüzleştirmek istiyorsanız, bu yazımızda sizlere bebeğinizi fooğraflayabileceğiniz harika konsept fikirler sunacağız. 

Sevgiliye Seçilmiş Anlamlı Aşk Sözleri

08 Ağustos 2022

Aşağıda sizin için özenle seçtiğimiz anlamlı aşk sözlerini sevgilinizin kulağınıza fısıldığınızda veya WhatsApp - SMS olarak ilettiğinizde eminiz ki aklını başından alacaksınız. İster sevgilinize göndereceğiniz romantik bir aşk mektubunuzun giriş cümlesi olarak; ister mektubunuzua son verirken bu anlamlı aşk mesajları ile Onu daha da derinden etkileyebilirsiniz. Aşk da, sevgi de, kesinlikle gösterilmesi gereken bir duygudur. Sevgiliye söylenecek anlamlı aşk sözleri ile Ona olan duygular daha harika şekilde ifade edilir. Sevgilinize verdiğiniz değeri göstermeniz açısından anlamlı aşk sözleri içerisinden tercihinizi yapabilirsiniz.

Anneanneye Anneler Günü Sözleri

05 Mayıs 2022

Anneannelerimiz de en kıymetlilerimiz arasında yer alır. Onların hayat tecrübesi, altın öğütleri, sevecenlikleri, nur gibi yüzleri hepimiz için gerçek bir mutluluk kaynağıdır. Annenizin annesi biricik anneannenize, aşağıda sizin için paylaştığımız güzel sözlerle harika bir anneler günü kutlaması yapabilirsiniz. Anneler günü mesajlarınız içten, samimi ve sıcak olmalı. Anneanneniz sizlerden gelecek bir mesaja eminiz ki o kadar çok sevinecektir ki, mesajınız onun için dünyanın en güzel hediyesi yerine geçecektir.

Babaanneye Anneler Günü Mesajları

05 Mayıs 2022

Gözünde hala dün kucağına aldığı ve ciğerlerine çekip kokunuzu içine çektiği minik torunusunuz. Babaannenize aşağıdaki güzel sözlerle size verdiği tüm emekleri için sevgi ve minnettarlığınızı gösterebilirsiniz. Bu yıl babaannenize güzel bir mesaj ile ulaşmak istiyorsanız sizler için en güzel anneler günü mesajlarımızdan istediğinizi alarak gönderebilirsiniz. Anneler gününde ufak bir hatıra bırakmak isterseniz babaannenize anneler günü mesajı çekerek, onu fazlası ile mutlu edebilirsiniz. Mesajınızı kesinlikle silmeye kıyamayacak ve her daim saklıyor olacaktır.

Çiçek Kartı Not Örnekleri

21 Şubat 2022

Özel günlerin en vazgeçilmez hediyesidir çiçekler. Hele ki kadınlar için hediye denildiğinde ilk akla gelen hediye alternatifidir çiçek. Çiçeklerin rengârenk yapıları, narinlikleri, zarafetleri ve kadınların güzelliğine vurgu yapıyor olması gibi olumlu unsurlarla çiçekler yılbaşı, kadınlar günü, sevgililer günü ve anneler günü özel günlerin en çok tercih edilen hediyelerindendir. Kırmızı güller, beyaz güller, pembe güller, beyaz ve sarı laleler, orkideler, açelyalar gibi birçok çiçek türü bulunmakla birlikte, çiçeklerin sunumlarında da farklılıklar olabilmektedir. Buket yapılmış güller, vazoda güller, kutu içerisinde çiçekler gibi.

1 2 3 .... 19 20 21
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.