sadsad x
asdasd

Diğer

Resimli Güzel Mesajlar

23 Eylül 2020

Resimli güzel sözler ile siz de ruh halinizi, aklınızdan geçirdiklerinizi, aşkınızı, mutluluğunuzu, sevincinizi kısacası tüm duygu ve düşüncelerinizi sevdiklerinize iletebilirsiniz. Anlamlı, etkileyici güzel sözler ile, nüktedan, laf sokucu, düşündürücü ve biraz da filozofik resimli güzel sözlerden hazırladığımız bu çalışmamızı eminiz ki siz de çok beğeneceksiniz. WahtasApp ile e posta ile, Facebook, Twitter ile veya Tumblr ile siz de bu sözler içerisinden dilediğiniz güzel resimli sözü düşünceleriniz veya durum sözleriniz için paylaşabilirsiniz.

İngilizce Güzel Sözler

22 Eylül 2020

Yazdıklarınızın herkes tarafından okunmasını ve bilinmesini istemiyor ve bu sebeple sadece İngilizce paylaşım yapmak istiyorsanız sizlere harika sözler hazırladık. Özellikle geçler arasında yaygın olan İngilizce güzel sözler hem çok daha cool bir görüntü sağlıyor hem de İngilizce pratik yapmanızı sağlıyor. Bunu yanı sıra takipçilerinizin arasında yabancı uyruklu kişilerde olabilir elbette. Yani nedeni ne olursa olsun ara ara İngilizce güzel sözler paylaşmayı seviyorsanız ama ne paylaşacağınızı da bilmiyorsanız sizi böyle alabiliriz.

Ders Veren Sözler

22 Eylül 2020

Herkesin hayatında zorlu dönemler oluyor değil mi? Bunları çoğu zaman kendi içimizde ki güçler ve enerjiler ile ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Bizi kıran birine karşı ya da hayata karşı bazen içimizde söylemek istediğimiz ama bir türlü bir araya getiremediğimiz sözlerimiz oluyor. Özellikle sosyal medyada ders verici sözlere çok denk geliyor olabilirsiniz.

En Güzel Özlü Sözler

21 Eylül 2020

Hayatımızın her alanında güzel özlü sözlere ihtiyaç duyarız. Bazen moral bozukluğumuzu gidermek ve kendimize ilham olması için okuyabilir, bazen sosyal medyada bir mesaj vermek için tercih edebilir, bazen de bir ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz arkadaşımız, tanıdığımıza bu özlü sözleri gönderebilirsiniz. Yani aslında her ana, her duruma aya uyduran özlü sözler olduğu için hayatımızda fazlası ile yer alıyor diyebiliriz. En güzel özlü sözler gençler için, evliler için, arkadaşlar için yani kısaca herkes için farklı şekillerde sunulabiliyor.

Etkileyici Aşk Sözleri

09 Eylül 2020

Sevgilinize öyle sözler söylemelisiniz ki. Sanki o sözleri ilk defa duyuyormuş gibi hissetmeli. Dünyada sizin için sadece onun olduğunu hissettirmek oldukça önemli. En güzel aşk sözleri ile onun duygularını daha çok besleyebilir ve aynı zamanda onu ne kadar çok sevdiğinizi de gösterebilirsiniz. Bazen kısa bir aşk sözü, bazen uzun bir şiir. Bazen resimli bir aşk sözü bazen de sadece görselin anlattığı romantik bir tema.

Komik Evlilik Teklifi Sözleri

08 Eylül 2020

Benimle evlenir misin? Seni seviyorum cümlesinden çok daha ağır ve sonuçları olan bir cümledir. Söylenme tarzı veya üslubu kişiden kişiye, toplumdan topluma değişiklik gösterir. Evlenmeye karar veren kimi erkekler (Bu teklifi istisnasız erkekler yapar) bu işi son derece ciddiye alır, hatta stres altında evlilik teklifinde bulunurken, espritüel insanlar ise evlilik teklifini eğlenceli bir hale sokarak komik bir dilde söylemeyi tercih ederler. Sözü fazla uzatmazsak; bizde bu yazımızda evlilik teklifini komik bir tonda, espri katarak söylemek isteyen kişilere yardımcı olması gayesi ile komik evlilik teklifleri yazısı hazırladık.

Kadınların En Sevdiği Çiçekler

02 Eylül 2020

Genel olarak kadınlar kendilerine çiçek hediye edilmesinden hoşlanırlar çünkü kadınların çiçeklere karşı ayrı bir ilgisi bulunmaktadır. Yalnızca başkası tarafından hediye edilmesi değil kadınların kendine de çiçek alması söz konusudur. Evlerinde, iş yerlerinde birçok kadın kendine ait çiçekler bulundurmuştur. Bu çiçeklerin her biri farklı nitelikte olup kadınlar arasında da hangisinin çok beğenildiği farklılık göstermektedir. Ancak yine de genel anlamda kadınların en çok hangi çiçeklerden hoşlandığı hakkında bir çıkarım yapmak söz konusudur.

Kaktüs Modelleri ve İsimleri

02 Eylül 2020

Çeşit konusunda çok farklılıklar içermektedir ve dünyanın birçok bölgesinde bulunmaktadır. Yabani türlerinin de olmasıyla bilinen bu bitkiler dikenli yapısıyla tanınmıştır. Çöllerde yetişmesi için uygun bir yapıya sahiptir ve çöl ikliminde kendisine yer edinmiştir. Onun dışında yetiştiği alanlar kısıtlıdır ve bu anlamda ülkemizdeki çöl alanlarında bulunmaktadır. Boyları farklılık gösteren bu bitki türünün 15 metre civarı da olabileceği gözlemlenmiştir.

Çiçek Bakımında Yapılan Yanlışlar

02 Eylül 2020

Birçok kişi büyük bir hevesle çiçek yetiştirmeye başlasa da bu süreçte bilinçsiz şekilde hareket ettiği için sonu hüsranla sonuçlanmaktadır. Çiçek bakımında yapılan yanlışlar çiçeklerin çabuk bir şekilde solmasına ve bunların erken kararmasına neden olmaktadır. Kuruyan çiçekleriniz artık görüntü ve yetişme bakımından oldukça zor durumda kalmış olacaktır. Bu yüzden çiçek yetiştirme konusunda doğru bilinen yanlışları uygulamaktan uzak durmalısınız. Çiçek yetiştirirken yapmanız gerekenler arasında doğru bir uygulama belirlemek ve yalnızca duyduklarınızla hareket etmemektir.

Aleo Vera Bakımı Nasıl Olmalıdır?

02 Eylül 2020

Zarif görüntüsüyle birçok mekânda kendisine yer edinmiş olan bu çiçek türü özellikle son yıllarda çok popüler bir hal almıştır. İş yerlerinde, evlerde, ofislerde, mekanlarda, işletmelerde çok sık tercih edilen bu çiçek insanların bazı konuda faydalandığı bitkiler arasında yer almaktadır. Nemlendirici özelliğinden de faydalanılan bu çiçek güzel görüntüsüyle hemen hemen herkesin beğenisini kazanmıştır.

1 2 3 .... 11 12 13
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.