sadsad x
asdasd

Diğer

2021 Ters ve Çift Saatlerin Anlamları

10 Ocak 2021

2021 Çift Saatlerin Anlamları Nedir? 2021 Yılında Çift Saatler Ne Anlama Geliyor? Ters Saatlerin Anlamı ve Saat Falı! Eğer bir sevgiliniz varsa kuşkusuz sizde herhangi bir çift saate denk gelmiş ve çift saatlerin anlamı nedir diye merak etmişsinizdir, değil mi? Göz ucuyla da muhakkak herhangi bir çift saat olduğunda saate bakmışsınızdır ve sevgilim beni düşünüyor, demişsinizdir.

Duygusal Sevgililer Günü Sözleri

10 Ocak 2021

Özellikle sevgililer günü söz konusu olduğunda, yapılan kutlamalar ve iletilecek güzel dilekler önemli bir hal alır. Ama sevgililer günü için dileklerinizi sevgilinize iletirken hangileri seçilmelidir? İşte bu noktada da sizlere Hediyemen yardımcı oluyor. İnternetin en geniş özel gün söz arşivi ve sevgililer günü mesaj listesi Hediyemen’de sizleri bekliyor. Sevgiliye anlamlı sevgililer günü sözleri yazımızda hiç tahmin bile edemeyeceğiniz kadar çok ve çeşitli mesajlarla karşılaşacaksınız.

Ayrılık Mesajları - Ağlatan Ayrılık Sözleri

08 Ocak 2021

Ayrılığın acısını kalbinde yaşayan ve o acıyı iliklerine kadar çeken en iyi bilir. Yaşanmışlıkların ve hatıraların ardından gerçekleşen ayrılıklar özellikle seven yani terk edilen tarafa çok koyan bir durumdur. Hatta hiçbir şekilde de hazmedilemeyen ve unutulamayan bir durumdur. Ancak her ilişkinin doğasında bazen akla hayale hiç gelmemiş olsa bile ayrılıklar gerçekleşebilir. Siz de sevgilinizden ayrıysanız, terk edildiyseniz ve şu an aşk acınızı sonuna kadar içinizde yaşıyorsanız dikkat bu yazı sizin için hazırlandı.

2021 Yılbaşı Mesajları

26 Aralık 2020

Yılbaşı, yalnızca bir takvim yaprağı veya dijital bir rakam ifadesi değildir. Yılbaşı demek yeni umutlar, ailemiz ve sevdiklerimizle kahkaha, eğlence ve mutlu anları paylaşmak da demektir. Peki ya sevdiklerimizden uzak şekilde yeni bir yıla gireceksek? Bu durumda da kutlama mesajları ile kendilerine olan özlemimizi pekala giderebiliriz.

2021 Yılbaşı Mesajları

07 Aralık 2020

2021 yılına girmemize sayılı günler kaldı. 2020 yılı her yönü ile “uğursuz” ve “kötü” bir yıl olarak başladı ve dünyanın başına adeta bela olan “korona virüsü” ile daha şimdiden unutulmaz bir yıl olarak tarih sahnesindeki yerini aldı. Yeni bir yıla girmenin taptaze heyecanlar ve umutlar taşıdığı söylenir. Bizde 2020 yılının bitimine sayılı günler kala sizler için 2021 yılına özel yeni yıl mesajları hazırladık. Cep telefonların yaygınlaşması, sosyal medya kullanımının artması ile birlikte insanlar böylesi özel günlerde birbirlerine anlamlı mesajlar yollama arayışına girerler.

Güzel Bir Yılbaşı Masası Hazırlamak İçin Öneriler

25 Kasım 2020

Yılbaşını, evinizde, ailenizle ve sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Bunun içinse hoş bir masa kurmanız gerekebilir. Yılbaşında kurduğumuz masalar genellikle normal zamanlarda kurduğumuz masalardan daha şık ve gösterişli oluyor. Kuracağımız yılbaşı masasının bazı püf noktaları vardır. Gelin, bir yılbaşı masasında olması gerekenler neymiş hep beraber görelim.

Kardeşlik Üzerine Güzel Sözler

10 Kasım 2020

Bu yazımızda “Kardeşlik üzerine söylenmiş sözleri” sizler için bir araya topladık. En beğendiğimiz sözleri de “Resimli kardeşlik sözleri” olarak sizler için tasarladık. Bu hayatta en çok güvendiğimiz kişilerin başında kardeşlerimiz gelir. Ne zaman başımız sıkıştığında, işler ters gitmeye başladığında sırtımızı dayayacağımız, güveneceğimiz kişileri etrafımızda görmek isteriz. Bu kişilerin başında da “kardeş dediğimiz kişileri gözlerimiz arar. Ve onlar her zaman yanı başımızda ve ellerimizden tutup kaldırmaya hazırdırlar.

Ayrılık Üzerine Söylenmiş Duygusal Sözler

31 Ekim 2020

“Ayrılık” üzerine şiirler, şarkılar, filmler yapılmış, insanlık tarihi kadar eski bir kavram. Ölümden bile daha beter bir son, asla istenilmeyen bir sonuç olarak kabul edilir. Her şeyin yolunda yürüdüğü, mutlu mesut seyreden bir ilişkinin bile yolu bir gün ayrılığa uğrayabiliyor. Her ne kadar “Ayrılık” istenen bir sonuç olmamakla birlikte bazen bir ilişkide kaçınılmaz bir sonuç olabiliyor! Bu yazımızın konusunu Ayrılık üzerine söylenmiş duygusal sözlere ayırdık. Ayrılık hakkında şimdiye kadar söylenmiş en duygusal, en etkili sözleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çay İle İlgili Söylenmiş Güzel Sözler

27 Ekim 2020

Türk toplumunda en çok bilinen ve en çok tercih edilen içeceği şüphesiz çaydır. Kırk yıl hatırı olan Türk kahvesi bile çaydan çok sonra gelir. Çay sadece bir içecek değil, adeta bir kültür, bir medeniyettir. En koyu sohbetlerin içinde mutlaka çay vardır. Dünyada kişi başına en çok çay tüketimi bizim toplumumuzda olması bir rastlantı değildir. Nerdeyse her duygu halinin yanında çay servis edilir. Bizde hayatımızın tam ortasında yer alan çay hakkında şimdiye kadar söylenmiş en güzel sözleri bir araya toplamaya çalıştık. Evet, bu yazımızın konusunu “Çay hakkında söylenmiş güzel sözlere” ayırdık.

Dini WhatsApp Durum Sözleri

26 Ekim 2020

Yaradılışı gereği insanlar, ruhunu besleyecek ve kendini huzura kavuşturacak dini şiirler ve sözlere ihtiyaç duyar. Peygamber Efendimiz (s.a.v) sözleri hadisi şerifler Kuran’ı Kerîm ayetlerinden edindiğimiz bilgiler kişisel duygularımızı besler. Aile yaşantımızda birbirimize hitap ve hoşgörülü, saygılı ve sevgi dolu yaşantı kurmamıza destek sağlar. Toplumu oluşturan kişiler dini duygularını dini bilgilerini güzel sözleri ruhunda topladıkça sağlıklı mutlu huzurlu aile birliklerini sürdürebilirler. Dini sözcüleri, bilgileri çoğalan insanlar sevgi hamuru ile yoğrulmuş bireyleri meydana getirirler.

1 2 3 .... 16 17 18
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.