sadsad x
asdasd
Ebeler Haftası İçin Güzel Sözler

Ebeler Haftası İçin Güzel Sözler

14 Nisan 2021

Her yıl 21- 28 Nisan arasında kutlanan “Ebeler haftası” için, Ebelik mesleğini icra eden tanıdıklarınız ile paylaşabileceğiniz “Ebeler haftası kutlama mesajları” ve “Ebeler Haftası ile ilgili güzel sözler”ine bu yazımızda yer vermeyi uygun gördük.. Neredeyse insanlık tarihi kadar eski olan bu mesleği kısaca açıklayacak olursak; Anne adaylarının hamilelik sürecinde teşhis ve takibinde, doğacak olan bebeklerin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesinde yardımcı olan ve bu mesleği icra eden kişilere  “Ebe” denir. Bir bebeğin doğum anı oldukça mucizevi bir andır. Bu mucizevi anın gerçekleşmesine yardımcı olan Ebelerimiz için “Ebeler Haftası” münasebeti ile En güzel Ebeler haftası Kutlama sözleri hazırladık. Dünyaya gelmemizde büyük yardımları olmuş bu meslek sahiplerine bu özel haftada minnet ve teşekkürlerimizi iletmek için güzel bir fırsat sunuyoruz. Sizler için hazırladığımız “Resimli Ebeler Haftası Sözleri” ile sizde çok kolay bire şekilde bu anlamlı güzel sözleri Ebe tanıdıklarınıza yollayarak onları unutmadığınızı ve bu özel haftada mutlu etmeyi düşünebilirsiniz. Dünya da ve ülkemizde her yıl 21-28 Nisan arası Ebeler haftası olarak kutlanmaktadır Genelde bu mesleği kadınlar icra etmektedir, ancak günümüzde bazı ülkelerde erkeklerinde bu mesleğe yöneldikleri görünmektedir. Böylesi kutsal bir mesleği kim icra ederse etsin, kocaman bir alkışı ve teşekkürü hak ediyorlar. Öyle değil mi? Evet, bizde sözü daha fazla uzatmadan “Ebeler Haftası” için hazırladığımız kutlama mesajlarından en beğendiklerinizi ebe dostlarınıza, arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Mesajlarımız içinde Kısa Ebeler haftası mesajları bulabileceğiniz gibi Uzun ebeler günü mesajlarına da yer verdik. Artık tercih sizin. Ayrıca sitemizde Ebelere hediye olarak düşünebileceğiniz onlarca hediye seçeneğinden birini ebe sevdikleriniz için düşünebilirsiniz. Ebeye ne hediye alınır? Diye düşünmeyin sitemize bir göz atın.

Ebeler Günü İçin Güzel Kutlama Sözleri

* Zaman kavramı gözetmeksizin tüm zorluklara rağmen özveri ile bu kutsal görevi yerine getiren tüm ebelerimizin, 21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı en içten dileklerimizle kutlarız.

Ebeler haftası sözleri

* Dünyanın en eski ve kutsal mesleklerindendir Ebelik… Eline doğduğumuz, dünyaya geldiğimizde ilk tanıştığımız insanlar olan ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarız…

Ebeler haftası sözleri

* En güzel tokat ebe şaplağıdır, hayat kazandırır. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutluyorum.

* Anneler bir, ebeler dokuz doğurur. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

Ebeler haftası sözleri

* Köy ebesi yollarda, kışın, buzda, karlarda, gece gündüz,sozlersitesi.com en soğuk havalarda dolanır durur. Yağmur çamur altında, hele kar yağdığında; bazen yollar kapanır, gider katır sırtında.

* İlk görüşte aşk diye bir şey olsaydı eğer, herkes ebesine aşık olurdu. Tüm ebelerimizin 21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı Kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

Ebeler haftası sözleri

* Tüm ebelerin, ebeler haftası kutlu olsun.

* Sağlık sektörünün vazgeçilmezi haline gelen tüm Ebelerimizin bu özel gününü kutlarım.

* Hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, özverili, cefakâr ve yüreği insan sevgisiyle dolu Beyaz Meleklerimizin "21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı yürekten kutlar, çalışmalarında kolaylıklar dilerim...

Ebeler haftası sözleri

* Eline doğduğumuz, dünyaya geldiğimizde ilk tanıştığımız insanlar olan ebelerimizin ‘Ebeler Haftası’nı kutluyorum...

* Yeni bir canlının dünyaya gelmesine yardımcı olan, doğum ağrısı çeken bir annenin acısını dindirmeye çalışan, aileye istek ve özlemle beklenen birinin katılımını sağlayan, dünyaya gözlerimizi açarken ilk gördüğümüz, bizleri ilk kucağına alan tüm ebelerin “Ebeler Haftası’nı kutlarım.

Ebeler haftası sözleri

* Ülkemizin dört bir tarafında Gece gündüz demeden sağlığımız için çalışan, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bir görevi ifa eden, bütün ebelerimizin, 21- 28 Mayıs Ebeler ve Hemşireler Haftası’nı kutluyor, meslek hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum.

* Ağır fedakârlıklar içerisinde görev ve sorumluluklarını yerine getirmeye çalışan ebeler, sağlık sistemimizin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

Ebeler haftası sözleri

* Sağlık sektörünün en önemli parçalarının başında gelen Ebeler için her zaman ilk önceliği anne ve bebeğin sağlığıdır. Dünyaya geldiğimizde ilk tanıştığımız insanlar olan ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarız…

* Tüm evlerin ailesidir; Çünkü gebelerin hepsi onu bekler ev ev gezip çok canları kurtarır.

* En mutlu anımızda yanımızda olan ve canımıza can katan ebelerimizin 21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı kutluyoruz.

Ebeler haftası sözleri

* Annelik duygusunu ilk yaşama anının görevlisi olan ve kutsal bir görevi icra eden ebelerimizin 21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı kutluyoruz.

* Mesleklerinin kutsallığına inanarak büyük bir sevgiyle insanımıza hizmet eden, gece gündüz demeden özveriyle görev yapan tüm ebelerimizin ülkemizin sağlığına yaptıkları katkılardan dolayı 21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı kutlarım.

* Her türlü olumsuzlukta, maddi ve manevi zorlukta ülkemizin her köşesinde, yeni bir çocuk için işinin kutsallığından ödün vermeksizin, her türlü özveri ve gayretle mesleğini icra etmeye çalışan Ebelerimizin ebeler haftası kutlu olsun.

Ebeler haftası sözleri

* Dünyanın en eski ve kutsal mesleklerinden biride ebeliktir… 21 – 28 Nisan Ebeler Haftası Kutlu Olsun…

* Ebelik insanlığın var oluşu ile başlar. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

* Çocuğumuzun sağlığı için ilk dokunuş ebenden. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

Ebeler haftası sözleri

* Çalışan ebeler, sağlık sistemimizin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

* Sevgi ve şefkatle miniklerin hayatlarına dokunan tüm ebelerin, Ebeler Haftası’nı kutlarız.

* Anne ve bebek sağlığını korumak için büyük bir özveri ile görev yapan ebelerimize teşekkür ediyoruz.

Ebeler haftası sözleri

* Ebeler, sağlık hizmetinin kutsal anasıdır. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

* Anne ve bebek ölüm oranlarının büyük bir hızla indirilmesinde ebelerimizin rolü büyüktür. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’ nı kutluyorum.

* Sağlık kurumunun kanatsız melekleri Ebelerimizin bu özel gününü kutlarım.

* Doğum öncesinde, anında ve sonrasında gece gündüz demeden fedakârca hizmet veren tüm ebelerimizin ebeler haftasını kutlarız.

Ebeler haftası sözleri

* Görevlerini özveri, sabır, gayret ve sevgi ile yerine getiren bütün ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutluyorum.

* Ebeler Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.

* Her şey başladığı yerde biter... Ebe tokadı nereye atıyorsa, imam pamuğu oraya tıkar.

* Ebeler, her doğumla bir aile ile dünyayı değiştiriyor. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

Ebeler haftası sözleri

* Hayata tutunuşumuz bir ebenin elinde başlar. Sağlık hizmetlerinin sunumunda önemli görevler üstlenen, gebelikte, doğumda ve doğum sonrasında her zaman hayatımızın içinde yer alan, anne ile bebeğin ilk iletişim bağını sağlayan tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutluyorum.

Ebeler haftası sözleri

* Anne ve bebeklerimizin sağlığı için normal doğumu tercih ediyoruz. Tüm ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarım.

* Her türlü olumsuzlukta, maddi ve manevi zorlukta ülkemizin her köşesinde, yeni bir çocuk için işinin kutsallığından ödün vermeksizin, her türlü özveri ve gayretle mesleğini icra etmeye çalışan tüm ebelerimizin 21-28 Nisan Ebeler Haftası’nı Kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.

* Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri ebelerimizin Ebeler Haftası’nı kutlarız…

mesleki hediyeler

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.