sadsad x
asdasd
El Yapımı Bahçe Oturma Grupları

El Yapımı Bahçe Oturma Grupları

21 Haziran 2020

Bahçesi ya da terası olan herkes şöyle şık bir oturma takımı düşlüyor değil mi? Ama fiyatlar o kadar yüksek ki açıkçası almak da pek istemiyor olabilirsiniz. Peki, evde bir oturma grubu yapmak zor mu? Elbette hayır. Evde çok uygun fiyata teras ve bahçeler için koltuk takımı yapabilirsiniz. Hem yapımı çok keyifli olacak hem de çok şık ve doğal bir görüntü oluşturuyor olacaklar.

el yapımı bahçe oturma grupları

Yapmanız gereken sadece klasik pazarlarda kurulan o tahtalardan almak olacak. Bu tahtaları artık birçok yerden satın alabiliyorsunuz. Ham hali ile yani renksiz olarak alacağınız bu tahtaları biraz boyayacak ve iki kat ya da tek kat nasıl arzu ediyorsanız oturma grubu haline getirebileceksiniz. Boyama işi ayrı bir keyif olacaktır. Özellikle istediğiniz tasarımı oluşturmak daha kolay olacaktır. Doğal olan şeylerden hoşlanıyorsanız bu oturma grubu bizce çok doğal duracak.

Daha gösterişliye ne dersiniz?

el yapımı bahçe oturma grupları

Ben biraz daha detaylı bir şey istiyorum özellikle arkasına sırtımı yaslayalım diyorsanız alacağınız tahtaları biraz arttırarak bir tanesini de ucuna yapıştırarak sırt bölgesi oluşturabilirsiniz. Bunun için birkaç çivi yeterli olacaktır.

Mindersiz elbette olmaz

el yapımı bahçe oturma grupları

Bu harika el yapımı bahçe oturma grupları mindersiz olur mu? Elbette olmaz. Dilerseniz bir döşemeci ile anlaşarak çok uygun fiyatlara kendi ölçüsünde minderler yaptırabilirsiniz. Bu şekilde oturmak elbette daha keyifli olacaktır. Şöyle akşamüstleri biraz kestirmeyi seviyorsanız minder sorununu mutlaka çözmelisiniz. Eğer benim elim ona da yatkın diyorsanız kendi minderinizi evde de yapabilirsiniz. Kırpık pamuklarla ya da satın alacağınız kırpık süngerler ile dilediğiniz bir kumaşı minder haline getirebilirsiniz.

El işi oturma grupları hediyeleri

el yapımı bahçe oturma grupları

Eğer eliniz biraz becerikliyse ve bu tarz şeyleri yapmaktan keyif alıyorsanız o halde sevdikleriniz için hediye olarak da yapabilirsiniz. Örneğin bu tarz bir el emeği koltuk ya da sandalye takımlarından babanız ya da anneniz çok hoşlanabilir. Bunun yanı sıra ev görme hediyesi olarak da bahçesi olan birine yaparak hediye verebilirsiniz.

el yapımı bahçe oturma grupları

Hem el emeğinizin yerine hangi ürün geçebilir ki? Zevkle kullanılacak bir ürünü çok uygun fiyatlara mal ederek sevdiklerinize rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Uzun süre kullanılabilen bu koltuk grupları özellikle yaz aylarının en çık bahçe dekoratif eşyalarından biri olacaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.