sadsad x
asdasd
En Güzel Yılbaşı Mesajları

En Güzel Yılbaşı Mesajları

15 Aralık 2018

Yeni yıla az bir zaman kaldı. Yeni yılda sevdiklerinize güzel mesajlar atmak ve sevginizi onlarla paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Sevdiklerinize sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir yıl dilemek, yılbaşı tebrik mesajları ile onların yüzünde gülücük oluşturmak isteyebilirsiniz. Geçen bir yıl boyunca yaşanan tüm zorlukların artık geride kaldığını ifade etmek istiyorsanız, sizler için hazırladığımız bu yazıyı okuyabilirsiniz. Aynı zamanda bu mesajları sosyal medya hesaplarınız üzerinden de paylaşabilirsiniz. Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak sevdiklerinize yeni yıl kutlaması yapabilirsiniz. Ayrıca Hediyemen'de yer alan beş binden fazla yılbaşı hediyeleri eşliğinde sevdiklerinize aşağıdaki sözlerden hediye notu da hazırlayabilirsiniz. Sitemizde keyifli bir vakit geçirmeniz dileklerimizle.


Kısa Yılbaşı Mesajları

yılbaşı mesajları

** Sevdiklerinize duygularınızı ve yeni yıl temennilerinizi kısa cümleler eşliğinde iletmek isteyebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız kısa mesajlar sizlerle…

** Yeni bir yıl daha var karşımızda. 2019 yılı gönlünüzden nasıl geçiyorsa, öyle geçsin. Mutlu yıllar…

güzel yılbaşı mesajları

** Sağlık, mutluluk ve huzur yeni yılda sizlerle olsun. Sevdiklerinizle nice mutlu yıllar dilerim.

yılbaşı mesajları

** Bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni umutlar ve mutluluklar kapınızda, sevdikleriniz yanı başınızda olsun!

** Sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmeniz en içten dileğimdir. Mutlu yıllar!

** Güzel yüreğin kadar güzel bir yıl geçirmeni dilerim. Nice mutlu yıllara!

yılbaşı mesajları


** Gelecek yıl içerisinde her şeyin gönlünce olmasını dilerim. En güzel sevgiler, gülücükler, aşklar seninle olsun. Her şeyin en yücesini yaşa. 

** Gülücüklerinin solup bitmediği bir yıl dilerim. Nice mutlu yıllara!

yılbaşı mesajları


** Umarım bu yıl hiç ümitsiz kalmaz ve hayallerine kavuşursun. Sevdiklerinle birlikte nice yıllar dilerim.

** Koskoca bir yıl daha geçti gitti işte… Geriye anılarımız kaldı. Daha güzel anılar biriktirmek için bir yılın daha var önünde. Dilediğince yaşa ve mutlu ol. Mutlu yıllar!

yılbaşı mesajları

** Amaç bir şeyleri paylaşmak ise bu yıl mutluluğumu, huzurumu ve sıhhatimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Nice mutlu yıllarınız olsun.

** Paylaşmak dostluktur. Dostluk hatırlamak demekse her zaman aklımdasınız! Bu yıl da dostluğumuzun devam etmesini dilerim. İyi yıllar.

yılbaşı mesajları

** Bu yeni yılda her şeyin istediğiniz gibi olmasını dilerim. Bu mesajımı okuyan herkesin de mutlu bir yıl geçirmesini temenni ederim. Hayırlı yıllar…

** Yeni yılda tüm umutlarınızın ve hayallerinizin gerçekleşmesini dilerim. Nice mutlu yıllarınız olsun!

yılbaşı mesajları

** Yeni yıl demek, yeni gelecek demektir. Geleceğinizin en az umutlarınız kadar parlak olmasını isterim. Sevdiklerinizle birlikte nice yıllara!

** Tüm mutluluklarınızın bu yıl, sonsuz olmasını dilerim. İyi yıllar…

güzel yılbaşı mesajları

** Tüm insanlığa ve ülkemize barışın gelmesini, bu yılın tüm Müslüman alemine mutluluk getirmesini dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun.

** Hiç gülümsenmeyen gün en anlamsız gündür. Tüm günlerinin gülücüklerle dolu geçmesini dilerim. Yeni yılın kutlu olsun.

yılbaşı mesajları

** Bu yılda sağlığın ve mutluluğun senden eksik olmamasını dilerim. Mutlu yıllar!

** 2018’e elveda deme vakti… 2019 ise hoş geldi! Umarım bu yıl gönlünce geçer… Nice yıllara.

** Sevginin tüm kapıları açtığı bir yıl seninle olsun. İyi yıllar.

yılbaşı mesajları


** En güzel haberler, müjdeler ve sürprizler bu yıl seninle olsun. Yeni yılı doya doya yaşa!

** Tüm dünyaya umut veren gülüşünü bu yıl sakın eksik etme. Nice mutlu yıllara…

** Yarınımız dünümüzden beslenerek yol alır. Umarım 2018 yılında yaptığın hatalardan ders almış olur ve 2019 yılını güzelleştirirsin. Mutlu yıllar!

güzel yılbaşı mesajları

Uzun Yılbaşı Mesajları


Duygularımı uzun uzun anlatmama gerek yok, birkaç cümle yeter’ diyorsanız aşağıdaki mesajları sevdiklerinize göndermek ve onları mutlu etmek için tercih edebilirsiniz. Kimi zaman duygularınızı ve mutluluğunu anlatmaya kısa cümleler yetmez ve uzun uzun anlatarak yazmak istersiniz. Yılbaşı kutlama mesajları olarak uzun uzun sevdiklerinize mesaj atmak istiyorsanız sizler için gönderebileceğiniz uzun mesajları araştırdık ve bulduk.

Yılbaşı hediyesi

Dilerseniz tüm mesajları karma yapabilir ve mesajınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

uzun yılbaşı mesajları

** Ne yaşanırsa yaşansın mazi daima mazidir ve geçmiş geçmişte kalmalıdır. Aynı hataları yapmamak, hatalardan ders almak gerekir. Yeni yılın anlamı hatalarımızdan ders alarak ilerlemeye devam etmektir. Yeni yılınız umutlarınız kadar güzel geçsin…

** Kimi zaman mutlulukla dolu kimi zaman gözyaşlarıyla dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz… Bu yıl en güzel aşkların, en güzel mutlulukların, bol kazançların ve sıhhatin kapınızda olmasını dilerim. Sevdiklerinizle beraber nice mutlu yıllarınız olsun!

yılbaşı mesajları

** Belki çok kırıldık ama her zaman toparlandık! Yorgun bir yılı arkamızda bırakıyoruz. Her şeyin kalbinizden geçtiği gibi olmasını dilerim. Mutluluk ve sıhhat sizden ve sevdiklerinizden, yüzünüzden de gülücüğün eksik olmamasını dilerim. İyi yıllar…

** Dünyayı değiştirmek istiyorsan önce kendini değiştirmelisin. Dostlarına güvenmeli, sevdiklerine sarılmalısın. Tüm dünyadaki kapıların tek anahtarı sevgiden geçer. Sevginin açamayacağı ya da yapamayacağı bir şey yoktur. Bu nedenle yeni yılının sevgi dolu geçmesini dilerim. Mutlu yıllar!

yılbaşı mesajları

** Geçen bir yılın ardından yaşadıklarından sadece ders almalı, arkana asla bakmamalısın. Yeni yıl demek yeni umutlar ve hayaller demektir. Bir yılı geride bırakmanın sevincini yaşamalı ve yarınlara umut dolu bakmalısın. Sevdiklerinle beraber nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirmeni dilerim. İyi yıllar!

güzel yılbaşı mesajları

** Yaşanacak tüm mutluluklar için hafızanda yeni alanlar aç! Başarılarına odaklan ve hedeflerini asla ihmal etme. Sen çabaladığın müddetçe başaramayacağın bir şey olmadığını unutma. Tüm kötülükleri unut ve sevginle kucakla herkesi. Umarım hayatın güzelliklerle dolup, taşar… İyi senelerin olsun!

anlamlı yılbaşı kutlama mesajları

** En güzel müjdeli haberleri alacağınız, sürprizler yaşayarak hayatınıza anlam katacağınız bir yıl sizlerle olsun. Tüm dünyaya umut saçan güzelliğiniz ve tebessümünüz yüzünüzden eksik olmanız. Sağlıklı nice mutlu yıllar dilerim!

** Bu yıl senin için diliyorum her şeyi. En büyük dileğim mutlu, huzurlu, sağlıklı ve bol kazançlı bir yıl geçirmendir. Her şey gönlünce olur ve sen de mutlu olursun diye dua edeceğim! Yolun Allah’tan, kalbin sevgiden eksik kalmasın. Nice mutlu senelere…

güzel yılbaşı mesajları


** Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini dileyerek her geçen yıl daha da mutlu olmanı isterim. Yaşantında seni üzecek her şeyi kendinden uzak tut ve ömrünü seni mutlu eden kişilerle yaşayarak tamamla! Umarım daima mutlu olur ve her yılın tadını çıkarırsın…

** Keşke dememek için bu yıl her gününü son gününmüş gibi mutlulukla ve sevgi dolu yaşa. Yeni yılın sana mutluluk getirmesine izin ver… Her şeyin ne kadar güzel olduğunu düşün ve tüm güzellikler de seni bulsun. Umarım her şey gönlünce olur… İyi yıllar canım!

yılbaşı mesajları

** Bu yıl güzel bir başlangıç yapmanı diliyorum… Bu zamana kadar yaşadığın tüm kötülükleri bir kenara bırak ve bu yıl için temiz, güzel bir başlangıç yap! Tüm güzellikler bu yaptığın başlangıçta seni bulsun. Umarım hep mutlu olursun. Mutlu yıllar.

yılbaşı mesajları

** Her gecenin bir sabahı vardır. Bu yıl bunu sakın aklından çıkarma! Ne zorluk yaşarsan yaşa o günün biteceğini ve yeni bir sabaha uyanacağını unutma. İyi yıllar…

2020 Yılbaşı Mesajları

Yeni yıl yaklaşırken hediyeler almaya, uzaktaki arkadaşlarımızı ve dostlarımızı kutlamalara davet etmeye başlarız. Hepimiz, sevdiklerimizle birlikte mutlu ve umutlu bir gecede bulunmak isteriz. Eğer yanımızda olamayacaklarsa da onlara mesaj atmak isteriz. Yeni yıl mesajları atarken kimi zaman ne yazacağımızı bilemeyiz. Bu tip durumlarda internette araştırma yaparak kısa mesajlar hakkında bilgi alarak daha samimim mesajlar yazma konusunda destek alabiliriz. Sizlerle bugün yakın arkadaşlarınıza, dostlarınıza SMS atabileceğiniz yılbaşı kutlama mesajlarını araştırdık. En anlamlı yeni yıl mesajları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yeni yılı geçirmek istiyor fakat bunu yapamıyor olabilirsiniz. Kimi zaman sevdiklerinizden ayrı kalmak zorunda olduğunuz için kimi zaman da diğer sorumluluklarınızın olduğu için bunu yapamayabilirsiniz. Değer verdiklerinizden ayrı olarak kutlayacağınız yılbaşlarında sizlere yardımcı olacak olan yılbaşı kutlama mesajları imdadınıza yetişecektir. En anlamlı yılbaşı mesajları için hazırladığımız bu yazımızda onların yanında olmasanız bile yanınızdaymış gibi hissetmenizi sağlayacağız.

Kısa Yılbaşı Kutlama Mesajları

Duygularınızı dile getirmenin yolu olan özel mesajları dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda bin bir çeşit mesaj bulabileceksiniz. Seçin, beğenin ve arzu ettiğinizi dilediğiniz sevdiğinizle paylaşın! 2018’e veda ederken 2019’un tüm sevdiklerimize yeni ve bir o kadar da güzel bir başlangıç olmasını isteriz. Bunun için de mesajlarımızda hep güzelliklerden ve umut dolu yarınlardan bahsederiz. Yorulmadan ve gereksiz sözler sarf etmeden atabileceğiniz mesajları sizler için bulduk ve listeledik. İşte kısa ve en anlamlı yılbaşı mesajları karşınızda!

yılbaşı hediyesi

** Yeni yıl demek neşe ve mutluluk demektir. Bu yılın sana neşe ve mutluluk getirmesini dilerim. En içten dileklerim ve sevgilerimle…

** Her şeyin gönlünce olmasını ister ve dilerim. Yeni yılda tüm beklentilerin umarım gerçekleşir. İyi yıllar!

yılbaşı mesajları

** Belki durgun, belki de yorgun bir yılı geride bıraktın. Yarınların mutlu ve umutlu olsun. Sevgi dolu yıllar geçirmeni dilerim!

** Bu yıl sevginin ve barışın seninle olmasını dilerim. Verdiğim tüm savaşlardan, acılardan sonra bile güçlü kaldığını unutma. Nice güçlü yarınlara!

** 2018 yılı tüm acılar ve sevinçlerle birlikte geride kalıyor. Önümüzde yeni bir yıl var. Bu yılın yaşamına güzellikler katmasını dilerim. Güzel yıllar!

yılbaşı kutlama mesajları

** 2018 yılını geride bırakırken yarınlara daha mutlu ve umutlu bakmanı dilerim. Her şey istediğin gibi olsun… Nice yıllar…

** Sağlık, mutluluk, başarı ve sevgi seninle olsun. Bol kazançların olduğu bir yıl geçirirsin umarım. Sevdiklerinle nice mutlu yıllara!

** Tüm dargınlıklarını bir kenara bırak ve barış içinde ol! Mutlu yıllar…

yılbaşı kutlama mesajları


** Yaşamın boyunca güzel yıllar, yarınlar seninle olsun. İyi yıllar!

** Ümitsiz ve çaresiz kalmak en zor şeydir… Bu yıl tüm çaresizliklerden uzak ve umutlu bir yıl geçir. Nice yıllara!

yılbaşı mesajları


** Bol bol gülüp kahkaha atacağın bir yıl seninle olsun…

** Her gün yeni bir başlangıç yapmak gerekir. Bu yıl için yeni bir sayfa aç hayatında. Tüm güzellikleri de doldur bu sayfada. Mutlu yıllar!

yılbaşı kutlama mesajları

** Her gününün daha da güzel geçmesini diler, sağlıklı yarınlarının olmasını isterim. Mutlu yıllar…

** Mutluluk bankasından hesabınıza 365 gün yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanızı dileriz. İyi yıllar…

** Sevinçlerimizin bol olduğu bir yıl dilerim. Umarım hayatımdan hiç eksik olmazsın. Mutlu seneler…

** 2019 yılına girerken tüm umutlarını bir daha kendine hatırlat. Hayat senin hayatın unutma! Dilediğince yaşa… Mutlu seneler seninle olsun!

** Yeni yılın tüm vatana ve millete hayırlı olmasını, sana da mutluluk ve sağlık getirmesini dilerim. 2019 yılın kutlu ve mutlu olsun.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.