+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd

Özel Gün Sürprizleri

Yıl Dönümünde Hangi Çiçek Alınır

30 Ağustos 2020

Çiftler birbirinin tanışma yıldönümünde, evlilik yıldönümünde, nişanlılık yıldönümünde, sevgili olmaya başladıkları tarihin yıldönümünde vb. zamanlarda hediye alırlar. Bu hediyeler arasında en yaygın biçimde tercih edilen türlerden bir tanesi çiçeklerdir. Çiçekler çiftlerin birbirine yıldönümü hediyesi olarak aldıkları hediyelerden olup şık görüntüleriyle oldukça doğru bir tercihtir. Çiftler birbirine duydukları sevginin ve bağlılığın hissedilmesi açısından yıldönümlerinde birbirine çiçek hediye edebilirler. Genel olarak erkekler eşlerine çiçek alarak onlarla yıldönümünü kutlarlar.

Yaratıcı WhatsApp Durum Sözleri

20 Haziran 2020

Etkileyici WhatsApp durum sözleri durum bölümlerinde hem hayatımızda bulunan insanlara kinaye etmek için hem de hayat ile ilgili çıkardığımız sonuçları insanlarla paylaşmak için yazmayız. Bu yüzden de çoğu zaman Whatsapp durumları kişilerin iç dünyasını ve duygu durumlarını göstermektedir. 139 karakter ile duygu durumumuzu anlatmaya çalışacağınız zaman da ise sayfamızdaki güzel whatsApp için durum sözleri ile her duygunuza karşılık verebilecek sözler bulunmaktadır.

Bebekten Babasına Büyüleyici Sürprizler

18 Haziran 2020

Çocukların babalarına hazırlayabileceği birbirinden güzel hediyeler. Bazı hediyeler vardır maddi anlamda odlukça pahalı ve değerli ürünledir. Bazı hediyeler vardır maddi olarak hiçbir değeri yoktur ama manevi değerleri çok daha yüksektir. İşte biz bugün sizler için manevi değeri olan birkaç hediye alternatifi sunmak istedik. Babalar günü hediyesi ya da babalara doğum günü hediyesi olarak neler yapabilirsiniz bir bakalım. Özellikle çocukların hazırlayabileceği ve anlam katacağı tasarımları ön plana çıkarmak istedik.

Tesettürlü Sevgiliye Evlenme Teklifi Sürprizleri

15 Haziran 2020

Çok yakın bir zamanda hayatınızın geri kalanını paylaşmayı düşündüğünüz kadına evlenme teklifi yapacaksanız o halde şimdiden harekete geçmeniz gerekmektedir. Özenli ve romantik bir sürpriz yapmak aslında sandığınız kadar zor değil. Tesettürlü sevgiliye evlenme teklifi sürprizlerini en ince ayrıntılarına kadar sizlere aktaracak ve harika fikirler ile birçok seçenek sunuyor olacağız.

Babaya Hediye Kutusu Hazırlama

15 Haziran 2020

Babanıza bir hediye almayı düşünüyorsunuz ama bunu daha özenli, daha gösterişli bir şekilde sunmak istiyorsunuz? O halde size gerekli olan öncelik harika bir hediye paketi ya da hediye kutusu hazırlamak olacaktır. Aldığınız hediyeyi içine koyabileceğiniz ve babanıza hediye edebileceğiniz bu el emeği hediye paketleri babanızı çok ama çok sevindirecek. Oldukça şık ve aynı zamanda komik olan bu poşetler ile ister babalar günü kutlaması yapın, ister babanızın doğum günü kutlamasını yapın. Yapımı oldukça komik olan el yapımı hediye kutusu aynı zamanda sizi oyalayacak ve zevk almanızı sağlayacak bir çalışma olacak.

Öğretmenlere Doğum Günü Sürprizleri

23 Mayıs 2020

Öğretmenlere yapılabilecek doğum günü sürprizleri yazımızda sizler için birbirinden güzel önerileri bir araya getirdik. Sevgiliniz, ailenizin bir üyesi, dostunuz yani çevrenizden herhangi birisi öğretmen ise ve siz ona ne sürpriz yapacağınızı bilemiyorsanız doğru yerdesiniz demektir! Hadi hep birlikte bu muhteşem önerilere bir göz atalım!

İlginç Doğum Günü Sürprizleri

21 Mayıs 2020

Sürprizler ve hediyeler günümüzde çok önemli hale gelmiştir. Sevdiklerimize karşı olan sevgimizi belirtmek için onlara kendilerini özel hissettirecek hediyeler ve sürprizler hazırlamak onları çok mutlu edecektir. Gün geçtikçe sıradan hediyeler ve kişiye özel hissettirmeyen sürprizler yayılmaya başladı. En ilginç doğum günü sürprizleri hazırlamak için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Anneler Günü Mesajları

22 Nisan 2020

Anneye güzel anneler günü sözleri arayışı mayıs ayının 2. haftası yakınlaşmaya başladığı andan itibaren insanları telaşa sürüklemektedir. Anneler günü sebebiyle alınan hediyelerin üstüne ne yazılacağı hakkındaki soruları, güzel notlar bulamadıkça sinirlenen insanları, söylenecek iki çift laf ile annelerinin gönüllerini güzel etmeye çalışan evlatların arayışlarını, yani anneye anneler günü hediye notu telaşını bu yazımız ile sonlandırmaya çalışacağız.

Kadınlar Günü Mesajları

05 Mart 2020

8 Mart Kadınlar Günü, ülkemiz genelinde bulunan tüm kadınların büyük bir sevinçle karşıladığı günlerden birisi olurken, hayatındaki erkeklerden bugüne özel çeşitli sürprizler beklediği gündür. Şüphesiz ki hayatımızda kadınların önemi çok büyüktür. Bu denli hayatımız içerisinde büyük bir rol sahibi olan kadınlara, kadınlarımıza, 8 Mart Kadınlar Gününde, yani onlara verilmiş bu özel günde sürprizlerde bulunarak, gönüllerini hoş tutmamız gerek.

Kadınlar Günü İçin Seyehat Önerileri

23 Şubat 2020

Kadınlar günü hediyesi almaya karar verdiğiniz ama ne alacağınızı bilemiyorsanız, sizin için sıra dışı bir hediye fikrimiz var. Kadınlar bu koşuşturmalı hayatın içinde başkalarına yaptığı fedakarlığı ne yazık ki kendilerine asla gösteremezler. Tam olarak bu noktada onlar için özel seyahat hediyesi vererek, en azından birkaç günü dilediği gibi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Gezerken göreceği, görürken eğleneceği ve bilgileneceği bu mükemmel seyahat fikirleri nerelere olabilir yazımızda sizi bilgilendireceğiz.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.