+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
En Yaratıcı Yılbaşı Hediyeleri

En Yaratıcı Yılbaşı Hediyeleri

12 Aralık 2020

Arkadaşınıza, sevgilinize veya sevdiklerinize en yaratıcı yılbaşı hediyeleri almak için bir arayış içerisine mi girdiniz? Belki o sizin 40 yıllık bir dostunuz, belki canınızın canı sevgiliniz ya da en kıymetliniz ve siz onları yeni yıla girerken mutlu etmek istiyorsunuz. Sizin için çok özel olan bu insanlara sevginizi yansıtmak için, özellikle onların beğenecekleri bir hediyeyi vermeyi planlıyorsunuz. Aslında bu hiçte zor bir şey değil, onları çok iyi tanıyorsunuz. O halde, onların ihtiyaçları doğrultusunda ve kullandıkça sizi hatırlayacakları bir hediye seçimi yapmalısınız. Hediyeniz onları özel kılmalı ve verdiğiniz anda doğru bir seçim yaptığınızı da hissetmelisiniz. Tabii hediye alırken bütçenize de uygun bir seçim yapmalısınız. Size bir tüyo verelim mi? Kararınızı doğru verebilmek ve onların son günlerde istedikleri şeyleri öğrenebilmek için küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Peki, onları mutlu edebileceğiniz en yaratıcı yılbaşı hediyeleri neler olabilir? Size bu konuda gerçekten de yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

ilginizi çekebilir » Kadına Yılbaşı Hediyeleri

Hayatınızın anlamına anlamlı bir hediye vermelisiniz ki, boynunuza sarılsın. Annenize ya da babanıza onların kıymetli olduğunu hissettirecek bir hediye seçmelisiniz. Dostunuza veya bir arkadaşınıza ise ona verdiğiniz değeri ifade eden bir tercih yapmalısınız. Aslında tüm sevdikleriniz hediyelerini aldıkları zaman duygulanmalılar. Hatta hediyenizi verdiğinizde, onların göz pınarlarından süzülen birkaç damla mutluluk gözyaşı da olsa hiç fena olmaz değil mi? Hem siz mutlu olacaksınız hem onlar mutlu olacaklar. Yılbaşı denince akla genellikle renk olarak kırmızı, ayrıca ışıltılar ve eğlence gelir, değil mi? Belki de sizin için romantizm dolu bir gece ya da ailenize sarılarak geçireceğiniz kahkahalarla dolu bir akşam… İşte o gün, yani yılbaşı yaklaşıyor, zaman daraldı. Bir an önce seçim yapmalısınız ve telaş içindesiniz… Öyleyse gelin, şimdi sevdikleriniz için onlara en layık yılbaşı hediyesi seçimini birlikte yapalım. Öncelikle kimlere hediye almanız gerekiyor, bunu belirleyin. Sonra sizin için özel olan değerlileriniz için hediye arayışına sizinle birlikte çıkalım. İşte, yılbaşı hediyeleri

Sevgiliye Fotoğraflı Yılbaşı Hediyesi Mum

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Yılbaşını sevgilinizle ya da eşinizle romantik bir şekilde geçirmeyi planlıyorsanız eğer, bu hediye sizin için ideal tercih olacaktır. Ona üzerinde resimlerinizin olduğu bir mum hediye ederek “seninle birlikte alev alev yanmak istiyorum” ya da “birlikte aşkla yanalım”, diyebilirsiniz. Aslında küçük bir hediye gibi görünse de sevgiliye fotoğraflı yılbaşı hediyesi mum verdiğinizde, hayatınızın anlamı için çok anlamlı bir hediye seçmiş olacaksınız. Partnerinize “seni seviyorum”, demenin bir başka yolu da bu olsa gerek değil mi? Almanların bir sözü vardır: “Klein aber Fein” diye, yani “küçük ama güzel”. Eşiniz veya sevgiliniz eğer küçük şeylerden hoşlanıyorsa, sizde yılbaşı hediyesi olarak bir mum tercih edebilirsiniz. Tabii bir dostunuza ya da arkadaşınıza da mum hediye edebilirsiniz. 

Yılbaşı Hediyesi Ses İzi Kupa Bardak

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Yeni yıla girerken en sevdiğiniz dostunuzla birlikte kahvelerinizi yudumlamak istiyorsanız ya da kahve içmeyi çok seven bir arkadaşınıza hediye vermek istiyorsanız, işte o hediye, bir kupa olabilir! Üzerine mutlu yıllar diye temenninizi ve ismini yazdırabileceğiniz bir kupa ile yeni yıl için tüm güzel dileklerinizi ona yansıtabilirsiniz. Belki 30 yıl sonra, yine bir yılbaşı gecesinde arkadaşınızla bir araya geldiğinizde, sallanan sandalyelerinize oturarak kupalarınızı tokuşturabilirsiniz. Nice mutlu yıllara! 

Yılbaşı Tasarımlı Kişiye Özel Defter!

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

İşte sevgiliye anlamlı bir hediye daha, sevgililere özel fotoğraflı yılbaşı defteri! Onunla birlikte çekildiğiniz ve sizin için özel olan bir fotoğrafı, bir defterin üzerine yaptırmak ideal bir hediye olmaz mı? Mesela bu defterin içerisine anılarınızı yazsanız hatta onu düşünerek kaleme aldığınız şiirlerinizi ona bir defterle paylaşsanız, güzel olmaz mı? Ya da bu defterin içerisine resimlerinizi yapıştırsanız ve her resmin altına, o resmi nerelerde çekildiğinizi anımsatan cümleler kursanız, doğru bir tercih olmaz mı? Bu hediyeyi sadece sevgililere özel olarak da düşünmeyin. Böylesine özel bir hediyeyi bir arkadaşınıza, kardeşinize veya ailenizin herhangi bir ferdine “Bizi güzel analım, nice yeni yıllara!” diyerek de hediye edebilirsiniz. 

Yeni Yıla Özel Mesajlı Kutu Çikolata

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Büyüğün, küçüğün kısaca 7’den 77’ye hemen hemen herkesin severek tükettiği çikolata... Ağzımızın en sevilen tadı ve romantizm dolu bir yılbaşı gecesinde afrodizyak etkisi olan muhteşem bir lezzet. Enfes bir çikolata onun yeni yılının şeker tadında geçmesi içinde doğru bir seçim olmaz mı? Aslında “Çikolatadan da hediyemi olur?” deyip geçmemek gerekir. Kimileri için çikolata aşktır, kimileri için mutluluktur ve hatta kimileri içinde neşelenmek demektir. Sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak çikolata sunmakta, kuşkusuz en klas armağanlardan biri olacaktır. Yeni yıla özel mesajlı kutu çikolata hediye ettiğinizde sevdiğiniz belki de boynunuza sarılacaktır. Sevgilinize “Tatlı yıllar diliyorum, tatlım!” demek istiyorsanız eğer, bunu en içten bir şekilde çikolata hediye ederek ifade edebilirsiniz. 

Yılbaşına Özel Fotoğraflı Kartpostal

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Eski yıllarda yaşayanlar iyi bilirler. O yıllarda uzaklarda yaşayan sevdiklerimize yeni yıl dilekleri kartpostallarla iletilirdi. Hala daha sevdiklerine yeni yıl mesajlarını kartpostallar ile ulaştıranlar var. Peki, neden onlardan biri de siz olmayasınız? Özellikle orta yaşın üzerinde bir sevdiğinize güzel dileklerinizi iletebileceğiniz en muhteşem hediye, yılbaşına özel fotoğraflı kartpostal olmaz mı? Eminiz ki, göndereceğiniz bu hediye onlara hem bir nostalji yaşatacaktır hem de yıllarca kartpostal kutularında saklayacakları bir hediye olacaktır. “Amerika’dan mutlu yıllar anneciğim! En kısa zamanda yanında olacağım.”, “Babacığım, seni seviyorum ve mutlu yıllar diliyorum. Paris’ten sevgilerimle!”. İşte, bu özel yeni yıl mesajları sevdiğiniz bir kişiyi duygulandırmanın en basit yolu olacaktır.  

Güzel Sevgilim İsimli Cep Aynası

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

“Ayna ayna kalbimden geçeni bildir ona. Ondan daha değerlisi var mı benim için bu dünyada?”, demek istemez misiniz? Duygularınızı bu şekilde sevdiğinize aktarabilmek için en özel yılbaşı hediyesi kesinlikle bir ayna olacaktır. Güzel sevgilim isimli cep aynası ile sevgilinizin bu dünyada biricik olduğunu ona hissettirebilirsiniz. Kalbinizin prensesi, gönlünüzün eşi için, onu özel kılacak yegâne hediyelerden birisi ayna olmaz mı? Bizce, “Canım, kendine her baktığında beni hatırla!” veya “Prensesim, benim için çok özelsin! Yeni yılın kutlu olsun!” demek için bir cep aynası hediye etmelisiniz. Onu her an düşündüğünüzü, onun güzelliğinin farkında olduğunuzu ve ruhunuzda onu her an hissettiğinizi bir ayna hediye ederek ifade edebilirsiniz. Kuşkusuz anneniz veya bir bayan arkadaşınız içinde kıymetli bir hediye olacaktır. Onlara sizin için ne kadar değerli olduklarını “En kıymetlime!" diyerek hatırlatın! İnanın onlarda, hediye ettiğiniz aynaya her baktıklarında sizi anımsayacaklar. 

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi 2'li Rakı Bardağı

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Yeni yılda arkadaşınızla iki kadeh rakı yudumlarken onu özel hissettirmek istemez misiniz? Yılbaşı gecesi için kurduğunuz rakı ve balık sofranıza arkadaşınızı davet edip, bu özel bardakları hediye ettikten sonra ona “Sağlığına ve mutlu yıllar!” diyebilirsiniz. Kuşkusuz arkadaşlar özel insanlardır. Yeni yıla girerken; var oldukları için, yanınızda oldukları için, dostlukları için ve onların mutlulukları için rakı kadehinizi onlarla birlikte kaldırın. Ağabeyinize ya da babanıza yılbaşı hediyesi 2’li rakı bardağı armağan etmekte yine doğru bir seçim olacaktır. 

Erotik Görevler İçeren Kutu!

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Erotik görevler içeren kutu, sevgilinizi baştan çıkarmanın tek yolu… Sevdiğinizle 1001 gece masalları anımsatan özel geceler yaşamak istemez misiniz? Cevabınız evetse, işte bu erotik görevler kutusu tam da hayalini kurduğunuz özel bir yılbaşı gecesi için seçilebilecek en doğru hediye olacaktır. Birbirinden farklı 100 görevi gerçekleştirerek ya da Kamasutra pozisyon zarlarını atarak partnerinizle birlikte aşkın doruklarına çıkacağınız anlar yaşayabilirsiniz. O ve siz! Tüm zamanlar ikinizin ve işte birbirinizi baştan çıkaracak en yaratıcı hediye

Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

“Seni sevdiğimi biliyorsun, ama seni nasıl sevdiğimi de duymak istiyorsun. Sana ben duygularımı ifade edemesem de seni sevmem için birden fazla sebebim var. İşte, tüm bu duygularımı ve aşkımı – Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı – ile sana yansıtmak istiyorum.” demenin en basit yolu, sevgilinize böylesine mükemmel bir kitabı hediye etmektir. Zaten sevgiliniz kitap okumayı seven biriyse, bu hediye onu çok mutlu edecektir. Hatta hatıra olarak da saklanabilecek bu en özel yılbaşı hediyesi, bir kitapsever sevgilinin de hoşuna gidecektir.  

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi 2'li Şampanya Kadehi

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Mutlu yıllar mesajı verebilmenin bir başka alternatifi ise 2’li şampanya kadehleridir. Birine kendi adınızı bir diğerine ise sevgilinizin adını yazdırarak, yeni yıla girerken aşkınızla birlikte kadehlerinizi kaldırabilirsiniz. Hatta diğer sevdikleriniz içinde şampanya kadehlerini hediye olarak düşünebilirsiniz. Ailenizin her bir ferdine böylesine şık kadehlerden yaptırmak istemez misiniz? Bu kadehler eminiz ki, fevkaladenin fevkinde bir hediye olacaktır. Her yılbaşında, yeniden raflardan indirilerek bir kez daha tokuşturulmak üzere en güzel sofralarınızda da yerini bulacaktır. Buna değmez mi? 

Kadınlara Yılbaşına Özel Konsept Hediye Kutusu

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Bir bayan arkadaşınızı sevindirmek, onu düşündüğünüzü ve ona değer verdiğinizi anlatmak için “Kadınlara özel hediye kutusu” tercih edebilirsiniz. Özellikle çay içmeyi seven bir hanım arkadaşınıza verilebilecek en güzel hediye alternatiflerinden birisi bu olsa gerek. Annenizi, iş arkadaşınızı veya bir dostunuzu böyle bir hediye ile özel kılabilirsiniz ve ne kadar değerli olduklarını onlara hissettirebilirsiniz. Verilebilecek küçük ve anlamlı bir hediye ile onları mutlu edebilirsiniz. Tek yapacağınız şey, bu hediyenin yanına küçük bir yılbaşı mesajı iliştirmek olacak. 

Yılbaşı Hediyesi Kutulu Kalem Seti

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

İş arkadaşınız için düşünebileceğiniz en mantıklı hediye, kutulu kalem seti olabilir. Tabii yalnızca iş arkadaşınıza değil, eşinize, çocuğunuza ya da sevindirmek istediğiniz bir yakınıza yılbaşı hediyesi olarak bu seti verebilirsiniz. Sevdiğiniz bir kişi için isme özel olarak böyle şık bir kalem seti hazırlatabilirsiniz. Sevdikleriniz belki de aldıkları en önemli kararlarına bu kalemlerle imza atacaklar. Belki birlikte yaşadığınız en güzel anları bu kalemleri kullanarak özel bir hatıra defterlerinin sayfalarına not edecekler. Belki de en samimi arkadaşınız “Soner ile geçirdiğimiz bu yılbaşı, benim en güzel yılbaşımdı.” diye anılarını yazacak. Ayrıca yazmayı seven kişiler içinde kalemler en kıymetli hediyelerdir. 

Yeni Yıl Armağanı Kişiye Özel Defter

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Bir kalem ve bir defter, yazmayı seven insanların vazgeçilmez iki parçası değil midir? Öyleyse şiir yazan bir yakınıza, kısa kısa anlamlı notlar düşen bir sevdiğinize veya geleceğin roman yazarı sevgilinize bu özel hediye ile “Mutlu Yıllar!” diyebilirsiniz. O temiz ve beyaz sayfalar kim bilir ne kadar özel cümlelerle dolacak. Belki o sayfalarda sizde bulunacaksınız. Tabii isme özel bir defter hediye ederken yanına yine isme özel bir kalemde ekleyebilirsiniz. 

Kişiye Özel Dikdörtgen Gümüş Kol Düğmesi

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Tasarımı özel ve bir o kadar da şık olan bu iki küçük kol düğmesi ile bir iş arkadaşınızı, sevgilinizi, babanızı veya erkek kardeşinizi yeni yılda sevindirebilirsiniz. Kol düğmeleri her erkek için özel bir hediye olarak kabul görmektedir. Bazen babadan oğula bırakılan kol düğmeleri de yine en kıymetli hatıralar olarak saklanırlar ve geleceğe taşınırlar. Yılbaşı hediyesi olarak bir erkeğe hiç düşünmeden, kol düğmeleri armağan edebilirsiniz. İsme özel olarak hazırlatacağınız bu hediye eminiz ki, onlar için çok anlamlı olacaktır. 

Erkeğe Hatıralık Konsept Hediye Kutusu

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Patronunuz için farklı bir hediye arayışına girdiyseniz eğer, işte size isme özel hediye kutusu… Tespih, çakmak, kol düğmesi, çelik termos ve gömlek setinden oluşan bu yılbaşı hediyesini patronunuz için düşünebilirsiniz.  Bu set, hem prestij ve kariyer sahibi bir kişi için anlamlı bir hediye olacaktır hem de onun özel bir kişi olduğunu ona hissettirecektir. Genellikle takım elbise giyinmeyi tercih eden sevgilinize veya babanıza da böyle bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz.

Kişiye Özel Nostalji Gramofon Müzik Kutusu

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Hanımlar müzik kutularını çok severler. Özellikle de anneler ve genç kızlar… Kişiye özel müzik kutuları annelerie nostaljiyi yaşatır. “Annem seni seviyorum, yeni yılın kutlu olsun” derken o ana bir müziğinde eşlik etmesine izin verin. O müzik, sizin müziğiniz olsun. Siz dünyanın bir ucunda olsanız bile anneniz, ona hediye ettiğiniz müzik kutusunu ne zaman açsa sizi anımsayacaktır ve yüzünde bir tebessüm oluşacaktır. Peki, bu tebessüme değmez mi? 

Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Sadece bir gün değil, 365 gün boyunca sevgilinizi aşka davet edin ve ona sana aşığım mesajları verin. Erkek veya bayan, hemen hemen bütün sevgililer özel mesajlardan pek hoşlanırlar. Her yeni güne sizin ona hediye ettiğiniz romantik mesajlarla uyanacak. Bunu kim istemez ki… Varlıklarıyla mutlu olduğunuz aşkınızı, sizde böyle bir yılbaşı hediyesi ile mutlu edebilirsiniz. İlla büyük hediyelerle değil, sevgilinizi bu yılbaşında ve yılın her gününde aşk mesajlarınızla duygulandırın. 

Ring For Sex - Aşka Davet Çanı

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

“Çanlar sizin için çalıyor. Sevgiliniz sizi aşka davet ediyor!”. En yaratıcı yılbaşı hediyeleri arasında bulunan bu hediye çok farklı değil mi? Sevgilinizle özel bir an yaşamak istediğinizde kırmızı aşk çanınızı çalarak, onu aşka ve tutkuya davet edebilirsiniz. Ne kadar farklı bir kişi olduğunuzu ve ne kadar tutku dolu olduğunuzu hediye edeceğiniz aşk çanı ile sevgilinize hissettirmelisiniz. Ayrıca bir yılbaşı hediyesinin de yaratıcı olması gerekmez mi? Haydi, eşinizi aşka davet edin! Bu çan yalnızca sizin için çalsın! 

Yılbaşı Dileklerim Butik Kurabiye

yaratıcı yılbaşı hediyeleri

Yılbaşı gecesinde sizi davet eden arkadaşınıza ya da ailenize giderken eliniz boş gitmek istemiyorsanız, onlara lezzetli kurabiyeler ikram edebilirsiniz. Ayrıca bu kurabiyelerin üzerlerine isimde yazdırabilirsiniz. Hem şık hem de lezzetli olan bu kurabiyeler ile yılbaşı dileklerinizi sevdiklerinize iletebilirsiniz. “Arkadaşım, yeni yılının tatlı tadında geçmesini dilerim.”, “Kızımın benim kurabiyelerimi özlediğini düşündüm. Yeni yılın kutlu olsun, meleğim!” ya da “Tatlı yıllar!”. Gibi mesajlar ekleyerek düşerek butik kurabiyeler hediye edebilirsiniz.

Daha fazla yaratıcı yılbaşı hediye önerisi için bu bağlantımızı TIKLAYABİLİRSİNİZ: https://www.hediyemen.com/yilbasi-hediyeleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.