sadsad x
asdasd
Enişteye Hediye Fikirleri

Enişteye Hediye Fikirleri

27 Şubat 2018

Çok eski zamanlardan beri insanlar birbirlerine hediyeye vererek mutlu olmasını isterler. Hediye almak ve vermek oldukça güzel bir eylemdir. Karşınızdaki kişiye onu ne kadar önemsediğinizi ve sevdiğinizi belirtmenin bir yoludur. Hediye almak için özel günleri beklemek yerine sıradan günlerde vererek çok daha derin anlam yükleyebilir ve onları önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Birisine hediye almak için onu sevmeniz yeterlidir. Küçük çocuklar yani bebekler bile ellerine bir şey verdiğinizde ve ya yeni şeyler aldığınızda tebessüm edebilmekteler. Hediyelerden hiç anlamadıkları ve olayları kavrayamadıkları halde olmaktadır bu. İşte bu nedenle psikolojik şekilde insanlara bir şeyler alıp verdiğinizde mutlu olmalarını sağlar. Aile içinde ve akrabalar arasında insanlar birbirlerine hediyeler alarak mutlu ederler. Aile içinde genellikle sıradan günlerde hediye alınabilse de, akrabalar arasında çoğu zaman özel günlerde hediye alınıp verilmektedir. Bu makalemizin ana konusu enişteye hediye fikirleri olacaktır. Doğum gününde veya yılbaşında enişteye alınabilecek hediyelerden bahsederek sizleri bu konuda bilgilendireceğiz. Hediye seçmek oldukça zor bir eylem olmakla beraber sevdiğinize hediye alıyor iseniz bu durum daha da karışmaktadır. Herkese her hediye alınmaz maalesef. Hediyenin öncelikle aldığınız kişi için bir anlamı olmalı ve o kişinin seveceği tarzda eşya olmalıdır. Ayrıca hayatının her alanında ve her zaman kullanabileceği tarzda hediyeler olursa da oldukça sevindirir. Hediye seçerken bunlara çok dikkat edilmelidir. Aksi takdirde alacağınız hediye enişteniz tarafından beğenilmeyecek ve köşeye atılacaktır. Bunun olmasını hiç istemezsiniz. Şimdi gelelim makalemizin amacı olan enişteye hediye fikirlerine. Oldukça geniş ve aydınlatıcı bilgiler vererek sizlere hem çok güzel hem de ilginç hediye seçmede işinizi kolaylaştıracağız. Geçelim fikirlerimize…


Kişiye Özel Okey Takımı

enişteye ne hediye alınır

fiyat

İnsanlar kişiye özel olarak alınan hediyelere bayılırlar. Bu açık ve nettir. Ayrıca birçok kişi tarafından tecrübe edilmiştir. Okey ve tavla tarzı oyunları seven bir enişteniz var ise daha ilk başlıkta alacağınız hediyeyi buldunuz demektir. Oldukça şık ve anlamlı bir şekilde tasarlanan okey seti tamda eniştenize göre bir hediye olabilir.  Yukarıda görüldüğü üzere okey eşyaları üzerine kişinin ismi yazmaktadır. Sipariş vermeden önce eniştenizin ismini belirterek oraya onun ismini yazdırabilir ve ona anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Enişteye doğum günü hediyesi olarak kullanılabilir. Ayrıca yılbaşında bile bu hediyeyi ona vererek mutlu edebilirsiniz.


Sen Doğduğunda Neler Oldu Kupa Bardak

enişteme ne hediye alabilirim

fiyat

Enişteye hediye fikirleri için bu sefer ilginç bir fikir ile karşınıza çıktık. Bir kupa bardak düşünün. Bu kupa bardağın üzerinde, eniştenizin doğduğu zamanlarda meydana gelen enteresan ve ilginç bilgiler olsun. Kupa bardaktan her çay ve kahve içtiğinde ona bir hayranlıkla bakacaktır muhtemelen. Enişteye doğum günü hediyesi için oldukça güzel bir fikir olabilir. Kupa bardak aynen yukarıda görüldüğü gibidir. Almadan önce eniştenizin doğum tarihini belirtiyorsunuz ve o zamanlarda olan ilginç bilgiler bardak üzerine resimli bir şekilde basılıyor. Böyle bir hediye eniştenizi hem şaşırtacak hem de çok sevindirecektir.


Gramofon Müzik Kutusu

enişteye alınabilecek hediyeler

fiyat

Bazı kişilerin süs eşyalarına merakı oldukça fazladır. Eniştenizde bu kişiler arasında yer alıyor ise ona muhteşem bir süs eşyası hediye edebilirsiniz. Enişteye yılbaşı hediyesi olarak değerlendirebilir ona bu güzel hediyeyi vererek sevindirebilirsiniz. Süs eşyası olarak satılan gramofon müzik kutusu evine nostaljik bir hava katacaktır. Bahsettiğimiz hediye tıpkı yukarıdaki gibidir. Oldukça güzel görünmekte olup koyulduğu ortama çok ayrı bir hava katacak güzelliktedir. Gramofon ve müzik aletlerine hevesi olan bir enişteniz ise, bu hediyeye bayılacaktır. Sıradan ve bu tarz aletler ile ilgisi olmayan kişilerin bile evlerini süslemektedir bu hediye.


Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug

enişteye doğum günü hediyesi

fiyat

Enişteye hediye için sizlere birçok fikir vermeye devam ediyoruz. Sıradaki önerimiz ise kişiye özel bir hediyedir. Kişiye özel hediyelerin bu kadar üstüne düşmemizin nedeni ise daha çok beğenilmeleri ve anlamlı olmalarıdır. Bir hediyeyi anlamlı yapması için özel olarak seçmek ve eşi benzeri olmayanları bulmak gerekir. Yukarıdaki gibi bir kişisel termos eniştenizi oldukça mutlu edecektir. Onu düşündüğünüzü ve önemsediğinizi anlayacak ve hediyenize gözü gibi bakacaktır. Hediye alırken bu hediyenin çok kalıcı olabilecek bir hediye olması önemlidir. Ayrıca gözlerinin önünde bulunan hediyeler sürekli sizi onlara hatırlatmaktadır. Termosun üstüne eniştenizin ismini baskı yaptırıp daha sonra güzel bir hediye paketi ile ona hediye edebilirsiniz. Ayrıca termos oldukça kaliteli ve şık malzemelerden üretilmiştir.


Nostaljik Daktilo müzik Kutusu

enişte için hediye fikirleri

fiyat

Enişteye doğum gününde hediye olarak bu müthiş fikri de değerlendirebilirsiniz. Süs eşyalarından hoşlanan kişilerin evlerini süsleyecek oldukça nostaljik bir hediyedir. Daktilo eski zamanların en önemli ve en güzel icatları arasında yer almaktaydı. Öyle ki hala hayatımızdan çıkabilmiş değil. Birçok yerde ve mekânda bu tarz daktilolar hala kullanılmaktadır. Bu daktilo ise bildiğiniz daktilonun süslü ve müzikli halidir. Bu süs eşyası içinde çok hoş ve rahatlatıcı bir müzik barındırmaktadır. Adından da belli olmaktadır zaten bu. Enişteniz için doğum gününde en güzel ve anlamlı hediyeler arasında olacaktır muhtemelen. Ayrıca bütün evlere yakışan çok güzel bir süs eşyası olduğu kuşkusuzdur.


Kişiye Özel Siyah İkili Kalem

enişteye hediye

fiyat

Kalem neredeyse her erkek tarafından sevilmektedir. Ayrıca kalemlerin erkeklerde yazıdan çok daha fazla anlamı vardır. Bu nedenle enişteye hediye fikirleri arasına bu hediyeyi de koyabilirsiniz. İkili siyah kalemin üzerinde eniştenizin ismi yazar. Böyle güzel ve ince düşünülmüş hediyeyi beğenmeyecek erkek olduğunu sanmıyoruz. Yukarıda resimde görüldüğü üzere ikili şık kalem setidir. Siyah kalem kutusunda gönderilen bu güzel hediyeye bir tek paket yapmanız kalıyor. Güzel bir hediye paketi ile eniştenize oldukça anlamlı bir hediye vermiş olursunuz. Sıradan günlerde ve ya doğum günlerinde verebilirsiniz bu tamamen size kalmış bir durumdur.


Kişiye Özel Taba Renk Erkek Cüzdan

enişteme hediye

fiyat


Enişteye doğum günü hediyesi olarak ismine özel taba renk bir cüzdan alabilirsiniz. Bu cüzdan oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Üzerinde adının baş harfi büyük bir şekilde yazılır ve altına da ismi tamamen yazılır. Bu hediye ile eniştenizi oldukça sevindirir ve ona çok anlamlı bir hediye almış olursunuz. Bahsettiğimiz hediye yukarıdaki gibidir. Görüntüsü oldukça güzeldir. Cüzdanlar erkekler tarafından oldukça önemli bir eşya olarak gözükmektedir. Siz eniştenize bu şekilde ismi yazılı cüzdan hediye ettiğinizde muhtemelen çok şaşıracak ve hemen kullanmaya başlayacaktır. Ayrıca cüzdan, insanların sürekli yanlarında gezdirdiği bir eşya olduğundan her baktığında sizi hatırlayacaktır.

enişte hediyeleri

fiyat

Enişteye hediye fikirleri olarak sizlere oldukça iyi ve güzel hediye örnekleri sunduk. Bu hediyeleri eniştenize alarak onu düşündüğünüzü ve sevdiğinizi açık bir dille belli edebilirsiniz. İnsanları mutlu etmenin en güzel yollarından biriside hediye vermektedir. Bunu zaten açıklamıştık. Fakat hediyenin güzel ve anlamlı olması gerekmektedir. Hayatınızın her günü hediye almıyorsunuz sonuçta. Seneden seneye özel günler de alınan hediyelerinde bir anlamı olmalıdır ki uzun yıllar boyunca saklansın. Hediye seçmek çoğu zaman işkence durumuna dönüşse de sizler için hazırlamış olduğumuz bu rehberi değerlendirerek bu işkenceden kurtulabilirsiniz. Anlamlı hediye almak özen ve ilgi ister.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.