sadsad x
asdasd
Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

26 Mayıs 2017

Sizlere bugün ki yazımız içerisinde erkek arkadaşlarınız için yapabileceğiniz el yapımı hediye önerileri sunacağız. En güzel el yapımı hediye önerilerimizi sadece erkek arkadaşınız olarak düşünmemenizi isteriz. Babanıza, abinize, eşinize, sevdiğinize veya can dostunuza… Yani kısıtlama yapmadan çoğu hediyeyi siz de sevdiğiniz yakınınız için yapabilirsiniz. Biz sizler için araştırıp bulduğumuz en güzel el yapımı hediyeleri paylaşmaya başlayacağız, siz de o şanslı kişi için hangisi en güzeli olacaksa gerekli hazırlıkları yapmaya başlayacaksınız. Ve sonunda siz de karşınızda ki o şanslı insan da çok mutlu olacak. El yapımı hediyeler, normal hediyelere oranla daha çok mutluluk hormonu salgılıyor diyebiliriz. Çünkü ortada sizin tarafınızdan uğraşılarak, vakit harcanarak, emek edilerek yapılmış bir ürün var. Ve siz bu el emeği göz nuru ürünü sadece erkek arkadaşınız için yaptınız. Ona çok değer verdiğiniz ortada ve emin olun ki bunu fazlasıyla hissedecek, bilecek. Bu da daha mutlu olmasını sağlayacak. Eğer ki vaktiniz yok ise meraklanmayın, sizler için yine el yapımı hediye önerilerinde bulunacağız. Ama bunu temin edebileceğiniz şekilde. Yani herkes için her şey bu yazımız ile olacak. Hazırsanız, başlıyoruz. İşte karşınızda erkek arkadaşa hediye kategorisinde sizler için seçtiğimiz birbirinden şık el emeği hediye fikirleri.

1 – BİR SÜRÜ MEKTUP YAZIN, OKUDUKÇA MUTLU OLSUN!

Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Bu önerimiz daha çok duygusal ve yazısal yüklü olacak. İlk öncelikle kaç adet mektup alacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra ise renkli, güzel, cıvıl cıvıl; onun çok seveceğini bildiğiniz renklerden oluşan mektupları kırtasiyeden almalı veya internetten sipariş vermelisiniz. Mektupların içerisine ise dilediğiniz uzunlukta yazılar yazmanız lazım. Ona duygularınızdan bahsedin. Yeri geldiğinde anılarınızdan. O anılarda neler yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi anlatın. Onun niçin değerli olduğunu mesela! Bu onu mutlu edecektir.

En Güzel Aşk Mektup Örnekleri İçin Tıklayın >> 

Mektupların üzerine ise onun hangi anında bu mektubu okuması gerektiğini yazın. İşte asıl önemli detay burası. Mesela ‘’Ağladığın zaman okumalısın…’’ veya ‘’Mutluyuz bakıyorum, biraz daha mutlu olmak için aç oku beni!’’ gibi. Dikkat çekici cümleler yazın. Ama buna uygun da içerik yazın tabi ki. Bu sayede mutsuz anında mutlu, mutlu anında daha da mutlu olmasını sağlayacaksınız. Bu bizce harika bir olay!

2 – ERKEKLER BU TARZ HEDİYELERE BAYILIYOR…

Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Erkekler, el yapımı hediyeler aldıkları zaman kadınlara oranla daha çok mutlu oluyor! Özellikle görsel de ki gibi atkı, şal vb. gibi örgüler yapıldığın da ise bu mutluluk daha da artıyor. O nedenle eğer ki atkı yapabiliyorsanız atkı, şal vb. yapmanızı isteyebiliriz. Ancak havalar artık sıcak oluyor derseniz ise bileklik örebilirsiniz. İnce bir şeyler de yapabilirsiniz. Maharetinizi göstermeniz, onu daha da mutlu edecektir!

3 – ONA ÖZEL BİR RESİM ÇERÇEVESİ YARATIN!

Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Öncelikle şunu söylemek istiyoruz. Eğer ki marangoz alanında bir yeteneğiniz ve malzemeleriniz varsa resim çerçevesini de mutlaka siz yapın. Ama yok derseniz resim çerçevesi siparişi vermelisiniz. Tabi ki sade, tasarımsız ve çizim yapılmamış çerçeveler daha kullanışlı olacaktır. Resim çerçevesi üzerinde değişiklik yapmak istemiyorum, daha farklı bir şey yapacağım veya sipariş edeceğim derseniz de olur. Bununla bitirmiyoruz! Resim çerçevesinin içerisine fotoğrafı yerleştirdikten sonra etrafına bir şeyler yazmanızı istiyoruz.

Fotoğraflı Müzik Kutusu

Baktıkça mutlu olacağı, sevineceği bir şeyler! Romantik hediye arayanların seçimi bu ürün olmalı diye düşünmekteyiz. Erkeğinizi mutlu etmek istiyorsanız bu el yapımı hediyeyi ona hazırlamalısınız! Romantik, sevgi dolu bir ürünün karşısında ki mutlu etmeme şansı çok azdır…

4 – "SÖZ UÇAR, YAZI KALIR." – GERÇEKTEN DE ÖYLE!

Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Daha önce geçmiş ilişkilerinizi veya şuan ki yaşadığınız ilişkide geçmiş anılarınızı ve aldığınız hediyeleri hatırlayın. Size söylenen güzel sözleri. Bir de yazı ile ifade edilenleri hatırlayın. Yazı olanlar daha canlı, daha okunaklı kalıyor değil mi? Diğerleri ise tam anlamıyla maalesef aklınız da yer almıyor. Eminim ki bu zamana kadar aldığınız iltifatların, aşk dolu sözlerin çoğunu yazı ile almak isterdiniz. Çünkü istediğiniz zaman açıp okuyabilir, aynı duyguları tam anlamıyla yaşayabiliyorsunuz. Yazının önemi bu yüzden çok büyük. Size bu yüzden yazı ile ilgili bir ürün tavsiye ediyoruz. Yapmanız gereken karşınızda ki erkeğin çok beğeneceği bir defter bulmak!

Hayat Seninle Daha Güzel Konsept Hediye Kutusu

Ve buna duygularınızı aktarmak. Size defter ile önerimiz şu olacak. Defterin konusu: ‘’Seninle ilgili sevdiğim XX şey’’ olsun! Yani görselde ki gibi. Artık defter kaç sayfalıksa  Veya ne kadar doldurabilirseniz. ‘’Seninle ilgili sevdiğim 30 şey’’ gibi. 30 sayfa yazı yazmanız yeterli olacaktır. Tabi 30 sayfayı da komple doldurmanız gerekmez. Karşınızda ki insan ile ilgili beğendiğiniz konular hakkında yeteri kadar yazı yazmanız bu ürünü harika bir el yapımı hediye önerisine dönüştürecektir. Çok beğenecek, şüpheniz olmasın!

6 – VAZGEÇİLMEZ BİR ÜRÜN! BİR O KADAR DEĞERLİ.

Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Çift bardak hediye kombinleri birçok yerde karşınıza çıkıyor değil mi? Popülerliği hiçbir zaman azalmıyor. Bir o kadar değerli ve anlamlı ürün çünkü. Yapımı, hazırlanışı oldukça kolay. Daha önce bardak veya fincan hediye etmediyseniz kesinlikle tavsiyemizdir. Sade, tasarımsız bardak veya fincan almanız gerekiyor. Daha sonra ise ona uygun bir kalem ile (çıkmayan keçeli kalem olabilir) üzerine anlamlı sözler yazmanız lazım. Bunu size bırakıyoruz. Ama iki bardak yan yana geldiğinde ekstra bir anlam oluşturur, bir şeyler ifade ederse bu da değerini artıracaktır. Kolay gelsin, bol şans!

7 – ONA SÜRPRİZ BİR HEDİYE KUTUSU HAZIRLAYIN…

Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Hazırlanışı oldukça basit ama bir o kadar güzel bir ürün ile sizlerleyiz. Neredeyse tamamen el yapımı! Almanız gereken sadece hediye kutusu olacak boyutlarda bir kutu :) Kutuyu temin ettikten sonra etrafını boyayabilir veya hoşuna gideceğini güzel sözler yazabilirsiniz. En basitinden ismini veya isimlerinizi yazabilirsiniz. Üstüne tuttuğu takımın armasını yapıştırabilir (fanatik ise ) veya hoşuna gider diyorsanız çiçek bağlayabilirsiniz. Artık bu konuda sizin yaratıcılığınızı konuşturmanız gerekecek. Kutu içerisine her zaman söylediğimiz gibi mutlaka en basitinden bir not koymanız, içerisine bir şeyler yazmanız gerekiyor. Uzun bir şeyler yazarsanız daha da mutlu edebilirsiniz.

Sevgililere Özel Patlayan Kutu Sürprizi

Tabi bunu da renkli kâğıda, ufak bir mektup içerisine koyarsanız romantiklik derecesini artırabilirsiniz. Ne kadar gizem, o kadar heyecan! Sonrasında ise en sevdiği çikolataları, şekerleri, bisküvileri kutu içerisine koymak! Ve ona yanında bir anahtarlık alabilirsiniz. Bu şekilde çeşitliliği artırmak veya değiştirmek size kalmış. Ama çok mutlu olacağını şimdiden gördüğümüzü söylemek mümkün.

8 – "ERKEĞİN KALBİNE GİDEN YOL MİDESİNDEN GEÇER." – SÖZÜ GERÇEK Mİ?

Erkek Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Bu kadar net söyleyemezsek de etkisinin çok ama çok büyük olduğunu söylememiz mümkün. Bu nedenle sizlere son olarak en etkili "el yapımı" önerilerimizi sunuyoruz. Erkekler, onlar için yapılmış yiyecekler karşısında çılgına dönüyor! Eğer ki bu sevdikleri yiyecekler ise mutlulukları daha da artıyor. Haliyle ‘’kalbinden mi geçiyor midesi yahu!?’’ diye düşünmenize neden oluyor. Durum böyle olunca sizlere önerimiz el yapımı bir şeyler hazırlamanız, daha sonra ise ona götürmeniz. İnanın onun için yiyecek kurabiye, pasta vb. şeyler yaptığınızı gördüğünde sevinçten çılgına dönecek! El yapımı olması bu ürün de fazlasıyla önemli.

erkeklere hediye fikirleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.