sadsad x
asdasd
Erkek Sevgiliye Güzel Mesajlar

Erkek Sevgiliye Güzel Mesajlar

19 Ekim 2020

Sevgilinize güzel sözler söylemenin yeri, zamanı ve sebebi yoktur. Ona karşı olan hislerinizi ifade etmek için herhangi bir vesileye de ihtiyaç olmaz. Sadece sevgilinizin hakettiğini düşündüğünüz ve içinizden gelenleri paylaşacağınız güzel sözler, erkek arkadaşınızın sizin için ne kadar önemli ve değerli olduğunu hissettirmek için çoğu zaman yeterli olacaktır. Söyleyeceğiniz güzel sözler sayesinde sevdiğinizin kalbini fethedebilir ve gerçek hislerinizi paylaşma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece sevgilinize ve size ait olan sözcükleri bulmak, ilişkinizi daha da pekiştirecektir. Sizinle bu yazımızda paylaştığımız sözleri erkek arkadaşınıza kendi tarzınıda söylemeniz sizi birbirinize daha da yakınlaştıracaktır. Dolayısıyla ilişkilerinizde birbirinizi bu güzel ve özel sözlerden mahrum bırakmayın. Bu sözlerin kısa ya da uzun olmasının çok da bir önemi yoktur aslında. Bu sözleri söylerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, içtenliğiniz ve samimiyetinizdir.

ilginizi çekebilir » Sevgiliye hediye erkek

Sevdiğiniz kişiye karşı hislerinizi, sevdiğiniz kişinin yüzüne doğrudan söyleyebilmek herkes için kolay olmayabilir. Bu yazımızda yer alan ve sevgililer için özel olarak hazırlanmış sözleri sevgilinize SMS veya Whatsapp yoluyla iletirseniz hem sevgilinize olan hislerinizi söyleme fırsatı bulabilir hem de bu sözleri yüz yüze söylemek zorunda kalmazsınız. Sevgilinize söyleyeceğiniz güzel sözlerin etkileyici olması önemlidir. Bu sözler ile sevgilinizin kalbini ısıtmalı, içtenliğinizi ona tam olarak iletebilmeli ve bu sözler size zor zamanlarda da ilişkinizi kurtarabilmek için de yardımcı olmalıdır. 

Erkek Arkadaşa Kızdan Güzel Sözler

~ Ağladım, mahzunlaştım, sevdim bir şiir yazdım gözlerine. Gözlerin dile geldi dilimde aklım bakışlarının derdinde seni seven kalbimle bir şiir yazdım gözlerine adını andıkça kelimeler yazdım inci misali kelimeye hece dizdim seni görmeyen gözden bezdim bir şiir yazdım gözlerine.

~ Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Kıskanıyorum. Parmaklarının değdiği kapı kolunu, yastığa değen saçlarını. Bana uzak olan seni, sana yakın olan her şeyi kıskanıyorum.!

~ Ben en güzel seni özlerken, en güzel seni severken ağlarım. Senden uzak olunca kanar yaralarım. Ben en güzel nefesimi, seni severken alırım ben en mutlu anımı seni severken yaşarım. Ben; seni yaşarken, seni beklerken, seni özlerken, seni severken adam olurum,

~ Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış. Tutamadıkların benim sana olan sevgimdir.!

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Senin yokluğunda ben, kendimi avutmak için kendimi teselli etmek için çok çaba sarfettim ben artık yoruldum ya yoruldum. Sen yanımda dursan benim başımı koyacak omuz olsan en yakınım olsan sevdiğim.

~ Sonsuza dek benimsin, benim kalacaksın bir ömür boyu mutluluk seninle olsun sevgilim.

~ Her zaman karşına çıkmıyor doğru insan, ben seni bulduğuma çok sevindim.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Kalbimi durdurabilecek tek bir güç var bu dünyada, o da senin sözlerin sevgilim. O sözler bana can da verebilir, beni bir ömür boyu yalnızlığa da kilitleyebilir. Benim ellerimi tutmak ve hiç bırakmamak ikimiz için de en güzel seçenek olabilir.

~ Sen bu dünyada başıma gelen en tatlı belasın, sen benim içimsin sen hayatımın anlamı, dünyam, her şeyim. Sen benim için en güzel ve en özel şeysin. Çocukça eğlendiğim, ruh eşim, canım, canımın içi. Sen benimsin. Seni çok seviyorum huzur kokulum.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Bir soğuk rüzgâr gibi esiyorsun gönlümde; kat kat hasretini çekiyorum başıma.

~ Gözlerine baktığımda kalbimin ritmini neye değiştirebilirim ki ben?

~ Hiç bitmeyecek, hep özlenen şiir gibiydin. Ben sana hissettiklerimi hiç yazamadım. Yazsam. Başkaları okuyacak sana aşık olacak diye korktum.

~ Senden başkayı görmez oldum. Sensizlik artık çığlık çığlığa. Sensizlik artık diz çökmekte. Militan düşüncelerim hep isyanda. Memleket hasreti gibi hasretim sana.

Ses İzi Fotoğraflı Kanvas Tablo

~ Belki aramızdaki cümlelerde öznemiz hep gizliydi. Ama yüklemimiz hep belli. “seni deliller gibi seviyorum.”

~ Yanımda olmasanda, seni her saniye deli gibi özlüyorum yokluğun kötü olsa da seni hayallerimde yaşatıyorum sevgilim hep benim yanımda ol bırakma beni.

~ Sen benimsin, diğer yarımsın. Sensiz eksik kalırım. Beni hiç yarım bırakma.

~ Sen,seni seviyorumları hak eden ilk adamsın sevgilim.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Sen lamba ol bende on/off düğmesi on’na basınca ışıklansın aşkımız.

~ Besmele çekmeden mi seni sevdim de bi türlü doyamıyorum seni sevmeye?

~ Büyük bir suç işleyip, yüreğine teslim olsam, ömür boyu beni yüreğine mahkum eder misin?

~ Sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana sebebi ise sensin düşüncelerimde düşümde her zaman aklımdasın seni çok seviyorum vazgeçemem senden sevdiğim.

~ Sen. Gelmiyeceğini bile bile beklediğim nefesim sin.ömrümsün. Beklemesini sevdiğim.bir tanemsin. Sen. Herşeyimsin benim. Canımmmm sevgilimmmm. Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Gel dünyayı beraber paylaşalım, denizler senin dalga benim, güneş senin yıldızlar benim, gel yada söyle anlaşalım, hepsi senin olsun sende benim ol.

~ Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken seninle olabilmek?

~ Geceleri çekilmez oldu sensiz sende benim gibi huzursuz musun? Sensiz bu kalp yaşayamıyor inan sensin sende kalbine benim gibi söz geçiremiyor musun? Bensiz hadi o zaman gel birleşsin yüreklerimiz kalplerimiz vazgeçilmezim.

~ Yanındayken küçük bir çocuk gibi masum ve çaresizim. Seninle birlikte ilk defa öğrenir gibi dünyayı saf ve temizim. Ellerinde her şekle girecek bir ağaç gibiyim. Sana tüm ömrümü seve seve adamaya hazır bir sevdalıyım sevgilim.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Sen benim deliler gibi aşık olduğum kadınımsın.

~ Benim kurduğum tüm hayallerde sadece sen varsın.

erkek sevgiliye hediye

~ Bir duygu var, içimde akan bir nehir gibi. Seni düşünmeden edemiyorum. Seni çok seviyorum aşkım.

~ Hiç kimse için göz yaşı dökmezken seni özlediğim de ilk göz yaşımı döktüm. Her akıttığım göz yaşı seni ne kadar çok sevdiğimi ansın sana yürek kokulum.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Sesini duymak istiyorum uyumadan önce sabahlara kadar konuşmak, hiç kapatmamak telefonu. Aynı düşlere uyumak sonra ve uyanmak aynı güneşe

~ Ömrüm ömrün olsun sevgilim hayatında benim olsun. Huzurda ikimizin olsun. Birlikte el ele verip seninle aşk dolu hayat geçirelim biriciğim.

~ Gözlerim gözlerini görmüş var mı bundan güzel manzara?

~ Sen yalnızca bana aitsin, annen yalnızca seni benim için doğurmuş. İyi ki doğdun yakışıklı Prensim.

Erkek Arkadaşa Uzun Mesaj

Erkek arkadaşımız için en doğru sözcükleri bulmak her zaman çok kolay olmayabiliyor. Hissetiklerimizi ve duygularımızı, en doğru şekilde ifade edebilmek kimse için çok kolay değil. Hele de doğrudan yüzüne bakarak söylemek en büyük sıkıntı kaynaklarından biri. Böyle durumlarda erkek arkadaşınıza mesaj göndermek güzel bir alternatif olabilir. Böylece hem duygularınızı ifade etmiş olursunuz hem de erkek arkadaşınızı mutlu etmeyi başarırsınız. Özellkle de ilişkiniz büyüdükçe beklentiler de büyümektedir. Bu büyük beklentiler de daha çok özen, daha çok paylaşım ve uzun sevgi dolu sözcükler hatta paragraflar anlamına gelebilir. Bu özeni erkek arkadaşınıza farkettirmeyi başarabilirseniz, ilişkinizi unutulmaz kılacak anlar yaşayabilir, büyük beklentileri de karşılamayı başarabilirsiniz. 

erkek sevgili için hediye

İlişklerde güzel bir çift sözün, tatlı dilin açamayacağı kapı yoktur. Özellikle de gönül almanın gerektiği anlarda, erkek arkadaşınıza göndereceğiniz mesajlar, ilişkinizde bazı problemlerin çözülmesine bile yardımcı olabilir. Bu noktada elbette en önemli şey, doğru sözcükleri seçebilmektir. Yazılı bir şekilde kendini ifade etmek herkes için kolay olmayabilir. İşte bu sebeple, sizler için erkek arkadaşınıza gönderebileceğiniz ve hislerinizi ve duygularınızı uzun uzun ifade edebileceğiniz sözleri bir araya getirdik. Bu sözleri erkek arkadaşınıza SMS veya Whatsapp yoluyla gönderebilir, ilişkinizdeki ufak aksaklıkları giderebilirsiniz. Eğer ilişkinizde hiçbir problem yoksa, o zaman erkek arkadaşınıza karşı hissettiğiniz duyguları paylaşmak için bu mesajlar önemli bir vesile olacaktır.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Sokakları bilemem ama benim her yolum sana çıkıyor sevgilim.

~ Seni seviyorum tek kelime değil 2 kelime

~ Ellerini ilk tuttuğum kadın olamadın ama benliğimi tamamen verdiğim tek adam oldun sevgilim.

~ Her ne hâl ise, sen-i düşünmek iyi geliyor bana. .

~ Elimi eline aldığında ne kadar çok sevildiğimi bir kez daha anlıyorum. Kalbime heycan, kalbimin ritmini değiştiriyorsun aşkım.

~ Aşk dediğin belki yüreğini hep acıtır. Sanma sana olan hislerim üç-beş günlük. Ben burada her gün seni beklerim. Gel, beni gül yüzünden mahrum etme ne olur. Bu hayat zaten sen yoksan zehrolur. Duy beni duy ne olur, dön bana ne olur.

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

~ Beni sokak sokak arama, yüreğindeyim.

~ Gülüşüyle içimdeki rengarenk çiçekleri açtıran, sarılmasıyla birlikte tüm hüzünlerimi çekip alan, bir bakışıyla çok şey anlatan. Sensin. Sensin tatlım...

~ Gel gönlümün sultanı, bende yanlızlık yok , gitmek yok sadece sende kalmak var.

~ Öyle bakma bana allah yarattı demem severim

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Çiçek tarlasını hafifçe yalayan rüzgar, bana seni getirir.

~ Kocaman gökyüzündeki tek mavim, sonsuzum, huzur bulduğum seni çok seviyorum.

~ Bak bana nasıl karışmışım sana. Sen olmuşum, bak kalbime sevgilim.

~ Saclarının kokusu, kalbinin güzelliği içime kadar işledi sevgili.

~ Ellerimi uzatsam ve tutsan beni, tam da kaybolmak üzereyken karanlıkların içinden çıksan ve yakalasan, uzun uzun konuşsak, aşkımı harf harf anlatsam sana,ömrümü adasam uğruna ve yaşlansak birlikte.

~ Sen benim, öbür yarımdın, ömür yaram oldun be sevdam.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Nereye baksam sen.

~ Hangi duamın karşılığısın inan bilmiyorum ama seni tanıdığım güne şükürler olsun hayatım.

~ Seviyorum seni, gerisini boş ver gel benim ol aşkım.

~ Sen benim ailemsin seninle mutsuzluğa bile varım ben iyi ki sevmişim seni sevgilim.

~ Seni sevmeye herkesin yüreği yetmez sevgilim, sen bana aitsin, benimsin.

~ Ah benim neşeli yanım, en güzel yanım. Seni çok seviyorum sevgilim.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Sen özlemin, sen sevginin, sen aşkın adısın. Sen yaşamın, sen zamanın sen dünyanın tadısın. Sen benim için eşi benzeri olmayan hayattaki biricik varlığımsın. Sen ruhumun sahibi, hayatta kalmamın nedeni sen benim her şeyimsin. Aşkımın sevgimin sahibi yüreğimsin.

Erkek Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları

Aşkın en büyük göstergelerinden biri iki kişi arasında geliştirilen ortak dildir. Birbirinize söylediğiniz ve beraber geliştirdiğiniz bu dil, aşkınızın en büyük neticelerindendir. Birbirinize söylediğiniz sevgi sözcükleri de çok kıymetlidir. İster uzun olsun ister kısa, sevgilinizle paylaştığınız bu mesajlar paha biçilemez bir değerdedir ve etkisi de oldukça fazladır. İnsan her ne kadar sevildiğini iliklerine kadar hissetse de, sevildiğini duymanın tadı bambaşkadır. Biz milletçe genel olarak bu tarz sevgi sözcüklerini kullanmak konusunda çok da cömert değiliz. Özellikle de kadınlar sevgililerine güzel sözler söylemek konusunda daha da çekingendirler. Ama erkekler de bu güzel sözcükleri sevgililerinden duymak isterler. Bunları duymak hem erkek arkadaşınızın size karşı olan sevgisini arttıracak, hem de aranızdaki bağ kuvvetlenecektir.

sevgiliye hediye erkek için

Sevgilinizle birbirinize söyleyeceğiniz güzel sözler ya da sevgilinize göndereceğiniz seni seviyorum mesajları, ilişkinizin sağlamlaşmasından önemli bir rol oynayacaktır. Her zaman sizden güzel sözler duymak isteyen sevgiliniz için hazırlayacağınız bir çift güzel söz, unutulmaz bir anı yaratacak ve ilişkinizin güçlenmesini sağlayacaktır.  Bu sebeple biz de bu yazımızda sizin için erkek arkadaşınıza gönderebileceğiniz seni seviyorum mesajlarını derledik. Bu mesajları erkek arkadaşınıza gönderirken, kendinize en yakın olanı ve onunla aranızda geliştirdiğiniz dile uygun olacak olan mesajı seçtiğinizden emin olmanızı tavsiye ederiz. Umuyoruz bu mesajlar, erkek arkadaşınızla olan bağınızı güçlendirici sevginize sevgi katacaktır.

~ Yağmur damlam, sonbahar rüzgarım, kuruyan dalım, soru işaretimsin? Gün akşama dönerken hala cevabını veremediğimsin bir gün daha eksilirken tek kelime dahi edemediğimsin, ezberimde olduğun halde anlatamadığımsın. Sorsan da söyleyemeyeceğim yerdesin. İşte tam şurada kalbimdesin

~ Sensizliği ölüm bile kabul etmiyor.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Tek derdim sen oldun bir tanem. Ellerini tutabileceğim, gözlerine bakabileceğim gün bir an evvel gelsin diye her gece tanrı’ya dua etmekteyim. Sayılı günler geçsin diye beklemekteyim. Senin sevginle her gün yeniden doğmaktayım sevgilim.

~ Mutluluğum, hayat sevincim. Bu hayatta güzeli güzel yapan senin o tatlı kalbinin benim için atmasıdır. Seni çok seviyorum.

~ Sanma seni bıraktım gideceksin diye. Gizli gizli arkandayım yine merak etmem nerde bu ne yapıyor diye. Uyurken bile düşlerimdesin yine her an karşılaşırız baksan geriye.

~ Siyah ve beyaz gibi olsak hani herkesin gözündeki zıt renkler olalım ama muhteşem uyumumuz herkesi büyülesin.

~ Ben istemem öyle iki günlük sevgili! Yüreğin varsa bir ömür sev beni!

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Tenine dokunduğunda,onu içinde hissetmeli canım erkeğim benim.

~ Gözlerim kan çanağı, uykuya hasretim, bir de sana. Yok başka yaşam kaynağı, tek sen lazımsın bana.

~ Özledim sesini ne olur konuş. Bir gül açtır zamanların ötesinden. Karanlıklar içindeyim, kapkarayım bugün gel. Gök mavisinden, deniz mavisinden bana bir şarkı söyle.

~ Gözlerin deniz, kaşların köprü olsa, ben düşerken ipler kopsa, düştüğünü yer dudakların olsa.

~ Her sabah, hayatta ki iki şey için şükrediyorum. Hayatta olmak ve harika bir kadınla birlikte olmak. İyi ki varsın bebeğim.

Kişiye Özel Fotoğraflı Sürpriz Kutu

~ Ait olduğum yerdeyim, sendeyim sevgilim.

~ Solum oldun, ama sakın sonum olma birtanem.

~ Kar tanem. Tüm yıllarım hep seninle geçsin.

~ Ve sen sevgilim, gülüşlerime sebep olansın.

~ Telaşımı hoş gör, ıslandığım ilk yağmurumsun.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Sen sâhra çöllerde bir gül olsan sen kurutmamak için gözyaşlarımla sulardım seni.

~ Sevgimi hediye ediyorum sana, sende bana bir ömür boyu kalbine hediye eder misin sevgilim.

~ Yaşamak böyle güzel, hem de seninle. Aşkların en yücesi, senin aşkındır, dinleyince bıkamam, sözün şarkındır, beni sana bağlayan, eşsiz farkındır, yaşamak böyle güzel, hem de seninle.

~ Seni sen olduğun için seviyorum. Seni değiştirmeden, sana sahiplenmeden. Geçmişinle, geleceğinle, korkularınla, gel-gitlerinle, hayallerinle, hüznünle, coşkunla seni seviyorum. İçinde onlarca kadın yaşar bilirim hepsi bende emanet.

erkek sevgiliye güzel sözler

~ Özlemek mi, sensizlikten ölüyorum sensiz hiçbir şeyin tadı tuzu yok. Beni hayata bağlayan senin sevgindir birtanem.

~ Gözlerine aşık olduğum saf temiz yüreğine vurulduğum adam. Edepliğine efendiliğine aşık olduğum bakışlarına kurban olduğum iyi ki varsın sevgilim.

~ Ask seni tanımaksa ben aşkı seninle yaşıyorum demektir. Ve senin adini andığımda içim coşuyorsa demek ki seviyorum seni demektir.

~ Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın!

Işıklı Anı Çerçevesi

~ Öyle uzaktan seyretme adına hayran olduğum yar, buyur gel ömrüm ömrüne ömür olsun.

~ Sen belki benim ilk aşkım olmadın ama sonsuza kadar son aşkım olarak kalacaksın sevgilim.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.