sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Bir yakınınızın doğum haberini aldığınızda, yeni anneye ve bebeğe hediye götürmek adettendir. Bebeğin kız ya da erkek olması hediye seçerken göz önünde bulundurulmalıdır. Siz de yeni doğan erkek bebek görmeye giderken hediye almak için birbirinden farklı ve özel tasarım hediyeler alabilirsiniz. Klasik hediyelerin dışına çıkarak özel tasarım olanları seçmeniz, zaman ayırıp değer verdiğinizi gösterecektir. Erkek bebekler için oldukça şirin ve güzel hediyeler vardır. 

En Şık Erkek Bebek Doğum Hediyeleri

Bebekler için çeşitli doğum hediyeleri alınabilir. Kızlar için pembe tonları, erkekler için ise mavi tonları sıklıkla tercih edilir. Peki, erkek bebeğe ne hediye alınır? Erkek bebeğe 10’ lu hediye sepeti alabilirsiniz. Bu hediye sepetinin içinde bulunan 10 eşyanın hepsi de bebeğin ihtiyaçlarına yöneliktir. Sepetin içinde, battaniye, zıbın takımı, eldiven, mendil, çorap, şapka, çıtçıtlı badi, önlük, yedek zıbın ve çerçeve vardır. Sepetin dışı ise mavi tül ve kumaşlar ile süslenmiştir. Bu hediye sepeti, gayet anlamlı hediye olacaktır.

Yeni Doğan Erkek Bebeğe Hediye

Yeni doğan kız ve erkek bebeklere hediye almak hem bir gelenek hem de güzel bir davranıştır. Bu anlamda küçük çaplı bir alışveriş yapmaya karar verseniz bile, seçenekler arasında kaybolabilirsiniz. Minik eller için eldivenler, şirin önlükler, birbirinden güzel baskılı zıbınlar vardır.  Erkek bebeğe doğum hediyesi almak istediğinizde ona özel bir hediye kutusu alabilirsiniz. Hediye kutusunun içerisinde, bir adet şapka, alt üst takım, önlük ve bir çift eldiven bulunur. Kutunun tasarımı da özel olup, pencere şeklindedir. Dışı mavi bir tül ile sarılmıştır. Bu güzel hediye ile bebeğin ailesi ile olan bağınız da güçlenecektir.

Erkek Bebeğe Alınabilecek Hediyeler

Bir bebeğin doğması demek, yeni bir hayata tutunuş, yeni bir umut demektir. Bebekler masumiyetin simgesidir. Yeni doğan erkek bebeğe hediye alırken koyu renkler yerine açık mavi ve krem tonları tercih etmelisiniz. Bebekler saf ve temiz oldukları için açık renkler onlara daha çok yakışır. Lezzetli bir hediye almak iyi bir fikir olacaktır. Üzerinde hoş geldin bebek yazan özel ambalaj ve kutuya sahip çikolatalar alabilirsiniz. Kutunun ve ambalajların üzerine hoş geldin bebek yazısı ve bebeğin doğum tarihini yazdırabilirsiniz. Kaliteli ve sütlü kare çikolatalar, hem farklı hem de lezzetli bir hediye olacaktır. Çikolataları, ürünün şık hediye kutusu ile sunabilirsiniz.

Bebek Görmeye Giderken Ne Alınır?

Bebeklere minik hediyeler vermek sizi de bebeğin ailesini de mutlu edecektir. Özel baskılı bebek zıbını alabilirsiniz. Zıbının üzerinde esprili bir söz olabileceği gibi hoş geldin bebek yazısı da olabilir. Onun dışında özel baskılı önlükler de güzel bir hediye seçimidir. Aynı zıbında olduğu gibi önlük üzerine de özel cümleler yazdırabilirsiniz. Özel baskı yastıklar da sıra dışı bir hediye olacaktır. Yastığın üzerine bebeğin ismini, doğum tarihini, kilosunu ve boyunu yazdırarak hediye edebilirsiniz. Hoş geldin bebek yazan duvar saati de alabilirsiniz.

Erkek Bebekler İçin Birbirinden Özel Hediyeler

Bebekler genellikle kuzu benzetmesi yapılarak sevilir. “ Kuzum" demek aslında bir sevgi ifadesidir. İşte bu sevgi ifadesini hediyeye dönüştürebilirsiniz. Erkek bebekler için, mavinin dışına çıkarak krem ve beyaz renklerde hediye sepeti alabilirsiniz. Üzerinde kuzu olan sepetin içerisinde kuzulu bir battaniye, patikli bir pantolon altı, üzerinde inciler bulunan kuru çiçek bulunur. Ayrıca bebeğin annesi için de hediye kolye vardır. Bu sevimli sepet krem tülle süslenmiştir.  Hediye vermek güzel bir davranıştır. Sevdiklerinize bu özel hediyeleri vererek onları mutlu edebilirsiniz. Küçük sürprizler sevgi bağlarını güçlendirir. Yeni doğmuş bir bebeğe hediye ile ziyarete gitmek, bebeğin ailesine değer verdiğinizi gösterir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.