sadsad x
asdasd
Erkekleri Etkileyen 5 Kadın Davranışı

Erkekleri Etkileyen 5 Kadın Davranışı

02 Kasım 2018

Teknolojinin günden güne yayılmasıyla birlikte günümüz ilişkilerini yürütmek daha zor bir hale gelebiliyor. Teknoloji henüz bu kadar yaygın değilken, kadın-erkek ilişkilerindeki tanışmalar yüz yüze gerçekleşiyor ve ilişkilerin temelleri daha sağlam atılabiliyordu. Peki günümüz şartlarında kadın-erkek ilişkilerinde dengeyi kurabilmek için neler yapmak gerekiyor biliyor musunuz? Karşınızda çok hoşlandığınız bir erkek var ve o erkeği etkilemenin yolları hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Tam da doğru yazıyı okuyorsunuz o zaman… Hediyemen olarak sizlere özel yaptığımız araştırma sonucunda karşınızdaki erkeği etkilemeniz için yapacağınız 5 adet davranışı listeliyoruz. Sizlerde bu ipuçlarını kullanarak hoşlandığınız erkeği etkileyebilirsiniz.

1. Başarılı Olduğu Konularda İltifat Edin

erkekleri etkileme

Söz konusu iltifat etmek olduğunda genellikle yalnızca kadınlara iltifat edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Oysa bu son yapılan araştırmalara göre oldukça yanlış bir fikir olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde erkekler de artık kadınlar gibi iltifat edildiğini duymak ve övgü sözleri işitmek istiyor. Özellikle de hoşlandığınız kişinin yanındayken ona övgü dolu sözler söyleyebilir, giyimi hakkında iltifat edebilir veya başarılı olduğu bir konuda hoş sözler sarf edebilirsiniz. Böylelikle onun becerikli ve çekici bir adam olduğunu belirteceksiniz.

2. Fiziksel Temas Halinde Bulunun

bir erkeği nasıl etkileyebilirsin

Tıpkı kadınlar gibi erkekler de sevilmek ister. Sevginizi sadece sözlerinizle değil, hareketlerinizle de belli etmelisiniz. Bunun için fiziksel temas kurmanız gerekiyor. Erkekler özellikle de fiziksel temastan oldukça etkileniyor. Günümüzde birçok erkek duygularını hareketleriyle belli eden kadınları tercih ediyor. Yapılan araştırmalara göre fiziksel temas kurmaktan çekinmeyen kadınlar erkeklerin gözüne daha cesaretli ve özgüvenli biri olarak yansıyor.

erkeği etkileme

fiyat

Dolayısıyla el ele tutuşmak, sarılmak ve öpmek gibi faaliyetlerinizi hoşlandığınız kişiye karşı arttırmanız, onu daha fazla etkilemenizi sağlayacaktır.

3. Hobileriyle İlgilenin

bir kadın bir erkeği nasıl etkiler

Erkeklerin en çok hoşuna giden kadın davranışlarının arasında ilk üç maddeye giren bu konuya karşı oldukça titiz bir tutum sergilemeniz gerekiyor. Erkeklerin yaşı kaç olursa olsun, sevdiği bir hobisi varsa (örneğin; bilgisayar oyunları) bu hobiyle ilgilendiğinizi belirten cümleler ona kurarsanız direkt olarak ilgi alanına girmiş olacaksınız. Bunun için onun hobilerini öğrenin, araştırın ve bilgi edinin.

4. İletişim Kurmak İstediğinizi Belirtmeniz

bir kadın bir erkeği nasıl etkiler

Hoşlandığınız kişi, sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz… Gün içerisinde ayrı kaldığınız dakikalar için onunla iletişim halinde bulunmaya özen gösterin. Hoşlandığınız kişiyi etkilemek istiyorsanız, ilgi alanında bulunan bir konuda fikrini sorabilirsiniz. Eğer sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz ise bu kişi onu ne kadar özlediğinizi belirten kısa bir mesaj atabilirsiniz. Bu sayede onun her an aklınızda ve kalbinizde olduğunu belirtebilirsiniz. İletişim kurmaya, konuşmaya ne kadar istekli ve hevesli olduğunuzu belirtirseniz, karşınızdaki erkeğin üzerinden baskıyı o kadar alacaksınız demektir. Bu sayede yanınızdayken kendisini oldukça rahat hissedecektir.

5. Onu Gerçekten Dinleyin

bir kadın bir erkeği nasıl etkiler

Karşınızdaki insanı dinlemek gerçekten çaba gerektiren bir eylemdir. Bu nedenle karşınızdaki kişi erkek arkadaşınız, sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz olsa bile onu dinlemeye özen gösterin. Çoğu zaman erkeklerin hayatında önemli durumlar ya da konular söz konusu olabilir. Erkekler yaşadıklarını olayları kadınlar gibi anlatmak istemeyebilirler. Bu nedenle gün içerisinde iş hayatında veya özel yaşantısında stresli ve gergin anlar yaşayabilirler. Bu nedenler ile karşınızdaki erkek kim olursa olsun onu dinlediğinizi belirtin ve gerçekten onu dinleyin. Gözlerinin içine bakarak, söyledikleri hakkında fikirlerinizi sunabilirsiniz. Bu onu dinlediğinizi gösteren bir hareket olacaktır. Bu onun sizin yanınızda mutlu hissettirecek ve gerçekten onunla ilgilendiğinizi anlamasını sağlayacaktır. Kadın erkek ilişkileri içerisinde altın kural dinlemek ve yorum yapmak olarak değerlendirilmektedir. Bunu sakın unutmayın!

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.