sadsad x
asdasd
Etkileyici Doğum Günü Mesajları

Etkileyici Doğum Günü Mesajları

03 Nisan 2017

Doğum günü mesajları özellikle de yaş gününü kutlayan ancak yanında olamadığımız sevdiklerimize gönderdiğimiz mesajlardır. Doğum günü kutlama sözleri aynı zamanda sevdiğimiz birine aldığımız doğum günü hediyesinin üzerine eklediğimiz hediye notudur da! Bu bakımdan değerlendirdiğimizde bir doğum günü mesajının önemi daha da iyi kavranmış olur. Sevdiklerimize verdiğimiz her hediye, duygu dünyamızın iz düşümüne karşılık gelen bir amaca işaret eder. Öyle ki hediyemizle sevdiğimiz birine olan hislerimizi anlatmaya, düşüncelerimizi söylemeye veya Ona geleceğiyle ilgili güzel temennilerimizi iletmeye çalışırız. Bunlardan bir tanesi ve galiba en çok karşılaştığımız türden olanı da doğum günüdür. Sevgilimizin, can dostumuzun, eşimizin, arkadaşımızın veya akrabalarımızın doğum günü için, acayip bir titizlik gösterip, özene bezene ve büyük bir emek verdikten sonra iyi bir doğum günü hediyesi eçmeye çalışırız. Tabi iş sadece hediye seçmekle bitmiyor. Çünkü şimdi de bu güzel süslenmiş hediyeniz üzerine, duygularınızı en iyi şekilde yansıtacak hoş bir doğum günü mesajı gerekiyor. Ama acaba kendi el yazınızla şık bir tebrik kartı üzerine yazacağınız o etkileyici cümle ne olmalı ya da nasıl bir kutlama mesaj olmalı?

ilginizi çekebilir » Doğum Günü Hediyeleri

Uzaktaki sevdiklerinize, doğum günü partisine katılacağınız dostlarınıza veya tüm kalbinizle aşık olduğunuz sevgilinize vereceğiniz doğum günü hediyesinin en önemli tamamlayıcısı; en az hediyeniz kadar hatırası olacak ve gelecekte de iz bırakacak güzel bir doğum günü kutlama mesajı olacaktır. İşte tam da bu aşamada sizlere fikir vermesi açısından birbirinden etkileyici doğum günü tebrik mesajlarını burada sizin için toplamaya çalıştık. Romantik, esprili, ilginç ve orijinal nitelikteki bu güzel mesajlardan, duygularınıza en iyi şekilde karşılık gelen mesaj seçerek, hem hediyenizin değerini çoğaltın; hem de sevdiğiniz kişiye yeni yaşını kutlarken güzel dileklerinizi iletin. Aşağıda bol seçenekli, sevgiliye, erkek ve bayanlara yönelik kısa ve uzun cümlelerden hazırlanmış doğum günü kutlama mesajı örnekleri bulacaksınız. Samimi, içten, güzel duygu ve dileklerinize işaret edecek olan bu mesajları ister SMS olarak sevdiklerinize gönderin, isterseniz de hediye kutunuz üzerine iliştirin. İyi eğlenceler...

Sevgiliye doğum günü mesajları

** İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni… Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle.

** Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler Sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim Sana feda olsun.

** Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

** Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, Nice mutlu senelere…

** Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüregine dolsun, ama beni unutturmasın. İyi ki doğdun Sevdiceğim.

** Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü... Seviyorum seni. İyi ki doğdun.

** Doğum günün kutlu olsun biriciğim. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun… Doğum günün kutlu olsun. Bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık...

sevgiliye doğum günü mesajları

** Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…

** Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim… Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

** Eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

** Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

** Tanıdığım en tatlı insansın. Unutma ki sen kalbimde hep bambaşkasın. Nice yıllara Bitanem…

** Doğduğunda bulutları açarak, güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa! Nice yaşlara doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajları

** Doğum gününde yanında olamadığım için çok özür dilerim ama bilmeni isterim ki ben senin her zaman yanındayım tüm kalbimle, iyi doğdun Sevgilim.

** Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun Canım Sevgilim.

** 160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu Nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

** Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler…

sevgiliye doğum günü mesajları

** Kaç yaşında olacağımızın hiç bir önemi yok! Çünkü bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu Yıllar Sevgilim!

** Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için… Doğum günün kutlu olsun Işığım…

** Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen… İyi ki doğdun gözümün nuru bir tanem…

** Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

Gökyüzü Altında Aşk 3d Led Lamba

Sevgilinizin doğum gününü güzel bir hediye ile taçlandırmak ve Ona harika bir sürpriz yapmak için düşünülebilecek en güzel hediye, Gökyüzü Altında Aşk 3d Led Lamba olacaktır. Size özel olarak hazırlanacak ve yıldız haritası şeklindeki tasarımıyla sevgilinizle tanıştığınızda gök yüzündeki yıldız konumlarını yansıtacak olan bu harika lamba, doğum gününden sevgilinize kalacak olan en güzel romantik hediyelerden biri olacaktır.

** Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun Sevgilim.

** Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

** Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim Nice beraber mutlu yıllara Seni seviyorum Canım.

** Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın… Doğum günün kutlu olsun..

** Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyIe sevgiyle atfen hazırlanmış bir mesaj. İyi ki varsın…

** İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara Canım.

sevgiliye doğum günü mesajları

** Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun Biriciğim!

** Kelebeğin kanadı kadar hafif olsun kederlerin, doğum gününde bu pasta tam sana göre bebeğim… Nice yıllara sevgilim, Doğum günün kutlu olsun.

** Senin sevginin yeri gönülde hep özedir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

** Sevgililer öpüştüklerinde neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

** Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun…

** Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

** Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

sevgiliye doğum günü mesajları

** Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görebilmekte. Görmek de değil aslında, aşkla bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun. Doğum Günün kutlu olsun Aşkım!

** Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınIık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

** Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

** Sen dünyadaki en mükemmel insansın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum. Doğum Günün kutlu olsun Aşkım.

** Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bitanesin… Nice yıllara Sevgilim.

Sevgilime Yaş Günü Hediyesi Ses İzi Kupa Bardak

Doğum gününde sürpriz yapmak da en az doğum günü mesajı kadar etkilidir. Sevgilinize bu doğum gününde sürprizinizi ise Ses izi kupa bardakla anında yapabilirsiniz. Size özel bir fotoğraf ve Youtube video linkini bize ilettiğinizde sizin için QR kodlu ses izi bir kupa bardak hazırlıyor olacağız. QR kod okuyabilen akıllı bir telefon, harika bir sürpriz yapabilmek adına size zemin hazırlıyor olacak. Sevgiliniz telefonunu QR koda tuttuğunda en sevdiğiniz şarkının klibi veya size özel bir video otomatikman telefonunda oynuyor olacak. Nasıl doğum günü için sevgilinize sürpriz yapabileceğiniz harika bir fikir öyle değil mi? 

** Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki sana kalpli kartlarda mesajlar gönderiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.

** Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluIuğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

** Bugün mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne ve sevgimi kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, doğum günün kutlu olsun.

** Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, Canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.

** Bu küçücük Kalp mesaj kağıdına neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu Nice yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum AŞKIM.

sevgiliye doğum günü mesajları

** Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

** Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşk. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun Bir tanem…

** Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu Yıllar.

** Yaşama sebebim, hayatımın anlamı iyi ki doğmuşsun iyi benim sevgilim olmuşsun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun…

** Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara Aşkım..!

** İyi ki doğdun dünyaya, İyi ki doğdun yüreğime, İyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara Canım.

** Hadi ilk güldüğün gibi gül yüzüme, Sar beni ellerinle ve sıkıca tut yüreğimi... Aşkım Aşığım Sana. Beraber Nice güzel yıllara.

sevgiliye doğum günü mesajları

** Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun İyi ki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum bir tanem.

** Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

** Yaşama bu kadar direnen başka bir insan daha görmedim. Yeni yaşın kutlu olsun.

** Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

** İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, sevgilerin en güzelini tadar, başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hak ettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tebrik ederim.

** İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, ve iyi ki benimlesin! Seni Çok Seviyorum...

sevgiliye doğum günü kutlama mesajı

** Uyarı! Bu mesaj aşırı sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu senelere…

** Bugün birçok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın, ama şu an okuduğun en farklısı. Çünkü tamamen sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

** Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha Nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.

** Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun Yaşam Kaynağım. Her şeyim benim seni çok seviyorum iyi ki doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

** Gözüme, gönlüme, bedenime tüm güzellikleri yaşatan varlık, Doğum günün kutlu olsun.

** Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

doğum günü mesajı sevgiliye

** Şu An senden uzakta olabilirim. Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Nice günlerde birlikte olmak dileğiyle…

** En değerlim! iyi doğmuşsun Seni çok ama çok seviyorum Biriciğim…

** Yaşanacak güzeliikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun Canım.

** Bugün doğum günün, bugün gerçekten özel ve farklısın! Ancak benim için sadece bugün değil her gün özel ve farklısın aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

** Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

** Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice Nice yıllara Sevgilim.

** Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Kişiye Özel Doğum Günü Kartları

Sevdiğiniz insanın dünyaya geldiği tarihte ekmek kaç liraydı acaba? O tarihte Türkiye futbol liginde gol kralı kimdi? Peki ya asgari ücret ne kadardı? Cuhurbaşkanı kimdi? O sene Oscar alan film hangisiydi? Eminiz ki siz bile bu soruları merak ediyorsunuzdur. Doğum günü kartları ile yapacağınız sürpriz tamamen sizin eseriniz olacak! Yeni yaşını kutlayacak olan sevdiklerinize doğduğun gün neler olmuştu kartları ile inanılmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. İçerisinde 50 adet özel tasarlanmış kart bulunan ve tamamen doğum günü tarihine özel olarak hazırlanacak olan bu sürpriz hediye ile sevgilinize / sevdiğinize harika bir sürpriz yapabileceksiniz! Etkileyici doğum günü sözleri içerisinden dilediğinizi seçin ve bu sürprizli hediyenin üzerine hediye noyu olarak yazarak sevdiğiniz insana en şaşırtıcı doğum günü hediyesini böylece gönderin deriz. 

Bu sözlerle Sevdiklerinizi Yaş Günlerinde Mutlu Edeceksiniz!

Doğum günü herkesin hayatındaki en özel günlerden biridir. Bu özel günlerde bizim için kıymetli ve özel olan kişilerin yanımızda olmalarını isteriz. Dolayısıyla bu özel gün sıradan olmamalı, bizim için unutulmaz bir anı haline dönüşmelidir. Bu önemli günlerde, sevdiklerimizin yakınında olamasak bile etkileyici doğum günü mesajları ile sevdiklerimizi yalnız bırakmamış olabiliriz. Ayrıca bu günlerde atılan mesajlar, mesafelerin de kapanmasına yardımcı olur. Bir yaş daha olgunlaşıyor olmak her zaman çok keyifli olmasa da yine de herkes bugünü keyifli bir şekilde geçirmeyi tercih eder. Bu sebeple ne basit bir mesajla bile olsa sevdiklerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek oldukça önemlidir. Etkileyici doğum günü sözleri ile sevdiklerinizin yanında olmak, onlara karşı hissettiğiniz değerin de bir göstergesidir. Sevdiğiniz ve sizin için özel olan kişilerin doğum günlerinde yanında olamasanız bile, o kişilere sevildiklerini, özel olduklarını ve unutulmadıklarını hissettirmek oldukça önemlidir. Tabii ki doğru kelimeleri seçebilmek herkes için kolay olmayabiliyor. Böyle durumlarda etkileyici doğum günü mesajlarından destek almak her zaman kolaylık sağlayacaktır. Elbette sizin için özel olan bu kişilerle aranızda geliştirdiğiniz özel dile aykırı olmadan, içten ve samimi bir mesaj bulabilmek en önemli noktalardan biridir. İşte biz de bu yazımızda etkileyici ve resimli doğum günü mesajlarını toplayarak, size bu konuda yardımcı olmak istedik. Umuyoruz ki sevdiklerini ile aradaki mesafenin kapanmasına yardımcı olabiliriz.

** Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

** Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

** Kalbimin tek atışı anlatır sana ne hissettiğimi belki. Kelimeler yetersiz kalıyor sevgimi anlatmakta çünkü. Seni hep sevdim ve seveceğim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

** Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle Nice yıllara Sevgilim...

sevgime doğum günü mesajı

** Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün kutlu olsun Sevgilim.

** Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan vebeni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

** Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara…

** Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

** Seninle öyle bütünüm ki.. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın İyi ki doğdun..!

** Seni bu dünyada, başkaları tarafından baş tacı edilen hiç bir şeye değişemem. Tek Kıymetlim, Tek Varlım! Seni çok seviyorum Nice Mutlu Yaşlara…

doğum günü mesajı

** Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun Aşkım.

** Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım Nice yıllara…

** Hayatımın neşesi, kalbimin baharı Sevgilim! iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle Olsun!

** Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

** Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, Canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun sevgilim…

** Yıldızlar kadar parlayan, ay gibi ışıldayan sevgilim Ömrümü güneş gibi aydınlattın İyi ki varsın Mutlu yıllar...

Arkadaşa doğum günü meesajı

** “Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz veren kişidir” derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

** Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..

** Dostlar acı söyler ama hep doğru söyler. Bugün farklı bir şey yapacağım, hem tatlı hem de doğru bir şey söyleyeceğim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

** Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim Canım dostumsun. İyi ki doğdun, Nice mutlu yıllara.

arkadaşa doğum günü mesajı

** Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazıIarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara, Nice güzel yaşlara…

** Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

** Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

** Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum…

Happy Birthday Karikatürlü Kupa Bardak

Kişiye özel karikatür tasarımlı kupa bardaklarımızdan sevdiklerinize yaptırarak yeni yaşlarında hem harika bir hediye kendilerine vermiş olacak, hem de yaş günlerinin daha da neşeli bir atmosferde geçmesini sağlıyor olacaksınız. Happy Birthday / Doğum günü temalı karikatür baskılı kupa modelleri ile erkeklere özel Spartalı Asker, Iron Men, Superman, Ajan Bond gibi bir çok esprili karikatür tasarımını Hediyemen sayfalarında bulabilirsiniz.   

** Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun.

** Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

** Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

arkadaşa doğum günü mesajı

** Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan! Sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

** Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle tebrik ederim…

** Sevgili dostum, yeni yaşında her şeyin gönlünce olması dileklerimle. Seni seven tek ve kadim dostun.

** Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice Nice yıllara…

** Dostluk kavramının sözlükteki karşılığı olduğun için, her zorlukta yanımda olduğun için, beni karşılıksız sevdiğin için… Seni çok seviyorum, iyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun…

** Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım…

arkadaşa doğum günü mesajı

** Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun Canım Arkadaşım.

** Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

** Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

** Dostluk, mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

** Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım…

arkadaşa doğum günü mesajı

** Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazIa, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara arkadaşım.

** Sanki dünyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun ki eksikmişsin arkadaşım iyi ki doğdun. Nice yıllara…

** Sen Canımın canı Canım arkadaşımsın iyi ki doğmuşsun.

** Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım Canım arkadaşım…

** Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. ArkadaşIarla ağlar arkadaşIarla güleriz biz. Canım arkadaşım Nice nutlu yıllara…

** Doğum günün kutlu olsun Canım arkadaşım. Allah hep gönIüne göre versin mutlu yıllar.

** Arkadaşlar yıldız gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündükIerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

arkadaşa doğum günü mesajı

** Fedakâr olan insan, gönüIden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

** Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara…

** Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile öIüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

** Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim…

arkadaşa doğum günü mesajı

** Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun, Canım arkadaşım.

** Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara…

** Arkadaş vurulunca değil; unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

** Hayat öyle bir oyundur ki ne rolü var ne sahnesi. Doğum günün kutlu olsun arkadaşının bir tanesi.

** Sıradan bir arkadaş, sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları, sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun Canım arkadaşım…

arkadaşa doğum günü mesajı

** Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun Canım ARKADAŞIM.

** Kimsesiz zamanların yalnızlığında, aydınlık diyarların masalsı görüntüIerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

** Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun Nice yaşlara…

** Bugün senin doğum günün bizim için de özel bir gün çünkü senin gibi özel bir arkadaşımız var Nice Nice yıllara.

** İçinde öyIe bir umut taşı ki onu senden kimse aImasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun Canım arkadaşım…

** Güneşin yolu kadar uzun ömrün, yaşamın onun ışığı kadar aydın olsun, hayallni kurduğun bütün güzeliikler senin olsun. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

** Yeni yaşın dilediğin tüm güzeliikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar iyi ki varsın Arkadaşım…

Anlamlı doğum günü mesajları

** En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın Nice Nice mutlu yıllara…

** Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzeI, istekIerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler…

** Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

** Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha Nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

anlamlı doğum günü mesajları

** Önce kardın, eridin çağlayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun.

** Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

** Sen doğduğunda yağmur yağıyordu. Aslında yağmur değil yıldızlar ağlıyordu. Çünkü aralarından en güzel yıldız kayıp, dünyaya doğuyordu. İyi ki doğdun.

** Sen Allah’a dilenen dilek, gökIere uzanan Ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim…

** Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın sana gönderdiği meIekIerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun.

anlamlı doğum günü mesajları

** İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım ”harika bir yıldı” dersin. Yaş günün kutlu olsun.

** Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Mutlu Yıllar..

** Bu yaşında mutlulukIarın en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluIuğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

** Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

** Belki mutlusun, belki hüzünlü, belki de kırgın ama artık hoşgörünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin… Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar…

** Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek. Nice yaşlara…

anlamlı doğum günü mesajları

** Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özeI olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değiI her gün farklı ve özeIsin. İyi ki varsın.

** Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

** Hmmmm! bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum. Dur bakayım.. Dur dur buIdum doğum günün kutlu olsun.

** Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz… Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz… Doğum günün kutlu olsun.

** Dünya’da birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor… Nice yıllara…

anlamlı doğum günü mesajları

** Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, Nice mutlu senelere…

** Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel doğum günlerine…

** Sen hayata ne verirsen o da sana bir şey verirmiş, ben hayata ne verdim acaba ki seni bana verdi. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Kişiye Özel Led Işıklı Kalp Pano

Sevgiliye doğum günü hediyeleri araştırdığınız dönemlerde bile sevgilinize armağan edebileceğiniz butik işıklı kalp panolar yaptırmak istediğinizde, oradan oraya koşuşturmadan bir çırpıda sevgilinize hediye işıklı kalp panoyu bizim farkımızla tasarlatmış olabileceksiniz. Etrafı muhteşem led ışıkları ile donatılmış peri led'li ışıklı pano ile odanızın havasını değiştirecek. Aynı zamanda mekanınız da dekoratif bir obje ile süslenmiş olacak. Hediye almak için her zaman özel gün olması gerekmez. Sevgiliniz ile geçirdiğiniz her gün, özel bir gündür. Günlerinizi daha anlamlı kılmak ve sevgilinize içinizden gelen bir hediye satın almak istiyorsanız, aradığınız hediyeyi hediyemen’de bulabilirsiniz. Her kullandığında sevgilinizin sizi hatırlamasını sağlayacak işıklı kalp panoyu modellerini tasarlayabilir ve tamamen özel bir hediye oluşturabilirsiniz. Sınırlı sayıdaki stok ürünlerini incelemek ve geniş ürün kataloğunda yer alan tüm ürün modellerindeki fırsatları yakalamak için hemen reyonlarımıza göz atın.

** Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara…

** Satırları yazarken gözlerimden yaşlar akıyor damla damla. Ben seni unutmadım, sen de beni unutma. Acılar birlikte unutulsun, Doğum günün kutlu olsun..

** Bu gece gökyüzüne bakmayı unutma. Söz verdi yıldızlar, yaInız senin için parIayacakIar. Sana bu geceki hediyem, gökyüzündeki tüm yıldızIar. İyi ki doğdun.

anlamlı doğum günü mesajları

** 365 günlük bir öykü daha başlıyor, her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır. Mutluluk de adına, Nice güzeI öyküler senin olsun, Nice yıllara…

** Dileğim bugün dilediğin tüm dilekIerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…

** Güzeliik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil asIında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun!

** Bir tutam saçı var biraz da keli, bazı günler normal bazı günler deli, mutlu yıllar sana kahramanım benim, başlasın mı artık şu öpücük seli.

** O büyük gün daha dün gibi; resimler sarardı ama doğum günü pastamızın tadı hala damağımda! Bu sene böyle olsun, yakında görüşmek üzere Nice yıllara…

anlamlı doğum günü mesajları

** Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun.

** Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

** Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş… Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin Her şeyim Seni çok seviyorum…

** Her doğan güneşte umutIanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diIiyorum. İyi ki doğdun.

anlamlı doğum günü mesajları

** Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

** Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyIe kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

** Kimine göre sevmek ölmek demektir, kimine göre ölmek sevmek demektir, ama asıl gerçek ölümüne sevmektir. İyi ki doğdun..

** Mutlu olmak için gülmeyi bekleme. Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye.

** Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak uIaşmanı, bu hayati tüm güzelikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

** Tek istediğim bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

anlamlı doğum günü mesajları

** Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara…

** Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.

** Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

anlamlı doğum günü mesajları

** Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü…

** Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım Nice yıllara…

** Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

** Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… en taze, sağlıklı, mutlu günler senin olsun. Nice Nice yıllara doğum günün kutlu olsun…

Kısa doğum günü mesajları

** Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun.

** Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun, Tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara

** Nefes alıyorsak hala umut var demektir. Doğum gününse bugün dilek tutman gerekir.

** Doğum günün kutlu olsun, hep böyle güzel melekler doğsun.

** Mutlulukların Kafdağı kadar yüksek, üzüntülerin kibrit kadar küçük olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

kısa doğum günü mesajları

** Yeni yaşın hayırlı olsun. Mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun.

** Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun.

** Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

** Elimi sallasam ellisi mi diyorsun, sen benim gibisini zor bulursun biliyorsun. İyi ki doğdun.

** Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun.

** Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

kısa doğum günü mesajları

** Senden yok bir tane daha bu dünyada. İyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara…

** Çok seviyorum söylemiyorum, hediye alıyorum veremiyorum, bugün doğum günün iyi ki yanımdasın bile diyemiyorum…

** Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun.

** Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte… Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun.

** İnsanoğlu ne hindir kimse bilmez kendini, kime iyilik eder isen ondan sakın kendini. İyi ki varsın, iyi ki doğdun…

İyi Ki Doğdun Konsept Hediye Kutusu

Hediyemen'deki yaş günü için hediye opsiyonları büyük kolaylıklar yaratıyor. Beklentilerinizi karşılayacak güzellikte hediye kutusu hediyemen sayesinde pratik şekilde bulabileceksiniz. Siz de gecikmeden birbirinden anlamlı konsept hediye kutusu çeşitleri ile tanışın ve tüm alışverişlerinizi büyük bir güven içerisinde hediyemen'den gerçekleştirin. Doğum gününde kişiye özel hediye kutusunun fark yaratacağı ve göze çarpacağı kesin. Oldukça anlamlı hediye tasarımındaki bu hediye kutusuna her baktığında sevgiliniz ne kadar şanslı olduğunu düşünecek ce size olan sevgisi bir kez daha tazeleniyor olacak. Dilerseniz bu güzel konsept hediye kutusu hediye alternatifini sevgiliye özel düşünülmüş hediye el yapımı düşüncenizle de birleştirebilirsiniz.

** Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün kutlu olsun.

** Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

** Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, Mutlu yıllar…

** Gönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel iyi ki doğmuşsun.

kısa doğum günü mesajları

** Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana… İyi ki doğdun…

** Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, bu hale geldin iyi ki doğdun…

** Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun…

** Doğum günün kutlu olsun şekerim. Her ne kadar sen benimkini unutmuş olsan da.

** Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

kısa doğum günü mesajları

** Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günün bugün senin daha ne diye somurtursun.

** Yaşam dolu yaşlara, bakım yap azcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara…

** Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

** Unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar. İyi ki doğdun.

** Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

** Elini kalbine koy, gözlerini kapat, ruhumu sana gönderiyorum. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun.

** Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten.

** Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

kısa doğum günü mesajları

** Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun.

** Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

** Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun Nice mutlu yıllara… Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

** Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun…

** Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

** Her geçen gün biraz daha yaşlanıyorsun. Ama üzülme çok tatlı bir ihtiyarsın. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

ilginizi çekebilir » Kısa Doğum Günü Mesajları

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.