Etkileyici Doğum Günü Mesajları

Etkileyici Doğum Günü Mesajları

03 Nisan 2017

Sevdiklerimize verdiğimiz her hediye, duygu dünyamızın iz düşümüne karşılık gelen bir amaca işaret eder. Öyle ki hediyemizle sevdiğimiz birine olan hislerimizi anlatmaya, düşüncelerimizi söylemeye veya Ona geleceğiyle ilgili güzel temennilerimizi iletmeye çalışırız. Bunlardan bir tanesi ve galiba en çok karşılaştığımız türden olanı da doğum günüdür. Sevgilimizin, can dostumuzun, eşimizin, arkadaşımızın veya akrabalarımızın doğum günü için, acayip bir titizlik gösterip, özene bezene ve büyük bir emek verdikten sonra iyi bir doğum günü hediyesi seçmeye çalışırız. Tabi iş sadece hediye seçmekle bitmiyor. Çünkü şimdi de bu güzel süslenmiş hediyeniz üzerine, duygularınızı en iyi şekilde yansıtacak hoş bir doğum günü mesajı gerekiyor. Ama acaba kendi el yazınızla şık bir tebrik kartı üzerine yazacağınız o etkileyici cümle ne olmalı ya da nasıl bir kutlama mesaj olmalı? Uzaktaki sevdiklerinize, doğum günü partisine katılacağınız dostlarınıza veya tüm kalbinizle aşık olduğunuz sevgilinize vereceğiniz doğum günü hediyesinin en önemli tamamlayıcısı; en az hediyeniz kadar hatırası olacak ve gelecekte de iz bırakacak güzel bir doğum günü kutlama mesajı olacaktır. İşte tam da bu aşamada sizlere fikir vermesi açısından birbirinden etkileyici doğum günü tebrik mesajlarını burada sizin için toplamaya çalıştık. Romantik, esprili, ilginç ve orijinal nitelikteki bu güzel mesajlardan, duygularınıza en iyi şekilde karşılık gelen mesaj seçerek, hem hediyenizin değerini çoğaltın; hem de sevdiğiniz kişiye yeni yaşını kutlarken güzel dileklerinizi iletin. Aşağıda bol seçenekli, sevgiliye, erkek ve bayanlara yönelik kısa ve uzun cümlelerden hazırlanmış doğum günü kutlama mesajı örnekleri bulacaksınız. Samimi, içten, güzel duygu ve dileklerinize işaret edecek olan bu mesajları ister SMS olarak sevdiklerinize gönderin, isterseniz de hediye kutunuz üzerine iliştirin. İyi eğlenceler...

SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Sevgiliye doğum günü mesajları

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Doğum günün kutlu olsun!

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! NİCE mutlu yıllara.

Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! MUTLU YILLAR

Sana yüz binlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. NİCE  insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

160 kısa karaktere neIer sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak akIıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu Nice  yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum.

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimIe ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen… Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara…

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle Sevgilim.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… NİCE  yaşlara!

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü... Seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Bu küçücük Kalp mesaj kağıdına neler sığdırabilirim diye düşünüyorum ancak aklıma mutlu bir yaş ve sevgi dolu Nice  yıllar dilemekten başka bir şey gelmiyor. Seni seviyorum AŞKIM.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyIe sevgiyle yazıImış bir mesaj. İyi ki varsın…

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan vebeni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Bugün birçok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın, ama şu an okuduğun en farklısı. Çünkü tamamen sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

kişiye özel doğum günü kartları

Bugün doğum günün, bugün gerçekten özel ve farklısın! Ancak benim için sadece bugün değil her gün özel ve farklısın aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün mavi bulutları avucuna, mutlulukIarı gönIüne ve sevgimi kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, doğum günün kutlu olsun.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemIi. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun Sevgilim.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha NİCE  doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde… Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukIarın en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolayIıkIa tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Dünyada eşsiz bir güzeliik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzeliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluIuğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. NİCE  mutlu yaşlara…

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın… Doğum günün kutlu olsun..

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınIık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! NİCE  yaşlara…

Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza. Hep sevgiyle yaşa! NİCE mutlu yıllara.

Doğduğunda bulutları açarak, güneş gibi etrafına aydınIık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa! NİCE  yaşlara doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun biriciğim. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun…  Doğum günün kutlu olsun. Bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık...

Doğum gününde yanında olamadığım için çok özür dilerim ama bilmeni isterim ki ben senin her zaman yanındayım tüm kalbimle, iyi doğdun Sevgilim.

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle Nice  yıllara Sevgilim...

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun Canım Sevgilim.

Sevgiliye doğum günü hediyesi

En değerlim! iyi doğmuşsun Seni çok ama çok seviyorum Biriciğim…

Eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. NİCE  seneler…

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşk. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun Bir tanem…

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen… İyi ki doğdun gözümün nuru bir tanem…

Gözüme, gönlüme, bedenime tüm güzellikleri yaşatan varlık, Doğum günün kutlu olsun.

Güller hep ellerinde açsın ,ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun, ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüregine dolsun, ama beni unutturmasın. İyi ki doğdun Sevdiceğim.

Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görebilmekte. Görmek de değil aslında, aşkla bakmasını bilmekte. İyi ki  doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun AŞKIM!

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım Nice  yıllara…

Hadi ilk güldüğün gibi gül yüzüme, Sar beni ellerinle ve sıkıca tut yüreğimi... Aşkım Aşığım Sana. Beraber Nice  güzel yıllara.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice  doğum günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Hayatımın anlamı iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın neşesi, kalbimin baharı Sevgilim! iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle Olsun!

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun Yaşam Kaynağım.  Her şeyim benim seni çok seviyorum iyi ki doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, sevgilerin en güzelini tadar, başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hak ettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tebrik ederim.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, NİCE  mutlu yıllara Canım..

İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, ve iyi ki benimlesin! Seni Çok Seviyorum...

İyi ki doğmuşsun aşkım, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni… Ömrünün en güzeI yıllarını benimle geçirmen dileğiyle. 

İyi ki  doğdun dünyaya, İyi ki  doğdun yüreğime, İyi ki  doğdun hayatıma, NİCE  mutlu yıllara Canım..!

Kaç yaşında olacağımızın hiç bir önemi yok! Çünkü bizim aşkımız daima genç kalacak. Mutlu Yıllar Sevgilim!

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu Olsun.

Kalbimin tek atışı anlatır sana ne hissettiğimi belki. Kelimeler yetersiz kalıyor sevgimi anlatmakta çünkü. Seni hep sevdim ve seveceğim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Kelebeğin kanadı kadar hafif olsun kederlerin, doğum gününde bu pasta tam sana göre bebeğim… Nice  yıllara sevgilim, Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler Sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim Sana feda olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun!

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Sana yüz binlerce öpücük ve kucak dolusu sevgi yolluyorum. Bil ki unutulmadın. Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice  yıllara Aşkım..!

Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun Biriciğim!

Sen dünyadaki en mükemmel insansın. Seni bulduğum için çok mutluyum. Senden daha değerli birini bulacağımı zannetmiyorum. Seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben her yerdeyim… Kucak dolusu sevgilerle doğum gününü kutlarım.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki  doğdun İyi ki  benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Sen içindeki mutluluğu, yüreğindeki sevdayı, tenindeki ıslaklığı, sakın kaybetme bedeninden yaşadıklarına inat, seni seven birinin olduğunu hatırlayıp gülümse olmaz mı? Çünkü bugün doğum günün senin bir tanem…

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, NİCE  mutlu senelere…

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice  Nice  yıllara Sevgilim.

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim NİCE  beraber mutlu yıllara Seni seviyorum CANIM. 

Seni bu dünyada, başkaları tarafından baş tacı edilen hiç bir şeye değişemem. Tek Kıymetlim, Tek Varlım! Seni çok seviyorum NİCE  Mutlu Yaşlara…

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için… Doğum günün kutlu olsun Işığım…

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bitanesin… Nice yıllara Sevgilim.

Senin sevginin yeri gönülde hep özedir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. NİCE  insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Seninle öyle bütünüm ki.. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki  varsın İyi ki  doğdun..! 

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor. İyi ki doğdun her şeyim.

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki sana kalpli kartlarda mesajlar gönderiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.

Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Sevmek yaşamaksa, seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemekse sadece senden ayrı kalmak istemem her zaman yanında olmak isterim iyi doğdun Aşkım.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

Şu An senden uzakta olabilirim. Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi…NİCE  günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Tanıdığım en tatlı insansın. Unutma ki sen kalbimde hep bambaşkasın. Nice  yıllara Bitanem…

Uyarı! Bu mesaj aşırı sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. NİCE  mutlu senelere…

Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim… Seni bugün de yarın da sonsuza kadar hep seveceğim…

Yaşa… Sev… Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yasın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. NİCE  mutlu, neşeli ve yaşam dolu yasIara…

Yaşama bu kadar direnen başka bir insan daha görmedim. Yeni yaşın kutlu olsun.

Yaşama sebebim, hayatımın anlamı iyi ki doğmuşsun iyi benim sevgilim olmuşsun seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun…

Yaşanacak güzeliikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutIarın kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun canım.

Yıldızlar kadar parlayan, ay gibi ışıldayan sevgilim Ömrümü güneş gibi aydınlattın İyi ki varsın Mutlu yıllar

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun sevgilim… 

 

ARKADAŞA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Arkadaşa doğum günü meesajı

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice  Nice yıllara…

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice  yıllara arkadaşım.

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun..

Sanki dünyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun ki eksikmişsin arkadaşım iyi ki doğdun. Nice  yıllara…

Selfie'ler çeker, panpalarla güreşirdik, hep aynı şeyi söyler hiç ayrılmayacağız derdik. Yaşam bizi farklı illere sürükledi. Yine de seni unutmadım dostum :) İyi ki doğdun, yüreğim seninle çarpıyor. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili dostum, yeni yaşında her şeyin gönlünce olması dileklerimle. Seni seven tek ve kadim dostun.

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani Tarkan diyor ya sen başkasın! Nice  yıllara…

“Dost düğünde halaya, ölümde tabuta omuz verendir” derIer. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyIe kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöI ortasında suyunu payIaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, NİCE  mutlu yıllara.

Arkadaş vurulunca değil; unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekIeri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

ArkadaşIar yıldızIar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var oldukIarını ve seni düşündükIerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun…

Arkadaşlık ağIamaksa, yüreğindeki acıyı payIaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atıImaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dilekIerimIe kutIarım…

ArkadaşIık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım NİCE yaşlara…

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın… Birlikte daha NİCE  yaşlara…

Bugün senin doğum günün bizim için de özel bir gün çünkü senin gibi özel bir arkadaşımız var Nice  Nice  yıllara.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. SağIık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Doğmanın bedeli ölüm, gençIiğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostIuğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönIüne göre versin mutlu yıllar.

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostIuğa sarf eder, böyIe güzeI sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. NİCE  mutlu yıllara…

Dost deniz kenarındaki taşIara benzer. Önce tek tek topIarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazıIarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıkIarımdansın. Mutlu yıllara, NİCE  güzeI yaşlara…

DostIar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızIarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık NİCE  mutlu yıllara güzeI arkadaş…

Dostluk, mantar yemeği gibidir. ZehirIi veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

Dostlar acı söyler ama hep doğru söyler. Bugün farklı bir şey yapacağım, hem tatlı hem de doğru bir şey söyleyeceğim. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Dostluk kavramının sözlükteki karşılığı olduğun için, her zorlukta yanımda olduğun için, beni karşılıksız sevdiğin için… Seni çok seviyorum, iyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun…

DuyguIar vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan! Sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim…

Elma dala asılsın, arkadaşım nasılsın, geçirdiğimiz o günler romanlarda yazılsın. Doğum gününde burnun kapıya kısılsın. Nice nice yıllara…

Fedakâr olan insan, gönüIden sevendir. YürekIi olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda öImeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

Gerçek arkadaşı olmamak, yaInızIığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun NİCE  yaşlara…

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. ArkadaşlıkIar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

Gülerken herkes eşIik eder, ya ağIarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgiIere. ÖyIe bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun, canım arkadaşım.

Güller, laleler, bütün çiçekIer solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım…

Gülmek senin tutkun olsun, eğer bir gün ağlarsan, o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzeI olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım…

Güneşin yolu kadar uzun ömrün, yaşamın onun ışığı kadar aydın olsun, hayallni kurduğun bütün güzeliikIer senin olsun. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Ha üç eksik ha beş fazIa, saysan ne olur saymasan ne, mumIar söndü haydi gazIa, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara arkadaşım.

Hayat öyle bir oyundur ki ne rolü var ne sahnesi. Doğum günün kutlu olsun arkadaşının bir tanesi.

Hayat yaşamayı, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırIanmayı, aşk sadık kalmayı ve dostIuk payIaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostIuğa değer bir arkadaşIıktan asIa vazgeçme. Ne eksik ne fazIasını ara ve seni üzenle asIa uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. NİCE  mutlu yıllara…

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

İçinde öyIe bir umut taşı ki onu senden kimse aImasın. Gözlerin hep gülsün, mutluIuğu sende arasınIar, ama onu öyIe bir yere sakIa ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

KilometreIerce uzakIıkIara gizIenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Kimsesiz zamanların yaInızIığında, aydınIık diyarların masalsı görüntüIerinde, küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. NİCE  mutu yaşlara arkadaşım…

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, arkadaş eli elini hiç bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. ArkadaşIarla ağlar arkadaşIarla güleriz biz. Canım arkadaşım Nice nutlu yıllara…

Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatIarını açan bir meIektir. HayaI gücü; bizi bilmediğimiz yerIere uçuran bir rüzgârdır ve hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarfIardan hep güzeI şeyIer çıkması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Sen canımın canı canım arkadaşımsın iyi ki doğmuşsun.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyIe bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asIa bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, dostum.

Sevmekten değil, sevilmemekten korkar insan. Bu en özel gününde bir dost arar insan. Ben hep senin yanındayım ve gerçekten dostunum. İyi ki Doğdun.

Sıradan bir arkadaş, sizi asIa ağIarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzIarı, sizin gözyaşIarınızdan sırıIsıkIam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın. Unutma ki çok da farklısın, hani tarkan diyor ya sen başkasın! Nice yıllara…

Ürkek başIadığımız şeyIer gün olup vazgeçiImez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak, kendimizi coşkuIu, güçIü, tutkuIu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz. Canım dostum iyi ki doğdun…

Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostIuk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzeliikIeri, bekIemediğin sürprizIerIe getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım…

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostIarın unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başIangıç olsun, yeni yaşın kutlu olsun.

Yürek umutIara gebe olduğundan beri arkadaşIıkIar ayrıIıkIara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile öIüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu NİCE  yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Zaman gelir yolIarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum…

ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Anlamlı doğum günü mesajları

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumIar çoğaIdıkça yaşamın daha çok aydınIanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.

Tesadüfen doğduk mecburen yaşıyoruz… Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz… Doğum günün kutlu olsun.

Hmmmm! bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırIamıyorum. Dur bakayım.. Dur dur buIdum doğum günün kutlu olsun.

Kimine göre sevmek ölmek demektir, kimine göre ölmek sevmek demektir, ama asıl gerçek ölümüne sevmektir. İyi ki doğdun..

Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun çünkü sen yalnız benimsin! İyi ki Doğdun biriciğim!

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü…

Yeni yaşını kutIa eski yaşını şutIa… en taze, sağIıkIı, mutlu günler senin olsun. Nice  Nice  yıllara doğum günün kutlu olsun…

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım abim iyi ki varsın NİCE  NİCE  mutlu yıllara…

Sen hayata ne verirsen o da sana bir şey verirmiş, ben hayata ne verdim acaba ki seni bana verdi. İyi ki varsın. İyi ki doğdun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım Nice  yıllara…

Mutlu olmak için gülmeyi bekleme. Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, IMF'deki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

Mendili ipek, kokusu mis çiçek, her gün giysin çeşit çeşit yelek. Yemesin karpuzu kelek, bugün doğan bir melek. NİCE  yaşlara…

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha NİCE  doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Sesim güzeI olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyIeyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyIe kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

Güzeliik insanın içinde, önemIi olan onu görmekte. Görmek de değiI asIında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun!

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok seviImen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Önce kardın, eridin çağIayan oldun. Goncaydın, açtın gül oldun. Gözümde yaştın, bittin gülücük oldun. Bir yaş daha büyüdün, iyi ki doğdun.

Bir tutam saçı var biraz da kEli, bazı günler normaI bazı günler dEli, mutlu yıllar sana kahramanım benim, başIasın mı artık şu öpücük seli.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluIuğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekIeri vermesini diIiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, NİCE yaşlara…

Bir tutam saçı var biraz da keli, bazı günler normal bazı günler deli, mutlu yıllar sana kahramanım benim, başlasın mı artık şu öpücük seli. MutluIuğun Türk enfIasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük, geleceğin demirIedin kEli kadar parIak olsun. Doğun günün kutlu olsun.

SensizIik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekIi, canım kadar değerIisin, yokIuğun yağmura yazı yazmak kadar zor iyi ki doğdun her şeyim.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzeI, istekIerine uygun ve seni mutlu edecek şekiIde olmasını dilerim. NİCE  seneIer…

O büyük gün daha dün gibi; resimler sarardı ama doğum günü pastamızın tadı hala damağımda! Bu sene böyle olsun, yakında görüşmek üzere Nice  yıllara…

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Sen doğduğunda yağmur yağıyordu. AsIında yağmur değiI yıIdızIar ağIıyordu. Çünkü aralarından en güzeI yıldız kayıp, dünyaya doğuyordu. İyi ki doğdun.

Her doğan güneşte umutIanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluIuğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diIiyorum. İyi ki doğdun.

Satırları yazarken gözlerimden yaşlar akıyor damla damla. Ben seni unutmadım, sen de beni unutma. Acılar birlikte unutulsun, Doğum günün kutlu olsun..

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özeI olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değiI her gün farklı ve özeIsin. İyi ki varsın.

Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dilekIerin gerçek olması. Belki yanında değiIim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. NİCE  yaşlara…

Bu gece gökyüzüne bakmayı unutma. Söz verdi yıldızIar, yaInız senin için parIayacakIar. Sana bu geceki hediyem, gökyüzündeki tüm yıldızIar. İyi ki doğdun.

365 günIük bir öykü daha başIıyor, her güne bir yaprak sakIa, her yaprağa bir öykü sığdır. Mutluluk de adına, NİCE  güzeI öyküIer senin olsun, Nice  yıllara…

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; Iütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, NİCE  mutlu seneIere…

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daIdığında hatırIamak istediğin kadar güzeI günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dünya’da birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor… Nice  yıllara…

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın sana gönderdiği meIekIerin kanatIarı o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluIuğa uçarak uIaşmanı, bu hayati tüm güzeliikIeriyIe yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. NİCE  yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun.

Hatırlar mısın? Doğduğun günü. Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. ÖyIe bir hayat yaşa ki, öIdüğünde herkes ağIasın, sen sevinçIe gülümse. İyi doğdun, Nice  yıllara.

Geleceğini oluşturarak yaşamını belirleyen her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim. Nice  güzel doğum günlerine…

Sen Allah’a dilenen dilek, gökIere uzanan Ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzeI günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim…

Tek istediğim bugün dilediğin tüm isteklerin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice  yıllara…

Belki mutlusun, belki hüzünlü, belki de kırgın ama artık hoşgörünün zamanı gelmedi mi? Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin… Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle mutlu yıllar…

İşte bir yıl daha bitti, lütfen üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki her canlı aynı şeyi yaşıyor. Bu senenin sonunda arkana baktığında umarım ”harika bir yıldı” dersin. Yaş günün kutlu olsun.

Bu yaşında mutlulukIarın en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluIuğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşEli olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekIeşmesi dileğimle.. Mutlu Yıllar..

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş… Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin Her şeyim Seni çok seviyorum… 

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen… Doğum günün mutlu olsun. Hatırlar mısın? Doğduğun günü… Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse… İyi ki doğdun, Nice  yıllara…

KISA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Kısa doğum günü mesajları

Doğum günün kutlu olsun, hep böyle güzel melekler doğsun.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun.

Unutma unutulanlar unutanları asla unutmazlar. İyi ki doğdun.

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki  doğdun…

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Senden yok bir tane daha bu dünyada. İyi ki doğdun. NİCE  mutlu yıllara…

Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun şekerim. Her ne kadar sen benimkini unutmuş olsan da.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana… İyi ki doğdun…

Nefes alıyorsak hala umut var demektir. Doğum gününse bugün dilek tutman gerekir.

Gönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel iyi ki doğmuşsun.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, bu hale geldin iyi ki doğdun…

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın, Mutlu yıllar…

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günün bugün senin daha ne diye somurtursun.

Elimi sallasam ellisi mi diyorsun, sen benim gibisini zor bulursun biliyorsun. İyi ki doğdun.

Yeni yaşın hayırlı olsun. Mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NİCE  YILLARA

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun.

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun.

Yaşam dolu yaşlara, bakım yap azcık saçlara, bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara…

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun NİCE  mutlu yıllara… Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun.

Elini kalbine koy, gözlerini kapat, ruhumu sana gönderiyorum. Birazdan öpüleceksin, yeni yaşın kutlu olsun.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte… Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten.

Çok seviyorum söylemiyorum, hediye alıyorum veremiyorum, bugün doğum günün iyi ki yanımdasın bile diyemiyorum…

Her geçen gün biraz daha yaşlanıyorsun. Ama üzülme çok tatlı bir ihtiyarsın. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek. Gülümseyen gözlerinle… İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun…

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. NİCE  doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Mutlulukların Kafdağı kadar yüksek, üzüntülerin kibrit kadar küçük olsun. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

İnsanoğlu ne hindir kimse bilmez kendini, kime iyilik eder isen ondan sakın kendini. İyi ki varsın, iyi ki doğdun…

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, bu hale geldin iyi ki doğdun. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.