sadsad x
asdasd
Evli Bir Kadına Ne Hediye Alınır

Evli Bir Kadına Ne Hediye Alınır

20 Haziran 2020

Evli kadına ne hediye alınır sorusuna cevap vermek için pek çok seçeneğe bakmak gerekir. Bu da oldukça zaman alacak bir durumdur. Eğer de evli bir kadına hediye almak istiyor ve araştırmak için yeterli vaktiniz yoksa bu yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Sizin için evli bir kadına alınabilecek en güzel hediyeleri listeledik siz de bu listeden en beğendiğiniz hediyeyi alabilirsiniz. O halde listemize başlayalım.

1. Resimli ve İsme Özel Dekoratif Yastık

evli kadına hediye

Özellikle yeni evlenmiş kadınlar dekoratif ürünlere meraklı olurlar. Bu bakımdan onlara hediye seçerken dekoratif ürünler tercih etmek daha iyi olur diye düşünüyoruz. Ayrıca bu sayede hem sizden anı olan bir dekoratif parça sürekli gözünün önünde olacaktır. Dekoratif yastık bunlardan bir tanesi. İkili olarak sipariş verebileceğiniz yastık üzerine hediye alacağınız kişinin ve eşinin resimlerini, isimlerini bastırabilirsiniz.

2. Fotoğraf Albümü Kitap

evli kadına hediye

Evlilerin evine gidildiğinde sohbet esnasında birden ortaya çıkan evlilik albümleri ziyaretlerin olmazsa olmazlarındandır. Evli insanlar özellikle ileriki yaşlar için albüm yapmayı çok sever. Bu bakımdan siz de evli kadın için hediye ne alınır diye düşünüyorsanız bu fotoğraf albümü kitap son derece doğru bir seçenek olur. İçerisinde eşi ve kendisinin resmini koyabileceğiniz tam 30 sayfa var. İsterseniz bu sayfalara yazı da yazdırabilirsiniz.

3. Evlilik Temalı Kupa veya Biblo

evli kadına hediye

Evli insanlar için hediye önerilerimize dekoratif bir ürünle devam ediyoruz. Bu ürün gelin ve damadın kırmızı ve çok tatlı bir motor üzerinde poz vermesi şeklinde tasarlanmış. İstenilen yer alanda kullanılabilecek bu biblo evli bir kadına alınabilecek güzel hediye seçeneklerinden biri.

4. İsim Yazan Mutfak Önlüğü

evli kadına hediye

Kadınlar mutfakta zaman geçirmeyi severler. Bu bakımdan evli bayana ne hediye alınır sorusuna verilecek cevaplardan bir tanesi şık bir mutfak önlüğü olur. Üstelik bu mutfak önlüğünün üzerinde alacağınız kişinin ismi yazabilir.  Sipariş verdiğinizde istediğiniz şekilde tasarlanabilen bir mutfak önlüğüdür. Farklı renk seçenekleri olduğu için tam da hediye almak istediğiniz kişiye göre bir hediye seçmiş olacaksınız. Böylece mutfakta olduğu her an sizi anmasını sağlarsınız.

5. Kişiye Özel İsimli Duvar Saati

evli kadına hediye

Hediye önerilerimizden bir tanesi de üzerinde istenilen isimlerin yazdığı bir duvar saati. Bu oldukça şık ve güzel ürün üzerine evli arkadaşınızın ve eşinin ismini yazdırın. Böylece saate baktıkça sizi hatırlayacağı ve eşiyle isimlerinin olacağı güzel bir hediye vermiş olursunuz. Farklı renk seçenekleri bulunan ürünün üzerine isterseniz sizin ve hediye alacağınız kişi için özel bir mesaj da yazdırabilirsiniz. Bu son derece anlamlı olacaktır. Sizce de öyle değil mi? bu duvar saati ile evli bir kadına ne hediye alınır derdinden biraz uzaklaşmış olursunuz.

6. Resim Baskılı Dekoratif Fener

evli kadına hediye

Son zamanlarda özellikle oldukça otantik bulunan fenerler dekoratif amaçlı daha sık kullanılmaya başlandı. Bizce de son derece güzel bir dekoratif eşya olan fenerler hediye olarak da güzel bir seçenek haline geldi. Siz de kadın eşe hediye ne alınır diye düşünüyorsanız bu fenerlerden tercih etmenizi öneririz. Üstelik fenerin üzerine hediye alçağınız evli kadının ve eşinin resimlerini bastırabilirsiniz. LED ışıkla çalışan bu fenerler ışık çalıştırılınca resimlerle birlikte parlar. Gece lambası olarak da kullanılabilen bu fener son derece güzel bir hediye seçeneğidir. Fener üzerine tam 6 adet istediğiniz resmi bastırmak mümkün.

7. Dekoratif Dikiş Makinesi

evli kadına hediye

Bir zamanlar dikiş makinesi her genç kızın rüyası olarak tanımlanırdı. Şimdilerde teknolojinin gelişmesiyle evlenen kızlar için rüyalar değişkenlik göstermeye başladı. Ancak nostalji sevenler için dekoratif dikiş makinesi son derece güzel bir seçenek. Evli bir kadına evlilik yıldönümü hediyesi ne alınır denildiğinde otantik bir seçenek oluşturan dekoratif dikiş makineleri küçük bir biblo boyutundandır ve her alanda rahatlıkla kullanılır.  Bu dikiş makineleri ahşaptan üretildiği için herhangi bir şekilde paslanma veya kolay kırılma riski bulunmaz. Temizliği kolay bir dekoratif üründür. Siz de otantik bir hediye vermek istiyorsanız bu tam size göre bir hediye.

8. Kişiye Özel Resimli Puzzle

evli kadına hediye

Puzzle oldukça eğlencelidir. Özellikle çok parçalı puzzle tutkunlarının fazla sayıda olduğunu biliyoruz. Ve evli bir kadına ne hediye alınır sorusuna cevap olarak resim baskılı puzzle demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Hediye alacağınız evli kadına özellikle yeni evliyse eşiyle birlikte çekilmiş güzel bir fotoğrafını bastırabileceğiniz puzzle almanız sizce de çok şık değil mi? Böylece hediye aldığınız arkadaşınız hem kendi resminin olduğu bu puzzle dekoratif amaçlı kullanabilir hem de eşiyle birlikte hoşça vakit geçirebilir. 

9. Resim Baskılı Mum

evli kadına hediye

Evlilerin evlerinde genelde birbirleriyle çekilmiş resimlerinin baskılı olduğu eşyalar görebilirsiniz. Bu sizi şaşırtmasın. Her evli çift evinde bu tarz eşyalar görmekten mutluluk duyar. Aşklarının kanıtları olan güzel resimlerin baskısı olan eşyalar onlar için oldukça güzel dekoratif ürünlerdir. Siz de evli arkadaşınıza bir hediye almak istiyorsanız böyle bir eşya alabilirsiniz. Bu bakımdan biz size resim baskılı mum almanızı öneriyoruz. Bu mum üzerine bir tane resim bastırabilirsiniz. Özellikle evli arkadaşınızın ve eşinizin evlendiği gün resmini bastırmanız güzel bir fikir olur.

10. İkili Karikatür Baskılı Termos

evli kadına hediye

Evli bir kadına hediye alırken eşiyle birlikte kullanabileceği bir ürün seçmeniz daha iyi olur. Üstelik ikisinin resminin olduğu hele hele karikatürleştirildiği ürünler daha sevimli olur. İkili termos bardaklar bu tarz hediyeler için oldukça idealdir. İkili termoslardan biri mavi biri pembe renk olabilir. Eğer isterseniz üzerlerine istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.  Sizce de bu hediye aldığınız kişinin çok hoşuna gitmez mi?

11. İsimli Resimli Kolye

evli kadına hediye

Evli bir kadına ne hediye alınır denildiğinde genelde eşiyle ve kendisiyle ilgili olmasını öneriyoruz. İsimli kolye de bunlardan biri. Bu kolyelerin her iki tarafında hediye almak istediğinin kişinin ve eşinin resmini de yerleştirebiliyorlar.

yıldönümü hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.