sadsad x
asdasd
Fotoğraf Baskılı Kadınlar Günü Hediyeleri

Fotoğraf Baskılı Kadınlar Günü Hediyeleri

29 Şubat 2020

Hayatınızda değerli bir yere ve öneme sahip kişilere, fotoğraf baskılı kadınlar günü hediyesi almayı düşünüyorsanız öncelikle ilgi alanları ve ihtiyaçlarına yönelik hediyeler seçmelisiniz. Kişilerin yaşantılarında sürekli olarak kullanabileceği hediyeler vermek hem onun hem de sizin memnun olmanızı sağlayacak en önemli ayrıntıdır. Hediye almaya karar vermiş ancak ne hediye alacağına karar verememiş kişiler için baskılı hediye önerilerinden yola çıkarak bir liste derledik. Listenin içerisinden seçimler yaparak kıymetli ve fedakar kadınlara eşsiz hediyeler verebilirsiniz.

1- Baskılı Sihirli Kupa

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Kupa en çok kullandığımız malzemelerden biridir. Evde, işte ya da daha birçok yerde günlük yaşantımızda soğuk ya da sıcak içecekler için kullanırız. Bu nedenle fotoğraflı kadınlar günü hediyesi önerileri arasında ilk sırada sihirli kupa geliyor. Sihirli kupa görünümü ile siyah bir tasarıma sahiptir. İçerisine sıcak su ya da içecek konulduğunda yavaş yavaş fotoğraf baskısı ortaya çıkar. Kişiler için oldukça anlamlı ve sürprizli bir hediye içeriği olabilir. Bu hediye sayesinde her çay, kahve içişlerinde sizi hatırlamalarını sağlamış olacaksınız.

2- Fotoğraf Baskılı Anı Çerçevesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Kadınlar gününe ne hediye alınır? diye uzun uzun sorgulamanıza hiç gerek yok. Bir kadın anılarından oluşan hediye seçimlerinden fazlasıyla hoşlanacaktır. Bu hediye tasarımı ahşap çerçeve üzerine, çiviler ve ipler gerilerek oluşturulmuştur. Sevimli mandallar yardımı ile tutturulan güzel anların fotoğrafları, çerçeve içerisinde ölümsüzleştirilebilir. Kişiye özel bu anı çerçevesinde isterseniz sizinle birlikte olan fotoğraflarını, isterseniz yalnızca kendine ait olan fotoğraf baskıları tercih edilebilir. Bu anlamlı hediye içeriği sayesinde karşınızdaki kadını mest edeceğiniz konusunda emin olabilirsiniz.

           

3- Kişiye Özel Yastık Baskısı Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Yastıklar özellikle son yıllarda dekoratif ürünler olarak karşımıza sıklıkla çıkıyor. Bu nedenle kişiye özel baskılı hediyeler arasında yastık tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Şık baskılı pul payet kumaşı ile yapılmış yastığın üstüne fotoğraf baskısı oluşturulmuştur. Bu baskıda fotoğraf olarak dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Oldukça anlamlı olan bu hediye tasarımı ile de oldukça şık bir dekorasyon ürünü olacaktır.

         

4- Fotoğraf Baskılı Taş Tasarımı Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Bir hediye arıyorum ama uzun yıllar hiçbir şey olmadan kalsın diyorsanız o zaman dekoratif taş hediyesi tam olarak size göre! Oldukça anlamlı hediye olan bu ürün, taş üzerine fotoğraf baskısı yapılarak tasarlanmıştır. Tasarımda kullanılan fotoğraf tamamen sizin seçiminiz olacağı gibi uzun yıllar kalıcılık sağlar. Bu şık hediye içeriği sayesinde, akıllarda uzun yıllar yer edeceksiniz.

         

5- Fotoğraf Baskılı Puzzle Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Kadınlar günü hediye modelleri arasında seçim yaparken hem şık bir tasarım olsun hem de onu biraz zorlasın diyorsanız bu hediye oldukça ideal bir seçim olacaktır. 130 parça puzzle parçasından oluşan bu hediyeye bir fotoğraf baskısı uygulanır. Tasarımda yatay ya da dikey olarak fotoğraf seçimi yapabilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin yakınlık derecesine göre beraber çekildiğiniz samimi bir anın fotoğrafını baskı olarak seçebilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişi yaparken hem eğlenecek, hem de puzzle tamamlandığında oldukça mutlu olacaktır.

      

6-Fotoğraf Baskılı Albüm Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Karşınızdaki kişi sevgiliniz ya da eşiniz ise bu hediye oldukça romantik bir hediye seçimi olacaktır. Bir fotoğraf albümünün kapak kısmına fotoğraf baskısı uygulanarak hediye içeriği oluşturulmuştur. Tasarımda yatay fotoğraf seçimi gereklidir. İç kısmında fotoğraf koyabilmek için gerekli alanlar bulunmaktadır. İsterseniz iç tasarımını da fotoğraflar kullanarak dolu bir albüm oluşturabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin doldurmasını isterseniz bu durumda, boş bırakarak onun için anılarını ölümsüz kılabileceği mükemmel bir hediye verebilirsiniz.

   

7- Fotoğraf Baskılı Saat Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Kişiye özel hediye tasarımları arasında sırada baskılı saat hediyesi var. Zaman kavramını hatırlatan ve dekoratif bir şıklık sağlayan saatini sayıca azımsanmayacak kullanıcısı vardır. Hediye alacağınız kişi saat aksesuarı kullanmayı seviyor ise, hiç düşünmeden bu anlamlı hediyeyi alabilirsiniz. Hatta biraz daha ileri giderek hediye alacağınız kişi eşiniz ya da sevgiliniz ise, onu ve sizin için aynı saati alarak kombin yapabilirsiniz. Oldukça şık olan bu spor saatin, numaraların bulunduğu iç kısmına fotoğraf baskısı yapılıyor. Böylece oldukça anlamlı bir hediyeye dönüşen saat, aşkınızı ölümsüzleştirmek adına iyi bir fikir olabilir. Alacağınız kişi eşiniz değil anneniz ya da çok değer verdiğiniz biri ise de, bu hediyeyi kombin olarak satın alabilir, sevginizi pekiştirebilirsiniz.

           

8- Fotoğraf Baskılı Anahtarlık Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Anahtarlıklar basit bir hediye olarak görünse de aslında öyle değil. Anahtarlıklar günlük hayatta yanımızdan ayırmadığımız, en önemli şey olan evimiz ya da diğer yaşam alanlarımızın anahtarının bulunduğu eşyalardır. Bu nedenle kesinlikle basit değildir. Özellikle son yıllarda fotoğraf baskısı olarak kullanılarak tasarlanan kişiye özel hediyelikler, çok anlamlı bir anahtarlık olabilir. İstediğiniz fotoğrafın baskısı tercih edebileceğiniz bu ürünün dış yüzeyinde kullanılan kaliteli malzeme içeriği sayesinde, iç kısmındaki fotoğraf etkilenmeden uzun yıllar kullanılabilir.7

     

9- Fotoğraf Baskılı Magnet Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Bir magnet nasıl bir hediye olur ki ? demeyin. Magnetler özellikle buzdolabımızda kullandığımız, günün birçok anında sıklıkla karşımıza çıkan ürünlerdir. Kimi zaman güldüren, kimi zaman duygulandıran ama hep sizi hatırlatacak mükemmel bir hediye olacaktır. Bu magnet dilediğiniz fotoğraf baskı şeklinde yapılarak uygulanabilir. Tasarımı ile ilgili birçok farklı tasarım çeşidi de bulunur. Ve emin olun bu minik hediye karşınızdaki kişiyi dünyalara bedel bir sevince boğacaktır.

        

10- Fotoğraf Baskılı Tshirt Tasarımı Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Kişiye özel hediye fikirleri arasında olan bu hediye bir o kadarda anlamlıdır. Bir tshirt üzerine istediğiniz fotoğraf baskı olarak uygulanabilmektedir. Bu noktada tshirt rengini de istediğiniz renk seçebilme şansına sahipsiniz. Fotoğraf baskısında yalnızca kendisinin olduğu fotoğrafı seçebileceğiniz gibi, beraber olacağınız fotoğrafları da seçebilirsiniz. Tasarımı yalnızca size ait olacak bu hediye seçiminde tshirtin beyaz olması modeli gösterebilmesi açısından iyi bir fikir olabilir. Bu hediyeyi her giyişinde sizi hatırlayacak olması da kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi?

        

11- Fotoğraf Baskılı Termos Hediyesi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Kadınlar günü için hediye fikirleri arasında öne çıkan önerilerimizden bir diğeri ise, termos hediyesidir. Termos sıcak ya da soğuk içeceklerimizi saklayabileceğimiz, oldukça kullanışlı bu hediyedir. Bu kullanışlı hediyeyi anlamlı bir hale getirmek isteyenler için fotoğraf baskılı termos tam size göre! Bu üründe fotoğraf üzerine mika uygulaması yapıldığı için fotoğraf uzun süre kullanılabilir. Uzun süre kullanılmasında, termosun bulaşık makinesine girmemesi ve yüksek ısı görmemesi de büyük önem taşıyacaktır. Yaklaşık 2-4 saat sıcağı ve soğuğu saklı tutan bu üründe, dilediğiniz tüm fotoğrafı baskı için kullanabilirsiniz. Ancak yalnızca 3 fotoğraf seçme şansınız bulunduğunu da belirtelim. Bu hediye ile karşınızdakinin gönlünü bir kez daha kazanmanız ise garanti diyebiliriz. 

         

12- Fotoğraf Baskılı Sosyal Medya Plaketi

baskılı kadınlar günü hediyeleri

Son yılların vazgeçilmez sanal yaşam alanı haline gelen sosyal medya bir çoğumuzun vaktinin büyük bir bölümünü geçirdiği yer diyebiliriz. Hediye alacağınız kişi için de sosyal medya bu kadar önemli ise, bu konuyu esprili bir hale getirmek istiyorsanız bu hediye mükemmel olabilir. Plaket tarzında tasarlanmış bu ürüne fotoğraf baskısı uygulaması yapılır. Sosyal medya üzerinden paylaşılmış bir fotoğraf gibi baskı yapılır. Fotoğrafın alt kısmına da yazmak istediğiniz tüm mesaj içeriğini yazabilme şansınız bulunmaktadır. Farklı ve sıra dışı olan bu hediye önerisi, karşınızdaki kişiyi şaşırtırken bir yandan da eğlendirecektir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.