+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Girişkenlere Hediye Önerileri

Girişkenlere Hediye Önerileri

10 Nisan 2020

Girişkenlere hediye fikirleri ararken, kendinize sonsuz bir hediye seçeneği içinde bulabilirsiniz. Bu girişken karakterler ailenizden olabileceği gibi her zaman yardımınıza koşan bir arkadaş, size küçük destekler sunan bir komşu olabilir. Sıcakkanlı ve sosyal olan bu kişilere seçeceğiniz hediyelerin eğlenceli, ilginç ve özel olmasına dikkat etmelisiniz. Hediye almak insanları mutlu eder, evet ama zevklerine uygun olmayan hediyeler almak onları mutlu etmekten ziyade hayal kırıklığına uğratır. O yüzden hediye seçerken özenli olmalısınız. Hediye vereceğiniz kişinin karakter özelliklerini tanımalısınız. Bazen iflah olmaz bir romantiğe hediye alırken bazen disiplinli bir çalışma arkadaşınıza hediye almanız gerekecek. Gelin, bu yazımızdaki girişkinlere özel hazırlanan hediye listemize bir göz atın.

Birlikte Eğlenmenin Gücü: Kutu Oyunları

girişkenlere hediye seçenekleri

Kutu oyunları arkadaş toplantılarınızı, partilerinizi daha eğlenceli hale getirmek için mükemmel bir seçenektir. Yoğun bir günün stresini atmak için arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte bu kutu oyunlarını oynayabilirsiniz. Girişkenlere hediye önerileri arayışındaysanız ve geçmişe gidip hediyeleri tazelemek Solo Test kutu oyunu sizin için iyi bir seçenek olacaktır. 90’lı yıllara damgasını vuran bu oyunun finalinde; beyinsiz, aptal, bilgin, zeki, tecrübesiz gibi zeka seviyelerinizi şaşırarak öğrenecek  ve bu sonuçlarla da oldukça eğleneceksiniz.

Kahve ve Çay Seven Girişkenlere: Kupa

girişkenlere hediye seçenekleri

Eğer hediye alacağınız kişi çay ya da kahve içemeden yapamıyorsa ona en uygun hediye kesinlikle kupalardır.  Kupa almaya karar verdiyseniz sıradanlaşmış ve sıkıcı olanlardan uzak durmalısınız. Eğlenceli ve sevimli olan bu karikatürlü kupalar, karşınızdaki kişiyi oldukça mutlu edecek gibi gözüküyor.

girişkenlere hediye seçenekleri

Girişken yakınlarınızın hareketli olan kişiliklerine bu özel çizimler oldukça yerinde bir tercih gibi gözüküyor. İlginç hediye arayışındaysanız ve hep aynı şeyleri görüyorsanız artık farklı bir seçeneğiniz var; karikatür kupalar sizi bu dertten kurtaracak. Sevdiğiniz çayını ve kahvesini daha fazla zevk alarak yudumlayacak. 

Kolye

girişkenlere hediye seçenekleri

Sevgilinize ya da işinize hediye olmak istiyorsunuz; ancak bu hediyenin fabrikadan çıkan tek tip hediyeler olmasını istemiyorsanız el yapımı hediye kolyeler sizi tatmin edecek bir seçenek olarak ilk sırada yerini koruyor.  Leylak, menekşe, papatya gibi birçok çiçeğin şoklanmasıyla yapılan bu tasarım kolyeleri, sevdiğiniz boynundan çıkarmak istemeyecektir.

girişkenlere hediye seçenekleri

Oldukça zarif ve şık olan bu hediyeyle özel bir gününüzü daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. İster fallar bakılan papatyayı seçin, ister narinliğin sembolü olan menekşeyi... Bu hediyenin tek kötü yanı ise birbirinden güzel çeşitlerin arasında kararsız kalacaksınız. Bir demet çiçeği alıp ölmeye bırakmaktansa ömür boyu onunla kalacak bu çiçekleri tercih etmelisiniz.

Özel Fotoğraf Albümü Hediye Edin

girişkenlere hediye seçenekleri

Sevdiğinizle güzel anılar biriktirdiniz ve bu anları ölümsüzleştirmek için birçok fotoğraf çektiniz. Büyük ihtimalle fotoğraflarınızı da dijital ortamda saklıyorsunuz; ancak bu fotoğrafları göz önünde bulundurmak, baktıkça mutlu olmak için size bir tavsiyemiz var: fotoğraf ağacı. Evet yanlış duymanız. Kişiye özel hediye alırken sıradanlıktan çıkarak ona çerçeve yerine bir fotoğraf ağacı alabilirsiniz.

girişkenlere hediye seçenekleri

Bir saksının içerisine yerleştirilen dallara fotoğraflarınızı mandal yardımıyla asarak aşkınızın en güzel anlarını albümleyebilirsiniz. Diğer bir güzel haber ise bu hediye hazırlanırken saksıların isme özel yazılar ile kişiselleştirilmesidir. Sevgiliniz, evinde ya da ofisinde bu anı ağacını sevgiyle izleyecektir.

Birlikte Seyahate Çıkmaya Ne Dersiniz?

girişkenlere hediye seçenekleri

Sevgilinize bir seyahat hediye edin. Ama bırakın rotayı o belirlesin. Tarihi de birlikte seçtikten sonra tek yapmanız gerek para toplamak! İşte sizlere harika hediye önerileri içerisinden bir tanesi daha.

Kumbara

 girişkenlere hediye seçenekleri

Üzerinde dünya haritası olan bu kumbara ile artık ortak bir amacınız var. Üstelik oldukça  eğlenceli. Kumbaranın üzerindeki ülkelerden birini seçerek, seyahat için ihtiyacınız olan bütçeyi yavaş yavaş toplamaya başlayın. 

Girişimci Erkekler İçin Süper Set

girişkenlere hediye seçenekleri

Girişken ve çalışkan sevgilinize; içinde ajanda, kalem, kupa, ayraç ve çakmak olan oldukça işlevsel bir hediye alabilirsiniz. İşlerini planlamak için sizin hediye ettiğiniz kalemi kullanırken yorulduğunda sizin almış olduğunuz kupayla sıcacık çayını içecek. Geceleri uyku bastırıp kitabını elinden bırakırken ona özel hazırlattığınız ayraçla kaldığı yerden devam edebilecek. Hayatının her alanında yarar sağlayabilecek bu hediye alırsanız; her an sizin düşünmesi için de güçlü hatırlatıcılar vermiş olacaksınız.

bayana hediye

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.