+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Güzel Babalar Günü Mesajları

Güzel Babalar Günü Mesajları

16 Haziran 2019

Babalar Günü için güzel sözler arıyorsanız veya hediye kutunuzun üzerini anlamlı bir babalar günü kutlama mesajı ile süslemek istiyorsanız bu yazımızdaki örnek babalar günü mesajları tam da size göre. Kısa ve uzun babalar günü mesajları ile, resimli ve WhatsApp için uygun olan Babalar günü mesajlarından oluşan binbir çeşit duyguya eşlik edecek olan en güzel babalar günü mesajları ile kıymetli babanızın gönlünü bir kez daha derinden kazanabilirsiniz. Kısa babalar günü mesajları ile hediye notlarınızı şekillendirebilir, ya da dilerseniz uzun babalar günü mesajları ile uzaktaki biricik babanıza sevginizi, Onu gözyaşlarına boğacak şekilde iletebilirsiniz. Kısacası burada özenle hazırlanmış olan resimli babalar günü sözleri tamamen kafa yorularak, sıradan tasarımla sizin için oluşturuldu. Dolayısıya bu keyif sizin ve bu yazımızın keyfini çıkartın. Ayrıca babalar günü için anlamlı hediye fikirleri istiyorsanız, bu kategorimizdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz lütfen TIKLAYINIZ >> Babalar Günü Hediye Fikirleri

Her çocuğun babası, yaşamındaki en önemli figürdür. Ayrıca yaşamı süresince görüp görebileceği en güçlü süper kahramanı ve her şeyi en iyi bilen yol göstericisi, her konuda fikrini aldığı adeta bir yaşam koçudur. Bizlere bilinmeyenleri çok olan zor bir denklem gibi gelen bu hayatta, daima rehberlik eden ve her zaman bizleri koruyarak, kollayarak arkamızda duran, yardım eli istediğimizde iki eli kanda bile olsa soluğu yanımızda alan sevgili babalarımıza şükran ve minnet borçluyuz. Onların hakkını ne yaparsak, ne edersek arzdan arşa kadar altın dolusu küplerle ödemeye çalışsak yine eksik kalır. Kendimizi yanında güvende hissettiğimiz, hatalarımıza, yanlışlarımıza, cesaretsizliklerimize veya ürkekliklerimize rağmen daima maddi ve manevi olarak yanımızda bulunan biricik babalarımızın babalar gününü yürekten kutluyoruz.

Haziran ayı içerisinde kutladığımız çok özel bir gün var ki, bu gün biricik babalarımıza adanmış ve en az babalarımız kadar heybetli ve değerli bir günüdür. Bu gün her Haziran aynının ikinci haftasının pazar gününe denk gelen gününde kutlanan Babalar Günü'dür. Sevgisini, şefkatini, merhametini iliklerimize kadar hissettiğimiz, gölgelerinin bile üzerimizde dolaşmasının bizleri rahatlattığı ve mutlu ettiği sevgili babalarımızın ellerinden öpüyor, kendilerine bir ömür can sağlığı, mutluluk ve huzur diliyoruz. Kucak dolusu sevgilerimizi bu hayattaki süper kahramanlarımız olan biricik babalarımıza yolluyoruz. Bu vesileyle de biricik babalarımızın babalar gününü canı gönülden Hediyemen.com ailesi olarak kutluyoruz.

Resimli Babalar Günü Sözleri

babalar günü sözleri

** Sarsılmaz kalemizin büyük kralı, Babalar Günün kutlu olsun!
** Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacağım. Babalar Günün kutlu olsun!
** Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Allah’a şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri

** Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!
** Bir gün değil her gün en kıymetlim ve en değerlimsin, annemin eşi benim süper kahramanımsın. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri anlamlı

** Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam...
** İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri

** Çocuklarına hem anne hem baba olan ve onlara bunun eksikliğini hiçbir şekilde hissettirmeyen bütün babaların babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.
** Baba kelimesini düşündüğümde, birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!
** Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.
** Her kızın ilk aşkı babasıdır, sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

** Her geçen sene daha da anlamlanan bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye yine sonsuz sevgim olacak. Babalar günün kutlu olsun.
** Bir evladın en büyük şansı birbirinden kıymetli ebeveynlere sahip olmasıdır. Bu konuda oldukça şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü senin gibi bir babaya sahibim. Annemin eşi benim ve kardeşimin babası olduğun için hayata sonsuz teşekkürler. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

babalar günü sözleri

** Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.
** Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

babalar günü sözleri

** Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süperman! Babalar Günün kutlu olsun!
** Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, babalar günün kutlu olsun.
** Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri

** Nezaket, merhamet ve dürüstlük ... Senden öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!
** Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!
** Ailemizin çınarı ve kanatlarının arasına alarak bizi sarıp sarmalayan Biricik babamın babalar gününü kutlarım.

babalar günü sözleri anlamlı

** Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri

** Başarılarımla mutlu olan ve onların en önemli mimarı olan babacığım iyi ki senin evladınım. Bana gösterdiğin doğru yol ve önüme koyduğun hedefler için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.
** Gücünü ve kudretini hiçe sayamayacağım kadar çok seviyorum seni. İçimde büyüttüğün bu güçlü sevgi bağı için sana minnettarım babacığım babalar günün kutlu olsun.
** Bütün felsefelere, bilimlere, mantığa, akıl yürütmelere karşı bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi ve imkansız bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları imkanlı hale getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar hiç umut kalmadığını düşündüğünde, imkansız kelimesini düşünmedim bile… Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü kutlu olsun

** Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!
** Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Babalar Günün kutlu olsun!
** En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!
** Bana bir babadan çok arkadaş olduğun ve her üzüntümü paylaşıp derdime ortak olarak yaralarımı sardığın için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü kutlu olsun

** Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!
** Bana hep ilham verdin. Babalar Günün kutlu olsun!
** Baba, bana yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü kutlu olsun

** Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.
** Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim süper kahramansın.
** İyi ki benim babam dedirten her güne binlerce kez şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım!

babalar günü kutlu olsun

** Bir kelimeye ne kadar anlam yüklenebilirse o kadar anlam yüklüyorum ama yine de bir şeyler eksik kalıyor çünkü seni tanımlamaya kelimelerim yetmiyor. Hayatımdaki varlığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.
** Tüm gücünle benim için çalıştığını ve ömrünün sonuna kadar da bunun için çabalayacağını biliyorum. En zor zamanlarımda bile yaralarımı sardığın ve bana babalıktan çok iyi bir arkadaş gibi yaklaştın. Bunun için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır gibi… Babalar günün kutlu olsun.
** Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim, doğru yolu gösterdiğin, zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şeye teşekkürler baba. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri uzun

** Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.
** Bizi hayattan alabileceğimiz her türlü darbeye karşı koruyan ve üzecek tüm konulara karşı dimdik ayakta durabilen babamın babalar gününü kutlarım.
** Hayatta her insanın başına gelmesi gereken en değerli ebeveynlerden birisin, babalar günün kutlu olsun.
** Annemin akrabalarının ne dediği önemli değil, en iyi baba sensin.

babalar günü sözleri uzun

** Aile bireylerini oluşturan iki temel kavramdan biri olan babanın kelime olarak bu kadar anlamlı aynı zamanda tarifi olmadığına şahit oldum. Benim için ne ifade ettiğini anlatmaya ne yazık ki kelimeler yetmiyor ve kifayetsiz kalıyor. Bana bu güzel duyguyu yaşattığın için teşekkür ederim.
** Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!
** Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!
** Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

babalar günü sözleri uzun

** Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için aynı zamanda bizi bir gün bile olsun ayırmayarak hep eşit mesafede yaklaştığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.
** Yalnızca bir gün değil her gün çok özel ve değerlisin ancak bugün senin günün olduğu için ekstra kıymetlisin. Varlığınla hayatıma kattığın en büyük renk ve armağan ile bana yaşattığın sayısız mutluluk için teşekkür ederim babacığım, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.
** Yeri geldiğinde bana bir abi, bir kardeş bir arkadaş bazen de annelik eden bir tanem babam, iyi ki senin kızınım ve iyi ki sen de benim babamsın. Varlığın bana en büyük hediye derdin ya hep senin de varlığın bana ömürlük bir hediye. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar Günü Mesajları Kısa

babalar günü sözleri uzun

Kutlamak demişken, Babalar günü için eminiz ki siz de şimdilerde harıl harıl babaya hediye ve bu hediyeyi daha anlamlı kılacak bir babalar günü mesajı araştırıyorsunuzdur. Özellikle babası uzaklarda olan veya bir sebeple ailesinden uzaklarda kalarak sevgili babasını babalar gününde yalnız bırakan evlatları için anlamlı babalar günü sözleri oldukça önemli bir konu halini almaktadır. Eğer siz de sevgili babanıza olan duygularınızı en iyi şekilde iletebileceğiniz ve Ona olan sevginizi derinden hissettrirebileceğiniz güzel babalar günü mesajları arıyorsanız bu kapsamlı söz arşivimiz tam da sizin için oluşturuldu. Metinsen ve resimli babalar günü mesajları içerisindenb dilediğinizi seçin ve biricik babanıza ister WhatsApp mesajı olarak ister, e-posta adresine mail olarak göndererek Ona olan sevginizi bu anlamlı sözlerle iletin.

babalar günü sözleri anlamlı

Babalar, her insanın hayatında olmasını istemekte olduğu koca çınarlardır. Babaların gölgesi bile insanlara güven ve aynı zamanda huzur sağlamaktadır. Hal böyle olunca arada sırada da olsa babalarımıza sürpriz yapmamız gerektiği ortaya çıkmaktadır. Sizlerde binlerce insan gibi babanıza hediye alarak, babanızı oldukça mutlu etmeyi başarabilir, hatta babanıza kendisini çok özel hissettirmeyi sağlayabilirsiniz. Sizin babanıza yapacağınız herhangi bir sürpriz, onun oldukça mutlu olmasını sağlayacak ve aynı zamanda onu unutmadığınızı ve çok sevdiğinizi hatırlatmış olacaksınız. İşte bir hediye almak, tüm bunları sağlayabilecek bir güce sahiptir. Bu bakımdan hiç değilse ayda bir kere olmak üzere babanıza hediye almanız, çok önemli bir role sahiptir.

babalar günü sözleri anlamlı

Babalar, hayatımızın en önemli kişilerinden biri olduğu için, onlara ufakta olsa bir sürpriz yapmak, evlatlık görevi sayılmasa da, evladı olduğunuzu hissettirebileceğiniz türden sayılmaktadır. Çünkü babalar, çocuklarından gelen hediyeleri gördüğünde, unutulmadığını ve aksine çok sevildiğini hatırlayacak ve aranızdaki bağ çok daha kuvvetli bir hale dönüşecektir. Bu bakımdan babanıza bir hediyeyi çok görmemeli ve ayda bir kerede olsa sürprizinizi yapmanız gerekmektedir. Tabi babanıza sürpriz yapma hazırlığına girdiğinizde, artık klişeleşmiş hediye türlerinden de uzak durmanız tavsiye edilmektedir. Bu tür hediyeler yerine babanıza çok daha mutlu olabileceği, yani daha doğrusu kendisini daha özel hissettirebileceği hediye türlerinden sürpriz yapmanız, çok daha etkili ve çok daha mutluluk verici olacaktır.

babalar günü sözleri uzun

** Yalnızca bugün değil her gün seni sevdiğimi ve verdiğin değeri asla yok sayamayacağımı söylemek isterim. Hep birlikte geçireceğimiz nice babalar günün olsun. Seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.
** Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!
** Eğer sen olmasaydın, bu dünyanın gerçeğini anlamam zaman alırdı babacım ve eğer sen olmasaydın, bu hayatın güzelliklerini anlamam da o kadar uzun sürerdi ki… İyi ki hayatımın her adımında yanımda oldun ve bana destek çıktın. Seni çok seviyorum canım babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

babalar günü sözleri uzun

** Yalnızca huyum değil sevgimin de sana benzediğini söylemek isterim. Aramızdaki sevgi bağının hiçbir zaman çözülmediğini ve gün geçtikçe daha da arttığını söyleyebilirim. En kıymetim ve en değerlim canım babam… Babalar günün kutlu olsun.
** Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Büyüleyici gülüşünle, her zaman benim parlayan yıldızım olacaksın. Seni çok seviyorum canım babam. Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bize yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun!
** Sıcacık gülümsemen ile birlikte açan çiçek bahçelerinin ve doğan güneşin hatırına değil seni bir ömür boyu seveceğim ve bana sunduğun huzurlu yuva için sana hep teşekkür edeceğim. Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.
** Sevgi ve şefkatinle aramızda her daim sıcacık bir bağ kurduğun için sana minnettarım, iyi ki babamsın ve iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri uzun

** Çocuklarımın dedesi ve benim babamsın bana kazandırdığın sayısız tecrübe için teşekkür ederim. İyi ki varsın Canım Babam! Babalar günün kutlu olsun.
** Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.
** Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günün kutlu olsun!
** Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.

Anlamlı Babalar Günü Sözleri

babalar günü sözleri uzun

** Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!
** Baba kelimesi için birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri anlamlı

** Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!
** Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.
** Yaşı kaç olursa olsun enerji ve yaşama sevincinden hiçbir şey kaybetmeyen bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

babalar günü sözleri uzun

Sizlerde hemen bu tür sürprizler hakkında isterseniz araştırma yapabilir, isterseniz de bizim sizlere tavsiye etmiş olduğumuz hediye türünü uygulayabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz, babanıza özel hediye notlarından oluşan bir sürpriz yapmanız olacaktır. Çünkü bu sürpriz türü, henüz klişe olmamış ve aynı zamanda oldukça mutlu edebilecek hediye türlerinden birisidir. Özel hediye notları, babanıza kendi ellerinizle yazmış olduğunuz sevgi sözcüklerinden oluşmakta olan notlardır. Bu notları, babanızın oturduğu evin bir köşesine yapıştırarak, babanızın kolayca görmesini sağlayabilir ve böylece babanızın gözündeki mutluluğu izleyebilirsiniz. Eğer babanızdan ayrı yaşıyorsanız ve aynı zamanda çocuklarınız bulunuyor ise, bu özel hediye notlarından birkaçını çocuklarınıza verebilir, çocuklarınızın da dedelerine sürpriz yapmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik çocuğunuza bu izni vermeniz, babanızı da oldukça mutlu etmeye yetecektir.

anlamlı babalar günü sözleri

** Şefkat ve iyilik kalkanıyla insanlara yaklaşan ve bana da hep bunu öğütleyen Biricik babamın babalar günü kutlu olsun.
** Evimizin yakışıklısı! Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.
** Çocukken oyun arkadaşım büyüdüğümde dert ortağım ve en yakın arkadaşım olan; aynı zamanda bana babalıktan çok abilik yapan çok kıymetli babamın babalar günü kutlu olsun.
** Öğütlerinle hayatıma yön verdim ve başarıya ulaştım. Sana pek çok şey borçlu olsam da sevginle ve sıcacık gülümsemenle her yeni günde bana verdiğin hediye için asıl ben teşekkür ederim babalar günün kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

** Baba, sen olmasaydı, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!
** Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!
** Yalnızca kelime anlamındaki baba olarak değil manevi olarak da bana her daim babalık yaptığın ve hayatımda ne zaman arasam ulaşabileceğim ilk insan olduğun için teşekkür ederim. İyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.
** Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

** Sevginin en karşılıksız halini bana öğrettiğin ve yaşattığın için sana minnettarım iyi ki benim babamsın ve iyi ki varsın. Bugün senin günün kutlu olsun!
** Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.
** Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler dahi yetmezken cümle nasıl kurulur bilemiyorum ama senin varlığın benim hayatımdaki en önemli detaylardan biri, iyi ki benim babamsın ve iyi ki senin evladınım. Babalar günün kutlu olsun.
** Kanatlarının altına alıp bizi her daim koruduğun için ve şefkatle okşadığın saçımın verdiği tarifsiz huzur için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

** Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım.
** Her zaman güçlü yanınla ve şefkatli ruhunla bana yanımda olduğunu hissettiren canım babam, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.
** Beni her zaman güçlü bir birey olarak yetiştirip o şekilde hayata hazırlayan ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babamın babalar günü kutlu olsun.
** Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Babalar günün kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

Çünkü dedeler, torunlarına çok büyük ilgi göstermektedirler. Bu yüzden çocuklarınızın da kendi elleriyle özel hediye notu hazırlaması, çok önemli olacaktır. Fakat siz bu özel hediye notlarına tam olarak neler yazacağınızı bilmiyorsanız, direkt olarak hazır halini satın alabilirsiniz. Böylece size sadece bu özel hediye notlarını yapıştırmak kalacaktır. Ancak emin olmalısınız ki, sizin kendi ellerinizle yazmanız çok daha etkili olacaktır. Sizde hemen bu hediye notlarından satın alarak babanıza biri sürpriz hazırlığına girebilir, böylece mutlu bir aile yolunda büyük bir adım atabilirsiniz. Ayrıca babanız yapacağınız bu sürpriz karşısında oldukça mutlu olacağını da unutmamalısınız.

anlamlı babalar günü sözleri

** Mutlu bir birey mutlu bir ebeveyn ile var olur. Evlatlarını mutlu bireyler haline getirip onları bu şekilde yetiştiren ve hayata hazırlayan güçlü babaların balar günü kutlu olsun.
** Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!
** Hiçbir zaman bana eksikliğini hissettirmediğin ve her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.
** Küçücük bir çocukken elimden tutup beni ayağa kaldırdığında benim için neler yapabileceğinin sinyallerini vermeye başlamıştın aslında… Bunun bu yaşıma kadar devam ettiğini ve bundan sonra da böyle olacağını biliyorum. Canım babam, babalar günün kutlu olsun.
** Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri kısa

** Hayata gözlerimi açar açmaz beni sevgisiyle karşılayan ve bunu bugüne kadar başarıyla sürdüren canım babam bugün senin günün, babalar günün kutlu olsun.
** Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!
** Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!
** Her zaman yanımda oldun. Dünyayı bana daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri kısa

** Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!
** Kahramanım ve her konuda örnek aldığım rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!
** Hayata gözlerimizi açtığımız andan itibaren bize kahramanlık yapan bütün babaların babalar günü kutlu olsun.
** Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!
** Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

Babalar her ne kadar sert bir görünüme sahip olsa da, yumuşacık bir kalpleri olduğunu unutmamalısınız. Yani sizin yapacağınız bu sürpriz ile eğer varsa kırgınlıklar gidecek, yerini mutluluğa bırakacaktır. Bu yüzden özel hediye notlarından oluşan sürpriz, tam anlamı ile size göre olacaktır. Hemen satın alma işlemlerine başlayarak bu özel hediye notlarının evinize gelmesini sağlayabilir ve böylece hızlı bir şekilde babanıza sürprizinizi yapabilirsiniz. Üstelik bu hediye notları oldukça ucuz rakamlardan satışa sunulmakta olan, harika bir sürpriz türüdür. Ne bekliyorsunuz, hemen özel hediye notlarından satın alarak babanıza sürprizinizi yapın!

babalar günü sözleri uzun

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.