+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Güzel Sevgililer Günü Mesajları

Güzel Sevgililer Günü Mesajları

03 Şubat 2021

Artık sevgililer günü için geri sayılıyor. Bu özel gün için hem romantik sevgililer günü mesajları hem hediye seçenekleri hem de organizasyon fikirleri aranmaya başladı. Belki hediyeler alındı, belki organizasyonlar yapıldı ama istenilen romantik mesaj hala bulunamadı. Onlara hitap eden birkaç özel cümle bulmalısınız. Ya hediyelerinizin üzerine iliştirecek bir sözün arayışındasınız ya da hediyenizi verdikten sonra sevginizi dile getirecek romantik sözler istiyorsunuz. Hatta böylesine güzel bir günde özel bir mesajla da kesinlikle sevdiğinizin ya da eşinizin kalbine dokunmalı ve ruhunu okşamalısınız. Belki çok uzaktasınız fakat tüm duygularınızı romantik sözler ile ifade edeceksiniz. Belki de sevdiğinizin yanındasınız ve ona sarılırken romantik mesajlar kulaklarına üfleyeceksiniz.

İlginizi çekebilir » Sevgiliye Aşk Mesajları

Tüm sevginiz en anlamlı sözler ile sevdiğinize ya da eşinize akmalı değil mi? Küçük bir hediye aldınız ama o hediye, söyleyeceğiniz kısa ve öz bir sözle daha da anlam kazansın istiyorsunuz. Öyle bir cümle kurmalısınız ki sevdiğinizin gözlerinden de yaşlar akmalı ya da sizin boynunuza atlamalı. Sevgiliniz belki de ona söyleyeceğiniz romantik sevgililer günü mesajları ile ya uzun uzun gözlerinize bakmalı ya da gözlerinizin içine dalmalı. İki ya da üç cümle olsun ve bu söz beni ona hissettirsin diyorsunuz. Haklısınız, sevgililer günü özel bir gün ve tüm duygularınız sevdiğinizle birbirine karışmalı. Kalpleriniz birbirine sımsıkı bağlanmalı ve anı yaşamalısınız. İçinizden geldiği gibi ona davranarak birbirinden güzel sözleri ya bağırarak ya da kulaklarına fısıldayarak söylemelisiniz. 

Peki, ama o sözü hala bulamadım diyorsanız eğer, sizler için derlediğimiz en romantik sevgililer günü mesajları işte burada. İçlerinden bir tanesini seçip ya hediyelerinizin kenarına iliştirin ya da onlara söyleyerek sevgilinizin kalbine ve ruhuna dokunun. Birbirinizle kenetlenin. İşte, o en anlamlı romantik mesajlar!

Sevgililer Günü İçin Romantik Mesajlar

* Seni düşünmediğim gün, günüm eksik. Seninle tanışana kadar hayatım eksikti. Beni canlı hissettirdiğin için teşekkürler. 2021 yılının bizim için güzel geçmesi dileğimle, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Yanımdayken, mutlu oluyorum. Elini tutarken, kendimi güvende hissediyorum. Seninle her özel duyguyu en güzel haliyle yaşıyorum. Gülüşümün en büyük sebebi olan adam, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

* Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice 14 Şubat'lara.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

* Mevsimler geçip giderken heyecanlı ve çocuksu bir halde, paketlenmiş bir armağan gibi yaşamı bağrımıza basıyoruz. Elele tutuşmuş görüntümüz her şeyden daha değerli. Günümüz kutlu olsun sevgilim.

* Seni sevdiğim kadar yaşasaydım muhtemelen ölümsüzlüğün adını da aşk koyardım... Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik aşkım!

* Aşk nеdir? Eğer bilmiyorsan bunu gеcеlеrе sor, sapsarı yüzlеrе, kupkuru dudaklara sor! Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Bu dünyaya güçlü bir ebedi bağ ile girdik. Hayatımdaki varlığın, Rabbimin bana nimetidir. Seni her zaman seveceğim. Mutlu Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

* Bana kendiyle beni sevdiren sevgilim. Varlığın bana güç katıyor ve senin neşen keyfimi yerine getiriyor. İşte bu 14 Şubatı bu yüzden seviyor, bu yüzden yaşıyorum.

* Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Romantik sevgililer günü mesajları

* Yaşama sebebim, başımı ve dünyamı döndüren biricik sevgilim… Sevgililer Günün kutlu olsun iyi ki varsın.

* Unutma ki mesafaler aşka engel değildir. Sevmek daima beraber olmak da değil! Sensizken bile seninle aynı aşkı soluyabilmek ve seninle olabilmektir. Seni seviyorum ve hep seveceğim sevgilim.

* Sana yüreğimden bir kelebek uçurdum. Aramızdaki mesafelere inat dağları, denizleri aştı. Yanağına bir öpücük kondurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım aşkım.

* Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

* Seni her gördüğümde kalbimde bir alev hissediyorum, sanki yanıyor. Çünkü seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun can parçam.

* Hayat boyunca senin yanında olmak, beni çok mutlu ediyor. Yaşım ilerledikçe seni daha çok sevmeye söz veriyorum. Gücüm oldukça söz veriyorum. Mutlu Sevgililer Günü, sevgili kocam.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Sen hayatıma girdin ve güneş bulutların arasından belirdi. Birden bire yaşam değişti. Hayatımın bir parçası olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günün Kutlu olsun meleğim.

* Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım. Seni daima ilk gördüğüm zamanki gibi seveceğim!

* Gülüşünü aklıma mıhladığım bu yılların yanında Sevgililer Günü nedir ki, mevsimler nedir? Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın.

* Kalbimin en güzel yeri yalnızca senin! Çünkü sen benim her şeyimsin. Ayırmasın bizi hiçbir şey, sen benim bir tanemsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Doğan her güneşte seni içime çekmek sana sarılmak istiyorum. Nice mutlu yarınlarımıza ve nice doğacak güneşlerimize sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

* Aşkım, Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama sana olan sevgim hep kalbimde, hemen yanı başında. Seni çok özledim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

* Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Senin gibi hoş bir kadınla yılın aslında her gününün ne kadar muhteşem geçtiğini çok iyi biliyorum! Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

* Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

sevgiliye romantik hediye

14 Şubat sevgililer günü için sevgilinize verebileceğiniz kişiye özel film şeridi 3d LED lamba ile Ona duygularınızı en harika yolla göstermiş olacaksınız! yatağının baş ucunda, çalışma masasında veya kitaplığının en güzel yerinde kendisine yer bulacak olan bu özel lamba renkli fotoğraflarınızla hazırlanıyor. Film şeridi tasarımı bu lambaya nostaljik bir hava verirken, size özel fotoğraflar ile hazırlanacak olması da bu gece lambasının maneviyatını güçlendiriyor.  

* Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum. Seni prensesimi, tüm kalbimle seviyorum.

* Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım! Seni ilk gördüğüm an nasıl seviyorsam yine öyle seviyorum. Gerçi bize her gün sevgililer günü ama adettendir yine Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

Romantik sevgililer günü mesajları

* Sevgilim yarınlarımın romantik sabahı, romantik sabahlarımın yarınlarısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

* Sen benim en güzel renklerim, nefes aldığım atmosferim ve yaşam sebebimsin. Seninle geçen her mevsim tek ve benzersiz… Zaman akarken aşkımız kalbimde daha da büyüyor. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım…”

* Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, bеni yaşatan tеk duygu anladım ki yalnızca senmişsin bebeğim. Sevgililer günümüzü kutluyorum.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Birimizin diğerini anlamadığı bir an yokken bu huzura neden şaşırıyoruz ki? Kelimelere gerek kalmayan duygulu bakışların üzerimden eksik olmasın. İyi ki varsın. Sevgililer Günü Kutlu Olsun.

* İyi ki benim olmuşsun, iyi ki seni çılgınlar gibi de sevmişim! Sen benim her şeyimsin… Sevgililer günümüz kutlu olsun. Seni daima seveceğim!

Romantik sevgililer günü mesajları

* Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Aşkımızın etrafa ışık saçtığı yıllar boyunca daha nice 14 Şubatlar bizim olsun sevgilim. Seni çok seven biriciğin! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

* Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

sevgililer günü romantik hediye

Kar küresi, sevgiliye hediye bayan seçenekleri içerisinde tüm zamanların belki de en çok rağbet gören fikirlerinden. Biz de bu yüzden sevgililer günü mesajları başlıklı bu yazımızda belki ilginizi çekebilir düşüncesi ile bu kar küresi modelimize yer vermek istedik. İçerisinde göndereceğiniz fotoğrafın yer alacağı ve etrafını da isimlerinizin süsleyeceği bu nostaljik ürün ile sevgilinize 14 Şubat Sevgililer Günün'de harika romantik bir sürpriz yapabilirsiniz. 

* Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatımın biricik aşkı, güzel kelebeğim. Sen bana Sevgililer Günü için verilmiş en güzel hediyesin…

* Sana bir kelebek gönderdim yanağına aşk dolu bir buse kondursun diye. Sen de hissettin mi sevgilim? Bu ilk Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

Romantik sevgililer günü mesajları

* Sen benim nefesim, sen benim sebebimsin! Dünyamı değiştirdiğin için ne mutlu bana . Bu manzaranın adı aşk olmalı. Sevgililer Günün kutlu olsun biriciğim!

* Uyandığım her sabah, uyuyacağım her gece gözlerini görebilmek ümidiyle Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Yalnız benim sevgilim olduğun için değil; seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyım. Seni her şeyden çok seviyorum. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Günaydın sevgilim! Bugün günlerden sevgililer günü. Seni ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar seveceğimi hiç aklından çıkarma! Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

* Sen bu dünyadaki en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel; ancak herkesin hak edemeyeceği kadar da özelsin. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum .. Seni prensesim tüm kalbimle seviyorum. SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Seni öyle özledim ki… Kokun, gülüşün, gözlerin sanki yanı başımda. Seni soluyor, Seninle her anımı yaşıyorum! Seni çok seviyorum sevgilim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun…

* Sen bana bir yaşam sebebi verdin. Beni her gün mutlu ettin ve etmeye de devam ediyorsun. Teşekkür ederim sevgilim, iyi ki benimlesin!

* Biricik Aşkım, bugüne kadar bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda olduğun için çok ama çok şanslıyım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!

* Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi, sen her şeyimsin. Seni çok seviyorum biriciğim, sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin. Ve ben seninle birlikte olduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Yıldızların ışıklarıyla parıldayan saçların, ellerimi mıknatıs gibi çeken güzel tenin ve mis kokunla hayatımdaki en güzel şeysin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

* Gökyüzü dönüyordu ve bugüne uyandım adeta. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım, iyi ki varsın.

* Bazеn bana ahmakça bir soru sorarlar; “Hayatında biri var mı” diyе. Oysa ki benim hayatımda biri hiç olmadı. Aslında birinin ellerine bağlı bir hayatım var. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım!

* Bundan böyle bize her gün Sevgililer Günü olacak Aşkım! iyi ki varsın, iyi ki sevgilimsin!

Romantik sevgililer günü mesajları

* Sen ve ben birer zerresi koca evrenin, savrulurken birbirimizi bulmuş gibiyiz. Ve tamamlanmak duygusuyla güneşli günlere gülümsüyoruz. Seni çok seviyorum.

* Ruh eşim, seninle gözlerimiz buluştuğundan beri bir kıvılcımın büyüdüğü tatlı bir enerjiye dönüştüğü doğru kalplerimizde. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

* Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun!

Romantik sevgililer günü mesajları

* Canım ilk sevgililer günümüz kutlu olsun. Seninle nice nice musmutlu yarınlara… Seni Seviyorum!

* Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Kişiye Özel Fotoğraf Makinesi Filmi Anahtarlık

Sevgililer günü mesajlarınızı bir de ufak bir sürpriz ile süslerseniz sanıyoruz ki tadından yenmeyecektir. Fotoğraf makinesi filmi şeklindeki bu anahtarlık içerisinde film şeridi tasarımlı olarak fotoğraflarınız ekleniyor. Size özel olarak hazırlanacak bu küçük obje ile biricik aşkınıza her zaman sizi hatırlatacak güzel bir sürpriz hediye sunabilirsiniz.

* Seni ilk gördüğümde senin sihrine kapıldım. Ve şimdi deliler gibi sana aşığım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım, sen gerçekten özelsin.

* Huzurlu ve aşkla dolu nice anılarda aşkımızın ışığı daima parlasın sevgilim. Nice 14 Şubatlarda sana aşkımı fısıldamak dileğimle…

Romantik sevgililer günü mesajları

* Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

* Bir parça aşk, bir okyanusa benzer. Ne kadar uzak olsam da sana bir parça aşkına bir yudum su kadar muhtacım. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

* Kalbin kadar ellerin de sıcak sevgilim, ellerini tutunca kalbim ısınıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Romantik sevgililer günü mesajları

* Sen benim sevgilimsin ve ben kendimi dünyadaki en şanslı erkek gibi hissediyorum. Sen benim aşkımsın ve çok kutsanmış hissediyorum. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günü Kutlu Olsun Hayatım.

* Sen hayatımın en özel nimeti oldun. Sen varlığımın sebebisin ve sen benim yaşam sebebimsin. Sevgili kocam, sana romantik bir Sevgililer Günü diliyorum. Seni sonsuza kadar seveceğim!

* Benim bu yılki hediyem sensin. Her günümü bana en güzel ve en özel şekilde yaşattıran Sevgilim… Sana minnettarım! Seni çok seviyorum.

* Seni benden daha çok sevebilen kimse yok. Karım olarak sana sahip olduğum için çok mutluyum. Hayatımı tamamlamış olduğun için teşekkürler. Kalbimi yöneten kadın için mutlu Sevgililer Günü.

erkeğe sevgililer günü mesajları

Sevgililer günü için biricik aşkınıza gönderebileceğiniz romantik sevgililer günü sözlerini sizin için derledik. Umuyoruz ki sizler de bu çalışmamızdan keyif almışsınızdır. Blog sayfamızı sürekli olarak takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sayfalarımızda el yapımı hediyeler, birbirinden güzel sürpriz fikirleri, resimli sözler ve en güncel trend konuları bulabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.