sadsad x
asdasd
İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Özellikleri

16 Mart 2020

İkizler burcu özellikleri arasında en belirgini oldukça konuşkan, canlı, sempatik ve yeniliklere tamamen açık olmalarıdır. Entelektüel bir yapıları vardır. Mantıklı ve çabuk kavrayan bir burç olduğu için aynı anda birçok işe adapte olup birçok işi bir arada yapabilmektedirler. Bu yüzden farklı karakterlerde olmaları ile tanınırlar. Çok neşeliyken bir anda o neşelerini kaybedip mutsuz olabilirler. Bu nedenle oldukça fazla yanlış anlaşılmalarına neden olurlar. Ruh halleri değişkenlik gösterebilir. Pratik zekaları sayesinde hemen hemen her konuda bir uzman edasıyla rahatlıkla konuşma yapabilirler. Para konusunda da tutumlulardır. Gözlem yetenekleri oldukça iyidir. İletişim konusunda da başarılıdırlar. İlişkilerinde güven ön plandadır ve birine kolay kolay güvenmezler. Yeniliklere her zaman kolayca adapte olurlar. Fakat kararlarını ve düşüncelerini sürekli ve çabuk değiştirirler. Aşırı hareketlidirler ve genellikle kilo sorunları yaşamazlar. Terazi ve kova burçlarıyla uyumludurlar; yay, başak ve balık burçlarıyla pek uyumlu oldukları söylenemez. Sosyal çevresi geniştir. Aranılan ve sevilen bir kişiliktir. Her şeyi çok iyi bilir ve bütün dedikodular ona gelir. Fakat kendisi hakkında konuşmaktan kaçınır, bu konuda oldukça seçicidir. Yanlış anlaşılmaktan korkar. 

İKİZLER BURCU YÜKSELENİ

ikizler burcu özellikleri

İkizler burcu yükseleni olanlar heyecanlı ve kolay sinirlenip hemen sonrasında çabucak sakinleşen insanlardır. Orijinal bir kişilikleri vardır. Edebiyata, sanata ve bilime düşkündürler. Konuşma yetenekleri oldukça gelişmiştir. Yükseleni ikizler olan bu kişiler aynı anda birden fazla ilişki yaşayabilirler. İş hayatında hareketlilik önemlidir, mesleklerini buna göre seçerler.  

İKİZLER BURCU KADIN ÖZELLİKLERİ

ikizler burcu özellikleri

İkizler burcu kadını özellikleri; kendileri sürekli değişkenlik gösterir ve onları anlamak zordur. Karasızdırlar ve fikir değiştirirler. Gezmek, yeni yerler görmek bu hareketli ve neşeli, canlı ikizler burcu kadını için vazgeçilmezdir.  Son derece akıllı ve çekicidirler. Hayal kurmayı severler. Konuşmak, ikna etmek, insanları etkilemek onlar için çok keyiflidir. İlgiden hoşlanırlar.  Partnerlerinden de ilgi ve iyi niyetten hoşlanırlar.

ikizler burcu kadına hediye

Maddi özgürlüklerine düşkündür. Fedakar ve iyi bir dosttur. Duygu bakımından ikizler erkeği gibi o da mantığını seçecektir. Fazla duygusal ve hassas değillerdir. Karşı cins tarafından beğenilen ikizler burcu kadını flörtçü bir izlenim bırakır. İkizler burcu kadını sizden sıkılmamış ve ilişkinizde tutkuyu kaybetmediyse ve siz de onun gibi neşeli, konuşkan, seyahat etmeyi seven biriyseniz mutlu olmanız da olasıdır.

İKİZLER BURCU ERKEK ÖZELLİKLERİ

ikizler burcu özellikleri

İkizler burcu erkeği etkili bir konuşmacı, cazibeli ve zekidir. Sorunlar karşısında oldukça pratiktir. İkizler burcu kadını gibi erkeği de değişkendir ve anlaşılması zordur. Çocuksu tavırları vardır. Kısıtlanmaktan asla hoşlanmazlar. İnsanlarla rahatça iletişim kurabilirler. Karşı cins tarafından da hemen fark edilen bu burçlar, iletişim yetenekleriyle onları etkileyebilirler. İş hayatında yenilikçi bir yapısı vardır. Yeni proje ve fikirler açısından fazlasıyla üretkenlerdir.  Maddi özgürlüklerine düşkünlerdir. Fakat bazen cömert bazen de cimri olabilirler. Açıkçası para konularında pek fazla başarılı oldukları söylenemez. Mantığıyla hareket eden ikizler burcu erkeği, fazla hassas ve duygusal değildir.

ikizler burcuna özel hediye

Çok severse evlilik ona sıcak gelebilir fakat disiplinli bir ev hayatından hoşlanmayacağı için evlilik konusunda devamlılık için fazla çaba harcaması gerekecektir. Baba olarak dünyanın en tatlı babası olacak ve çocuklarla ilişkileri büyüdükleri zaman bile arkadaşça olacaktır. Eğlenceli bir oyun arkadaşıdır. Babaları ile birlikte keyifli zamanlar geçireceklerdir. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK

ikizler burcu özellikleri

İkizler burcu haftalık yorumunda, bu hafta psikolojik yönden kendinizi gözlemlemek isteyebilirsiniz. Sürüncemede olan işleriniz yoluna girmeye başlayacak ve yeni başlangıçlar hayatınızda belirecektir. Eski aşk takıntılarından kurtulmayı planlarken ilişkilerinizdeki bazı problemlerden de hafta ortası kurtulabilirsiniz.

erkek arkadaşa hediye

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.