sadsad x
asdasd

Burçlar

Burçların Birbirleri İle Uyumları

28 Ağustos 2020

Birbiriyle en iyi anlaşan burçlar hangileridir? Hangi burç ile aşk yaşanır veya hangi burç ile sorunsuz bir arkadaşlık veya ilişki kurulur? İşte bu yazımızda biz bu konuyu irdelemeye çalıştık ve bakın nasıl sonuçlar aldık. İnsanların karakter özelliklerini, kişiliklerini belirlemede en önemli etkilerden bir tanesi burçlarıdır. Burçlar insanların ilk doğdukları an astrolojik dengeler ile kişilik üzerinde önemli bir yere sahip oluyor.

Hangi Burç Hangi Burçla Anlaşamaz?

28 Ağustos 2020

Burçlar bir insanın karakter özellikleri hakkında birçok özelliğin habercisi niteliğindedir. Kişilik özelliklerini, karakteri tam anlamı ile belirlemede büyük bir öneme sahiptir. İnsanların karakter özellikleri hakkında bilgi veren burçlar kimler ile anlaştıklarını ya da kimler ile anlaşamadıklarını belli eder. Her burcun çok iyi anlaştığı ya da hiç anlaşamadıkları burçlar yer alır. Bu yazımızda sizler ile hangi burç hangi burç ile anlaşamaz bunlara odaklanacağız.

Hangi Burç Hangi Çiçeği Sever

28 Ağustos 2020

Astroloji bir insanın hayatında yaşanacak olayları, karakterler, nasıl bir anne ya da baba olacağı gibi her şeyi belirleyen konu bütünüdür. Tabi ki astroloji ile beraber gelen burçlar bunun en temel ögesi oluyor. Her burcun kendisine has belirli özellikleri vardır. Kimisi kırılgan, kimisi hırçın... Bunların yanı sıra aslında her burcun sevdiği renk, çiçek gibi özellikler de ortak bir şekilde yer alıyor. Gelin beraber hangi burç hangi çiçekten hoşlanır beraber bunlara bakalım:

Burçlar ve İlginç Takıntıları

20 Nisan 2020

Burç özellikleri, hemen hemen herkesin dikkatini çeken bir konu... Çoğumuzun da burçların özelliklerini bildiği gibi bir gerçek var. Peki, ya takıntıları? Her burcun farklı takıntıları bulunuyor. Siz de bu takıntıları merak ediyorsanız, o zaman başlayalım…

Kozmik Bağ Nedir

15 Nisan 2020

Kozmik bağ nedir? Biriyle aranızda kozmik bağ olduğunu nasıl anlarsınız? Kozmik bağ günümüzde ilgi çekici ve çok sayıdaki insanın merak ettiği bir konu haline gelmiştir. Ruh eşlerinin birleşmesi fiziksel birliktelikten çok daha önce gerçekleşmektedir. Ruh eşleri başka bir ülkede, hatta bir kabilede bile olabilir. Onu bulmak zor olmayacaktır çünkü insanın sadece bir tane ruh eşi olmaz ve bu ruh eşi sadece sevgili ya da aşık anlamındaki bir eşde değildir.

Yıldız Haritası Nedir? Geleceği Söyler mi?

14 Nisan 2020

Yıldız haritası için basit tanımıyla, gök cisimlerinin konumlarının belli bir an için oluşturduğu diyagramdır diyebiliriz. Kişinin doğduğu tarih ve saatte gökteki cisimlerin konumları sembolik olarak bir şemada gösterilmektedir. Grekçe’den diğer dillere geçen horoskop kelimesinin de doğum haritası ile aynı anlamda kullanıldığı görülmektedir. Herkes için farklı neticeler veren doğum haritalarının oluşturulması için doğum tarihi, saati ve doğum yerinin bilinmesi gerekmektedir.

Yengeç Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

22 Mart 2020

Yengeç burcu erkeğine hediye satın almayı düşünüyorsunuz ve hangi hediyenin onu en çok memnun edeceği konusunda endişelisiniz. Yengeç erkekleri duygusal ve romantik oldukları için onlara sizin de sadık olduğunuzu göstermenizi isterler. Genellikle evcimen olan yengeç erkekleri karşı taraftan da bunu bekler. Bu anlamda alacağınız kişiye has hediyeler yengeç burcu erkekleri tarafından çok beğenilir. Bu burcun özel erkeklerine alabileceğiniz hediyeleri sizler için derledik keyiflik okumalar dileriz.

Yay Burcu Kadınına Hediye Fikirleri

22 Mart 2020

Yay burcu kadınlarına hediye fikirleri tercih edilmeden önce burcun kadınına has özellikleri bilmek gerekmektedir. Yay burcu kadınlarının enerji ve motivasyonları hep yüksektir. Maneviyata çok fazla önem verirler. Somut şeylere aşırı önem vermedikleri için aslında maneviyat ve soyut şeyler onlar için daha önemlidir.

Yay Burcu Erkeğe Hediye Fikirleri

22 Mart 2020

Yay burcu erkeğine hediye almak, dikkat ve ince düşünmeyi gerektirecek bir olaydır. Çünkü yay erkekleri çok dikkatli ve ayrıntıları incelemeyi seven bir yapıya sahiptir. Hediye karşımızdaki kişiyi mutlu edebilmenin, değerini fark edebilmesini sağlamanın en güzel yollarından biridir. Genellikle özel günlerde hediye almak tercih edilse de aslında hediye almak için bir zaman dilimi yoktur. Hediye erkekler için tercih edilecekse, seçim normalden biraz daha zor olacaktır.

Terazi Burcu Kadına Hediye Fikirleri

21 Mart 2020

Terazi burcuna hediye seçimi sırasında mütevazı seçimler yapmanız gereklidir. Hediyelerden oldukça hoşlanan bu burç grubu, sadelikten hoşlanan abartısız yaşayan bireylerdir. Bu nedenle daha anlamlı ve ince hediyeleri tercih etmek karşınızdaki kadının çok daha mutlu olmasını sağlayacaktır. Özel gününüz için ya da farklı bir nedenden dolayı alacağınız hediyede terazi kadınının kendini özel ve değerli hissetmesi çok önemlidir. Özellikle kişisel hediyeler orijinal ve anlamlı fikirlere sahip olmaları nedeniyle alternatifler arasında ön planda tutulmalıdır.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.