sadsad x
asdasd
İsme Özel Taşınabilir Şarj Modelleri

İsme Özel Taşınabilir Şarj Modelleri

03 Mart 2017

Son zamanların en popüler teknolojik aleti powerbank bir diğer adı ile taşınabilir şarj! Her ne kadar akıllı telefon diye adlandırılsalar da cep telefonları sanıldığı kadar akıllı olmayabiliyor! Cep telefonlarının en çok şikâyet edilen şarj problemine powerbankler Hızır gibi yetişti. Artık priz olmadan da dışarıda istediğimiz yerde telefonları şarj edebilmemiz mümkün! Bu eşsiz icat herkes tarafından oldukça beğenilmekte ve popülerliğini her geçen gün katlamakta. Eee her geçen gün yeni bir icat çıktıkça sevdiklerimize aldığımız hediyelerin de modası değişiyor haliyle. Son zamanların en popüler teknolojik aleti olan taşınabilir şarjlar sevdikleriniz için en güzel hediye seçeneklerinden biri olacak! Üstelik bu şarj aletleri başka hiçbir yerde yok! İsme özel taşınabilir şarj cihazı ile sevdiklerinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Kişiye özel powerbank, hem şarj problemini ortadan kaldıracak hem de sevdiklerinizle olan irtibatı asla koparmayacaksınız.

TUĞRA MOTİFLİ İSME ÖZEL TAŞINABİLİR ŞARJ

Tuğra Motifli İsme Özel Powerbank

Satın al

Osmanlı’nın bizim için olan önemi büyük. Soyumuzun geldiği devletin armalarını ve tuğralarını hemen hemen her yerde kullanmaktayız. Şimdi sıra powerbanklerde! Tuğra motifli isme özel powerbank, hediye edeceğiniz sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Siyah renkli bu powerbank 3000mAh gücüne sahip. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz bu şarj aleti sayesinde irtibatınız asla kopmayacak ve istediğiniz her an sevdiklerinize ulaşabileceksiniz. Powerbank üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabilir ve ona ulan ufak bir mesajınızı iletebilirsiniz. Çoğu telefona uygun bu şarj aletini her türlü özel günde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz!

KIRMIZI OLSUN 5 KURUŞ FAZLA OLSUN & İSME ÖZEL POWERBANK

İsme Özel Powerbank - Şarj Cihazı Kırmızı

Satın al

Sevdikleriniz için hediye arıyor fakat bir türlü ne alacağınıza karar veremiyorsanız bizim sizler için çok güzel ve kullanışlı bir hediye önerimiz var! İsme özel powerbank şarj cihazı kırmızı, bir kişiye hediye edilebilecek en güzel hediyelerden bir tanesi. Telefona olan bağlılığımızı göz önünde bulundurursak powerbankin ne kadar süper bir hediye olacağını siz düşünün! Kırmızı rengi ile de dikkatleri üzerine çeken bu powerbank 3000mAh güce sahip. Powerbank üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırarak hediyenizi daha özel hale getirebilmeniz mümkün.

İSME ÖZEL POWERBANK ŞARJ CİHAZI

arkadaşa özel taşınabilir şarj

Satın al

Arkadaşınız için hediye arayışı içerisindeyseniz bırakın biz yardımcı olalım! Arkadaşa hediye powerbank şarj cihazı, arkadaşa hediye edilebilecek en kullanışlı hediyelerden bir tanesi. Arkadaşınız bu powerbank sayesinde prizlere bağımlı olmadan özgürce gezebilir ve sizlerle olan irtibatını kesintisiz kurabilir. Siyah renkli bu powerbank üzerine hediye edeceğiniz arkadaşınızın ismini yazdırabilir ayrıca ona olan ufak bir notunuzu belirtebilirsiniz. Bu eşsiz teknoloji ürünü powerbank 3000mAh güce sahip. Hediye powerbank gören herkesin dikkatini çekecek ve diğer arkadaşlarınızın kıskanmasına sebep olacaktır, bizden demesi.


ARKADAŞINI MUTLU ET - UZAY YOLU TEMALI TAŞINABİLİR ŞARJ

İsme Özel Uzay Yolu Temalı Taşınabilir Şarj

Satın al

Gelişen teknoloji ile artık genci yaşlısı herkes telefon kullanmakta. Telefon kullanımı ne kadar artarsa şarjının da daha çabuk bitmesi kaçınılmaz. Eve hapis olmamak veya gittiğiniz kafelerde prize bağlı oturmak istemiyorsanız bu powerbankler tam da sizlere göre! İster arkadaşınıza ister kendinize isterseniz de irtibatınızın asla kopmasını istemeyeceğiniz sevgilinize! Her türlü kişiye ve özel güne uygun olan isme özel uzay yolu temalı powerbank sevdiklerinizi çok mutlu edecek. Özellikle uzaya merakı olan yakınlarınız! İsme özel powerbank üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini ve iletmek istediğiniz bir mesajı yazdırabilirsiniz. En çok kullanılan telefon markalarına uyumlu olan bu powerbank ile sevdikleriniz kendisini daha özgür hissedecek ve böyle bir hediyeyi verdiğiniz için sizleri her zaman tebessümle hatırlayacak.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.