+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Yukarıda yer alan sıra dışı ürünler İtalyanca öğretmeninizin aklını başından alacak. Öğretmenler için titizlikle oluşturduğumuz hediyelik objelerimiz hem çok anlamlı hem de oldukça etkileyici. İtalyanca öğretmeninin hediyeni seçtin mi? Eğer seçmediysen veya bir hediyeye henüz karar vermediysen, bu başlık altında senin için süper güzel seçenekler var. Öğretmenler odasının veya 24 Kasım öğretmenler gününün en çok konuşulacak öğretmen hediyeleri burada! Öğretmenler için alınabilecek en güzel öğretmenler günü hediyeleri bu kategorimizde sizlerle. Özel hazırlanmış bu sayfada İtalyanca öğretmeninize özel bardak, mutfak önlüğü, çikolata, hediye sepeti, kanvas tablo, çay fincanı ve daha bir çok güzel ürünü bulabilirsiniz.

Yıl içinde kutlanan birçok özel gün varken, bunlardan biri de öğretmenler günüdür ki son derece değerlidir. Hayatımız boyunca hep özel bir yere sahip olan, eğitimimiz devam ettiği sürece de desteklerini hep yanı başımızda hissettiğimiz kişileri hatırlama fırsatı verir. Eğitimden sonra bile doldurulamaz boşluklarını bir hediye ile hissettirmektir.

İtalyanca dersi, veren öğretim görevlisine İtalyanca öğretmeni adı veriliyor. İtalyanca öğretmenleri İtalyanca ile ilgili okuma anlama, yazma, konuşma becerilerinizi kazandırmak için pratik ve teorik olarak ders vermektedir. Gerekirse kişi ya da çocuklara boş zamanlarda özel ders vererek İtalyancayı ana dili gibi konuşmasına imkân tanır. Öncelikle İtalyanca dili öğretmeden önce bu dili ve bu dili kullanan İtalya ülkesini kazandıran İtalyanca öğretmeni derslerini profesyonel bir şekilde vermektedir. Bir insanın İtalyanca öğretmenini mutlu görmesi kadar özel ve değerli hiçbir şey olamaz bu hayatta! Siz de İtalyanca öğretmeninize alacağınız bu güzel İtalyanca öğretmenine hediye tasarım ürünlerimiz sayesinde onu çok mutlu hissettirecek ve değeri hiçbir şeyle kıyaslanmayacak ölçüde büyük bir mutluluk yaşatacaksınız İtalyanca öğretmeninize. Hediyemen'in e ticaret platformunun akıllı filtreleme özelliğinden hemen yararlanarak, en sofistike ürün modellerinin önünüze serilmesini birkaç tıklama hareketi ile sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.