+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

20 Şubat 2017

İlahi gücün üretken ve fedakar olarak dünyaya sunduğu kadınlar, hediyelerin en değerli olanlarını hak ederler. Nasıl ki üretkenlik ve fedakarlık vasıfları parasal açıdan değerlendirilemeyecek kadar özel bir güce sahipse, hediyelerimizde de bu emsali değeri sunabilme düşüncesi, en güzel hediyeyi bulmamızı sağlayacaktır. Önemli olan çok para harcamak değil, üzerinde çok düşünülmüş ve iyi belirlenmiş bir hediye arayışı olmalıdır. Bu ince düşünce ile yola çıkılarak alınan her karar, hassas kadınların ince ruhlarını okşamaya yetecektir. Çünkü içgüdüsü gereği fedakar ve özverili olan annelerimiz, sevgililerimiz ve dahası çevremizdeki tüm kadınlar, kendilerinin düşünülmesi ile yapılan en ufak bir girişimi bile unutulmaz boyutta yaşarlar. Özel günlerden biri olan 8 Mart dünya kadınlar günü için sizlere en uygun olabilecek hediye fikirleri oluşturduk.  Sizin hayatınızda bulunan en özel kadınlara, hayatınıza kattığı güzelliği anlatabilmek ister misiniz? O zaman aşağıda sunacağımız hediye fikirlerini, hediye almak istediğiniz bayanların özelliklerine göre eleyerek aradığınız o muhteşem kadınlar günü hediyesi için karar verebilirsiniz. Göreceksiniz bu iş sandığınız kadar da zor olmayacak. 


Kişiye Özel Porte Karikatür

Kadınlar Günü hediyesi

Ürüne Git

Dünya kadınlar gününü kutlamak istediğiniz o özel kadına, uzun süre sizin aldığınız hediyeyi çevresine anlatacak bir hediye sunmayı düşünüyorsanız ‘Kişiye Özel Portre Karikatür’ fikri size ilaç gibi gelecek. Yapmanız gereken tek şey ünlü karikatüristlerin eline, istediğiniz kişiye ait fotoğrafı ulaştırmak olacak. İster hediye sahibinin isterseniz de ikinizin ortak çekilmiş fotoğrafı unutulmaz bir karikatüre çevirtebilmeniz mümkün. Böylece her ikinizin karikatürü tek bir çerçevede buluşabilir. 

Kadınlar günü için hediye fikirleri

Ürüne Git

Bu karikatürü daha anlamlı ve unutulmaz hale getirmek biraz da sizin elinizde. Nasıl mı? Bu eşsiz hediyeyi sunacağınız kişiye ait özellikleri düşünün ve karikatüriste bu bilgileri yollayın. Örneğin annenizin çok dırdırcı oluşunu aranızda bir espri haline getirmişseniz ya da bunu hoş bir şekilde ona ifade etmek isterseniz, fotoğraf ile göndereceğiniz küçük not sayesinde bunu karikatürünüze yansıtabilirsiniz. Veya sevgilinizin aşırı kıskanç oluşu ve size hep şüphe ile yaklaşım sergilemesini zaman zaman can sıkıcı bulduğunuzu en iyi şekilde yine karikatürü kullanarak anlatabilirsiniz. Buradaki örnekler bitmez. Sizin hayal günüz ve hediyeyi sunacağınız kişinin karakter özelliklerine göre şekillenecek olan bu varyasyonlar konusunda en idealini belirlemek size düşüyor. Sonrası da ünlü karikatüristlerin işi. TAVSİYE: Kadınlar günü için bu hediyeyi seçtiyseniz, çizdirdiğiniz karikatürlerin özel cam çerçevesinde olmasına özen gösterin. Böylece karikatür resmi, hem taşınması sırasında zarar görmez hem de hediyeyi sunduğunuz kişi tarafından kullanımı çok daha rahat olur. 

Kişiye Özel Peluş Ayıcık

Kadınlar Günü hediye fikirleri

Ürüne Git

Bir kadın kaç yaşında olursa olsun içindeki çocuk hiçbir zaman ölmez. Hayattaki sorumlulukları gereği içindeki çocuğu sustursa da daima içerisinde, ilgiyi bekleyen bir küçük kız yaşar. Sizler de kadınlar gününde kız arkadaşınıza, eşinize ve hatta annenize ‘kişiye özel pelüş ayıcık’ alarak çocuklar gibi mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Belki size komik gelebilir ama her kadının içindeki çocuğu hatırlatacak bir erkeğe ihtiyacı vardır. Bu erkek neden siz olmayasınız? Kadınlara hediye almayı düşünenler, bu önerimizi gözden geçirebilirler. 

sevimli kadınlar günü hediyeleri

Ürüne Git

Peluş ayıcığın üzerindeki kıyafette de özel bir sürpriz mesaj gönderebilirsiniz. Sevgilinize romantik bir mesaj gönderebileceğiniz gibi annenizin sizdeki değerini de ifade edebileceğiniz küçük ama anlamlı bir not eklettirebilirsiniz. Belki de eşinize bugüne kadar yaptığınız hatalardan ve istemeden de olsa onu kırdığınız anlardan dolayı affetmesi için özür maiyetinde çok anlamlı ve özel bir içerik oluşturabilirsiniz. Unutmayın hediye ne kadar anlamlıysa, sizin hediyenin üzerine iliştireceğiniz not da bir o kadar anlamlı olacak. Bu sebeple üzerinde biraz düşünmeli ve en az kelime ile en çok şeyi ifade etmelisiniz. 


Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti

Anneye kadınlar günü hediyesi

Ürüne Git

Daha dünyaya bile gelmeden önce, hissederek tanıştığımız annelerimiz hepimiz için mükemmeldir. Hepimizin annesi; en zor ve karanlık anlarımızda dünyamıza ışık tutarak aydınlatan, eşi ve benzeri olmayan dünyadaki meleğin karşılığıdır. O zaman kadınlar gününü en içten ve samimi duygular eşliğinde kutlamayı hak eden annelerimize özel mükemmel bir hediye sepeti sunalım. Böyle bir hediye karşılığında her annenin duygulanacağından ve gözlerinin dolacağından eminiz. Umarız tüm annelerinin gözlerinden dökülen tüm yaşlar bu anlarda olduğu gibi sadece sevinçten olsun. 

Kadınlar günü hediye fikirleri

Ürüne Git

Mükemmel annem hediye sepeti içeriğinde neler var bir bakalım. Özel bir kadife kutunun içerisinde 925 ayar gümüşten imal edilmiş annelerin eşsizliğini simgeleyen bir adet inci kolye var. Başka? Madem bizim annemiz, sadece bizim annemiz olduğu için bile anneler arasında en özel ve değerlisi diye düşünüyoruz, o zaman bunu plaket ile kutlayalım. Sepetin içerisinden annemize özel mini bir plaket çıkıyor. Peki başka? Üzüldüğü, sıkıldığı veya sadece bizi özlediği anlarda sarılıp koklayacağı, başını üzerine koyup huzur bulacağı bir adet minicik kalp yastık. Kalp şeklinde tasarlanmış olan bu mini yastık, annemizi ne kadar sevdiğimizi üzerinde yazılı olan mesaj ile anlatacaktır. Yok daha bitmedi. Dahası da var. Tam 100 adet kalpli kartlar. Ama bu kartlar tabi ki sadece sıradan kar değil. Her birinin içerisinde çok özel sözler yazılı. Anne sevginizi anlatmak isteyebileceğiniz en güzel sözler sizler için bu kağıtlara yazılmıştır. Tabi isterseniz kendi belirlediğiniz notları da içerisine ekleyebilirsiniz. Ancak tüm bu içeriğin dolu dolu ve etkileyici oluşu yetmez. Bizler için sunumda önemli. En güzel şekilde sunumu mümkün kılacak olan tüller ve kurdeleler sepeti süslemektedir. Evet şimdi bu sepet annemize vermeye hazır. 


İlginç Kadınlar Günü Hediyesi & Tava Duvar Saati

ilginç kadınlar günü hediyesi

Ürüne Git

Kadınlar her ne kadar dışarıda çalışıyor dahi olsalar, evlerindeki sorumluluklarından kurtulamazlar ve dahası kurtulmak istemezler. Çünkü evlerinde eşlerine, çocuklarına hizmet etmek, onlara iyi bakabilmek kadınlar için vazgeçilmez bir zevktir. Bu sebeple mutfaktaki işeri görev veya sorumluluk olarak algılamaz, seve seve üstlenirler. Bizler de yaradılışları gereği anaç ruhu taşıyan bayanların bu zevklerine zevk katabiliriz. Mutfakta çalışırken duvardaki saate bakan ya da gözleri takılan kadınlar bir kez daha gülümseyecek. Hem ilginç bir fikre sahip olması sebebi ile hem de hediye alan kişi olan sizi hatırlamaları nedeniyle yüzlerine eklenecek ufacık da olsa bir tebessümde bizlerin payının olduğunu bilmek eminiz bizler için de çok güzel bir duygu olacak. Çünkü bu dünyada hepimiz mutlu ettiğimi kadar mutlu olabiliriz. Mutluluğu en çok hak ettiğini düşündüğünüz bayanlara özel olarak hediye arayışınızda ‘sahanda yumurta şeklinde duvar saati’ ilginç ve etkili bir çözüm olacaktır. Amaç kadınlar için hediye fikirleri sunarken aynı zamanda hayatımızı renklendirmek ve gülümsetebilmek. 


Powerbank - Şarj Cihazına Fenomen Yaklaşım

çalışan kadına kadınlar günü hediyesi

Ürüne Git

Sevdiğimiz kadınlara hediye alırken teknolojinin son durumunu da düşünmek gerek. Hepimizin ellerimizden eksik etmediği akıllı cep telefonlarımızın ortak bir sorunu var. Bu sorun haliyle hepimizin de ortak sorunu. Teknoloji hemen şarjı biten akıllı telefonlara çözüm buldu ve powerbank isimli şarj cihazlarını geliştirdi. Peki, madem konumuz kadınlar günü hediyeleri ile ilgili güzel fikirleri sunmak, o zaman teknolojinin gereksinimini en fenomen haliyle kullanabilir bir şekle getirelim. Hatta biraz da özelleştirilelim ve kişiye uygun forma getirelim. Nasıl mı? Öncelikle dışını tam kadınların beğeneceği gibi kırmızı ya da pembe yapalım. Sonra da üzerine kendi isimlerini ya da kendimizi sürekli hatırlatmak adına kendi ismimizi yazdıralım. İşte teknolojinin en kişisel, en özel ve en fenomen halini oluşturduk bile. Bu hediyeyi vereceğiniz her bayanın kırmızı şarj cihazlarını çantasından eksik etmeyeceğine tanık olacaksınız. İddiaya var mısınız?


Sevdiğinize Özel Melek Kanadı Kolye

kadınlar gününe özel hediyeler

Ürüne Git

Hastalığımızda da en az sağlığımızda olduğu kadar yanımızda olan, zor anlarımızı ve çıkmazlarımızı da en az mutluluğumuzu paylaştığı kadar paylaşan tüm kadınlar ‘sen meleksin’ mesajını hak etmiyorlar mı? Hayatımızda bizlere melek gibi kol kanat geren tüm kadınlara sunulabilecek en ideal hediyelerden biri olarak ‘kişiye özel melek kanadı kolye’yi öneriyoruz. Hatta bu hediyenin sunulabilmesi için özel bir günün gelmesini beklemenize de gerek yok. Çünkü cefakar, fedakar ve daimi verici olan kadınlar sadece özel günlerde değil her gün değer görmeyi hak ederler. Hayatımızdaki meleklere özel olarak tasarlanacak olan bu kişiye özel kolye, sizlerin vereceğiniz isimlerin baş harflerinin işlenmesi ile üretilmektedir. 

kadınlar günü için hediye seçenekleri

Ürüne Git

‘Sen bir meleksin, bir tek kanatların eksik’ diyebileceğiniz tüm kadınlara bu hediyeyi verebilir ve ‘artık kanatların da var ve tam bir meleksin’ şeklinde gönüllerine hitap edebilirsiniz. Melek kanadı kolyenin kişiye özel olarak üretiliyor olması ile birlikte üretiminde kullanılan malzemelerin değeri de eşsiz bir hediye sunmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü kolye ucu 925 ayar gümüş üzerine 14 ayar altın kaplanması ile elde edilmektedir. Böylelikle sunacağınız hediye yıllar boyu kullanılabilir olarak sevdiklerinizde kalacaktır. Kanatların arasına kendi isminizin baş harfini işlettiğinizde de siz de yıllarca sevdiğinizin güzel anlarında yaşayacaksınız demektir. 


Hayatımızdaki Özel Kadınlara Özel Oval Fotoğraf ve Mesajlı Taş Baskı

kadınlar günü hediyesi

Ürüne Git

Özellikle çalışan kadınlara hediye seçim aşamasındaysanız sizlere çok özel ve güzel bir fikir sunuyoruz. Ev hanımlarının evlerinde, gelen misafirlerine gururla ve mutlulukla sergilemek isteyecekleri bu hediye çalışan bayanların ofislerinde de çok şık duracaktır. Sizler en beğendiğiniz fotoğrafınızı ya da sevdiğinize ait istediğiniz bir fotoğrafı seçerek gönderiyorsunuz. Sonrasında ise; ürün istediğiniz adrese hazır olarak geliyor. Fotoğraflar granit taş üzerine basılıyor. Taşın ağırlığını destekleyecek olan özel sert plastik aparatlarda beraberinde gönderiliyor. 

Kadınlar Günü Hediyesi Kupa Bardak

Kadınlar günü hediye fikirleri

Ürüne Git

Taş fotoğraf baskı bloğu; üzerinde kişiye özel fotoğraf barındırmasının haricinde, değer verdiğiniz kişiye sunulacak özel bir mesajı da içermektedir. Resimdeki örnekte dünyanın en güzel gülen kadınına armağan edilen bu ürün sizin isteğiniz üzere, hediye sahibine özel bir şekle dönüşebilmektedir. Ürünün kalıcı ve uzun ömürlü olması konusuna da dikkat edilmesi ile kendi yapısına uygun ayaklar da eklenmiştir. Böylece sert plastik destek ayaklarının kullanımı sayesinde hem uzun yıllar kullanılabilirliği hem de masa ve benzeri düz zeminlerde sergileme imkanını elde edebiliriz. 

Kadınlar Gününe Özel Mesajlı Yastık

kadınlar günü hediyeleri

Ürüne Git

Değer verdiği kadınlara özel, ayrıcalıklı, dayanıklı ve aynı zamanda da uzun yıllar çevrelerine gururla sergileyebilecekleri bir armağan düşünenler buraya. Oval tasarımlı taş fotoğraf baskı bloğu fikri tam size göre. Kişiye özel tasarım ayrıcalığına sahip olması sebebi ile sevgilinize, eşinize, nişanlınıza, sözlünüze, annenize, öğretmenize ve dahası çevrenizdeki tüm kadınlara sunulabilir. Kişiye özel oval fotoğraf ve mesajlı baskı bloğu hakkında daha detaylı bilgi almak için buradaki linkten hızlı erişim sağlayabilir ve ürünü inceleyebilirsiniz. Değer verdiğiniz kadınların hayatlarına da ufak da olsa renk katabilmeniz dileğiyle. Sevgiyle ve sevenlerinizle kalın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.