sadsad x
asdasd
Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

Kadınlar Günü Hediye Fikirleri

20 Şubat 2017

İlahi gücün üretken ve fedakar olarak dünyaya sunduğu kadınlar, hediyelerin en değerli olanlarını hak ederler. Nasıl ki üretkenlik ve fedakarlık vasıfları parasal açıdan değerlendirilemeyecek kadar özel bir güce sahipse, hediyelerimizde de bu emsali değeri sunabilme düşüncesi, en güzel hediyeyi bulmamızı sağlayacaktır. Önemli olan çok para harcamak değil, üzerinde çok düşünülmüş ve iyi belirlenmiş bir hediye arayışı olmalıdır. Bu ince düşünce ile yola çıkılarak alınan her karar, hassas kadınların ince ruhlarını okşamaya yetecektir. Çünkü içgüdüsü gereği fedakar ve özverili olan annelerimiz, sevgililerimiz ve dahası çevremizdeki tüm kadınlar, kendilerinin düşünülmesi ile yapılan en ufak bir girişimi bile unutulmaz boyutta yaşarlar. Özel günlerden biri olan 8 Mart dünya kadınlar günü için sizlere en uygun olabilecek hediye fikirleri oluşturduk.  Sizin hayatınızda bulunan en özel kadınlara, hayatınıza kattığı güzelliği anlatabilmek ister misiniz? O zaman aşağıda sunacağımız hediye fikirlerini, hediye almak istediğiniz bayanların özelliklerine göre eleyerek aradığınız o muhteşem kadınlar günü hediyesi için karar verebilirsiniz. Göreceksiniz bu iş sandığınız kadar da zor olmayacak.

Kişiye Özel Porte Karikatür

kadınlar günü hediye fikirleri

Dünya kadınlar gününü kutlamak istediğiniz o özel kadına, uzun süre sizin aldığınız hediyeyi çevresine anlatacak bir hediye sunmayı düşünüyorsanız ‘Kişiye Özel Portre Karikatür’ fikri size ilaç gibi gelecek. Yapmanız gereken tek şey ünlü karikatüristlerin eline, istediğiniz kişiye ait fotoğrafı ulaştırmak olacak. İster hediye sahibinin isterseniz de ikinizin ortak çekilmiş fotoğrafı unutulmaz bir karikatüre çevirtebilmeniz mümkün. Böylece her ikinizin karikatürü tek bir çerçevede buluşabilir. 

kadınlar günü hediye fikirleri

Bu karikatürü daha anlamlı ve unutulmaz hale getirmek biraz da sizin elinizde. Nasıl mı? Bu eşsiz hediyeyi sunacağınız kişiye ait özellikleri düşünün ve karikatüriste bu bilgileri yollayın. Örneğin annenizin çok dırdırcı oluşunu aranızda bir espri haline getirmişseniz ya da bunu hoş bir şekilde ona ifade etmek isterseniz, fotoğraf ile göndereceğiniz küçük not sayesinde bunu karikatürünüze yansıtabilirsiniz. Veya sevgilinizin aşırı kıskanç oluşu ve size hep şüphe ile yaklaşım sergilemesini zaman zaman can sıkıcı bulduğunuzu en iyi şekilde yine karikatürü kullanarak anlatabilirsiniz.

kadınlar günü hediye fikirleri

Buradaki örnekler bitmez. Sizin hayal günüz ve hediyeyi sunacağınız kişinin karakter özelliklerine göre şekillenecek olan bu varyasyonlar konusunda en idealini belirlemek size düşüyor. Sonrası da ünlü karikatüristlerin işi. TAVSİYE: Kadınlar günü için bu hediyeyi seçtiyseniz, çizdirdiğiniz karikatürlerin özel cam çerçevesinde olmasına özen gösterin. Böylece karikatür resmi, hem taşınması sırasında zarar görmez hem de hediyeyi sunduğunuz kişi tarafından kullanımı çok daha rahat olur.

Kişiye Özel Peluş Ayıcık

kadınlar günü hediye fikirleri

Bir kadın kaç yaşında olursa olsun içindeki çocuk hiçbir zaman ölmez. Hayattaki sorumlulukları gereği içindeki çocuğu sustursa da daima içerisinde, ilgiyi bekleyen bir küçük kız yaşar. Sizler de kadınlar gününde kız arkadaşınıza, eşinize ve hatta annenize ‘kişiye özel pelüş ayıcık’ alarak çocuklar gibi mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Belki size komik gelebilir ama her kadının içindeki çocuğu hatırlatacak bir erkeğe ihtiyacı vardır. Bu erkek neden siz olmayasınız? Kadınlara hediye almayı düşünenler, bu önerimizi gözden geçirebilirler. Peluş ayıcığın üzerindeki kıyafette de özel bir sürpriz mesaj gönderebilirsiniz. Sevgilinize romantik bir mesaj gönderebileceğiniz gibi annenizin sizdeki değerini de ifade edebileceğiniz küçük ama anlamlı bir not eklettirebilirsiniz. Belki de eşinize bugüne kadar yaptığınız hatalardan ve istemeden de olsa onu kırdığınız anlardan dolayı affetmesi için özür maiyetinde çok anlamlı ve özel bir içerik oluşturabilirsiniz. Unutmayın hediye ne kadar anlamlıysa, sizin hediyenin üzerine iliştireceğiniz not da bir o kadar anlamlı olacak. Bu sebeple üzerinde biraz düşünmeli ve en az kelime ile en çok şeyi ifade etmelisiniz.

Güzeller Güzeli Sevgilime Hediye Sepeti

kadınlar günü hediye fikirleri

Daha dünyaya bile gelmeden önce, hissederek tanıştığımız annelerimiz hepimiz için mükemmeldir. Hepimizin annesi; en zor ve karanlık anlarımızda dünyamıza ışık tutarak aydınlatan, eşi ve benzeri olmayan dünyadaki meleğin karşılığıdır. O zaman kadınlar gününü en içten ve samimi duygular eşliğinde kutlamayı hak eden annelerimize özel mükemmel bir hediye sepeti sunalım. Böyle bir hediye karşılığında her annenin duygulanacağından ve gözlerinin dolacağından eminiz. Umarız tüm annelerinin gözlerinden dökülen tüm yaşlar bu anlarda olduğu gibi sadece sevinçten olsun. 

kadınlar günü hediye fikirleri

Mükemmel annem hediye sepeti içeriğinde neler var bir bakalım. Özel bir kadife kutunun içerisinde 925 ayar gümüşten imal edilmiş annelerin eşsizliğini simgeleyen bir adet inci kolye var. Başka? Madem bizim annemiz, sadece bizim annemiz olduğu için bile anneler arasında en özel ve değerlisi diye düşünüyoruz, o zaman bunu plaket ile kutlayalım. Sepetin içerisinden annemize özel mini bir plaket çıkıyor. Peki başka? Üzüldüğü, sıkıldığı veya sadece bizi özlediği anlarda sarılıp koklayacağı, başını üzerine koyup huzur bulacağı bir adet minicik kalp yastık. Kalp şeklinde tasarlanmış olan bu mini yastık, annemizi ne kadar sevdiğimizi üzerinde yazılı olan mesaj ile anlatacaktır. Yok daha bitmedi. Dahası da var. Tam 100 adet kalpli kartlar. Ama bu kartlar tabi ki sadece sıradan kar değil. Her birinin içerisinde çok özel sözler yazılı. Anne sevginizi anlatmak isteyebileceğiniz en güzel sözler sizler için bu kağıtlara yazılmıştır. Tabi isterseniz kendi belirlediğiniz notları da içerisine ekleyebilirsiniz. Ancak tüm bu içeriğin dolu dolu ve etkileyici oluşu yetmez. Bizler için sunumda önemli. En güzel şekilde sunumu mümkün kılacak olan tüller ve kurdeleler sepeti süslemektedir. Evet şimdi bu sepet annemize vermeye hazır.

Kişiye Özel Kare Duvar Saati

kadınlar günü hediye fikirleri

Kadınlar her ne kadar dışarıda çalışıyor dahi olsalar, evlerindeki sorumluluklarından kurtulamazlar ve dahası kurtulmak istemezler. Çünkü evlerinde eşlerine, çocuklarına hizmet etmek, onlara iyi bakabilmek kadınlar için vazgeçilmez bir zevktir. Bu sebeple mutfaktaki işeri görev veya sorumluluk olarak algılamaz, seve seve üstlenirler. Bizler de yaradılışları gereği anaç ruhu taşıyan bayanların bu zevklerine zevk katabiliriz. Mutfakta çalışırken duvardaki saate bakan ya da gözleri takılan kadınlar bir kez daha gülümseyecek. Hem ilginç bir fikre sahip olması sebebi ile hem de hediye alan kişi olan sizi hatırlamaları nedeniyle yüzlerine eklenecek ufacık da olsa bir tebessümde bizlerin payının olduğunu bilmek eminiz bizler için de çok güzel bir duygu olacak. Çünkü bu dünyada hepimiz mutlu ettiğimi kadar mutlu olabiliriz. Mutluluğu en çok hak ettiğini düşündüğünüz bayanlara özel olarak hediye arayışınızda ‘sahanda yumurta şeklinde duvar saati’ ilginç ve etkili bir çözüm olacaktır. Amaç kadınlar için hediye fikirleri sunarken aynı zamanda hayatımızı renklendirmek ve gülümsetebilmek.

Çay Tiryakisi Bayanlara Özel Hediye Kutusu

kadınlar günü hediye fikirleri

Sevdiğimiz kadınlara hediye alırken teknolojinin son durumunu da düşünmek gerek. Hepimizin ellerimizden eksik etmediği akıllı cep telefonlarımızın ortak bir sorunu var. Bu sorun haliyle hepimizin de ortak sorunu. Teknoloji hemen şarjı biten akıllı telefonlara çözüm buldu ve powerbank isimli şarj cihazlarını geliştirdi. Peki, madem konumuz kadınlar günü hediyeleri ile ilgili güzel fikirleri sunmak, o zaman teknolojinin gereksinimini en fenomen haliyle kullanabilir bir şekle getirelim. Hatta biraz da özelleştirilelim ve kişiye uygun forma getirelim. Nasıl mı? Öncelikle dışını tam kadınların beğeneceği gibi kırmızı ya da pembe yapalım. Sonra da üzerine kendi isimlerini ya da kendimizi sürekli hatırlatmak adına kendi ismimizi yazdıralım. İşte teknolojinin en kişisel, en özel ve en fenomen halini oluşturduk bile. Bu hediyeyi vereceğiniz her bayanın kırmızı şarj cihazlarını çantasından eksik etmeyeceğine tanık olacaksınız. İddiaya var mısınız?

Sevdiğinize Özel Melek Kanadı Kolye

kadınlar günü hediye fikirleri

Hastalığımızda da en az sağlığımızda olduğu kadar yanımızda olan, zor anlarımızı ve çıkmazlarımızı da en az mutluluğumuzu paylaştığı kadar paylaşan tüm kadınlar ‘sen meleksin’ mesajını hak etmiyorlar mı? Hayatımızda bizlere melek gibi kol kanat geren tüm kadınlara sunulabilecek en ideal hediyelerden biri olarak ‘kişiye özel melek kanadı kolye’yi öneriyoruz. Hatta bu hediyenin sunulabilmesi için özel bir günün gelmesini beklemenize de gerek yok. Çünkü cefakar, fedakar ve daimi verici olan kadınlar sadece özel günlerde değil her gün değer görmeyi hak ederler. Hayatımızdaki meleklere özel olarak tasarlanacak olan bu kişiye özel kolye, sizlerin vereceğiniz isimlerin baş harflerinin işlenmesi ile üretilmektedir. 

kadınlar günü hediye fikirleri

‘Sen bir meleksin, bir tek kanatların eksik’ diyebileceğiniz tüm kadınlara bu hediyeyi verebilir ve ‘artık kanatların da var ve tam bir meleksin’ şeklinde gönüllerine hitap edebilirsiniz. Melek kanadı kolyenin kişiye özel olarak üretiliyor olması ile birlikte üretiminde kullanılan malzemelerin değeri de eşsiz bir hediye sunmanıza yardımcı olacaktır. Çünkü kolye ucu 925 ayar gümüş üzerine 14 ayar altın kaplanması ile elde edilmektedir. Böylelikle sunacağınız hediye yıllar boyu kullanılabilir olarak sevdiklerinizde kalacaktır. Kanatların arasına kendi isminizin baş harfini işlettiğinizde de siz de yıllarca sevdiğinizin güzel anlarında yaşayacaksınız demektir.

Kadınlara Özel Oval Fotoğraf ve Mesajlı Taş Baskı

kadınlar günü hediye fikirleri

Özellikle çalışan kadınlara hediye seçim aşamasındaysanız sizlere çok özel ve güzel bir fikir sunuyoruz. Ev hanımlarının evlerinde, gelen misafirlerine gururla ve mutlulukla sergilemek isteyecekleri bu hediye çalışan bayanların ofislerinde de çok şık duracaktır. Sizler en beğendiğiniz fotoğrafınızı ya da sevdiğinize ait istediğiniz bir fotoğrafı seçerek gönderiyorsunuz. Sonrasında ise; ürün istediğiniz adrese hazır olarak geliyor. Fotoğraflar granit taş üzerine basılıyor. Taşın ağırlığını destekleyecek olan özel sert plastik aparatlarda beraberinde gönderiliyor.

Kadınlar Günü Hediyesi Kupa Bardak

kadınlar günü hediye fikirleri

Taş fotoğraf baskı bloğu; üzerinde kişiye özel fotoğraf barındırmasının haricinde, değer verdiğiniz kişiye sunulacak özel bir mesajı da içermektedir. Resimdeki örnekte dünyanın en güzel gülen kadınına armağan edilen bu ürün sizin isteğiniz üzere, hediye sahibine özel bir şekle dönüşebilmektedir. Ürünün kalıcı ve uzun ömürlü olması konusuna da dikkat edilmesi ile kendi yapısına uygun ayaklar da eklenmiştir. Böylece sert plastik destek ayaklarının kullanımı sayesinde hem uzun yıllar kullanılabilirliği hem de masa ve benzeri düz zeminlerde sergileme imkanını elde edebiliriz.

Kadınlar Gününe Özel Mesajlı Yastık

kadınlar günü hediye fikirleri

Değer verdiği kadınlara özel, ayrıcalıklı, dayanıklı ve aynı zamanda da uzun yıllar çevrelerine gururla sergileyebilecekleri bir armağan düşünenler buraya. Oval tasarımlı taş fotoğraf baskı bloğu fikri tam size göre. Kişiye özel tasarım ayrıcalığına sahip olması sebebi ile sevgilinize, eşinize, nişanlınıza, sözlünüze, annenize, öğretmenize ve dahası çevrenizdeki tüm kadınlara sunulabilir. Kişiye özel oval fotoğraf ve mesajlı baskı bloğu hakkında daha detaylı bilgi almak için buradaki linkten hızlı erişim sağlayabilir ve ürünü inceleyebilirsiniz. Değer verdiğiniz kadınların hayatlarına da ufak da olsa renk katabilmeniz dileğiyle. Sevgiyle ve sevenlerinizle kalın. 

Kadınlara Özel İsim Yazılı Defter

kadınlar günü hediye fikirleri

Etkileyici bir kadınlar günü hediyesine sahip olmak isteyen her insan, böyle güzel bir defterden en az bir tane almalıdır bize göre. Kadın sevdiklerinizi çok mutlu edecek bu özel baskılı defter, ayrıcalıklı bir hediye vermek isteyenlerin tercihi oluyor. Bu duygusal defteri hediye verdiğiniz kadın dostlarınız, bizzat kendi ismini defterin üzerinde baskı olarak gördüğünde eminiz ki şaşkınlığını ve heyecanını gizleyemeyecektir. Kişiye özel olarak düzenlenecek olan bu defter, sevdiklerinizin ismini taşıyor olup ve sevgi mesajınızı da ulaştırıyor. İsme özel üretilen bu kadınlar günü hediyesi, sevdiklerinize alabileceğiniz en özel hediyelerden biri olacaktır. Kadına verilebilecek defter alternatifleri içerisinden en fazla tercih edilen model olan kadınlara özel İsim yazılı defter Hediyemen tarafından özel olarak dizayn edildi. Yaklaşan kadınlar günü ise buna dur demenin tam zamanı olacak. Sizi için derlediklerimiz arasından doğru hediyeyi bularak, karşılarına çıkabilirsiniz. Kadınlar günü hediyesi hazırlığı konusunda ilginç, manevi ve bir o kadar da ilgi çekici bir ürün için bu defterleri değerlendirebilirsiniz.

Kadınlara Özel İsimli Yastık

kadınlar günü hediye fikirleri

Aslında bir kadına alınabilecek manevi hediye, ona kendini özel ve değerli hissettirmelidir. Bir hediyenin değeri ise kendisinden ziyade sevdiklerinize hissettireceği heyecanve mutluluk ardında gizlidir. Kadınlara özel İsimli yastık ile sevdiklerinize heyecanı ve mutluluğu bir arada sunmuş olacaksınız. Mükemmel bir tasarımla üzeri süslenen bu manevi yastık, en özel anınızda sizin sevdiklerinize sevginizin temsilcisi olacak. En özel gününde kadın sevdiklerinizi biraz da olsun şımartmak istemez misiniz? Kadına yastık almak bu anlamda size harika bir seçim olsa gerek. Kadına hediye noktasında bazen pahalı hediyeler almaktanda, mütevazi ama yaratıcılık ve orijinallik barındıran bir hediye ile hedefi tam on ikiden vurma şansınız olabilir. 

Kadına Hediye İsme Özel Termos

kadınlar günü hediye fikirleri

Sıradan bir günü bile bu termosu sevdiklerinize vererek çok daha özel bir gün haline getirebilirsiniz. Sizi, kendinize özel hissettirme konusunda başarılı olan sevdiklerinize hayatınıza kattıkları anlamdan dolayı minnettarlığınızı etkileyici bir termosla yapabilirsiniz. Herkes sürprizlerden hoşlanır. Kadınlar gibi ince ruha sahip kişilerse bunu en çok hak edenlerdir. Bu nedenle atacağınız adımların karşılığını çok daha güçlü biçimde alabilirsiniz. Duygularınızla şekillendirebileceğiniz tasarımlar sizi beklerken, faydalanmak için sabırsızlanabilirsiniz. Hediyemen şimdi de sizleri kişiye özel termoslar dünyasına götürüyor. Kadına termos almak bu anlamda size harika bir seçim olsa gerek. Kısacası anlamlı bir hediyenin ne demek olduğunu kadınlara özel İsimli termos bizlere çok güzel anlatıyor doğrusu.

Kadınlara Özel İsimli Müzik Kutusu

kadınlar günü hediye fikirleri

Özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim edilen bu anlamlı müzik kutusu, kadınlar günü için özel ve yaratıcı bir alternatiftir. İşte bu havalı müzik kutusu sayesinde siz de bir hediyenin maddi boyutu ile değil, manevi boyutuyla ilgilenmiş olduğunuzu göstereceksiniz. Hediyemen'de fırsatlar bir bir ayağınıza geliyor. Örneğin bu havalı müzik kutusu, hem ugun fiyatı, hem de kadın sevdiklerinizi çok etkileyecek olmasıyla harika bir fırsat sizin için. Yüreğimizi ısıtan ve bizlere güneş olan kadınlar, her zaman aydınlığı temsil eder. 

Kadınlar İçin Harfli Türk Kahvesi Fincanı

kadınlar günü hediye fikirleri

Bu fincanın en özel olan kısmı üzerinde sevdiğiniz kişinin isminin baş harfinin yazıyor olması oluyor. Bir hediyenin kişiye özel olması, hediye alınan kişiyi çok mutlu eder. Kişiye özel bu kahve fincanıyla istediğiniz bir özel gününde büyük sevinçler yaşatmış olacaksınız. Bu da sizi çok daha fazla memnun edecektir. Hesaplı kahve fincanları ve hızlı kargo gönderisiyle Hediyemen yararlanacaklarınızın sayısı artıyor. Fincanın şıklığı ve kalitesi ben burdayım diye kendisini fark ettiriyor. Kadınlar gününde tüm kahve fincanları içerisinde en çok aratılan kahve fincanı, baş harfine özel işte bu kahve fincanıdır. Bu nedenle sevdiklerinize özel bir tercih yapmak üzeresiniz. Son dakika hediye konusunda kıtıslı bir zamanınız varsa ve sıradan bir hediye seçmek istemiyorsanız Hediyemen bu konuda yardımınıza koşuyor. Sevdiklerinize vereceğiniz bu kahve fincanı üzerine ekleyeceğiniz notla değerini ikiye katlayacaksınız. Kadınlar gününde bu hediyeyi alan kadın dostlarınız oldukça tatlı bir sürpriz yaşayacaktır.

Kadınlar İçin İsme Özel Kupa Bardak

kadınlar günü hediye fikirleri

Çok gösterişli ve bir kadar özel bir tasarım. Etkileyici kadınlar günü hediyeleri arasında yer alan isme özel kupa bardaklar ile siz de kadın dostlarınız üzerinde değerli hatıralar bırakmayı başarabilirsiniz. Burada siz ve kadın dostlarınız için romantik veya eğlenceli fotoğraflı kupalar oluşturabilirsiniz. Kupanın avantajı, düzenli olarak kullanılmasıdır ve bu nedenle sevginizi uzun süre yaşatacaktır. Kupanızı tasarlarken birkaç farklı tema arasından seçim yapabilirsiniz. Kesinlikle sevdiklerinize uyan iyi bir tasarım bulacaksınız. Çizgi dışı hediyeleri Türkiye ile tanıştıran Hediyemen'de tasarımın bir sınırı yok. Bir kere kadın dostlarınız için böylesine ince bir jest yapmış olmanız demek bile sizin ne kadar kibar ve ince düşünceli biri olduğunuzu sevdiklerinize gösteriyor olacak.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.