sadsad x
asdasd
Kadınlar Günü İçin Takı Önerileri

Kadınlar Günü İçin Takı Önerileri

01 Mart 2020

Kadınlar günü için hediye önerileri arasında geçmişte de hep olan günümüzde de yer alan takı modelleri bulunmaktadır. Kadınlar, dış görünümlerine daima önem veren ve güzelliklerini ortaya koyabilecek olan ürünleri tercih eden varlıklardır. Dolayısı ile özel günlerde kadınlara sıklıkla takı ev aksesuarlar hediye edilmektedir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü de bu hediyelerin sunulabilecek olduğu özel günler arasında yerini korumaktadır. Eğer siz de hayatınızda yer edinmiş, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kadınlara bir hediye almak istiyorsanız, birbirinden şık takı modelleri arasından tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

kadınlar günü takıları

Takıların kullandığı takılar, birbirinden farklı modellerde ve tarzlarda piyasada bulunmaktadır. Kimi takılar boncuk gibi malzemelerden yapılırken kimi takılar da taşlardan oluşturulabilmektedir. Hemen hemen her kadının tercih ettiği bir takı stili vardır ve bu nedenler, kadınlara bir takı alınırken onların tarzlarına uyum sağlıyor olmasına dikkat edilmelidir. Kimi kadınlar değerli taşların bulunduğu takıları takmayı tercih ederken kimi kadınlar da sade ve tasarım olan takılardan yana tercihlerini kullanmaktadır. Sonuç olarak kadınlar gününe hediye olarak takı almayı planlıyor iseniz öncelikle, hediye alacağınız kadınların takı beğenileri hakkında fikir sahibi olmak için iyi bir gözlem yapmanız gerekmektedir. İşte kadınlar gününde hediye olarak alınabilecek şık takı modelleri…

Gümüş Takı Modelleri

kadınlar günü için takı seçenekleri

Gümüş takılar çoğu kadının kullanmayı sevdiği takılar arasında yer almaktadır. Bu takıların kararmaması, yapılacak olan bakımlarla sürekli güzel görünümünü koruması, uzun ömürlü yani dayanıklı olması gibi nedenler gümüş kolye, gümüş bileklik ve gümüş küpe gibi takıların yoğun olarak kullanılmasının nedeni olmaktadır. Ayrıca gümüş takılar, altın fiyatlarına oranla daha düşük fiyata sahiptir. Bu da, bu takı ürünlerine olan talebi arttırmaktadır. Dolayısı ile kadınlar günü hediyesi alarak sevdiğiniz kadınları mutlu etmek istiyorsanız gümüş takı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

kadınlar günü takıları

Gümüş takı modelleri oldukça çeşitlidir ve her zevke uygun bir takı bulabilmek pek ala mümkündür. Geçmiş çağlardan beri kadınların süs eşyası olarak kullandığı ürünlerin hammaddesi olan gümüş, alerjik reaksiyonlara neden olmadığı için de sıklıkla tercih edilmektedir. Genel olarak çoğu insanda imitasyon diye tabir edilen süs eşyalarından dolayı alerji oluşabilmektedir. Gümüş ise bu reaksiyona neden olmadığı için kullanılmaktadır. Ayrıca gümüş takıların, altın takılardan hemen sonra gelmesi de oldukça etkilidir. Bu sebeple, kadınlar günü hediyesi için gümüş gayet iyi bir seçenek olacaktır.  

Altın Takı Modelleri

kadınlar günü için takı seçenekleri

Kadınlar günü için hediye fikirleri arasında bütçesi uygunluk sağlayan kişiler için altın takı modelleri yer almaktadır. Takı türleri içerisinde pırlantadan sonra altınlar gelmektedir fakat bu madenden üretilen takıların pahasının ağır oluşu taleplerin diğer takı seçeneklerine göre az olmasına sebebiyet vermektedir. Fakat bütçesi uygun olan kişiler için kadınlar gününde alınabilecek olan en güzel hediye altın takılardır. Çoğu kadın kullandığı takılara ciddi önem vermekte ve bunu yalnızca altından yana gerçekleştirmektedir. Dolayısı ile altın seven kadınlar için bir kadınlar günü hediyesi düşünüyorsanız, tercihinizi kesinlikle altın takı modellerinden yana kullanmalısınız.

kadınlar günü için takı seçenekleri

Altın takılar, maddi bir değere sahip olmasının yanı sıra kullanıcı olan kişilerde alerjiye neden olmadığı için de sıklıkla tercih edilmektedir. Altın küpeler, kolyeler ve bileklikler dışında son derece modern çizgilere sahip takılar da bulunmaktadır. Örneğin el bileği ve parmak arasına takılan şahmeran bileklikler ve halhallar da kadınlar günü için tercih edilebilmektedir. Eğer siz de hayatınızda ciddi bir yer kaplayan kadınlara, kadınlar gününde hediye almak istiyorsanız altın takı seçeneklerini değerlendirmeye alabilirsiniz.

Tasarım Takı Modelleri

kadınlar günü için takı seçenekleri

Tasarım takı modelleri günümüzde yoğun olarak tercih edilen takılardır. Genel olarak gümüş hammaddesinden yapılan ya da altın suyuna batırılmış olarak piyasaya sunulan tasarım takı modelleri, imitasyon takılara göre daha fazla dayanıklılık göstermektedir ve bu nedenle tercih edilmektedir. Üstelik bu takıların fiyatlarının altından ve pırlantadan daha düşük olması da tercih sebepleri arasındadır. Eğer kadınlar gününe özel bir hediyelik takı arayışınız var ise hiç kuşku duymadan bu takı modellerini tercih edebilirsiniz.

kadınlar günü için takı seçenekleri

Tasarım takılar genellikle piyasada yaygınlığı bulunmayan takılardır. Yani satın alınacak olan benzerlerine rastlamak pek mümkün değildir. Bu sebeple, bu takılardan alarak sevdiğiniz kadınlara benzeri nadir bulunan bir süs eşyası vererek onları eşsiz kılabilirsiniz. Sosyal yaşamdan ev yaşamına, iş yaşamından özel gün ve gecelere kadar hayatın her alanında kullanılmaya uygun olan bu hediyelik ürünlerle kadınlar gününde sevdiklerinize güzel bir jest yapabilirsiniz.

Pırlanta Takı Modelleri

kadınlar günü için takı seçenekleri

Kadınlar günü için takılar oldukça çeşitlidir fakat hiçbiri pırlanta kadar göz alıcı değildir. Değerli bir taş olan pırlanta, yüksek pahaya sahip olan takı türleri arasında yerini almaktadır ve genellikle özel gün kutlamalarında kadınlara hediye olarak sunulmaktadır. Hayatındaki özel kadına, kadınlar gününde de pahada ağır bir hediye almak isteyen kişiler, tercihlerini pırlata yönünde kullanabilir ve sevdikleri kadınların yüzlerinde kocaman bir gülümsemeye sahip olabilir. Eğer maddi durumunuz el veriyorsa ve sevdiğiniz kadına, tüm dünyada kutlanan kadınlar gününde takı unsuru olan bir hediye almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile pırlanta takı modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Çünkü pırlantayı sevmeyecek, bu hediyeden hoşlanmayacak bir kadın yoktur.

kadınlar günü için takı seçenekleri

Pırlantalar piyasada farklı marka ve modellerle bulunmaktadır. Dolayısı ile seçenekler de oldukça geniştir. Fakat pırlanta almadan önce dikkat edilecek olan nokta; hediye alacağınız kadının ne tarz taşlardan hoşlandığını bilmektir. Eğer tercihlerinizi hediye alacağınız kişinin beğenilerine göre yaparsanız hediyenin anlamına anlam katmış olursunuz.

Kalpli Takı Modelleri

kadınlar günü için takı seçenekleri

Kalpli takı modelleri, kadınlar gününe ne hediye alınır sorusuna cevap olabilecek takı modellerinden bir tanesidir. Kalp sembollü ürünler, hediye edilecek olan kişilere duyulan aşkı ve de sevgiyi temsil etmektedir. Bu sebeple, hayatınızda sevgiyle ve aşkla bağlı olduğunuz bir kadın var ise ve ona sevginizi anlatacak olan bir hediye almak istiyorsanız kalpli takı modelleri seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kalp desenli çeşitli takı ürünleri bulunmaktadır. Bileklikten kolyeye, yüzükten halhala kadar pek çok takı türünde kalp sembolü kullanılmaktadır. Siz de bu takı modellerinden birini tercih ederek kadınlar gününün anısını ölümsüz kılabilirsiniz. Kadınlar gününde hediye olarak pek çok takı alınabilmektedir fakat kalpli takılar tam olarak özel hayatlarda yer edinen özel kadınlara özel olmaktadır. Henüz kadınlar günü hediyesi almak için bir karara varamadıysanız pırlantadan gümüşe, altından imitasyona kadar her keseye uygunluk gösteren kalpli hediyelik takı modelleri içinden birini tercih edebilirsiniz.

Kolye Takı Modelleri

kadınlar günü için takı seçenekleri

Takılar kadınların en çok kullandığı ve en fazla önem verdiği süs eşyalarıdır. Bu süs eşyaları arasında en büyük öneme sahip olan ise kolyelerdir. Çünkü kolyeler kadınların boyunlarını daha zarif gösteren bir takı çeşididir ve farklı formlarda kolyeler bulunmaktadır. Kadınlar günü hediye modelleri arasında yer alan kolyeler her kadın tarafından farklı özelliklere göre seçilmektedir. Kimi kadınlar büyük kolyeleri takmaktan zevk alırken kimi kadınlar da minimal büyüklükte olan kolyeleri takmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle, eğer aklınızda kadınlar günü için bir kolye almak var ise öncelikle hediye alacağınız kadının kolye tercihi hakkında fikir sahibi olmalısınız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.