sadsad x
asdasd
Kadınlara Özel 15 Yılbaşı Hediyesi Fikri

Kadınlara Özel 15 Yılbaşı Hediyesi Fikri

19 Aralık 2019

Bayana yılbaşı hediyesi ne alınır, diye düşünenlerden misiniz? O kadar kolay değil - bu doğru. Çünkü çoğunlukla kadınlar zaten her şeye sahipler veya kendileri satın alıyorlar ama bekleyin: Hala istedikleri ve almaktan çok mutlu olacakları, ancak kendilerinin asla satın alamayacakları ürünler var. Sonuçta kendisi alışveriş yapmayı sevse de, her kadın hediye almaya bayılır. Hele de özen gösterilerek, kendisine özel verilmiş bir hediyeye kimse hayır demez. En güzel ve orjinal hediyeleri sevdiğiniz kadınlara verebilmek için yapmanız gerekenlerle ilgili ipuçları içeren bir yazı hazırladık. Yazımızda anneye, kız kardeşe yılbaşı hediyesi, kız arkadaşa yılbaşı hediyesi gibi farklı seçenekler olacak. İşte size vereceğimiz ipuçları:

Orjinal Fikirler Bulun

Sevdiğiniz kadınlar için, en orjinal yılbaşı hediyelerini bulmak için iyi bir planlamaya ihtiyacınız olacak. Plan yapmak ve araştırmak bir işte başarının anahtarıdır. Hemen bir kağıt kalem alın ve liste yapmaya başlayın. Liste hazırlarken dikkat etmeniz gereken noktalar:

• Kimlere hediye alınacak
• Neler severler ve nelerin hayalini kurarlar?
• Hobileri nelerdir?
• Hediye alacağınız kişinin yaşı nedir?
• Almaktan çok mutlu olabilecekleri şeyler nedir?

Bu seçenekler çoğaltılabilir. Dilerseniz hediye alacağınız herkese ayrı bir sayfa ayırıp detaylıca aklınıza gelenleri yazın. Tabii bu hazırlıklara yılbaşı yaklaşmadan başlamanız iyi olur. Ayrıca en başta not almanız gereken şeylerden biri de bütçenizdir. Farkında olmadan bütçenizi aşacak bir hediye alışverişi yapmaktan kaçınmış olursunuz.

Kadınlar için romantik hediyeler için araştırma yapın

Listenizi hazırladınız ve kimlere hediye alacağınızı biliyorsunuz. Nelerden mutlu olabileceklerini de aklınıza geldiğince yazdınız. Şimdi sıra araştırmaya geldi. Unutmayın ki iyi bir araştırma bir işi başarmanın ilk adımıdır. Anneye alınacak yılbaşı hediyesi, kız arkadaşa alınacak yılbaşı hediyesi, kızkardeşe alınacak yılbaşı hediyesi farklıdır ve uzunca araştırma gerektirebilir. Burada da imdadımıza online alışveriş yetişiyor. Hem ekonomik, hem hızlı, hem de sonsuz seçenekleriyle online alışveriş hayatımıza her gün biraz daha giriyor. İnternette kafanızdaki bazı anahtar kelimelerle arama yaptığınızda, karşınıza tam ihtiyacınız olan bilgiler çıkar.

Araştırma yapacağınız ana gruplar:

• Giyim Kuşam
• Takı
• Kozmetik
• Güzellik merkezleri
• Spor merkezleri
• Kitapçılar

Bu şekilde ana kategorilerinizi belirledikten sonra araştırmayı derinleştirebilirsiniz. Sevdiklerinizin beğenilerine göre siz de kendinizce kategoriler ekleyebilirsiniz listenize.

Kişiselleştirilmiş ve benzersiz: Kadınlar için özel yılbaşı hediye fikirleri

Hediyeniz çok özel bir şey olmalı - özellikle benzersiz ve alıcıya özel olarak kişiselleştirilmiş - sorun değil! Bayanların tercihine göre seçilebilecek, kadınlar için çeşitli hediye fikirleri vardır. Kişisel hediyeyi sadece kullanılabilecek bir eşya olarak düşünmeyin. Birlikte paylaşılan bir deneyim, unutulmaz bir anıdan da esinlenerek hediyenizi oluşturabilirsiniz. Bu şekilde hediyeler hazırlamak günümüzde çok da zor değil, bir çok imkan var özel bir hediye tasarlamak için. Yeter ki kafanızda ne tür bir tasarım olacağı belirlenmiş olsun.

Zaman değerlidir ve özellikle insanlar, özellikle de zaten her şeye sahip olan kadınlar, harika ve eğlenceli bir öğleden sonra, heyecan verici bir oyun gecesi veya beraber yemek tercihlerinden çok daha mutlu olacaklardır. Örneğin, makarnayı çok seven bir bayana özel bir pesto sosu hediye olarak verebilirsiniz.Hatta pesto sosunu hediye verip, onu sizin pişireceğiniz makarnayı birlikte yemek için davet edebilirsiniz. Zaman hediye etmeye en iyi örneklerden biridir, sevdiklerinize kendi ellerinizle yemek pişirmek. Ya da hep birlikte oynanabilecek bir oyun hediye edip, eğlenceli bir oyun günü düzenleyebilirsiniz. Birlikte zaman geçirilecek hediye düzenlemeleri inanın kadınları çok mutlu edecektir. Tabii bunu hemen yılbaşı akşamı yapamayabilirsiniz. Ancak şık bir karta düşündüğünüz günü davetiye şeklinde yazıp verebilir ve belirlediğiniz tarihte sevdiklerinizle bu zamanı geçirebilirsiniz.

Sevdiğiniz kadınlara hediye edebileceğiniz kişisel 5 hediye önerisi:

• Bir Spa Otelde Konaklama
• Güzellik Salonu Hediye Çeki
• Kitap Hediye Çeki
• Konser Bileti
• Romantik Bir Haftasonu tatili olabilir.

kadınlara en iyi yılbaşı hediyeleri

Özellikle anneler bir spa otelde bakım yaptırırken, dinlenme ve rahatlama fırsatı bulduklarına çok sevinebilirler. Konaklama bütçenize uymuyorsa bir bakım günü hediye etmek bile mutluluğa vesile olacaktır.  Yine bir güzellik salonunda tepeden tırnağa bakım uygulatmak hangi kadını mutlu etmez ki? Hele de bunu sevdiği kişiden hediye olarak aldıysa. 

kadınlara en iyi yılbaşı hediyeleri

Kitap okumayı sevenlere kitap hediye çeki çok ideal bir hediye fikridir. Artık bu tarz hediye çekleri online kitap alışverişlerinde de kullanılabiliyor kolayca. Sevilen bir sanatçının konserine gitmek de hemen herkesi mutlu eder. Konser bileti veya buna benzer hediye vereceğiniz kişinin beğenisine uyan bir hediye bilet inanın son derece memnuniyetle kabul görecektir.

kadınlara en iyi yılbaşı hediyeleri

Eşlere ve sevgililere birlikte geçirilecek bir haftasonu hediye etmek… Düşüncesi bile güzel değil mi? Hem de bu durumdan sadece hediye vereceğiniz kişi değil, siz de faydalanacaksınız:) Yeterince erken bir tarihte rezervasyon yaptırıp , tatilinizi oldukça ekonomik bir fiyata gerçekleştirebilirsiniz. 

kadınlara en iyi yılbaşı hediyeleri

Zayıflamak veya forma girmek isteyen, ancak bunun için bir türlü zaman ve bütçe ayıramayan bir kadına spor merkezi aboneliği hediye etmek, hastaya ilaç vermek gibidir. Büyük bir sevinçle karşılanacağına emin olabilirsiniz.

Hediye Sunumu Çok Önemlidir

kadınlara en iyi yılbaşı hediyeleri

Orijinal, eğlenceli veya romantik bir hediye buldunuz - bu iyi bir başlangıç. Ancak kadınların görünüşe büyük önem verdiğini unutmayın ve hediyeniz ne olursa olsun, şık bir sunumla vermeniz şarttır. Kendiniz bunu yapamıyorsanız büyük alışveriş merkezlerinde hediye paketi yapan bölümlerden yardım alabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz tarzda hediyeler verecekseniz bunların sunumunu olabildiğince zarif bi şekilde gerçekleştirmelisiniz. 

Yukarıda bahsettiğimiz 5 hediye önerisi, yılbaşından daha önce planlanması gereken hediyeler. Ancak siz bu zamana sahip değilseniz ve kısıtlı bir vaktiniz kaldıysa online alışveriş imdadınıza yetişecek. Kadınlara hediye olarak verilebilecek farklı birkaç seçeneği daha tavsiye etmek istiyoruz. İşte kolayca sipariş verebileceğiniz 10 hediye önerisi daha:

Anneye Yılbaşı Hediyesi

Annelerinize alabileceğiniz yılbaşı hediyelerinin çoğunu büyükanneniz için de düşünebilirsiniz. Tabii onların da zevklerine uygun olanları.

Kişiye Özel Mandallı Fotograflı Ağaç

kadınlara en iyi yılbaşı hediyeleri

Anneler, özellikle aileleri ile ilgili anıları etraflarında görmeyi çok severler. Onlara tüm ailenizin resimlerini mandallayabileceğiniz bu güzel ağacı hediye edebilirsiniz. Hediyemen sitesinde anıları ölümsüz kılacak, fotoğraflı hediye seçenekleri oldukça fazla. Mutlaka herkesin beğenisine uygun bir fotoğraflı hediye bulabilirsiniz. Farklı modeller, renk ve şekillerde de olsa sevilen kişilerin fotoğraflarına bakmak her insanı mutlu eder.

Işıklı Anı Çerçevesi

kadınlara en iyi yılbaşı hediyeleri

Yine bir önceki örneğimize benzer, anıların biriktirilebileceği, ışıklı bir çerçeve. Bu tarz hediyelerin normal resim çerçevesine göre avantajı, resimlerin istenilen sıklıkta değiştirilebilmesi. Yeni resimler çekildikçe değiştirir veya zaman zaman albümlerden farklı resimler seçebilirsiniz.

Nostaljik Dikiş Makinesi Müzik Kutusu

anneye yılbaşı hediyesi

Klasik müzik seven annelere, Beethoven‘ in Fur Elise eserini çalan bu nostaljik ve zarif dikiş makinesi müzik kutusunu hediye edebilirsiniz. Kimbilir birçok anne gibi belki sizin de anneniz veya büyükanneniz gençliklerinde bu tarz bir dikiş makinesine sahip olmuş olabilir. Özlemle geçmiş günleri anarken, müziğin keyfini çıkarabilecekleri harika bir hediye seçeneği. 

Kızkardeş/ablaya hediye

Fotoğraflı Anı Kutusu

kadınlara en iyi yılbaşı hediyeleri

Kardeşinizle ikinizin veya ailenize ait resimlerin yer alacağı anı kutusu. Tabii bu tür hediyeleri vermeye karar verirseniz, uygun resimleri seçmek için de zamanı iyi ayarlamalısınız.

Ahşap Kutulu Sevimli Panda Kupa ve Altlık Seti

ablaya yılbaşı hediyesi

Kardeşiniz okumak için uzağa gitti ve yurtta kalıyor veya günün uzun saatlerini işyerinde mi geçiriyor? Üniversite yurdunda veya ofiste kullanabilecekleri bu sevimli hediyeyi vermeye ne dersiniz. Üzerine isim de yazdırabilirsiniz. Hemen her gün kullanılabilecek bir hediye olduğundan kullandıkça sizi hatırlatır ve kendilerini yalnız hissetmezler.

Sevgiliye/Eşe Hediye

Kalp Şeklinde Işıklı Pano

bayan sevgiliye yılbaşı hediyesi

Sevgilinize ve eşinize hediye seçeceğiniz zaman daha romantik tarzda bir hediye olması uygun olur. Onlara aşkınızı hatırlatacak ikinizin resimleriyle bezenmiş bu kalpli led ışıklı pano tam da sevgiyi ifade etmek için hazırlanmış. Mutlu anlarınızı, aşk dolu dakikalarınızı yansıtan resimlerle panonuzu oluşturabilirsiniz.

Kalp kutuda fotoğraflı çikolatalar

sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır

Hem sevimli, hem de romantik bir hediye. Sevdiğinizin yüzünde büyük bir gülümseme oluşturacak, üzerinde resminizi taşıyan çikolatalar. Çikolatalar yense bile resimleri mutlaka saklayacaktır Sadece yılbaşında değil, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerde de hediye etmeye çok uygun. 

Kraliçe Tacı İşlemeli Özel Kolye

bayanlara yılbaşı hediyesi

Sevgilinize de eşinize de yılbaşı gecesi rahatlıkla takı hediye edebilirsiniz. Hemen her kadın kendisine mücevher hediye edilmesini çok sever. Hele de bu örnekteki gibi –sen benim kraliçemsin- anlamına gelen bir kolye olursa. Ayrıca kolyenin içi de sürprizli. İçine isim de yazdırılabiliyor. Hem zarif, hem çok şık bir hediye olur. 

Kişiye Özel Çubuk Kolye

yılbaşı hediyesi bayana

Yılbaşı hediyenizi tam da kış mevsiminde vereceğiniz için, kar tanesi mevsime çok uygun bir sembol olacaktır. Ayrıca kar tanelerinin insana huzur veren, baktıkça mutluluk hissi uyandıran bir özelliği de vardır. Tek kolyeyle kalmasın diyorsanız, küpe ve yüzük veya bileklikle de bir set haline getirebilirsiniz bu hediyeyi. Son derece zarif bir seçenek.

Takı Kutusu

yılbaşı hediyesi kadına

Takı kutuları, gerçek veya imitasyon olsun; takıları düzenli tutmak konusunda kadınların sağ koludur. Ayrıca şifonyerlerin üzerinde çok da dekoratif dururlar. Bu kalp şeklindeki romantik takı kutusu da her gün kullanılabilecek ve göz onunda olacak hediyelerdendir. Sürekli kullanılabilen hediyelerin iyi yanı, her kullanışta vereni hatırlatması ve güzel duygular uyandırmasıdır. Ayrıca bu takı kutusunun bir farklılığı da müzikli olmasıdır. 

Sonuç Olarak

Anneye, kızkardeşe, eşe ve sevgiliye yılbaşı hediye seçenekleri ile ilgili planlamadan başlayarak, hazırlık ve uygulama aşamalarına kadar birçok bilgi derlemeye çalıştık. Bu bilgiler ışığında, siz de kendi kafanızdakilerle çeşitlendirerek; en farklı, en özel yılbaşı hediyesini verebilirsiniz. Özel bir hediye zaman, planlama ve bütçe gerektirir. Ancak aldıkları hediye kadar, sizin bu emeği verdiğinizin de farkında olan sevdikleriniz çifte mutluluk yaşarlar. Emek verilmeye değer hissetmek, her insan için çok özeldir. Hediyenin büyük ya da küçük, ucuz ya da pahalı olmasından çok; kişiye özel düşünülerek zaman ayırılıp hazırlanmış olması bir kadını çok ama çok mutlu eder. Siz de hiç zaman kaybetmeden yılbaşı gecesi vereceğiniz hediyeyi planlamaya başlayın. Artık yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı. Ama hala birçok hediye alacak kadar zamanınız var. Hediye seçiminde bol şans ve başarı dileriz 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.