sadsad x
asdasd
Kadınlara Özel Hediye Kutuları

Kadınlara Özel Hediye Kutuları

21 Şubat 2020

Yazımızda sizlere kadınlar günü için hediye kutusu önerileri ile geldik. Hayatınızda büyük bir yeri ve sevgisi olan; anneniz, arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz ya da bir yakınınız… Hem cinsi ya da karşı cinsi olarak bu özel günde ona hediye alarak, onun sizin için ne kadar önemli olduğunu ve onu ne kadar sevdiğinizi bu yolla anlatabilirsiniz. Hediye seçimlerinde kutular özellikle görünümüyle oldukça şıktır. İçerisinde bulunan birkaç farklı hediye içeriği ile hediye alınan kişilerin birçok ihtiyacını da giderirler. Siz de sevdiklerinize kadınlar günü için hediye arayışındaysanız, listemize bir göz atmanızı öneririz.

1-Şık Bir Kutu İçerisinde Çikolatalar

kadınlara özel hediye kutuları

Kadınlar günü hediyesi olarak çikolatadan daha iyi bir fikir olamayabilir. Kadınlar hayatlarında mutluluğunda, hüzünlerinde, özel günlerinde çikolata ile bitişik yaşarlar. Bunun yanı sıra çikolatada bulunan serotonin hormonu kişileri yedikçe mutluluğa teşvik edecek bir hediyedir. Ona bu çikolataları almanız demek mutluluğunu garantilemek, yedikçe daha da mutlu olmasını sağlamak demektir. Bu kutunun içerisinde bulunan çikolatalar eşsiz lezzete sahiptir. Dilerseniz kişiye özel tasarımlar haline getirilerek kişilerin fotoğrafları yerleştirilebilir. Fotoğraf yerleştirmek istemeyen kişiler ise, çikolatanın üst kısmına mesaj içerikli notlarda bastırabilir. Şuna emin olabilirsiniz ki, yedikçe mutlu olacak, mutlu oldukça sizi hatırlayacaktır.

2- Kutu İçerisinde Gümüş İncili Kolye Hediyesi

kadınlara özel hediye kutuları

Bilindiği üzere inci oldukça zor bulunan ve çıkartılan değerli bir taştır. Zor bulunması ve değerli olması nedeniyle geçmişten günümüze kadına yakıştırılmış bir takı taşıdır. Kadınlarda inci taşı gibi değerli ve zor bulunan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kadınlar gününe hediye olarak inci kolye almak, benim için zor bulunan ve çok değerli birisin deme şekli olacaktır. Kutunun içerisinde bulunan inci gerçek incidir ve zinciri de gümüş detaylıdır. Bu nedenle kararma yapmadan uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Bu değerli hediye ile sevdiklerinizin zarafetine zarafet katabilirsiniz.

3- Fotoğraflı Müzik Kutusu

kadınlara özel hediye kutuları

Müzik kutusu geçmişten günümüze bize en çok huzur veren dekoratif parçalardan biridir. Minik ve dekoratif olan bu ürün eve de hoş bir görüntü kazandıracaktır. Ayrıca bir tuşuna basıldığında müzik çalarak o anı huzurlu bir hale getirerek, kişileri dinlendirir. Fotoğraflı müzik kutuları kişiye özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Minik ahşap kutu görünümündeki bu hediyenin sağ tarafındaki anahtar müzik çalmasını sağlar. Üst kısmına size sevdiklerinizle bir anınız ya da size özel mutlu bir anın baskısı yapılabilir. Bunun yanı sıra fotoğraf kullanılmayan mesaj içeriği yazdırabileceğiniz seçenekleri de bulunmaktadır. Bu ürün hediye kutusu fikirleri arasında en sevimli ve en anlamlı içerikler arasındadır.

4- Leziz Kahve Kutusu Tasarımı Hediyesi

kadınlara özel hediye kutuları

Kadınların her ortamda içmekten zevk aldığı içeceklerin başında kahve gelir. Kahve özellikle sohbet ortamının vazgeçilmezidir. Bu nedenle kadınlar günü için hediye önerileri arasında elbette ki kahve temalı hazırlanmış kutu içeriği bulunuyor. Kokusuyla karşınızdaki kişiyi etkileyecek bu kutu, birkaç hediye içeriğinden oluşmaktadır. İçerisinde nefis lezzetiyle Türk kahvesi ve kahvenin olmazsa olmazı çikolata bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kahve fincanı ve duvar saati hediyeleri de bulunmaktadır. Bu hediyelerin kişiye özel olarak tasarlanması hediyeyi daha da güzel ve önemli bir hale getirmiştir. Kahve fincanı ve duvar saatlerinde fotoğraf ya da mesaj içeriği kullanılarak tasarım yapılabilmektedir. Bu eşsiz hediye ile kadınlar gününde sevdiklerinizin gönlünü bir kez daha kazanabileceksiniz.

5- Çiçekli Özel Tasarım Kutu Hediyesi

kadınlara özel hediye kutuları

Kadınlarda bir çiçek değil midir? O zaman hediye kutu yapımı olarak çiçeklerle tasarlanmış bir tasarım tercih edebilirsiniz. Kutu yapımı konusunda kendinize güvenemiyorsanız, kutunun hazır tasarımını bulabilmek işte böyle mümkün olabiliyor. Bu şık kutu tasarımının içerisinde minik kağıt detayları bulunuyor. Kutunun içerisinde birkaç hediye birden bulunuyor. İlk olarak gerçek sarı papatya kullanılarak eşsiz bir kolye bulunuyor. İkinci olarak ise saksısı kişiye özel olarak tasarlanabilen radyasyon düşmanı sukulent bitkisi bulunuyor. Diğer öne çıkan hediyeler ise, ajanda ve kupa hediyeleridir. Kişiye özel olarak tasarlanan bu hediyelerde, hediye edilen kişinin ismini şık bir tasarım ile yazdırabiliyorsunuz. Ayrıca kutunun içerisinde konulan çikolata ve kahve hediyesi ile de güzel bir jest yapabilirsiniz.

6- Çay Keyfi Özel Tasarım Kutu Hediyesi

kadınlara özel hediye kutuları

Çay hayatımızın bir parçasıdır. O olmadan sohbetimizden, dinlendiğimizden, eğlendiğimizden asla emin olamayız. Çay seven değerli kadınlar için hediye kutusu yapımı bulunuyor. Eğer bu konuda kendinize güvenemiyorsanız, hazırını bulabilmenizde mümkün tabi ki. Bu eşsiz çay keyfi kutusunda ilk olarak kişinin ismine özel olarak tasarlanmış, kupa bardak bulunuyor. Kupanın altına koyabilmek için yine kişinin ismine özel olarak tasarlanan bir adet bardak altlığı bulunuyor. Hediye edeceğiniz kişinin fotoğrafı ile tasarlanmış bir mini masa çerçevesi ve anahtarlık hediyesi bulunuyor. Yine kutu içerisine bitki çayı kutusu ve bu çayı süzebilmek için süzgeç bulunuyor. Mükemmel olan bu hediye kutusu ile sevdiklerinizi mutlu edebileceksiniz.

7- İş Kadınlarına Özel Tasarım Kutu Hediyesi

kadınlara özel hediye kutuları

İş hayatında aktif olan çalışan kadınlar için iş yerinde kullanılabilen, birkaç hediye içeriğinden kutu seçimi yapabilirsiniz. Bu hediye kutusu içerisinde kişiye özel hediyeler bulunuyor. Kişiye özel olarak tasarlanan termos, kalem, ajanda, anahtarlık, kitap ayracı, makyaj aynası bulunuyor. Tüm ürünlerin hepsi kişiye özel tasarlanarak hediye alacağınız kişinin ismi yazdırılabiliyor. Şık bir kutu tasarımının içerisine -konulan bu eşsiz hediye önerisini karşınızdakini çok mutlu edebilirsiniz.

8- Tebessüm Özel Tasarım Kutu Hediyesi

kadınlara özel hediye kutuları

Herkesi tebessüm ettirecek bir hediye kutusu modelleri arayanlara, bu sevimli hediye içerisini önerebiliriz. Bu hediye gülücük surat ifadesi baskısından oluşturulmuştur. Kutunun içerisinde bir adet kitap bulunmaktadır. Bunun yanı sıra gülücük emoji kupa bardak, emoji anahtarlık, emoji stres topu, emoji kar küresi hediyesi bulunmaktadır. Ayrıca kutunun içerisine bir adette dilek tohumu konulmuştur. Kutunun dış kısmının tasarımında kişinin adı ve soyadının yazılması hediyeyi oldukça değerli bir hale getiriyor. Özel olarak sarılarak hazırlanan bu hediye sayesinde güzel bir kadınlar günü hediyesi verebileceksiniz.

9- Ahşap Kutu İçerisinde Mini Fotoğraf Tasarımı Hediyesi

kadınlara özel hediye kutuları

Her anını ölümsüz kılmaya bayılan kadınlara, kadınlar günü hediye modelleri arasından mini fotoğraf kutusu hediye fikri verebiliriz. Ahşap minik kutular içerisine tasarlanan bu şirin hediye, seveceğiniz 12 adet fotoğraf tasarımından oluşuyor. Hediye edeceğiniz kişiyle olan özel anlarınızı seçerek bu hediye kutusu ile kalıcı bir hale getirebilmeniz mümkün olacaktır.

10- İlginç Patlayan Kutu Hediyesi

kadınlara özel hediye kutuları

Kadınlar gününde ne hediye alınır? Diye düşünenler için farklı bir hediye önerimiz var. Eşiniz ya da sevgilinize hediye düşünüyorsanız bu patlayan hediye kutusunu alarak, onlara romantik bir hediye verebilirsiniz. Bu kutu normal bir kutu görünümüne sahip olup açıldığında parçalara bölünür. İki katman şeklinde bulunan bu kutunun içerisinde anlamlı mesajlar bulunur. Yalnızca mesaj içeriği değil dilerseniz, tasarımında size ve hediye edeceğiniz kişiye özel fotoğrafları da kullanabilirsiniz. Kutunun en iç kısmında ikinizin ya da kişinin fotoğrafı ile tasarlanmış masaüstü çerçevesi de bulunur. Bu hediye içeriği ile sizin için çok kıymetli olan hayatınızın kadınına romantik bir hediye verebileceksiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.