sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

On bine yakın ürün yelpazesine sahip en güzel hediye sitesi Hediyemen’le sevdiklerinize mutluluk hediyesi verebilirsiniz. Üstelik yapacağınız tüm hediye alış verişleri için kredi kartım yok veya banka kartım yok bu yüzden nasıl sipariş verebilirim diye sakın üzülmeyin! Çünkü Hediyemen’de aynı zamanda kapıda ödeme yaparak da alış veriş yapma imkânına sahipsiniz. Üstelik seçkin hediyelerin buluşma noktası bu özel platformda dilediğiniz ödeme yöntemleri ile sipariş vermek, ödeme tercihinde bulunmak adeta çocuk oyuncağı. Peki, bir çocuğun bile kolaylıkla sipariş verebileceği Hediyemen’de Kapıda ödeme hediye alış verişi nasıl yapılmaktadır? Öncelikle sitemizden beğendiğiniz ürünü sepetinize ekliyorsunuz. Sonraki adımda ise adres bilgilerinizi doğru bir şekilde sistemimize yazıyorsunuz. En son aşamada ise karşınızda ne şekilde ödeme yapabileceğinize dair ödeme ekranı gelmektedir. Bu ekranda ister kredi kartınızla, ister banka kartınız ya da banka havalesi veya EFT yapılması yöntemiyle ve son olarak da Kapıda ödeme yöntemi ile siparişlerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Kapıda ödeme yöntemini seçtiğinizde süreç şu şekilde işlemektedir; siparişiniz Hediyemen tarafından kargoya teslim edildikten sonra bir veya iki iş günü içerisinde kargo elemanlarınca verdiğiniz teslimat adresine ulaştırılıyor. Siparişiniz kapınıza geldiğinde ise ürün bedelini kargo elemanına yapıyorsunuz. Kapıda ödeme ile Hediyemen’den alış veriş yapabilmek işte bu kadar kolay.


Kişiye Özel Hediyeler Kapıda Ödeme İle Alınabiliniyor mu?


Bol çeşitliliğe sahip hediyelik eşyalar içerisinden seçiminizi Kişiye Özel Hediyelerden yana yapmış olsanız bile kapıda ödeme ile satın almanız ve adresinize istemeniz mümkün. Siparişiniz kapınıza geldiğinde siz de ürün bedelini kargo elemanına nakit olarak yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hediye siteleri içerisinde birçok alış veriş sitesi özellikle kişiye özel hediyeler için kapıda ödeme seçeneğini müşterilerine kapalı konumda tutmaktadır. Bu tarz sitelerde kapıda ödeme ile sadece düz ve ilginç hediyeler satılmaktadır. Sektörün lider markası Hediyemen ise, kredi kartı olmayanlara, WEB üzerinden kartı ile alış veriş yapmaya soğuk veya mesafeli bakanlara elbette ki yardımcı olacaktır. İnternet üzerinden online sipariş vermek isteyen ve siparişini kapıda ödeme ile yapmak isteyen herkes dilediği ürünü kapıda ödeme ile kolaylıkla alabilmektedir. Dahası ürünlerinin %99’u oranında verilen siparişler Hediyemen tarafından aynı gün kargoya teslim ile gönderilmektedir. Birçok web sitesinin yapamadığı kolaylığı Hediyemen olarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Seçimlerinizi kişiye özel ürünlerden yapmış olsanız bile Hediyemen.com siz değerli müşterileri için kapıda ödeme hizmetini günün 24 saati ve haftanın 7 günü açık tutuyor.


Ürün Bedeli Kapıda Ödemede Nasıl Yapılır?

Hediyemen’den kapıda ödeme ile alış veriş yaptığınızda ürün bedelini kargo elemanı kapınıza siparişinizi teslim etmeye geldiğinde yapıyorsunuz. Ancak yeri gelmişken altını çizerek belirtmemiz gerekirse, kapıda ödemede kredi kartı geçerli değildir. Sadece nakit olarak kargo personeline ödeme yapabiliyorsunuz.


Kapıda ödemenin size sağladığı avantaj ne olacaktır?


Eğer, intenet üzerinden alış veriş yapmaktan veya hediye almaktan çekinen biriyseniz ya da kredi kartı bilgilerinizin 3. Kişilerin eline geçeceğinden korkuyorsanız bu şekilde bir ödeme yöntemi seçerek risklerinizi en aza indirmiş olursunuz. Bu tarz bir alış verişte riskin tamamı satıcı firmaya ait olmaktadır. Bir diğer ayrıntı ise kapıda ödemeli siparişlerde çağrı merkezimiz sipariş veren müşterilerinizi arayarak sesli onay teyidi almaktadır. Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde siparişinizi oluştururken vermiş olduğunuz iletişim numaranızdan teyit amaçlı aranacağınızı bildirmek isteriz. Teyit işlemi sonrasında siparişinizde işlem başlatılır ve seçmiş olduğunuz yöntem ile ödenmek üzere kargoya teslim edilir. Ürün kapınıza geldiği esnada kargo personeline ödemenizi yaparak kargonuzu teslim alabileceksiniz. Aslında Hediyemen üzerinden kredi kartınızla alış verişi seçmiş olsanız bile güvenliğiniz en üst seviyede sağlanmaktadır. Çünkü Hediyemen müşterilerine yüksek güvenlikli ve şifrelenmiş şekilde 3D Secure ile hizmet vermektedir. Sistemimiz üzerine gireceğiniz kart bilgileriniz kesinlikle ne bizim, ne de başkaları tarafından asla görülemez ve bilinemez.


Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli Ne Kadardır?


Hediyemen’den yapacağınız kapıda ödeme ile alış verişlerde sipariş tutarınız ne kadar olursa olsun 5,00 TL ek hizmet bedeli faturanıza yansıtılmaktadır. Bu bedel, kargo firmasının adresinize koli taşıma görevine ek olarak, sizlere ayriyeten sunmuş olduğu kapıda tahsilat yapma hizmetinden kaynaklanmaktadır. Yani bu bedeli, bir ticari işletme olan kargo firması kendisine almaktadır. Kapıda ödeme hizmet bedelini bu ödeme yöntemini seçtiğiniz için ödemektesiniz. 5,00 TL hizmet bedeli ödemek istemiyorsanız, siparişinizi havale, kartla ödeme veya EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz.


Örnek vermek gerekirse, Hediyemen’den kapıda ödeme yöntemini tercih ederek 50 TL tutarında bir ürünü sepetinize eklediğinizi varsayalım. Bu durumda Kargo elemanına ne kadar ödeme yapacağınızı hesaplayalım;

Ürün Bedeli 50,00 ₺
Kargo Taşıma Bedeli  6,90 ₺
Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli 5,00 ₺
Kargo Elemanına Ödenecek Bedel 61,90 ₺
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.