sadsad x
asdasd
Kapıda Ödeme İle Alabileceğiniz Sevgili Tişörtleri

Kapıda Ödeme İle Alabileceğiniz Sevgili Tişörtleri

12 Nisan 2018

Sevgili tişörtleri kombin olarak oldukça fazla tercih edilmektedir. Sevgililer birbirlerine özel olarak saat, kolye, bileklik ve tişört kombinleri alarak kullanmaktadırlar. Son dönemlerde bu tarz kombinler oldukça çok tercih edilmektedir. Genellikle hediyelik olarak alınmakta olan bu kombinler çoğunlukla sevgili ve eşler arasında tercih edilmektedir. Bu tarzda alınabilecek tişört kombinleri oldukça fazladır. İlginç ve anlamlı birçok model ile sevgilinizi sevindirebilir ilişkinizi bu tarz hediyeler ile daha farklı boyutlarda yaslayabilirsiniz. Oldukça fazla çeşit bulunduğundan her sevgiliye uyacak tarzda kombinler bulunmaktadır. Bu tişört çeşitleri özel günlerde hediye olarak tercih edilebileceği gibi sıradan günlerde dahi sevgililer için alınabilmektedir. Eğer siz de sevgilinize, size özel olarak hazırlanacak romantil sevgili tişörtlerinden yaptırmak istiyor ama bu tişörtleri kapıda ödeme ile satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü her biri özel tasarım olan ve birbirinden göz kamaştırıcı sevgili tişörtleri kapıda ödeme ile Hediyemen.com'da satılmaktadır. Sevgililer için özel olarak üretilmiş birçok kombin bulunmaktadır. Takılar, kıyafetler, bardaklar, ihtiyaçlar ve daha birçok kategoride bu tarz eşyalar oldukça fazladır. Genellikle internet üzerinde bu tarz kombinlere sıklıkla denk gelinmektedir. Birçok sevgili bu tarz eşyalara merak salmakta ve tercih etmektedir. Komik ve eğlenceli kombinlerin yanında özel günler ve sevgililer için anlamlı olan seçeneklerde bulunmaktadır.


1. Gelin ve Damat Sevgili Tişörtü

kapıda ödeme sevgili tişörtleri

fiyat

İkili olarak alınabilecek ve esprili tişört kombini arasında yer almaktadır. Birçok kişi evleneceği kişi için bu tişörtü tercih etmektedir. Oldukça ilginç ve eğlenceli olduğundan dolayı giyen kişilerin sürekli tebessüm göstermesine neden olmaktadır.  Tişörtler son derece kaliteli baskı ile yapıldığından dolayı yıkama gibi durumlarda solma vb. deformeler meydana gelmemektedir. Kombini almadan önce kadın ve erkek için öncelikle beden seçmeniz sonrasında ise yazılacak olan isimleri belirtmeniz gerekmektedir. Sevgililer için oldukça güzel bir hediye seçeneği olmaktadır.


2. Kişiye Özel King And Queen Tişörtü

kağıda ödeme çift tişörtleri

fiyat

Kişiye özel olarak üretilen sevgili tişörtlerinden biriside ‘’King and Quenn’’ tişörtleri olmaktadır. Kral ve kraliçe anlamına gelen bu kombin sevgililer için oldukça anlamlı olmaktadır. Birçok kişi sokakta yürürken ve gezerken bu tarz kombinleri giymekte ve herkesin dikkatini çekmektedir. Oldukça güzel anlamın yüklü olduğu bu kombini sevdiğiniz kişiye hediye ederek oldukça mutlu edebilirsiniz. Tişörtler üzerine yazılacak olan isimleri değiştirebiliyorsunuz. Buraya sevgilinizin ve kendi isimlerini ekleyerek birbirinize göre bir kombin oluşturabilirsiniz. Yazın bu tarz ikili tişörtlere oldukça fazla denk gelebilirsiniz. Fakat kişiye özel olarak tasarladığınız bu model ile diğerlerinden farklı bir görüntüye sahip olursunuz.


3. Sevgili Tişörtleri - 2'li Birleşen Kalpler T-Shirt

sevgili tişörtleri isme özel

fiyat

Oldukça güzel anlamlara sahip olan kombin tişörtler bulunmaktadır. İster dışarıda ister evde bu tişörtleri giyerek birbirinizi mutlu edebilirsiniz. Tişört üzerinde iki kalbi yapboz gibi birleştiren karakterler bulunmaktadır. Yan yana gelindiğinde bir bütün oluşturmakta ve birbirinizi tamamladığınız anlamına gelmektedir. Çok güzel bir şekilde tasarlanmış olan bu tişört modelini tercih eden birçok sevgili vardır. Sokaklarda bu modeller fazlasıyla ilgi görmektedir. Ayrıca yanındaki kişi ile ne kadar uyumlu bir sevgili olduğu anlaşılmaktadır. Sırf eğlence olsun diye sadece evde giymek isteyen kişilerde bulunmaktadır. Bu tişört kombinini özel günlerde sevgiliniz için alabileceğiniz gibi sıradan günlerde de hediye için tercih edilebilir.


4. Sevgili Tişörtleri - Tencere ve Kapak

çiftlere özel tişörtler

fiyat

İlginç ve eğlenceli sevgili tişörtleri de bulunmaktadır. Birçok kişi ilginç tasarımlara ve anlamlara gelen bu tişörtleri tercih etmekte ve sevgilisi ile kombin yaparak giymektedir. Sadece kendilerini değil gören herkesi de eğlendirerek oldukça neşeli bir ortam yaratan bu tişörtler çoğunlukla evde tercih edilmektedir. Sokakta ve farklı ortamlarda giyen ve herkesin dikkatini kendi üzerine çeken sevgililerde bulunmaktadır. Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş atasözünü bilmeyen yoktur. Bu atasözüne uygun olarak esprili bir şekilde tasarlanmış olan sevgili kombini tişörtü ile sevgililer birbirine olan bağlılıklarını ve uyumluluklarını belli etmektedir. Hayatının anlamını bulan ve büyük bir uyum içinde olan sevgilileri ifade etmek için tasarlanmış bu tişört kombini en çok verilen siparişler arasında yer almaktadır.


5. İsme Özel Mr & Mrs. Sevgili Tişörtleri

sevgili tişörtleri kapıda ödeme

fiyat

İsme özel olarak üretilen tişörtlerde tercih edilmektedir. Farklı tasarımlara sahip bir şekilde kişiye özel birçok model bulunmaktadır. Bıyık ve dudak figürleri içeren çok güzel ve anlamlı bir şekilde tasarlanmış olan bu sevgili tişörtleri uyumlu çiftler için tasarlanmıştır. Hediye olarak alınabilecek sayılı tişörtler arasında yer almaktadır. Sevgilinizi böyle bir kombin hediyesi ile oldukça mutlu edebilirsiniz. Tişört üzerinde yazılı olan isimleri değiştirerek sevgiliniz ve kendi isimlerinizi ekleyebilirsiniz. Böylelikle iki âşık için oldukça güzel bir kombin tişörtü ortaya çıkmış olacaktır.

6. Aşkın Çekim Gücü Sevgili Tişörtleri

çiftler için tşörtler kapıda ödemeli

fiyat

Sizi kendisine bağlayan ve her geçen gün daha da fazla yakınlaşan sevgililer için özel olarak üretilen kombin modelidir. Birçok kişi sevgilisine her geçen gün daha fazla bağlanmakta ve onlara ayrı bir ilgi duymaktadır. Birçok sevgili karşısındaki kişiyi zamanla kendine daha fazla çekmek istemekte ve hep yanında olmasını arzulamaktadır. İşte bu duyguyu semboller ve karakterler ile ifade eden sevgili tişörtü bulunmaktadır. Uyumlu ve birbirine bağlı çiftler için tercih edilebilecek en güzel modeller arasında yer almaktadır. Kadın ve erkek karakterinin bulunduğu bu tişört modelinde, kadın karakterinin elinde bir mıknatıs bulunmaktadır. Erkeğe döndürmüş olduğu bu mıknatıs ile erkeğin kalbini kendine çekmektedir. Sevgililer için tercih edilebilecek en güzel kombinlerden birisidir.


7. Bayanlar İçin Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Tişört

resimli bayan tişört

fiyat

Kişiye özel eşyalar oldukça fazla tercih edilmektedir. Nedeni ise sadece sahip olan kişide olması ve özel olmasıdır. Bu nedenle birçok eşya kişiselleştirilmekte ve bu şekilde satılmaktadır. Bu şekilde bayanlara özel fotoğraflı sevgili tişörtü bulunmaktadır. Tişört üzerine sevgili ile beraber olunan fotoğrafın baskısı yapılabilir. Bu şekilde sevgilinizi ne kadar sevdiğinizi ve ona verdiğiniz değeri göstererek onu oldukça mutlu edebilirsiniz. Baskı için kaliteli ve güzel bir fotoğraf seçilebilir. Bu tişört modeli ile bütün dikkatleri üzerinize çekmek mümkündür.


8. Kola ve Hamburger Çift Tişörtleri

isme özel çift tişörtleri

fiyat

Kola ve hamburgeri sevmeyen muhtemelen yoktur. İki yiyeceğin arasındaki bağ ve uyumluluk mükemmel derecededir. Dışarıda hazır yiyecekler arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Hamburgeri kimse ayranla yemek istemez. Hamburgeri tamamlayan içecek kola olmaktadır. Kola ve hamburgerin muhteşem uyumu, birbirine bağlı olan ve uyum içinde yaşayan sevgililer için oldukça güzel bir tercih olmaktadır. İlginç ve eğlenceli sevgili tişört modelleri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Sevgililer ve eşler evde birbirini eğlendirmek veya dışarıda bütün ilgiyi üzerine çekmek için bu tarz ikili tişörtleri tercih etmektedir. 14 Şubat sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşınıza şaşırtıcı bir sürpriz yapmak isterseniz tercihinizi, sevgilinizin yüzünü epeyce bir güldürecek bu sıra dışı tişörtten yana kullanabilirsiniz. 

9. Tüm Yollar Sana Çıkar Çift Tişörtleri

sevgililere özel ikili tişörtler

fiyat

Çok sevdiğiniz eşiniz veya sevgiliniz için oldukça güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Bu tarz çift tişörtleri genellikle hediye olarak alınmaktadır. Bu nedenle anlamlı ve güzel olan modeller tercih edilerek karşınızdaki kişiyi sevindirmeniz gerekmektedir. Tüm yollarınızın sevgilinize çıktığını ve onu çok fazla sevdiğinizi düşünüyor iseniz, bunu güzel bir hediye ile sevgilinize belli edebilirsiniz. Kalp şeklinde tasarlanan labirent bir yoldan kurtulmanız için tek yolun sevgilinize giden yol olduğunu kırmızı bir çizgi ile gösteren bu anlamlı sevgili tişörtü oldukça güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Sevgililerin büyük bir uyum içinde yaşadığını ve birbirlerine ne kadar değer verdiğini göstermektedir. Erkek ve kadın için tasarlanan iki tişört resimdeki gibi yan yana geldiğinde tam olarak anlamı belli olmaktadır.


10. Rakı ve Balık Sevgili Tişörtü

çiftler için esprili tişörtler

fiyat

İşte bu esprili ve son derece dikkat çekici çift tişörtlerini de kapıda ödeme ile satın alabiliyorsunuz. Rakı ve balık birçok kişi tarafından vazgeçilmez yiyecekler arasında yer almaktadır. İkisinin uyumu oldukça fazladır. Sevgilisini çok seven ve tıpkı rakı balıkta olduğu gibi büyük bir uyum içinde olduğunu düşünen kişiler bu eğlenceli sevgili tişörtlerini tercih edebilir. Birçok kişi sokakta ve farklı alanlarda bu sevgili tişörtlerini giyerek bütün ilgiyi üzerine çekmektedir. Özel anlarda ve günlerde evin içerisinde de bu tarz giysiler giyen çiftler bulunmaktadır.

11. Kalbim Sadece Senin için Atıyor Tişört

sevgililere özel tişört modelleri kapıda ödeme ile

fiyat

Standart hediye ve sürprizlerin dışına çıkarak sevgiliniz için oldukça şaşırtıcı bir aktivitede bulunabilirsiniz. Sevgiliniz için oldukça eğlenceli olacak ve onu ne kadar sevdiğinizi gösterecek bir sürpriz yaparak onun çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için tasarlanmış olan ‘’Kalbim sadece senin için atıyor’’ yazılı tişört kombini bulunmaktadır. Tam olarak birbirlerine oldukça bağlı olan ve birbirlerini ne kadar sevdiklerini gösteren bu tişört birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve giyilmektedir. İki tişörtte kalp figürü nabız hareketleri ile birleşmektedir. Kalbin nasıl attığını güzel bir dille gösteren bu anlamlı tişört sevgililerin birbiri için yaşadıklarını ve birbirlerine çok fazla değer verdiklerini göstermektedir. Böyle bir hediye ile sevgilinizi veya eşinizi mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda onu ne kadar sevdiğinizi ve verdiğiniz değeri göstermenin en farklı ve şaşırtıcı yolu olabilir.

12. Ben Sana Mahkûmum Sevgili Tişörtü

çiftler için tişörtler

fiyat

Sevgilisini çok seven ve onun için her şeyi yapabilecek olan kişileri simgeleyen bir tişört kombini olmaktadır. Birçok kişi sevgilisi için özgürlüğünü kısıtlamakta ve bundan mutluluk duymaktadır. İşte bu kişileri ve davranışı simgeleyen bu anlamlı tişört kombini tam olarak size uygundur. Sevgililer için yazılmış olan oldukça duygusal şarkılar arasında yer alan ‘’Ben sende tutuklu kaldım’’ şarkısını da anımsatmakta olan bu model tişörtler hediye için oldukça güzel bir tercih olabilmektedir. Sevgilinizi çok seviyor ve ona söylemek istediklerinizi anlamlı hediyeler ile iletmek istiyorsanız bu hediyeyi tercih edebilirsiniz.


13. Seni Seviyorum Çöp Adam Sevgili Tişörtleri

hediyelik sevgili tişörtleri kapıda ödemeli

fiyat

İnsanlar sevgililerine en çok onları sevdiklerini söylemek isterler. Bunu birçoğu farklı yollarla yaparken bazı kişiler ise direk olarak sözleri ile söylemektedir. En çok tercih edilen yollardan birisi ise hediye vermektedir. Birçok kişi ‘’Seni seviyorum’’ figürlü hediyeler ile sevdiklerini belli etmektedir. İki tişörtte oldukça güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Erkek için yapılmış olanda çöp adam bulunuyor ve sevgilisinin ismi ile onu sevdiğini yazıyor. Kadın için tasarlanan tişörtte de aynı şekilde karakter ve sevgilisini sevdiğini yazmaktadır. Yan yana geldiğinde bir bütün ve anlam oluşturan bu tişört modeli oldukça güzel gözükmektedir. Gören birçok kişi bu modele oldukça bayılacak ve sevecektir.

Kapıda Ödemeli Bay ve Bayan T- Shirt

kapıda ödeme tişört al

fiyat

Hediye tişört modelleri son dönemlerde oldukça popüler olmaya başlamıştır. Yazın birçok çift bu şekilde tişört modellerini giyerek etraftaki insanların ilgisini çekmekte ve düşmanlarını kıskandırmaktadır. Oldukça güzel tasarımlara ve anlamalar sahip kombinler bulunmaktadır. Herkese hitap edecek şekilde bulunan tişört modellerinin yanı sıra kişiye özel olarak tasarlanan ve isimlerin yazıldığı modellerde bulunmaktadır. Daha anlamlı kişisel ve alınan tişörtlerin sadece kendi üstünde olmasını isteyen kişiler bu modellere yönelmelidir. Genellikle beyaz renkte olan tişörtlerin üzerine farklı renklerde baskı yapılmaktadır. Baskılar kaliteli olduğundan dolayı renklerde solma meydana gelmemektedir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.