+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Kendin Yap Hediyelik Duvar Objeleri

Kendin Yap Hediyelik Duvar Objeleri

10 Şubat 2020

Duvar objeleri evlerimizin vazgeçilmez süslerinden biridir ve her odamızda mutlaka en az 1 tane olacak şekilde duvar süsü bulunur. Herkesin hoşuna gidebilecek ürünlerden biri olan duvar süslerini illa gidip satın almanıza gerek yok, kendi ellerinizle, ekonominizi zorlamayacak çok şık duvar süsleri tasarlayabilirsiniz. Örneğin bir arkadaşınıza özel günün de veya evine giderken hediye alacaksınız ama sıradan hediyeler götürmek istemiyorsanız, kendi başınıza tasarlayacağınız hediyeler dışarıdan satın alacağınız hediyelerden çok daha şık ve kullanışlı olacaktır. Kendin yap ev hediyesi seçenekleri arasında istemediğiniz kadar çok seçenek var fakat sizler için en kullanışlı ve şık görünümlü tasarımlardan bahsedeceğiz.

kendin yap duvar süsleri

Kendiniz evde kısa süre içerisin de oldukça basit yöntemler ile harika tasarımlar elde edebilirsiniz. Bunlar için sadece birkaç yöntem ve en iyi örneklere ihtiyacınız var, sizler için derlediğimiz bu güzel örnekler, her daim işinize yarayacaktır. Hediyelik olarak hazırlamasanız bile evinize, kendinize özel olarak da hazırlayabilirsiniz. Bu ürünler evinizin her alanını şık gösterecektir ve size de kendinizi daha iyi hissettirecektir. Boş zamanlarınız da bile oturup kendi kendinize bu tasarımlardan üretebilirsiniz. İlginç hediye tasarımları kategorisinde yer alacak bu ürünleri, kendi başınıza tasarlayarak ister hediyelik isterseniz de evde kullanmak için hazırlayabilirsiniz. Şimdi, hep birlikte bu tasarımlara göz atalım, kafanızda fikir oluşturmak için bu örneklere ihtiyacınız olabilir.

El İşi Kâğıtları ile Tablo Tasarımı 

kendin yap duvar süsleri

Özellikle çocuk odaları için daha uygun olan bu tasarım, oldukça pratik ve sizi yormayacak türde bir çalışma olacaktır. Bu pratik tablo tasarımı için gerekli olan şeyler, renkli el işi kâğıtları, 2 adet çerçeve ve çerçevelerin arkasına yapıştıracağınız beyaz karton. Bu malzemelerin hepsini temin ettikten sonra tasarım aşamasına geçebilirsiniz. Kendin yap tablo önerileri arasında en sevimli ve en kullanışlı tasarım için yapmanız gereken şey oldukça basit. İlk önce renkli el işi kâğıtlarının arka yüzeylerine istediğiniz şekilleri çizin daha sonra bu şekilleri düzgün bir biçimde kesin. Beyaz kartonu da çerçeve boyutuna göre kesin ve el iş kâğıtlarından elde ettiğiniz şekilleri bu beyaz kartona yapıştırın. Daha sonra bu kartonu çerçevenin içerisine yerleştirin. İ

kendin yap duvar süsleri

şte size en hızlı ve ekonomik şekilde yapılan tablo tasarımı. Hediyeyi götüreceğiniz kişinin çocuğu varsa eğer, çocuğunun odası için yoksa da oturma odası ya da koridor için harika bir tasarım yapmış olacaksınız. Emin olun bu hediyeyi çok beğenecek ve evin en güzel yerine asacaktır. İlginç hediyeler hazırlamaktan ve taktim etmek hoşlanıyorsanız bu öneri tam da size göre olacaktır. Normalde bu hediyeleri dışarıdan satın almak isteseniz bir dünya para vermek zorunda kalacaksınız ama evde kendi ellerinizle oldukça güzel ve maliyeti düşük bir şekilde de aynısını tasarlayabilirsiniz.

Kâğıt Havlu Kartonları ile Pano Tasarımı

kendin yap duvar süsleri

Herkesin kolayca ve pratik bir şekilde tasarlayabileceği bir üründen daha bahsedelim. Oldukça ekonomik ve herkesin evinde bulunabilecek malzemelerden elde edeceğiniz bu tasarımı, sevdiğiniz birinin özel günü için bile hediye edebilirsiniz. El yapımı tasarımları dışarıdan satın almak isteseniz dünya kadar para vermek zorunda kalırsınız, oysa evde kendinizde onlara benzer tasarımlar yapabilirsiniz. Evde kolayca yapabileceğiniz tasarımlardan biride kâğıt havlu kartonları ile tasarlayacağınız panolar, yapımı oldukça kolay olan bu hediyelikler, her zaman işinize yarayacak ve belki de kısıtlı zaman dilimi içerisinde hayatınızı kurtaracaktır.

kendin yap duvar süsleri

Kendin yap duvar panosu için elinizde bulunması gerekenler şunlar; farklı boyutlarda olan 20-25 adet kağıt havlu kartonu, hobi boyası elinizde bunlar var olduktan sonra harika bir duvar panosu hazırlayabilirsiniz. Şimdi gelelim bu panonun hazırlanma aşamasına; öncelikle eliniz de bulunan bu kartonları hobi boyası ile beyaz renge boyamalısınız, daha sonra bu kartonların kurumasını beklemelisiniz, kartonlar kuruduktan sonra hepsini birbirine eşit şekilde yapıştırarak bir bütün haline getirmelisiniz.

kendin yap duvar süsleri

Kağıt havlu kartonlarının içerisine süs eşyaları da ekleyebilirsiniz, tabii bu sizin tercihinize kalmış bir durum olduğu için illa da eklemelisiniz demiyorum. Kartonların eşit olarak birbirine yapıştırılmasından elde edilen kolay duvar panosu hazırlama işlemi bundan ibarettir. Dilediğiniz şekilde süsleyerek de hediyeyi sahibine taktim edebilirsiniz, süslerinizi pembe, yeşil, kırmızı gibi renklerde kullanmanız hediyenizin daha gösterişli olması açısından oldukça önemlidir.

Küçük Teneke Kutulardan Yapılan Duvar Süsleri

kendin yap duvar süsleri

İlginç hediye tasarımları arasında en dikkat çeken hediyelikler mutfak için tasarlanmış duvar süsleridir. Bu süsler mutfağın havasını değiştirerek ortama daha otantik bir hava katmaktadırlar. Özellikle kadınlar tarafından tercih edilen bu tasarımlar, evlerimizin de vazgeçilmezidir. Siz de kendi kendinize mutfak için duvar süsleri tasarlamak istiyorsanız vereceğimiz bu tavsiyeyi çok sevecek hemen deneyeceksiniz. 

kendin yap duvar süsleri

Öncelikle elinizde bulunması gereken eşyalardan biri, minik teneke kutuları, bunlar ton balık kutuları da olabilir onun haricinde hobi boyası ve bir kıyafet askısı ile mandaldır. Bu eşyaları temin ettikten sonra duvar süsü tasarımına başlayabilirsiniz. İlk önce bu minik teneke kutularını hediye edeceğiniz kişinin zevkine göre basit boyama teknikleri ile boyayın isterseniz de desenler çizin, daha sonra bu minik tenekelere küçük delikler açarak hepsinden ip geçirin bu ipleri birbirine düğüm ettikten sonra ipleri bir askıya mandal yardımı ile tutturun. Tenekeler duvarda sallanacaktır, dilerseniz tenekelerin içine minik mumlar da ekleyebilirsiniz. Mutfak için tasarlanabilecek en güzel hediyelerden biri bu verdiğimiz öneride ki duvar süsü olacaktır. Fazlasıyla sıradanlığın dışında bir hediye olacağı için, hediye sahibi çok mutlu edecektir. Mutfağı tamamen başka bir yer haline getirecek güçte bir tasarımdır. Dilerseniz kendi evinizin mutfağı için de böyle güzel bir tasarım yapabilirsiniz.

Deniz Kabuklarından Duvar Süsü Tasarlama

kendin yap duvar süsleri

İlginç hediye fikirleri arasında en çok tercih edilen ve fazlasıyla güzel olan bu hediyelik, hem odaya farklı bir hava katacak hem de kendi başına harika bir hediye olmaya yetecek nitelikte bir üründür. Bu hediyeliği tasarlamanız için yapmanız gereken tek şey kalın bir kartona büyük bir yuvarlak çizmeniz ve bu çizdiğiniz şekli hiç bozmadan yavaşça kesmeniz gerekmektedir.

kendin yap duvar süsleri

Daha sonra elinizde bulunan deniz kabuklarını hiç boşluk kalmayacak şekilde kartonun üzerine yapıştırmanız gerekiyor, yaptığınız süsün kurumasını beklemelisiniz hemen hareket ettirirseniz yapıştırdığını deniz kabukları düşebilir. Deniz kabuklarının iyice yapıştığını anladıktan sonra dilerseniz boşluk kalan yere aynı ölçü de cam keserek ekleme yapabilirsiniz, böyle bir tercih yaparsanız ayna olarak tasarlamış olacaksınız ama duvar süsü olarak da çok rahat kullanılabilir. Hediye edeceğiniz kişinin zevkine uygun şekilde tasarımınızı şekillendirin eğer aynadan daha çok hoşlanırsa belirli bir ölçüde ayna keserek ekleme yapabilirsiniz.

kendin yap duvar süsleri

İlginç hediye önerileri arasında en çok tercih edilen ve beğenilen hediyeliklerden biri deniz kabuklu duvar süsüdür. Hediyenin sahibi bu tasarımdan fazlasıyla hoşlanacak ve hediyeyi evinin en güzel köşesine asacaktır. Sevdikleriniz için kendi ellerinizle hazırladığınız bu hediyeler hem onlar için hem de sizin asla unutulmayacak hediyelerden biri olacaktır. Üstelik kendi başınıza tasarım yapmanız da size ayrı bir güven vererek ufkunuzun genişlemesini sağlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.