+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:

Öğretmenler verilen klişe hediyelerin çok dışında kalacak ve bir öğrenci olarak isabetli bir hediye tercihi yaptığınızı gözler önüne serecek en güzel ürünler hediyemen'de. Kimya öğretmenlerinize verdiğiniz değeri en güzel hediyemen'de yer almış olan ve yalnızca öğretmenler için hazırlanmış birbirinden anlamlı hediyelerimiz ile mutlu edebilirsiniz. Öğretmenler için hazırlanmış kupa bardaklar, onlara özel kanvas tablolar ve kimya öğretmenine hediye edilebilecek karikatürlü ürünlerimizle 24 kasım öğretmenler gününde siz de biricik kimya öğretmeninizi mutlu edebileceksiniz. Hadi sen de hemen bu sayfadaki hediyelik ürünlerimiz arasından bir karar ver ve hızlı şekilde kimya öğretmeninize ulaştıralım.

Bu yıl çok sevdiğiniz öğretmeninize en güzel öğretmenler günü armağanını siz verebilirsiniz. Öğrencilerin kolaylıkla ulaşım sağlayabileceği ve duygularını gösterebileceği armağanlar bir arada bulunuyor. Ayrıca öğrenci bütçesi için uygun olan ucuz hediyelik eşya çeşitliliği de beklentileri karşılamak için yeterli. Düşünülmek bile öğretmen için paha biçilmez duyguların sebebi olacakken, hediyeniz bir ömür sakladıkları arasına girecektir.

Kimya öğretmenliği sabır gerektiren bir meslek dalıdır. Çünkü öğrenciler ile ilişki kurmak iradeli ve istekli olmayı gerektiriyor. Öğrenci ve öğretmen ilişkisi içerisinde sevgi ve saygı çerçevesinde bilgi aktarılmalıdır. Eğer öğretmen bilgi aktarırken istekli olmaz ise öğrenci bunu hisseder ve okula devam etmekte güçlük çekebilir. Pek çok duyguyu birlikte paylaştığınız sevdiklerinizle özel günleri de harika duygular ile geçirebilirsiniz. Mutluluğunuzu pekiştirecek olan ürünler şimdi sizi bekliyor. Online butik hediye sitesi hediyemen ile birçok hediyelik ürüne en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak deneyimler şimdi sizi bekliyor. İlginizi çekecek ve her daim özel duygular yaşatacak olan kaliteye uzak kalmamalısınız. Tüm siparişleriniz aynı gün kargoya teslim ediliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.