sadsad x
asdasd
Kıskanç Sevgiliye Ne Hediye Alınır

Kıskanç Sevgiliye Ne Hediye Alınır

21 Nisan 2018

Sevgililer sürekli birbirlerine hediyeler alarak mutlu etmektedirler. Alınabilecek oldukça fazla hediye çeşidi bulunmaktadır. Bazı kişiler sadece özel günlerde hediye alırken b azıları sıradan günlerde dahi bu tarz hediyeler almaktadır. Çoğu kişi hediye alırken sıkıntı çekmektedir. Ne alacağını bilememekte ve sevgilisini nasıl bir hediye ile mutlu edebileceği konusunda kararsız kalabilmektedir. Ne olursa olsun her kadın ve erkeğin hoşlanabileceği ortak hediyeler bulunmaktadır. Birbirine bu şekilde yakın olan kişiler aldıkları hediyelere de dikkat etmelidirler. Alınan hediyeler anlamlı ve kişiye özel hediyeler olursa beğenmeyecek kişi yoktur. Ayrıca sevgililerin karakterlerine göre hediyeler seçilmelidir. Örneğin kıskanç sevgiliye hediye alırken, ona ne kadar bağlı olduğunuzu ve sevdiğiniz gösteren hediyeler tercih etmelisiniz. Bu tarz bir hediye kıskanç olan sevgilinin fazlası ile hoşuna gidecek bir tarzdadır.


1. Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

kıskanç sevgiliye hediye

fiyat

Kupa bardaklar çok uzun zamandır hediye olarak tercih edilmektedir. Genellikle sıradan kupa bardaklar tercih edilmektedir. Bu nedenle başlıktaki sihirli kupa bardak hediye için oldukça güzel bir seçim olacaktır. Kıskanç olan sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer alabilir. Kişiye özel ve fotoğraflı olması oldukça önemlidir. Sevgiliniz ile sizin en güzel fotoğrafınızı bu bardağa bastırarak hediyeyi fazlasıyla anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Kupa bardak üzerine basılan resim sadece sıcak içecek konulduğunda belli olmaktadır. Sihirli kelimesi buradan gelmektedir. Oldukça şık ve güzel bir tasarıma sahip olan bardak üzerine renkli baskı yapılmaktadır. Bardak soğuduğunda ise resim tekrar kaybolmaktadır. Sevgilinize olan sevginizi ve onu önemsediğinizi gösterebileceğiniz oldukça güzel hediyelerden bir tanesidir.


2. Sonsuz Aşkımız 3D Led Gece Lambası

kıskanç kız arkadaşa hediye

fiyat

3D LED lambalar son zamanlarda oldukça popüler olmuştur. Hediye için fazlasıyla tercih edilmektedir. Sevgililer içinde oldukça güzel bir tercih olabilir. Aşkın ve sonsuzluğun mükemmel uyumunu gösteren 3D LED lamba çok şık bir görünüme sahiptir. Bu nedenle hediye için tercih edilebilir. Hediyelerin kişiye özel ve anlamlı olması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Hediye alırken kararsız kalınan durumlarda bu tarz hediyelere yönelmek gerekir. Aslında sevgili için bu tarz hediyeler tercih edilmelidir. Alınan hediyeler uzun zaman boyunca hatıra olarak saklanmaktadır. Bu nedenle anlamlı olmaları fazlasıyla önemlidir. 3D LED lamba geceleri gece lambası olarak kullanılabilir. Üzerinde kalpli uçan balon şekli ve sonsuzluk işareti bulunmaktadır. Aynı zamanda sonsuzluk işareti içerisine isimler yazılmaktadır. Altına ise özel bir tarih eklenerek hediye fazlasıyla anlamlı ve kişiye özel bir hale getirilmektedir. Bu tarz 3D lambalar piyasada çok fazla bulunmaktadır. Fakat kişiye özel olarak üretilenleri pek görülmemektedir. Sevgiliniz için bu nedenle harika bir seçim olacaktır.


3. Melek Kanadı İsme Özel Kolye

kıskanç bayan sevgiliye hediye

fiyat

Papatyalar çiçekler arasında en narin ve en güzel olanlarıdır belki de. Birçok kişi papatyalara karşı ayrı bir ilgi duymaktadır. Papatyayı sevmeyen kadında pek bulunmamaktadır. Sevgiliniz için özel günlerde veya sıradan herhangi bir ünde sevindirmek için yaşayan kolye denilen muhteşem bir görünüme sahip kolye hediye edilebilir. Bu kolye içerisinde gerçek papatya bulunmaktadır. Büyüleyici görüntüsü ve güzelliği ile sevgiliniz bu hediyeyi boynundan çıkarmayacaktır. Kolye içerisine papatya kurutma yöntemi ile koyulmaktadır. Kolyenin ucu elips bir tasarıma sahiptir ayrıca üretiminde çinko kullanılmıştır. Bu şekilde oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Birçok çiçek kurutularak bu tarz kolyelerde kullanılmaktadır. Bunlardan en anlamlısı ve güzeli ise yaşayan kolye papatyalar olmaktadır. Sevgiliniz boynunda canlı bir papatya taşımaktan fazlası ile keyif alacaktır. Bu nedenle verilebilecek oldukça güzel ve anlamlı bir hediyedir.


4. Senin Hakkında Hissettiğim Şeyler Kartları

kıskanç kız arkadaşıma ne hediye alabilirim

fiyat

Kıskanç sevgililere hediye alırken onlara ne kadar bağlı olduğunuzu ve sevdiğinizi gösterecek hediyeler tercih edebilirsiniz. Bunun için sevgilinize romantik sözlerle ve onu ne kadar sevdiğinizi anlatan yazılarla dolu muhteşem bir kutu hediye edebilirsiniz. Birçok kişinin bu tarz bir hediyeden haberi dahi yoktur. Bu nedenle sıradan hediyeler ile karıştırılmaması gerekir. Senin hakkında hissettiğim şeyler hediyesi kıskanç sevgiliniz için oldukça güzel bir seçim olacaktır. Birçok kişi sevgilisine karşı içinde olanları tam anlamıyla ifade edemez veya söyleyemez. İşte sevgilinize karşı içinizde olan en güzel ve mutlu duyguların hazır bir halde yazılmış şekli bu kutu içerisinde yer almaktadır. İçerisinde sevgililerin sevebileceği ve duymak isteyeceği en güzel şeyler yer almaktadır. Kutu içerisinde yer alan sözler her sevgiliye uyabilecek ve sevgili olup birbirini seven herkesin hissettiği duygulara örnektir. 50 adet kart bulunmaktadır. Her bir kartta birbirinden romantik ve anlamlı sözler yer almaktadır. Bir sevgiliye söylenebilecek en güzel ve anlamlı sözlerin toplanmış halidir. Yıl dönümünde, sıradan bir günde veya doğum gününde tercih edilebilecek sayılı güzellikte hediyelerden birisidir.


5. Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti

kıskanç sevgilime hediye

fiyat

Sevgiliye özel günlerde hediye alırken çok dikkat edilir. Onun seveceği ve mutlu olacağı hediyeler tercih edilir. Bu tarz hediyelerde genellikle sevgililer arasında anlamlı ve romantik olan hediyelerdir. Özellikle kadınlar bu tarz anlam yüklü romantik hediyelerden oldukça mutlu olmaktadır. Erkek arkadaşlarının onları ne kadar sevdiğini belli etmesini ve azda olsa romantik olmasını çoğu istemektedir. Bu nedenle bu tarz düşünülmüş hediyeleri dört gözle beklemektedirler. Ancak bunu pekte belli etmezler. Sevgilinize olan aşkınızı en güzel şekilde ona belli edebilirsiniz. Bunu belli etmek için sevimli sonsuz aşkımız hediye sepetini tercih edebilirsiniz. Bu sepet sevgililer için alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Sevgilisi için güzel bir hediye sepeti hazırlamak isteyen kişiler için oldukça güzel bir seçim olacaktır. Kutu içerisinde birbirinden güzel hediyeler bulunmaktadır. Bir adet kucağında kalp şeklinde kutu taşıyan ayıcık, bir adet sonsuzluk sembolü gümüş kolyesi ve son olarak bir adet seni seviyorum yazılı kalp yastık bulunmaktadır. Ayıcığın taşıdığı kalpli kutu içerisinde de 100 adet romantik söz bulunmaktadır.


6. Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

kıskanç sevgili hediyeleri

fiyat

Kıskanç sevgililer için alınabilecek hediyeler biraz sınırlı olabilir. Aslında düşünüldüğünde birçok hediye olabilir. Fakat bun hediyelerin aynı zamanda anlamlı ve sevgilinize özel bir şekilde olması gerekir. Kişiye özel olarak üretilen hediyeler her zaman için çok daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü bu tarz hediyeler aşırı fazla beğeni ile karşılaşmaktadır. Bu hediyelerden biriside kişiye özel olarak üretilen, üzerinde film şeridi ve fotoğraf olan yastıktır. Bir sevgilinin uyuyabileceği en güzel yastık bu olmalıdır. Yastık oldukça güzel bir tasarıma sahiptir. Sevgiliniz ile olan 3 adet en güzel anlarınızı simgeleyen fotoğrafı bu yastığa bastırarak hediyeyi çok daha anlamlı bir hale getirmek mümkündür. Ayrıca hediye üzerinde kalp figürü ve isimler bulunmaktadır. Sevgilinizin ve sizin ismini yazdırarak hediyeyi çok daha kişisel bir hale getirmek mümkündür. Böyle bir hediyeyi bazı kişiler ömür boyu saklarken bazı kişiler ise gece uyumak için kullanmaktadır. Bir sevgiliden gelebilecek en güzel hediyelerden birisidir muhtemelen. Bu şekilde bir hediyeyi beğenmeyecek erkek veya kız arkadaş pek mümkün değildir. Yastık üzerine basılacak fotoğrafların ve yastığın kalitesi oldukça iyidir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.