sadsad x
asdasd
Kocaya Ne Hediye Alınır

Kocaya Ne Hediye Alınır

24 Nisan 2018

İnsanların hayatlarında oldukça fazla özel günler olmaktadır. Evlilik yıldönümleri, doğum günleri ve farklı daha birçok özel günler yaşanabilir. Sıradan arkadaşlıklarda veya akrabalıklarda bu tarz özel günler çok umursanmasa da, evli olan kişiler için bu özel günler oldukça önemlidir. Erkek eşe, kadın eşe ve çocuklara bu özel günlerde hediye almak gerekir. Çok uzun zamandır insanların adetleri arasında yer almaktadır. İnsanlar birbirlerine hediye alarak gönüllerini almakta ve mutlu etmektedirler. Özellikle aile ve akrabalar içerisinde bu şekilde yapılan kutlamalar ve hediye alma olayları çok daha güzel olmaktadır. Birçok kişi erkek eşe hediye olarak ne alınır tarzında sorular ile araştırma yapmaktadır. Kocaya göre alınabilecek hediyeler oldukça fazladır. Onlara hediye seçimi yaparken özellikle karakterlerine ve ilgi alanlarına göre seçim yapmak gerekir. Bu tarzda hediyeler seçerek onları mutlu etmeniz kaçınılmazdır. Erkek eşler hediye konusunda çok seçici değildir. Bu çoğu kişi için geçerli bir durumdur. Hediyelerde önemli olan kullanılabilir ve işe yarayan şeyler olması gerekir. Diğer yandan ise bir hediyenin anlamlı olması gerekir. Hediye alırken anlamlı ve kullanışlı hediyeler tercih etmeye özen gösterilmelidir. İşte bu yazımızda Kocanıza yani eşinbize alınabilecek anlamlı ve özel hediye seçenekleri hazırladık sizin için. Kocaya hediye seçerken çok telaş yapabilir ve beğenmemesi korkusu ile çok zaman kaybedebilirsiniz. Öncelikle hediye alırken acele etmemek gereklidir. Eşinizin ilgi alanlarına ve sevdiği tarzda eşyalara yönelmek de en iyi seçim olabilir. Öte yandan anlamlı ve herkesin çok seveceği tarzda hediyeler seçebilir ve bunlardan hediye edebilirsiniz. Kocanıza evlilik yıldönümü hediyeleri ile erkeğe doğum günü hediyesi olarak önerebileceğimiz birçok hediye vardır. Bunlar;


1. Kişiye Özel İki Fotoğraflı Sihirli Kupa Bardak

kocaya ne hediye alınır

fiyat

Anlamlı hediyelerin ilk sırasında sihirli kupa yer almaktadır. Birçok kişi tarafından bu kupayı duymuş belki de almışsınızdır. Aile içinde verilebilecek en güzel hediyeler arasında yer alabilir. Kupa bardak üzerine resimli bir şekilde baskı yapılıyor. Bu baskıda iki adet fotoğraf yer almaktadır. Bardak sıcak su ile teması ettiğinde resimler ortaya çıkmaktadır. Öncesinde ise sıradan siyah bir kupa gibi görünümde yer almaktadır. Bu özel kupaya ailenizin içinde yer alan herkesin güzel bir fotoğrafını ekleyebilirsiniz. Çocuklarınız var ise onlarla ve eşiniz ile mutlu çekildiğiniz bir fotoğraf ile bu sihirli kupa oldukça güzel bir anlam kazanacaktır.


2. Kişiye Özel Sonsuz Aşk 3D LED Lamba

erkek eşe hediye fikirleri

fiyat

Çok güzel bir tasarıma sahip olan bu lamba oldukça fazla kişinin hoşuna gitmektedir. Son zamanlarda bu tarz 3D LED lambalar oldukça popüler hale gelmiştir. İnternet ortamında vakit geçiren birisi bu tarz lambalarına atıldığı reklamlara en az bir defa denk gelmiştir. 3D LED lamba üzerine dilediğiniz gibi isim ve tarih yazdırabiliyorsunuz. Eşiniz ile isminizi ve altına da evlilik yıl dönümünüzü yazdırabilirsiniz. Bu şekilde hediye oldukça anlamlı ve güzel bir hal alacaktır. Sıradan 3D LED lambalar gibi olmayacak hatta bu şekilde hediyeyi tercih eden sayılı kişiler arasında yer alacaksınız.


3. Kişiye Özel İsim Yazılı Sonsuzluk Kol Saatleri

kocaya alınabilecek hediyeler

fiyat

Kişiye özel olarak satılan ikili hediye setleri bulunmaktadır. Erkek eşe hediye seçerken bu tarz eşyaları da göz önünde bulundurmanız faydanıza olacaktır. Oldukça anlamlı ve güzel ikili hediye setleri bulunmaktadır. Bu tarz hediyeler daha çok sevgililer tarafından tercih edilse de eşler arasında oldukça ilgi ile karşılanmaktadır. Eşiniz ile kendinize beraber alabileceğiniz oldukça güzel bir hediye çeşididir. İkili saatler eşiniz ile sizin kolunuza oldukça yakışacak ve hevesle takacaksınız. Saatlerin üzerine eşiniz ile isminizi yazdırıyorsunuz. Bu iki isim arasında da sonsuzluk işareti yer almaktadır. Oldukça anlamlı olan bu hediye eşinizi oldukça sevindirecektir.


4. Kişiye Özel Siyah Deri Cüzdan

kocama ne hediye alabilirim

fiyat

Kişiye özel olarak yapılan hediyelere insanların her zaman ilgisi daha fazladır. Bu şekilde hediyeleri tercih ederek nokta atışı yapabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilen hediyeyi beğenmeyecek bir insan yoktur. Fakat bu tarz hediyeleri sevdikleri eşyalara göre uyarlamanız gerekir. Erkekler cüzdanlara bayılırlar. Ellerinde olsa oldukça güzel cüzdanlardan koleksiyon yaparlar. Onlar için en önemli aksesuarlardan birisidir cüzdanlar. Kimisi spor severken kimisi deri cüzdanı tercih eder. En çok kullanılan cüzdan türü de deri olanlardır. Deri cüzdana eşinizin ismini yazdırarak ona hediye edebilirsiniz. Eşiniz kesinlikle bu hediyeye oldukça sevinecek ve mutluluğunu gizleyemeyecektir.

5. Kişiye Özel Portre Karikatür

kocaya uygun hediyeler

fiyat

Erkek eşe hediye verdiğinizde onu hem sevindirmek hem de güldürmek istiyor iseniz bu hediye tamda size göre. Kişiye özel olarak portre karikatür çizimi eşinizi oldukça güldürecek ve aynı zamanda sevindirecektir. Eşinizin en sevdiği bir resim ile ona hiç tahmin edemeyeceği bir hediye verebilirsiniz. Şaşkınlığını ve gülücüklerini muhtemelen gizleyemeyecektir. Karikatürler profesyonel bir ekip tarafından çizilmektedir. Bu şekilde kusursuz olmakta ve çok güzel gözükmektedir. Bu tarz bir hediyeyi muhtemelen eşiniz evin güzel bir köşesine asacak ve her baktığında sizin böyle güzel bir hediye verdiğiniz aklına gelecektir. 

6. Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak

kocaya alınacak hediyeler

fiyat

Eşiniz için güzel bir çakmak hediye etmeyi düşünüyor fakat anlamsız ve saçma olmasından korkuyor olabilirsiniz. Fakat kişiye özel olarak yapılan bu çakmak ile bu düşüncelerinizi tamamen silebilirsiniz. Sigara içsin veya içmesin çoğu erkek cebinde çakmak taşır. Bu nedenle eşiniz için çakmak oldukça güzel bir tercih olabilir. Fakat bu çakmak sıradan çakmaklara benzemiyor. Bunun üzerine bir fotoğraf, özel bir mesaj ve isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz. Bir çakmağı anlamlı ve güzel yapmanın en güzel yolu bu olsa gerek. Eşiniz bu hediyenizi muhtemelen çok sevecektir. Ayrıca çakmaklara karşı ilgisi olan ve koleksiyon yapan bir eşiniz var ise muhtemelen boynunuza atlayacaktır sevinçten.


7. Çiftlere Özel Bize Dair Her şey Kitabı

kocaya alınacak hediyeler

fiyat

Eşiniz için çok sıra dışı bir hediye verebilirsiniz. Çiftlere özel olarak yapılan ve tam tamına 96 sıra dışı sayfadan oluşan bu kitap erkek eşe hediye için oldukça güzel bir seçim olacaktır. Kitap içerisinde yer alan soruları oldukça samimi ve güzel bir şekilde cevaplamanız sonrasın da ise bunu eşinize hediye edebilirsiniz. Eşinize alabileceğiniz en sıra dışı ve güzel hediyelerden biriside bu olmaktadır.Kitap içerisinde eşlere oldukça güzel sorular sorulmaktadır. Ancak bu sorulardan samimi ve gerçek cevaplar alınmalıdır. Diğer türlü kitabın pek anlamı kalmamaktadır. Ömür boyu saklanabilecek güzellikte bir hediyedir. Birçok kişi tarafından tercih edilip kullanılabilir. Kırmızı bir cildi bulunmaktadır. Ayrıca üzerinde ‘’Bize dair Her şey’’ yazmaktadır. Hediye konusunda kararsız kalan ve eşini şaşırtıp ona güzel bir hediye etmek isteyen kişiler için oldukça iyi bir hediye tercihi olabilir.

8. Kişiye Özel Erkek Gömlek

kocaya alınabilecek hediyeler

fiyat

Erkek eşe hediye seçerken bu verdiğimiz hediye fikirlerini kullanabilirsiniz. Her erkeğin sevebileceği tarzda hediyeler barındırmaktadır. Bu tarz hediyeler oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bir hediyenin anlamlı olması çok önemlidir. Vereceğiniz kişiyi düşündüğünüzü ve önemsediğinizi belli eder. Özellikle evli çiftler arasında bu şekilde anlamlı ve emek verilmiş hediyelere yer verilmelidir. Sıradan hediye vermenin çiftler arasında hiç yakışı kalmaz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.