+18 Ürün 18 yaşından küçüklerin bu sayfayı gezmeleri ve ürün satın almaları yasaktır. Eğer 18 yaşın altında ve yasal olarak yetişkin değilseniz lütfen bu ürünleri görüntülemeyin ve ürün satın almayın. 18 Yaşından Büyüğüm Çıkış
sadsad x
asdasd
Kutlamalarda Kullanılan Balon Modelleri

Kutlamalarda Kullanılan Balon Modelleri

10 Şubat 2020

Herkes için özel günler büyük önem taşır. Dünyanın birçok yerinde özel günler büyük bir kalabalıkla beraber kutlanır. Bu özel günler genellikle doğum günleri, nişan merasimleri, cinsiyet ya da hoş geldin bebek partileri olabiliyor. Bunun yanı sıra sevgililer ya da eşler kendi aralarında, sevgililer günü yıl dönümü gibi özel günleri de kutlayabiliyor. Sonuç ne olursa olsun bu kutlamaların ana temalarından biri kuşkusuz balonlar. Bazen ortamı süslerken, bazen kişileri memnun etmek için, bazen ufak sürpriz detayları için en çok tercih ettiğimiz süslemeler balonlardır. Özellikle son yıllarda temalı kutlamalar fazlasıyla çoğaldı. Temalı kutlamaların vazgeçilmez ürünlerinden olan balon süslemeleri farklı dekorasyonlar oluşturulmasında oldukça başarılı sonuçlar elde edebilmemizi sağlıyor. Birçok çeşidi bulunan balonlar arasından seçimler yaparak her türlü kutlamada rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yazımızda hangi balonlarla ne tarz kutlamalar oluşturabilirsiniz, bilgiler vereceğiz.

Normal Balonların Birleştirilmesiyle Tasarlanan Zincir Balonlar

balon modelleri

Zincir balonlar günümüzde en çok kullanılan trend süslemelerin başında gelir. Nişan, düğün, kına, doğum günü partisi, evlilik teklifi, yıl dönümleri daha birçok kutlamada zincir balon kullanılmaktadır. Zincir balon yapımı ise bir hayli kolaydır. Birçoğumuz dışarıya zincir balonları yaptırsak da, aslında malzemesi olduktan sonra birkaç saat içerisinde mükemmel balon tasarımı ortaya çıkarılabilmektedir. Balon tasarımları arasında neredeyse hepsinde tercih edilen zincir balonların metre işi özel asetatları bulunmaktadır.

balon modelleri

Kutlamada ne kadarlık bir alana zincir balon yaptırılacak ise, metresi ölçülebilir. Bu asetatlar, balonun ağız kısmını hapsederek balonun tutulması ve hava kaçırarak sönmesini önler. Böylelikle yan yana gelen balonlar bir araya gelerek hoş bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlar. Zincir balonda küçüklü büyüklü balon kullanımı tasarımın daha şık görünmesini sağlayacaktır. Kolayca da monte edilen zincir balonlar uzun süre kullanılabilmektedir.

Romantik Kutlamalar İçin Kalp Balonlar

balon modelleri

Özellikle sevgiliye yapılacak sürpriz ve kutlamaların olmazsa olmazı kalpli balonlardır. Kalpler aşkın en güzel simgelerinden biridir. Bu nedenle genellikle romantik kutlamalarda tercih edilir. Kalpli balonlar genellikle ; evlilik tekliflerinde, sevgililer gününde, doğum günlerinde, nişan törenlerinde rahatlıkla kullanılır. Özel bir kutlama öncesi yapılacak hediye seçimi sonrasında mutlaka bu balonlardan da satın almalısınız. Her renk içeriği bulunan bu sevimli balonlar ile hoş anı fotoğrafları çektirebilirsiniz.

Romantik Kutlamaların Bir Diğer Olmazsa Olmazı LED Çubuk Balonlar

balon modelleri

Eğer ki sevgilinizle romantik bir gece geçirerek yıl dönümü kutlamak istiyorsunuz ve ortamında buna uygun olması için fikir mi arıyorsunuz? O zaman kesinlikle LED çubukları kullanarak yaratıcı balon süslemeleri yapabilirsiniz. LED çubuklara bağlanmış balonların iç kısmı ve sap kısmında minik ışıklar yanıp söner. Bu balonların çubuk ve iç kısmına LED kablolar bağlanmıştır. Her renk olabilen bu balonlar, adeta romantik geceler için üretilmiş gibidir. Bu balonlarla ve mumlarla hazırladığınız mükemmel bir akşam yemeğinde sevgilinizin gözlerinin içine bakarak aşk dolu vakit geçirebilirsiniz.

Harfli Balonlarla Kutlamalar Renklenecek

balon modelleri

Son yılların en popüler balonlarından biri kesinlikle harfli balonlar. Evlenme tekliflerinde, nişan merasimlerinde, doğum günü kutlamalarında hemen hemen her yerde harfli balonları görebilirsiniz. Özellikle helyum gazı ile doldurulan harfli balonlar havada uzun süre kalarak bu özel günlerde çekilen fotoğraflarda eşsiz bir anı bırakabilmenizi sağlar. Bu balonlar özellikle nişan törenlerinde, gelin ve damadın baş harfleri olarak sıklıkla kullanılıyor. Bunun yanı sıra doğum günlerinde ‘’İyi ki Doğdun’’ ya da ‘’Happy Birtday’’ yazmak içinde kullanılıyor. En çok kullanıldığı yerlerden biri ise evlenme teklifleri. Evlilik teklifi yapılacak alanlara kutlama balonu ile yazılan ‘’Benimle Evlenir misin?’’ yazısı özelikle bu anların karelenmesi sırasında kişilere harika anılar bırakabilmek adına çok güzel olabiliyor. Bunların dışında balonlarla farklı yazı içerikleri kullanarak, özel bir kutlama dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Doğum Günlerinin Vazgeçilmez Ayrıntısı Rakamlı Balonlar

balon modelleri

Hoş anılar bırakabilmek ve eşsiz fotoğraf kareleri için olmazsa olmaz yaratıcı balon süslemeleri, rakamlı balonlardır. Kişilerin girdiği yaşı yazan balonlar kutlamalarda dekoratif bir görünümde sağlıyor.

balon çeşitleri

Bunun yanı sıra rakamlı balonlar çocuk doğum günleri temalarında da sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca yıl dönümlerinde de geçirilen yılların sembolü olarak da rakamlı balonlar tercih edilebiliyor.

Işıltılı Balonlarla Göz Alıcı Kutlamalar Yapılabiliyor

balon modelleri

Son günlerde yine sıklıkla kullanılan balonlardan biri yaldızlı bir görünüm sunan göz alıcı balonlardır. Oldukça şık görünen bu balonlar inanılmaz güzel karelerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu balonlar evlilik teklifleri, nişan törenleri, düğün ya da kına geceleri, doğum günleri kısacası özel ya da toplu tüm kutlamalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Balonlar şeffaf renkte olup üzerinde puantiye denilen dairesel desenler oluyor. Bunun yanı sıra bu balonların içerisinde sim detaylı şeffaf balonlarda bulabilmek mümkün. Bazı balonlar şişirildiğinde içerisinde sim detayları beliriyor ve farklı bir görünüm sağlıyor. Özellikle şık tasarlanan nişan ya da düğün konseptlerinde bu balonlar sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra farklı ilginç hediye fikirlerinin yanında da sevdiklerinize verebilir, güzel bir anı oluşturabilirsiniz.

İçerisinde Kalpler Bulunan Şeffaf Balon Tasarımları

balon modelleri

Sevgilinizle yıl dönümü ya da sevgililer günü gibi bir kutlama yapacaksanız ve ortamda farklı bir ambiyans yaratmak istiyorsanız, bu model kesinlikle sizin tercih etmeniz gereken model olacaktır. Bu balon modelleri şeffaf bir görünüme sahip olup içerisinde minik kalpler bulunur. Bu nedenle görünüş açısından çok romantiktir. Kalp genellikle aşkın ve sevginin temsilidir. Bu nedenle kalpli balonlar sevgili ya da eş kutlamalarında sıklıkla tercih edilir. Ayrıca bu balonların yazı baskılı olanları da bulunmaktadır. Üzerine sevgililer günü ya da kutlama ilgili mesajınızı da yazabilirsiniz. İlginç hediye fikirleri ile verilebilecek bu balonlar sevgilinizi ya da eşinizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Çizgi Film Karakterli Uçan Balonlarıyla Kutlamalar Renklensin

balon modelleri

Bu balonları hemen hemen her yerde görebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra çocukların doğum günü parti konseptlerinde de fazlasıyla tercih edilebiliyor. Özellikle son yıllarda, çocuk doğum günleri temalı konseptler yapılarak kalabalıklarla kutlanıyor. Aşırı gösterişli bu ortamlar karelenerek, sonsuzluğa bir anı olarak kalıyor. Bu ortamların olmazsa olmazı ise karakterli balonlar. Çocukların sevdiği film karakterlerinin bulunduğu bu balonlar helyum gazı ile doldurularak uçan balon haline getiriliyor. Böylece güzel bir doğum günü ambiyansı yaratılabiliyor.

Cinsiyet Partisinin Vazgeçilmez Öğesi Balonlar

balon modelleri

Son yılların trend ilginç hediye önerileri gerektirecek kutlamalarından biri ise cinsiyet partisi. Bu parti hamile kadının, bebeğinin cinsiyetini kutlamak için yapılıyor. Öncesinde bebeğin cinsiyetini bilmeyen çifte, bilen biri tarafından siyah balonun içerisine pembe ya da mavi detaylar konuluyor ve çiftin patlatması isteniyor. Patlatılınca dökülen süslemelerin rengine göre bebeğin cinsiyeti öğreniyor.

Tektaş Balonlarla Evlilik Teklifi

balon modelleri

Evlilik teklifinde hediye fikirleri yerine konsept oluşturmanız sevdiğiniz kişiyi daha mutlu edecektir. Zaten tektaş alacağınız düşünüldüğünde, bunu güzel bir şekilde vermeniz için güçlü bir konsept şarttır. Tektaş balonlar ile şık bir konsept oluşturabilirsiniz. Son yıllarda evlenme teklifinde sıklıkla tercih edilen tektaş balonlar hayır cevabını almanızı engelleyecek derece tatlı bir görünüme sahip. Sevgilinize artık evlenme teklifi edip, bu olayı tatlıya bağlamak istiyorsanız, bu durumda konseptin içine tektaş balon dahil etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.