sadsad x
asdasd
Lise Öğrencilerine Hediye Fikirleri

Lise Öğrencilerine Hediye Fikirleri

26 Mayıs 2020

Lise öğrencilerine alınacak hediye önerileri istiyorsanız alacağınız hediyenin mutlaka kullanışlı ve ihtiyaç giderici hediyeler olarak seçmeniz gerekmektedir. Onlar eğitimlerinin devamını sağlarken hayatlarını kolaylaştıracak aynı zamanda onları mutlu edecek hediyeler ile sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz. Sizin vereceğiniz hediyeler ile onları mutlu etmek eminiz sizi de mutlu edecektir.

Sihirli Kupa Bardak

lise öğrencisine hediye

Sihirli kupa bardak hediyesi verebileceğiniz hediyeler arasında en anlamlı hediye olacaktır. Öğrenciler yoğun tempoda ders çalıştıkları zamanlar sınavlarına hazırlanırken kendilerine çok fazla vakit ayıramazlar. Streslerini atabilmek için içecekleri kahveyi koyacağı kupa bardağını sizin seçmeniz onları mutlu edecektir. Hele ki seçimlerinizi sihirli kupa bardak olarak yaparsanız onlara inanılmaz bir sürpriz yaşatacaksınız.

lise öğrencisine hediye fikirleri

İçine koyacağı kahvenin sıcaklığı ile siyah renkte olan kupa bardak beyazlaşmaya ve altındaki fotoğrafı ortaya çıkarmaya başlayacaktır. Bu onlara yaşatabileceğiniz en değerli an olabilir çünkü doğru seçtiğiniz taktirde karşılaşacakları fotoğraf ve yazı karşısında oldukça duygulanabilirler. Lise öğrencilerine alınacak hediye önerileri arasında sihirli kupa bardağı seçmeniz sizi ve hediyenizin sahibini mutlu edecektir.

İsme Özel Sloganlı Defter

lise öğrencisine ne hediye alınır

Kullanışlı hediyelerin güzel ve moral verici anlamlar taşıması hediyenizi oldukça kaliteli hale getirir. Defterin yüzünde yazacak olan sloganı seçebilir ve hediyenizi vereceğiniz kişiye özel ismini yazdırabilirsiniz. Sloganların hediye sahibine hitap etmesi ve isminin olması onu morallendirecek her zaman sizi hatırlatacaktır. Verebileceğiniz en güzel öğrenci hediyesi olarak isme özel sloganlı defter hediyenizin aynı zamanda kullanışlı olduğunu unutmamak gerekir. Öğrenciler mutlaka defter ihtiyacı duyar her zamanki sıradan defterlerinin yerine kullanacağı kendisine hitap eden bu defteri her kullanışında sizi hatırlayacak ve mutlu olacaktır. Onların mutluluğu sizin mutluluğunuzdur. Lise öğrencilerine alınacak hediye önerileri olarak isme özel sloganlı defteri tercih edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Kitap Damga Seti

lise öğrencisine hediye fikirleri

Ne kadar sık kullanılacak bir hediye verirseniz o kadar sık hatırlanmanızı sağlayabilirsiniz. Vereceğiniz hediyelerin kullanışlı olması da sevdiklerinizi daha çok mutlu edecektir. Her öğrenci kendi adının damgasını kitaplarında görmek ister. Okuduğu kitaplara sahip olduğu defterlere istediği gibi damga uygulayabilir ve kitaplarını kendine özel hale getirebilir. Lise öğrencilerine alınacak hediye önerileri için kitaplarını kendi adıyla süsleyebileceği ve her seferinde sizi hatırlamasını sağlayacak olan kişiye özel kitap damga setini tercih edebilirsiniz.

Kullanışlı Çalar Saat

lise öğrencisine hediye fikirleri

Öğrenciler zamanı takip etmeye oldukça ihtiyaç duyarlar. Onlara hediye edeceğiniz çalar saatler oldukça gerekli bir hediye olacaktır. Derslerine çalışırken masalarında bulunduracakları bu saatten zamanı takip edebilir istedikleri zamana ayarlayarak alarmı kullanabilirler. Onlar için zamanı kullanmak oldukça önemli olacaktır. Öğrenciler kendilerine ayarladıkları zaman ile programlarını takip edebileceklerdir.

lise öğrencisine hediye fikirleri

Sürekli kullanacakları bu hediyeyi kullanırken daima sizi hatırlatacaktır. Öğrencilerin ihtiyaçlarını böylesi zarif hediyelerle gidermek onları mutlu edecektir. Mutluluklarını paylaşmak adına lise öğrencilerine alınacak hediye önerileri içinde seçeceğiniz çalar saatten memnun kalacaklardır. Aynı zamanda sabahları uyanabilmek için kuracağınız alarm ile güçlü zil sesine sahip olan bu çalar saatler ile uyanmanız çok daha kolay olacaktır.

Kişiye Özel İsimli Kum Saati

lise öğrencisine hediye fikirleri

Kişiye özel isimli kum saati bir öğrenciye verebileceğiniz ideal hediyelerden biridir. Bu hediyeyi öğrenci masasında bulundurabilir ve istediği şekilde kullanabilir. Hem nostaljik bir havası olan bu kum saati herhangi bir alanda işinize yarayabilir örneğin soru çözerken bir soruyu kum tanelerinin hepsi aşağıda toplanana kadar çözmeye çalışabilir. Ya da arkadaşlarıyla oynayacağı basit kâğıt oyunlarında süre tutmak için kullanabilir. Kum saatinin masada yaratacağı nostaljik hava masaya renk katacaktır. Lise öğrencilerine alınacak hediye önerileri olarak bu hediyeyi de önerebiliriz. Uzun süre sizi hatırlamalarını sağlayacak ve kullanışlılığı ile hediyenizin sahibini memnun edeceksiniz.

Ağaç Şeklinde Yapışkanlı Not Kâğıtları

lise öğrencisine hediye fikirleri

Not Kâğıtları her öğrenci için vazgeçilmez ihtiyaçtır. Ders notları, sınav tarihleri, özel gün tarihleri, ya da aklında kalması gereken ufak bilgilerin yazıldığı bu kâğıtlara öğrenciler her daim ihtiyaç duymuştur. Onların ihtiyaçlarını basit hediyelerle karşılamak minik anlamlar yüklemek onları mutlu edecektir. Vereceğiniz not kâğıtlarına bulunan ağaç şeklindeki desen hediyenize sevimli anlamlar yükleyecektir. Lise öğrencilerine alınacak hediye önerileri olarak bu minik not kâğıtlarını tercih edebilirsiniz. Hem masalarını hem kitap defterlerini yapıştırılan her yeri süsleyecek ve yerine yakışacak not kâğıtları verebileceğiniz minik hediyeler arasında yer alabilir.

öğrenci hediyeleri

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.