sadsad x
asdasd
Mutluluk Garantili El Yapımı Hediye Sepetleri

Mutluluk Garantili El Yapımı Hediye Sepetleri

04 Şubat 2018

Erkek veya kadın olsun sevgilinin kalbine giden en kestirme yol damağına ve midesne hitap eden hediyelerdir. Erkeğin kalbine giden yol önce midesinden geçer lafı bize göre sadece erkekler için geçerliliği olabilecek bir şey değil. Yani erkeklere özgü değil. Kadınlarda yemeği içmeyi oldukça sever değil mi? Elbette bir fark ile, daha özel ve daha şirin bir sunum ile. Sevgililer günü hediye alternatiflerinizin içine bol yemeli ve içmeli bir seçenek koyabilirsiniz. Sevgilime ne alsam diye düşünüyorsanız ve özellikle yemeyi ve tatlıyı seven bir kadın ile beraberseniz o halde bu sunacağımız en güzel tatlı ve çikolata buketleri tam aradığınız tercih olacak diye düşünüyoruz. Üstelik biraz el emeği ile bu güzel meyve buketler, abur cub8r buketlerini kendiniz de yapabilirsiniz. Sevgiliniz çalışıyorsa ansızın gün içinde iş yerine göndermeniz de çok hoş bir sürpriz olacaktır. Eğer kendiniz vermek istiyorsanız yüzünüzü kapatacak şekilde size doğru yaklaştığında ona uzatıp sürpriz yapabilirsiniz. Kadınların özellikle abur cuburları ne kadar sevdiğini söylememize tekrar gerek yok diye düşünüyoruz. Gelin bu sürprizi hediye seçeneklerine bir göz atalım ne dersiniz?

Bir demet çikolatalı çilekler

erkeği mutlu etmenin yolları

Çileği sevmeyen hemen hemen kimse yoktur diyebiliriz. Özellikle çilek biraz evrim değiştirip hem çikolataya bandırılsa hem de süslenirse kim beğenmez ki? ona bu güzel çikolatalı çilek buketi le ansızın bir sürpriz yapabilirsiniz. Aslında kendiniz biraz çilek biraz da çikolata ve süsleme şekerlerden alıp yapmayı çalabilirsiniz. Biraz sizi yoracak gibi duruyor ama yine el emeği ve tatlı bir hediye olsun diyorsanız bizce daha iyi bir alternatif olamaz diye düşünüyoruz.

bir erkek nasıl mutlu edilir

ABUR CUBUR KUTUSU

bir erkek nasıl mutlu edilebilir

Son zamanlarda sık sık sosyal medya üzerinde bir kutu abur cubur dolu olan sunumları görmüşsünüzdür. Biz bu özel güne yani 14 Şubat sevgililer gününe de bir abur cubur sunumu hazırladık ama elbette daha afillisi daha gösterişlisi. Bence en güzel abur cubur hediyesi bu olacak. Üstelik bunları yapmak çok daha kolay. Yapmanız gereken marketten tam da onun sevdiği abur cuburları almak olacak o kadar. Onun sevdiği tatları alarak ona harika bir sunum ile sürpriz yapabilirsiniz. En üstüne de balonlar ekledikten sonra bizce artık gidip kapıyı çalanın vakti gelmiş demektir.

ERKEĞE ABUR CUBUR SEPETİ

erkeğe el yapımı abur cubur hediye sepeti

Hatta durun biraz munzurluk daha katalım mı işin içine. Balonlarınızı uçan balon olarak tercih edin, edin ki bıraktığı anda tüm abur cuburlar ile beraber balonlarla tavana uçuversin. Eee sizin aşkınızı kazanmak kolay olmadığı gibi, hediyenize öyle hemen ulaşmakta kolay değil tabi ki. Bu küçük şaka için sizden intikam alınabilir ama kesin onun intikamı da en az böyle tatlı bir sunum ile olacaktır. Yani en azından öyle olmalı değil mi?

erkeğe el yapımı abur cubur hediye sepeti

Abur cubur hep kadınlar için mi canım? Elbette hayır. Erkeklere de abur cubur kutusu ya da kolisi artık adını ne diyorsanız yapıp hediye edebilirsiniz. Bu arada konsepti biraz değiştiriyor olacağız. Kadınlar daha çok çikolata, cips gibi abur cuburlardan hoşlanırken, erkekler daha çok içecek kısımları ile ilgileniyorlar. Dolayısı ile ona güzel bir sepet içinde sunum yapabileceğiniz ve içinde hem beğendiği içecekler hem de yiyecek ile dolu olan bir sepet hazırlayabilirsiniz. 


GÜLLER VE ATIŞTIRMALIKLAR YAN YANA

erkeğe el yapımı abur cubur hediye sepeti

Ben gülsüz hediye veremem canım diyorsanız o halde bu hem gül hem de atıştırmalık dolu olan buketi ona hediye edebilirsiniz. İsterseniz kendiniz de yapabilirsiniz.

erkeğe çikolata toplu abur cubur hediye sepeti

Marketten alacağınız şekerlemeleri farklı şekilde süsleyerek en üstüne de güller ekleyerek güzel bir buket yapabilirsiniz. Güllerin görüntüsüne hayran kalacak, tatlıların ise tatlarına hayran kalacak.

erkeğe abur cubur hediye sepeti yapmak

Kadınlar nedense böyle hediyelere daha çok değer veriyorlar. Onları daha çok düşündüğünüzü ve onun ruhuna daha çok dokunduğunuzu daha kolay anlamış oluyorlar.


KOLAY AMA EN GÜZEL HEDİYE

erkeğe el yapımı çikolatalı hediye sepeti

Yahu bu gösterdiğiniz tüm konseptler oldukça zor ve mutlaka bir yerden sipariş edilecek ürünler gibi duruyor. Ben daha kolay bir hediye nasıl yaparım diyorsanız bu örneğimiz daha doğru olacaktır. Marketten alacağınız atıştırmalıkları, çiçekçiden alacağınız bir pakete güzelce dizebilirsiniz. Paketinizi buket şeklinde yaptırarak alırsanız, aldıklarınızı da yapıştırıcı ile sabitleyebilirsiniz. Bazı ürünleri ise uzun çubuğa bantlayarak ya da yapıştırarak sanki gülü çiçek paketinin içine koyar gibi dizebilirsiniz. Yani biraz bakarak, biraz da iç güdüsel olarak en kolay ama en güzle hediyeyi hazırlayabilirsiniz.SEVGİLİYE KOLAY HEDİYE

erkek sevgiliye çikolatadan hediye sepeti

Tamam tamam siz daha kolayını arıyorsunuz. Tamam yahu sevgiliye basit bir hediye vermek demek değerinin önemsiz olduğu anlamına gelmiyor. Amacınız onu düşünmek ev mutlu etmek ama öyle çetevelli şeylerden pek anlamıyor olabilirsiniz. O halde marketten aynı çikolataları alın bir daire oluşturun ve yan yana yapıştırın. Orta kısmına da güller doldurarak hediye edin. Artık bunu da yapamam demeyin değil mi?

erkeğe el yapımı sevgililer günü hediye sepeti

KARIMA SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

erkeğe el yapımı sevgililer günü hediye sepeti

Evettt geldik zurnanın asıl çaldığı yere. Eğer sevgililer gününde sevgilinize değil de zaten ömrünüzü birleştirdiğiniz eşinize hediye alacaksınız tam da doğru örneğe vardınız. Eşiniz öyle sadece çikolatayı şekerlemeyi ne yapsın yahu! Onu mutlu etmenin yolu da biraz kredi kartından geçiyor galiba. Bir şişe içine en güzel şekerlemeleri doldurun ama bir de içine kredi kartınızı koymayı unutmayın. Sınırını da biraz genişletirseniz bundan daha güzel hediye olmaz. Elbette bu işin şakası ama bizce güzel bir şaka değil mi? Sevgililer günü hediyesi için az zamanınız kaldı ve bir an önce kararınızı verip alacağınıza karar vermelisiniz. Ne alırsanız alın ama asla sevgili ya da eşinizin yanına eliniz boş gitmeyin olur mu bizden söylemesi. 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.