sadsad x
asdasd
Öğrencilere Karne Hediyesi Fikirleri

Öğrencilere Karne Hediyesi Fikirleri

11 Şubat 2018

Öğrencilere Karne Hediyesi Ne Alınabilir? Bütün bir yılı yoğun bir şekilde ders çalışarak geçiren çocukların karne aldıktan sonra hediye beklemeleri son derece doğaldır. Çocuğunuza karne hediyesi alarak onu mutlu edebilir, başarılı bir şekilde geçirdiği yılın sonunda onu ödüllendirebilirsiniz. Yine henüz okulun başında ona karne hediyesi olarak alacağınız ödülü söyleyerek onu motive edebilir, bu sayede derslerine daha azimle çalışmasını sağlayabilirsiniz. Burada önemli olan çocuğun seveceği, gerçekten uzun süre kullanabileceği ve onu gerçekten sevindirecek olan hediyeyi belirleyerek satın almaktır. Bunun için çocuğunuzun ilgi duyduğu alanları iyi tanımanız ve o alanda yer alan seçeneklerden birini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Peki, karne hediyesi ne alınabilir?


Teknoloji Meraklısı Çocuklara Teknolojik Hediyeler

çocuklara karne hediyesi

Günümüzde artık ne yazık ki çocukların büyük bir bölümü akıllı telefonlarla okul öncesinde çalışıyor. Anneler çocukların yemek yemelerini sağlamak amacı ile bebeklerin ellerine akıllı telefon verirken çocuklar daha erken yaşta teknolojik ürünlerle tanışmaktadır. Çocuklar için teknolojik hediyeler almak isteyen ebeveynlerin ilk tercihleri tabletler olmaktadır. Tabletlerin cep telefonlarına oranla çok daha az radyasyon yayması tabletlerin tercih edilmesini arttırmaktadır. Özellikle de ilkokul çocuğuna karne hediyesi arayışında olan kişiler için tabletler kesinlikle en doğru seçeneklerdir. Tablet seçiminde bulunurken dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise şarj süresidir.

öğrenci karne hediyesi

fiyat

Bazı tabletlerde oynama süresi son derece kısa olduğu için şarj hemen tükenmekte bu da tabletin verimli bir şekilde kullanılmasını zorlaştırmaktadır. Bu nedenle çocuklara karne hediyesi alınırken mutlaka tablet fiyatları kadar şarj süreleri de dikkate alınmalı ve kulanım süresi en uzun olanlar tercih edilmelidir.Karne Hediyesi Cep Telefonu Alınır Mı?

çocuklara karne hediyesi ne alınmaz

Çocukların artık aktif olarak ek kurslara ve derslere gitmeleri cep telefonlarını erken dönemde bir zorunluluk haline getirmektedir. Bu nedenle karne hediyesi olarak cep telefonu almak hem ona güzel bir karne hediyesi almak hem de acil iletişim ihtiyaçlarının karşılanması açısından önemlidir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken nokta “karne hediyesi ne alınabilir?” sorusunu yönelten velinin çocuğunun yaşına uygun olan cep telefonunu seçmesidir. Örneğin ilkokul çocuğuna karne hediyesi alınacaksa bu telefon modeli orta segment akıllı cep telefonları arasından seçilmelidir. Çocuğun yaşı gereği telefonu bir yerde unutabileceği, kaybedebileceği ya da elinden düşürerek ekranını kırabileceği asla unutulmamalıdır. Çok pahalı olarak alınacak üst düzey akıllı cep telefonu modelleri bu nedenle çocuklar için kullanıma uygun değildir. Bu düzey telefonlar genelde lise düzeyindeki öğrencilere alınmalıdır.3D LED Saat Lamba ve 3 Boyutlu Lambalar

çocuklara karne hediyesi

fiyat

Çocuklara karne hediyesi arayan ebeveynler için tercih edebilecekleri bir diğer hoş seçenek pek çok kişinin sahip olmadığı 3D LED saatler olarak öne çıkmaktadır. Erkek çocuğa hediye arayan kişiler 3D futbol topu LED lamba seçeneği gibi modelleri tercih ederken kız çocukları için hediye arayan kişiler için ise 3 Boyutlu LOVE LED Lamba gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu lambalar yeni yeni moda olduğu için çocuğunuz için son derece farklı ve özel bir hediye olacaktır.

öğrenci karne hediyesi

fiyat

Yine hediye olarak çocuğuna tablet ve telefon gibi teknoloji bağımlılığına yol açacak hediyeler almak istemeyen kişiler için LED lambalar son derece caziptir. Özellikle de ilkokul çocuğuna karne hediyesi arayan kişiler için kesinlikle değerlendirilmesi gereken hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Çocuğunuzun odasına farklı bir hava katacak olan bu dekoratif objeler aynı zamanda karanlık korkularını da yenme konusunda yardımcı olacaktır.Para Biriktirmeye Eğlence Haline Getirin

karne hediyeleri

fiyat

Çocuklara verilebilecek en faydalı hediyelerden biride hiç tartışmasız kumbaradır. Ancak çocuklar için genelde cazip bir hediye seçeneği olarak görülmediği için çoğu veli “karne hediyesi ne alınabilir?” sorusuna yanıt olarak bu cevabı düşünmemektedir. Oysaki günümüzde gelişen teknoloji ile beraber hem çocuklara para kazanma alışkanlığı kazandıracak hem de onları mutlu edecek hediyeler olarak görülen kumbaralar bulunmaktadır.

karne hediyesi

fiyat

Bunlar arasından ilki hiç tartışmasız şifreli kumbara modelleridir. Şifreli kumbara modelleri ile çocuklar şifre belirleyerek açıp kapatabildikleri özel kasalara sahip olmakta, bu sayede para biriktirmeyi daha eğlenceli olarak görmektedir.

öğrenciye karne hediyesi

Bu nedenle çocuklara karne hediyesi alma konusunda kararsız kalan kişiler kesinlikle bu tip kumbaraları tercih etmelidir. Hatta işin boyutunu daha da ileriye taşıyan pek çok firma tarafından üretilen farklı kumbara modelleri bulunmaktadır. Teknolojik kumbaralar olarak tanımlanan bu tip kumbaralarda çocuklar kendilerine para biriktirme hedefleri belirleyebilmekte, bu sayede paralarını harcama konusunda daha temkinli davranarak hedeflerine ulaşma konusunda para biriktirmeyi tercih edebilmektedir. Hedefini tutturan çocuğunuza ödül olarak kumbarasına katkıda bulunabilir, ödül parasını kumbarasına atarak onu daha fazla para biriktirme konusunda teşvik edebilirsiniz.Zekâ Oyunları İle Ailece Eğlenin

karne hediyeleri

Ne yazık ki televizyonlarda yayınlanan diziler, ellerimizden hiç düşmeyen akıllı cep telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar aile arasındaki iletişimi sıfırlamaktadır. Bu nedenle çocuklara karne hediyesi almak isteyen kişiler kesinlikle aile oyunları ve zekâ oyunları arasından seçimde bulunabilir. Bu sayede aile arasındaki iletişimin arttırılması sağlanırken aynı zamanda ailece beraber geçirilen zamanda kolay bir şekilde arttırılmış olur.

karne hediyesi fikirleri

Aile arasında kurulan ilişkinin sağlam olması gelecekte yaşanabilecek sorunların çok daha kolay bir şekilde atlatılmasını sağlaması açısından son derece önemlidir. Çocukluk döneminde kurulan ilişkilerin tuğlaları ne kadar sağlam atılırsa gençlik döneminde ve ilerleyen dönemlerde bu duvara alınacak olan darbelere karşı dayanması da o kadar mümkün hale gelecektir. Çocuklarınızın büyüdükleri zaman akıllarında kalacak olan mutlu hatıralar biriktirmelerini sağlayacak olan bu oyunlar ilkokul çocuğuna karne hediyesi almak isteyen kişilerin kesin olarak değerlendirmeleri gereken seçenekler arasında yer almaktadır.Spor İle İç İçe Bir Hayat İçin Onu Teşvik Edin

öğrenciye karne hediyesi

Çocukların televizyon ve bilgisayar karşısında saatlerce hareketsiz oturmaları sağlıklarını olumsuz etkilerken “karne hediyesi ne alınabilir?” sorusunun yanıtı olarak çocukları spor yapmaya teşvik edecek hediyeler çok daha mantıklı olacaktır. Futbol topu, lisanslı forma, basketbol potası ve bisiklet gibi hediyeler çocukları spora teşvik edecek güzel hediyeler arasında bulunmaktadır.

karne hediyeleri

fiyat

Özellikle de ilkokul çocuğuna karne hediyesi arayan kişiler için bisiklet almak tercih edilmektedir. Çocuklar için özel olarak üretilen lisanslı bisikletler üzerinde sevilen çizgi film karakterleri bulunduğu için bu bisiklet modelleri daha çok tercih edilmektedir.

çocuklara karne hediyeleri

Çocuklar için bisiklet modelleri arasından karar verirken özel selesi ve kaskı olan modelleri tercih etmeniz onları daha mutlu edecektir. Buna ek olarak lise çağındaki çocuklara karne hediyesi vermek isteyen kişilerin ise dağ bisikleti gibi daha profesyonel bisiklet modelleri arasından karar vermelidir. Hediye almaktan daha zor bir şey varsa o da alınacak olan hediyeye karar vermektir.

çocuklara karne hediyeleri

Hediye alırken tek önceliğiniz çocuğunuzun ilgi alanları olmalıdır. Bunun için çocuklara karne hediyesi seçeneklerini inceleyebilir, ardından bu seçenekleri kendi çocuğunuzun kişisel zevklerine göre eleyerek karar verebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzu mutlu edecek en doğru hediyeyi bulabilir, karne sevincini katlayarak onun yeni eğitim sezonuna çok daha motive bir şekilde başlamasını sağlayabilirsiniz. Bütün bir senenin ve yoğun çalışmanın sonucunda çocuğunuzun aldığı karneyi ödüllendirmeniz onun mutluluğunu arttıracaktır.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.