sadsad x
asdasd
Sırala
Görünüm:
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14
Toplam 662 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Öğretmenlerin "Öğretmenlik" mesleği ile yaptıkları kutsal görevin öneminden bahsetmeye gerek yok. Zira, öğretmenine hediye arayan herkes bunun fazlasıyla bilincindedir kanaatimizce. Evet, okul normalde bir ağitim kurumudur ve amaç burada çağınd gerektirdiği biçimde modern, bilimsel eğitim almaktır. Ancak hepimiz aslında birey olmayı ailemizin dışında okulda ve en başta da öğretmenlerimizden öğreniriz.

Çünkü anne ve baba dışında çocuk ve gençlerin en fazla rol model olarak aldıkları kişiler öğretmenlerdir. Kişiliğimizin adeta henüz yeni yeni filizlenme ve şekil almaya başladığı çocukluk çağlarımızda, öğretmenler bizler için hayatımızdaki en önemli fügürler halini almaya başlar. Her birimizin hayatının belli dönemlerinde gönlümüze derince kazınmış izler bırakan ve çok sevdiğimiz öğretmenlerimiz olmuştur. Belki kendisinde bir anne veya baba şefkati bulduğumuz için, belki mükemmel bir öğretici olduğu için, belki de özel sorunlarımızı paylaşacak derecede kendimize yakın hissettiğimiz içindir bu! Dersler, karneler, notlar veya sınavlar okul hayatımızda başarımızı ölçen önemli unsurlardır ama bir öğretmene duygulan sevgi bunların çok ötesinde bir şeydir. Okul hayatınızı güzelleştiren, kendisine çok şey borçlu olduğunuz, size kimi zaman bir babanın sıcacık şafkatini sunan, kimi zamansa en yakın arkadaşınız gibi derdinize ortak olan biricik öğretmeninize şükran ve teşekkürlerinizi göstermek için öğretmeninize 24 Kasım'da güzel bir öğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsanız, Hediyemen.com olarak öğretmene hediye seçimi gibi bu zor durumunuzda sizin yanınızdayız.

Erkek Öğretmene Öğretmenler Günü Hediyesi

Birbirinden çarpıcı ve şık erkek öğretmen hediyeleri ile, saygıyı sonuna kadar hak eden ve her zaman örnek olarak aldığınız değerli öğretmenlerinize bu yılın en güzel hediyesini bizimle kolaylıkla seçebilirsiniz. Erkek öğretmene hediye ne alınır? sorunuza müthiş cevaplar bulabileceğiniz bu kategorimizde bol çeşitli kişiye özel hediyeler sizinle olacak. Erkek öğretmene özel hediye fikirleri olarak kişiye özel kalemlerden tutun da sevgili öğretmeninizin ismine özel olarak hazırlanacak kişiye özel cüzdan modellerine, farklı kapasite özelliklerine sahip USB Belleklerden tutun da, öğretmeninize özel hale getirebileceğiniz gömlek modellerine, köstekli cep saatlerine, erkeklere özel prestijli hediye setlerine, erkek öğretmene hediye sepeti modellerine kadar kadar muhteşem ötesi öğretmenler günü hediyeleri ile hizmetinizdeyiz. İster emeklerine karşılık olarak sevgili erkek öğretmene doğum günü hediyesi niyetiyle, isterseniz de 24 KAsım öğretmnler günü için sevgili öğretmeninizin ismine veya Ona özel mesajınızla bize hazırlatabileceğiniz anlamlı hediyelerle öğretmenlerinizi çok mutlu edebilir, duygularınızı kalıcı bir şekilde Ona gösterebilirsiniz. Türke, matematik, erkek sınıf öğretmeni, biyoloji, fen, İngilizce, Müzik, resim, din kültürü, coğrafya, tarih, edebiyat veya rehberlik branşlarında öğretmenlik yapan tüm öğretmenlerinize burada yer alan bol çeşit ve bol seçenekli doğum günü hediyeleri ile ona olan sevginizi gösterebilirsiniz. Elbette ki bir öğretmene en güzel hediye siz öğrencisinin başarılarıyla övünmek, gururlanmak ve bunca zamandır size vermiş olduğu emeklerinin karşılığını başarılarınızla görmek olacaktır. Açıkçası siz, öğretmeninizin gözünde bir fidan, başarınız ise değerli öğretmeninizin alacağı meyve olacaktır. Dolayısıyla glecekte sizin iyi bir meslek sahibi olmanız, Vatana millete hayırlı bir birey olmanız, onu her şeyden daha fazla mutlu edecektir.

Erkek Öğretmene Alınacak Hediyeler

24 Kasım'da sevgili öğretmeninizi unutmadığınızı göstermek için Ona fiyatı, cinsi, niteliği veya özellikleri hiç fark etmez, büyük olsun veya küçük hediyeler olsun hiç önemli değil; yeter ki sevgili öğretmeninizin karşısına hediyesiz çıkmayın! Ona gönlünüzden geçen hediyeyi seçin ve ve emekleri için hediyeniz eşliğinde Ona teşekkürlerinizi sunun! Bu bile sevgili öğretmeninizin mutlu olması için kafi bir şey olacaktır. Eğer erkek öğretmene ne hediye alınır diye düşünüyorsanız, işin bu kısmını da Hediyemen.com a bırakın. Çünkü bu platformda erkek öçğretmenler için hediyelik olabilecek sıradanlıktan ve tek düzelikten uzak onlarca hediye seçeneği mevcut! Erkek öğretmene alınabilecek hediyeler, ilginçlikte ve orijinallikte Hediyemen.com'da çok fazla fikirle karşınıza çıkıyor. Bol seçenekli kişiye özel hediyeler ki bunun içinde gömlek kol düğmeleri, yaka rozetleri, gömlekler, erkek aksesuarları, dekoratif ürünler, prestijli hediye setleri, erkek öğretmene ilginç hediyeler ve çok daha fazlası var.  İster kapıda ödeme hediye ile siparişlerinizi verebileceğiniz, isterseniz de kartla veya havale yöntemi ile hediyelerinizi satın alabileceğiniz bol seçenekli hediyelik eşya modellerimizle, sizi bu öğretmenler gününde asla hediyesiz bırakmayacağız. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.